2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Eylül , 2011, 19:04:29
selam kızlar nasılsınız?
bulantılarım biraz azalmaya başladı ama hala iştahım yok.doktor kontrolüm haftaya ikili testte yapılıcak.
daha öncesinde doktora gitmekten vazgeçtim.dün internette uzman tvde kaan kocatepenin 11.haftada bebeğin gelişimi videosunu izleyince endişelenmekten vazgeçtim.BEn doktor kontrolüne gidene kadar hep sanki bebeğimi kaybedicem hissine kapılıyordum.Ancak o videoda doktor 11.haftadan sonra bebeğinizin sağlıklı olma ihtimali %99dur.Sağlıksız gebelikler bu haftaya kadar sonlanıyor.ARtık bu haftadan sonra düşük endişesini aklınızdan çıkarın filan diyordu.İçim nasıl rahatladı anlatamam.Sonra kendime kendime kızdım neden durduk yerde endişeleniyorum diye.sonuçta bi kanama vs.de yok allaha şükür.
Şimdi haftaya doktora gitmek ve bebeğimi görmek için sabırsızlanıyorum...
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ohh ohh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bencede at su negatif seyleri kafandan ins bisecik olmucak  :amin: :amin: :nazar: :nazar: zaten haftaya ne kalmis  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Eylül , 2011, 20:39:15
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Eylül , 2011, 19:04:29
selam kızlar nasılsınız?
bulantılarım biraz azalmaya başladı ama hala iştahım yok.doktor kontrolüm haftaya ikili testte yapılıcak.
daha öncesinde doktora gitmekten vazgeçtim.dün internette uzman tvde kaan kocatepenin 11.haftada bebeğin gelişimi videosunu izleyince endişelenmekten vazgeçtim.BEn doktor kontrolüne gidene kadar hep sanki bebeğimi kaybedicem hissine kapılıyordum.Ancak o videoda doktor 11.haftadan sonra bebeğinizin sağlıklı olma ihtimali %99dur.Sağlıksız gebelikler bu haftaya kadar sonlanıyor.ARtık bu haftadan sonra düşük endişesini aklınızdan çıkarın filan diyordu.İçim nasıl rahatladı anlatamam.Sonra kendime kendime kızdım neden durduk yerde endişeleniyorum diye.sonuçta bi kanama vs.de yok allaha şükür.
Şimdi haftaya doktora gitmek ve bebeğimi görmek için sabırsızlanıyorum...
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ohh ohh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bencede at su negatif seyleri kafandan ins bisecik olmucak  :amin: :amin: :nazar: :nazar: zaten haftaya ne kalmis  :muzz: :muzz:

evet cnm bir rahatladım ki sorma :muzz: :muzz: :muzz:
az kaldı haftaya kendi doktoruma giderim artık

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet daha iyi birakda azcik daha büyüsün  :k06: :k06: :k06: cok güzel oluyo kipir kipir oynuyolar görcen insallah  :love7: :nazar: benimde bulantilarim tam gitse cok sevincem  :igrenc:

__nil__

ilkbahar annelerriiiiiii kimse yokmuuu???

buarada yağmurnisa nerelerde ya konuşamıoz ne zamandır?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Eylül , 2011, 23:59:19

ben buralardayim cnm uykum var ama midem cok kötü bulaniyo ne yapcam bilmiyom  :igrenc: :igrenc: ::) bide icim yaniyo resmen yagmurnisayi bende coktan görmedim gecen yazistik o kadar  :dontknow: iyidir ins

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Eylül , 2011, 00:01:49

ben buralardayim cnm uykum var ama midem cok kötü bulaniyo ne yapcam bilmiyom  :igrenc: :igrenc: ::) bide icim yaniyo resmen yagmurnisayi bende coktan görmedim gecen yazistik o kadar  :dontknow: iyidir ins

inş iyidircanım.
seninde bulantıların geçer inş en kısa zamanda.benim bulantılar biraz azalır gibi oldu ama genede tamamen bitmedi.sağlıklı olsunda bebişler.senin birdahaki kontrol ne zaman

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Eylül , 2011, 00:30:17

inş iyidircanım.
seninde bulantıların geçer inş en kısa zamanda.benim bulantılar biraz azalır gibi oldu ama genede tamamen bitmedi.sağlıklı olsunda bebişler.senin birdahaki kontrol ne zaman
amin cnm onlar iyi olsunda biz raziyiz  :love7: benim daha cok var  :-\ 5.10 da gitcem ozaman nerdeyse 5aylik olcaz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: babasiylan gitcez daha inanirmisin 1keren ilk kalp atisinda gelmisti anlatiyom inanmiyo bana okadar büyüdü diyince  :k06: bende dedim iyi tmm sen inanma gidince görürsün ins  :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Eylül , 2011, 00:32:46
Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Eylül , 2011, 00:30:17

inş iyidircanım.
amin cnm onlar iyi olsunda biz raziyiz  :love7: benim daha cok var  :-\ 5.10 da gitcem ozaman nerdeyse 5aylik olcaz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: babasiylan gitcez daha inanirmisin 1keren ilk kalp atisinda gelmisti anlatiyom inanmiyo bana okadar büyüdü diyince  :k06: bende dedim iyi tmm sen inanma gidince görürsün ins  :k06: :k06:

ayy canım negüzel büyümüştürbaya...eşin neden gelemiyor işinden dolayı mı?Kontroller arası zaman geçmek bilmiyor ya...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet cnm isinden dolayi vadiyeli calisiyo izin vermiyolar herzaman bide esim kötü oluyo bana alltan bakiyolar ya her seferinde bilmiyom niye sevmiyo  :-\ ins bidaki gittimde karnimdan bakar ama sanmam  :sad1:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Eylül , 2011, 00:42:48
evet cnm isinden dolayi vadiyeli calisiyo izin vermiyolar herzaman bide esim kötü oluyo bana alltan bakiyolar ya her seferinde bilmiyom niye sevmiyo  :-\ ins bidaki gittimde karnimdan bakar ama sanmam  :sad1:

aaa neden hala alttan bakıolar kiii?? bende 8.haftadan sonra karından bakmaya başladı doktor.sen sordunmu sebebini

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Eylül , 2011, 00:44:01

aaa neden hala alttan bakıolar kiii?? bende 8.haftadan sonra karından bakmaya başladı doktor.sen sordunmu sebebini
cnm herkese sordum Almanyada maalesef öyle  :sad1: alltan daha net gördükleri icinmis ay bide eldiven takip elini sokuyo her seferinde valla biktim bebegim icin katlaniyom bende erkek olsam esimlen gitmeye cekinirim  :cildir: :cildir: :cildir:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Eylül , 2011, 00:46:13
Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Eylül , 2011, 00:44:01

cnm herkese sordum Almanyada maalesef öyle  :sad1: alltan daha net gördükleri icinmis ay bide eldiven takip elini sokuyo her seferinde valla biktim bebegim icin katlaniyom bende erkek olsam esimlen gitmeye cekinirim  :cildir: :cildir: :cildir:

anladım cnm vardır bir bildikleri elbette.gene anlamadımhadi ultrason cihazını sokuolar tmamda.elini neden sokuo ki :dontknow: :dontknow:
bencede hoş bişi değil bi erkek için.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bilmem ki cnm kontrol icin herhalde  :dontknow: neysem cnm gec oldu ben uyuym mide bulantim azalmisken esimde gececi kaldim gene tek gerci bebegim var  :binkybaby: :love3: iyi geceler sana kib aeo iyi haberlerini bekliyorm cnm  :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Eylül , 2011, 00:50:05
bilmem ki cnm kontrol icin herhalde  :dontknow: neysem cnm gec oldu ben uyuym mide bulantim azalmisken esimde gececi kaldim gene tek gerci bebegim var  :binkybaby: :love3: iyi geceler sana kib aeo iyi haberlerini bekliyorm cnm  :opucuk:

tamam cnm bende yatıcam çok öptüm görüşürz yine iyi geceler :wave: :wave: :wave:

azelia

gülüm sizin orda da herşey değişik yaa... Bana da baştan sadece 2 defa alttan baktı, o da zaten ben 4 haftalıkken hemen gitmiştim tatile çıkacağım için 1-2 gün gecikince hemen gittim doktora:) mecburen ordan görebildi.. Sonra 6-7 haftalıkken bi kez daha baktı şimdi hep karnımdan bakıyo... benim bildiğim bundan sonra bi çatı muayenesi var bi de doğum artık o da normal olursa... Gerisi hep karından bakılıyo burda... Ama doktor sonuçta onların da vardır bi bildiği... Ben dün yemek yapabildim ve yiyebildim çok mutluyummmmmmm:))) :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: