2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

azelia

selam kızlarrrr ben geldimmmm... Uzun bi ara verdim ama bütün muhabbetleri okudum arada... gülcüm ben de aynen senin gibiyim, midem bulantılarım azalcaana arttı:( bugünlerde gün aşırı kusuyorum:( 2 gün önce de doktora gittim, bacakları kenetlemiş cinsiyeti göstermedi sıpa:))) ama maaşallah durumumuz çok iyi, ikili test sonuçları da iyi..

Yaaa bu bulantılar yemek yiyememeler ne zaman bitçekkkk:(((( doktor ne kdr zayıfsın nerde saklıyosun kuzuyu dediiiiiiiiii:)

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Eylül , 2011, 19:48:19
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Eylül , 2011, 19:42:11
selam kızlarrr..ya bu bulantılar ne dengesiz yaa bi azlaıo gibi oluyo sonra yine başlıo :igrenc: :igrenc:

ama bu bel ağrıları beni bitirecekk doktor yürüyüş yap dedi azcık yürüsem belim ağrıo.biraz ayakta dursam mahvoluyorum. :cildir:
doktora sorcm bi dahaki gidişimde normalmi diye
bulantilar bi gidiyo bi geliyo  :igrenc: :dontknow: bendede öyle tam kesilmedi daha napalim saglik olsun  :love7: bel agrinida sor bence

ben sordum dr a aynı bel ağrıları bende de var.dr yatağını değiştirme hep aynı yatakta yat iş yapma bol bol dinlen kendini ii hissetmiosan oturma bile yat dedi.çok ağrıo yürüyemiorum neredeyse  :sad1:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 08 Eylül , 2011, 22:05:32
selam kızlarrrr ben geldimmmm... Uzun bi ara verdim ama bütün muhabbetleri okudum arada... gülcüm ben de aynen senin gibiyim, midem bulantılarım azalcaana arttı:( bugünlerde gün aşırı kusuyorum:( 2 gün önce de doktora gittim, bacakları kenetlemiş cinsiyeti göstermedi sıpa:))) ama maaşallah durumumuz çok iyi, ikili test sonuçları da iyi..

Yaaa bu bulantılar yemek yiyememeler ne zaman bitçekkkk:(((( doktor ne kdr zayıfsın nerde saklıyosun kuzuyu dediiiiiiiiii:)
as cnm nerelerdesin sen bayadir yoktun  :caca: bendede öyle cnm gecmedi devam ediyo hala bi yandan seviniyom kilo almadim baya zamandir bi yandanda üzülüyom yemek yiyemiyom diye  :sad1: sende cinsiyetini ögrenemedin bendensin  :laughing7: öteki aya kismet bakalim  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fatoş2009

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Eylül , 2011, 14:12:41
Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 14:04:45
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Eylül , 2011, 14:01:14
Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 13:55:43
valla hic bi fikrim yok  :k06: :k06: hic bisey hissetmiyom  :dontknow: senin icine ne dogmustu ciktimi  :-*

canım ben hep erkek bebiş isterdim  :love9:
ama hamile kaldığımı öğrendikten 1 hafta sonra falan galiba, elimi karnıma koyduğumda ağzımdan 'kızım' çıkmıştı,
"aaaa dedim kendi kendime saçmalıyorum, benim aslan parçam olcak, paşa o paşa" dedim  :ehi: :ehi: amaaaaaaaa
13. hafta gösterdi bizimki pipisi olmadığını  :ehi: :ehi:
prenses geliyor Allahın izniyle  :amin: :amin: :amin:

oyüzden dedim belki içine bişey doğmuştur, rüyanda görmüşündür falan diye... genelde anneler hissedermiş çünkü...

valla ben hissetmedim ama gecen esimlen konusurken dedim oglum olursa senin gibi saclari az olmasin demisim  :k06: esim diyo bak erkek dedin bende dedim agzimdan kacti bide gecen rüyamda mavi bebek esyalari gördüm  ::) bakalim görcez hayirlisi  :amin: sen erken ögrenmisin Türkiyede hemen diyolar burda görse bile demiyo illa emin olcaklar kesin  :dontknow:

bakalım senin de ağzından çıkan tutacak mı , rüyan çıkıcak mı :k06: :k06: :k06:
dediğin gibi hayırlısı canım, önce sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil...
evet canım 13. haftada benim dr. %90 kız demişti, 1 ay sonra da kesinleşti zaten...
aaa sen yurtdışındaydın di mi, doğru orda emin olmadıkça söylemiyorlarmış...
neyse sağlıklı olsunda beklenir önemli değil canım  :love9:
Rabbim gönlüne göre versin canım hayırlısıyla  :amin:

benimde içime hep kız doğuyo yada ben kız olmasını istiyorum :)

fatoş2009

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Eylül , 2011, 18:44:49
taze anne adayları nasılsınız nasıl gidiyor hamillikleriniz :opucuk:
iyiyiz canm seni sormalı valla hamilelikde çok güzel gidiyo:)

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Eylül , 2011, 12:09:31
Alıntı yapılan: azelia - 08 Eylül , 2011, 22:05:32

as cnm nerelerdesin sen bayadir yoktun  :caca: bendede öyle cnm gecmedi devam ediyo hala bi yandan seviniyom kilo almadim baya zamandir bi yandanda üzülüyom yemek yiyemiyom diye  :sad1: sende cinsiyetini ögrenemedin bendensin  :laughing7: öteki aya kismet bakalim  :muzz: :muzz: :muzz:
evet öğrenemedim yaaa:( neyse 10 gün sonra bi daha gidicem, artık ozaman 4 aylık oluyo öğrenirim inşallah:) yetti yaaa söyles,n artık inatçı kadınnn:))) şu an karnım çok aç ama canım hiç bişe istemiyo uuuffff napıcam yaaa ufffffffff:(

ab126370

MERHABALAR ARKADAŞLAR. BİRŞEY SORUCAKTIM AMA. İKİLİ TRAMA TESTİNİ 14. HAFTANIZDA MI YAPTIRDINIZ. BEN GECEN HAFTA 14. HAFTADAYDIM AMA DOKTORA RANDEVUM OLMASINA RAĞMEN YILLIK  İZİNDE VE ŞEHİR DIŞINDA OLMAMDAN DOLAYI GİDEMEDİM. BU HAFTA GİDİCEZ DOKTORA. ACABA BU HAFTA İKİLİ TARAMA TESTİ YAPARMI DOKTOR

ab126370

MERHABALAR ARKADAŞLAR. BİRŞEY SORUCAKTIM AMA. İKİLİ TRAMA TESTİNİ 14. HAFTANIZDA MI YAPTIRDINIZ. BEN GECEN HAFTA 14. HAFTADAYDIM AMA DOKTORA RANDEVUM OLMASINA RAĞMEN YILLIK  İZİNDE VE ŞEHİR DIŞINDA OLMAMDAN DOLAYI GİDEMEDİM. BU HAFTA GİDİCEZ DOKTORA. ACABA BU HAFTA İKİLİ TARAMA TESTİ YAPARMI DOKTOR

pardom arkadaşlar üçlü tarama testi dicektim

askinihali

selam kızlar bende Allah nasip ederse nisan sonu annesı olucam.. fakat benim bulantılarım çok fazla nerdeyse ılacsız duramıorum daha tadına varamadım!!  ne zaman gececeği hakkında fıkrı olan varmı su an 7 haftalık..
5 ay gecsın Nisan geLsin....

azelia

Alıntı yapılan: ab126370 - 12 Eylül , 2011, 13:52:32

pardom arkadaşlar üçlü tarama testi dicektim
merhaba canım... ben 12. haftada İKİLİ tarama testi yaptırdım, sanırım 3lü daha sonra yapılıyor ama kaçıncı haftada bilmiyorum, bence 12 de 2li yapılıyorsa sen 3lü için geç kalmamışsındır...

azelia

Alıntı yapılan: askinihali - 12 Eylül , 2011, 17:03:13
selam kızlar bende Allah nasip ederse nisan sonu annesı olucam.. fakat benim bulantılarım çok fazla nerdeyse ılacsız duramıorum daha tadına varamadım!!  ne zaman gececeği hakkında fıkrı olan varmı su an 7 haftalık..
selam canım hoşgeldin aramızaaa... Öncelikle hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah... Bulantıların 4. ay yani 16. hafta bittiğinde gececeği konusunda yoğun söylentiler var:) ama tabi herkeste farklı mesela sen 7. haftadasın miden bulanıyor. Benim 11. haftaya kadar hiç bi sıkıntım olmadı... 11. haftada bazı yiyeceklere karşı mide bulantısı ve yiyememe oluştu, ara ara da olsa halen devam ediyo 15. haftadayım:( bitmesi için dua ediyorum... Ama en azından şükrediyorum aşırı rahatsız edici değil... işime gücüme devam edebiliyorum çalışıyorum hiç aksatmadan maaşallah... Umarım seninki erken başladığı gibi erken de biter...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 12 Eylül , 2011, 10:55:53
:dontknow: :dontknow: :dontknow: valla bi fikrim yok bende yaptirmadim doktorum bisey demedi sadece kan idrar testi yaptirdim o kadar  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: askinihali - 12 Eylül , 2011, 17:03:13
benimde hala tam olarak gecmedi  :dontknow: herkesde baska oluyo bu arada hayirli olsun bebegin tahmini dogum tarihini söyle senide listeye alalim istersen  :opucuk:

__nil__

selam kızlar nasılsınız?
bulantılarım biraz azalmaya başladı ama hala iştahım yok.doktor kontrolüm haftaya ikili testte yapılıcak.
daha öncesinde doktora gitmekten vazgeçtim.dün internette uzman tvde kaan kocatepenin 11.haftada bebeğin gelişimi videosunu izleyince endişelenmekten vazgeçtim.BEn doktor kontrolüne gidene kadar hep sanki bebeğimi kaybedicem hissine kapılıyordum.Ancak o videoda doktor 11.haftadan sonra bebeğinizin sağlıklı olma ihtimali %99dur.Sağlıksız gebelikler bu haftaya kadar sonlanıyor.ARtık bu haftadan sonra düşük endişesini aklınızdan çıkarın filan diyordu.İçim nasıl rahatladı anlatamam.Sonra kendime kendime kızdım neden durduk yerde endişeleniyorum diye.sonuçta bi kanama vs.de yok allaha şükür.
Şimdi haftaya doktora gitmek ve bebeğimi görmek için sabırsızlanıyorum...
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: