2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Eylül , 2011, 15:15:21
nasılsın nil hiç selam sabah yok  :(

kevsercim yaa hiç selam vermez olurmuyum sana aşkolsun görmedim tatlım.iyiyim şükür sen nasılsın?bebişin nasıl

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Eylül , 2011, 15:17:10

kevsercim yaa hiç selam vermez olurmuyum sana aşkolsun görmedim tatlım.iyiyim şükür sen nasılsın?bebişin nasıl
:) iim canım bende ne yapayım bebişte iii şükür hemen hemen herseyi tamamladık bizde  :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Eylül , 2011, 15:19:32

:) iim canım bende ne yapayım bebişte iii şükür hemen hemen herseyi tamamladık bizde  :hieyt:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: masallah ya bence hamileligin en zevkli yönleri bebeginin saglikla büyüdünü görmek bide alisveris yapmak odasini düzmek  :love7: :love7: :love7:
:nazar: :nazar:

__nil__

maşallah canım ne güzel darısı başımıza inş.bende cinsiyeti öğrensekte biran önce bişiler almaya başlasak diye sabırsızlanıyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

dün bulantim cok yoktu ama bugün cok kötüyüm  :igrenc: :igrenc: :igrenc: limon yiyom gecsin diye  :hungry: :occasion14: :occasion14:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 15:25:23
dün bulantim cok yoktu ama bugün cok kötüyüm  :igrenc: :igrenc: :igrenc: limon yiyom gecsin diye  :hungry: :occasion14: :occasion14:

ayybende çok yiyodum biara limon ama tansiyonumu alt üst etti ondan artık yemiyorum :igrenc:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Eylül , 2011, 15:27:03
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 15:25:23

ayybende çok yiyodum biara limon ama tansiyonumu alt üst etti ondan artık yemiyorum :igrenc:
sükür benim tansiyonumu etkilemedi yada farketmedim bilmiyom ama bende ise yariyo yiyince hemen geciyo ama midemide yakmiyo deil ozamanda soguk süt iciyom geciyo  :basardim: ben genede azalttim kani sulandiriyomus filan önceleri portakal gibi soyar sonra tuzlar yerdim simdi yarim filan yiyom kendimi tutuyom  :muzz: :muzz: sen et tavuk yada balik yiyonmu cnm  :icon_scratch: ben hic ama hic yiyemiyom  :sad1: tiksindim gecmedi daha  ::)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 15:20:52

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: masallah ya bence hamileligin en zevkli yönleri bebeginin saglikla büyüdünü görmek bide alisveris yapmak odasini düzmek  :love7: :love7: :love7:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: evet yaa çok guzel  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Eylül , 2011, 15:25:02

maşallah canım ne güzel darısı başımıza inş.bende cinsiyeti öğrensekte biran önce bişiler almaya başlasak diye sabırsızlanıyorum
:amin: :amin: :amin: :opucuk:

__nil__

balık yiyorum ama çok sık değil.2 haftada bir filan.
tavuktan çok tiksindim hiç yemiyorum.kırmızı et zaten yemezdim normaldede
arada köfte filan yiyorum.ama ben  zaten çok iştahsızım ya canım hiçbişi istemiyor.herşeyden az az yiyorum filan.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Eylül , 2011, 15:38:21
balık yiyorum ama çok sık değil.2 haftada bir filan.
tavuktan çok tiksindim hiç yemiyorum.kırmızı et zaten yemezdim normaldede
arada köfte filan yiyorum.ama ben  zaten çok iştahsızım ya canım hiçbişi istemiyor.herşeyden az az yiyorum filan.
balik ben severdim ama ondan bile tiksindim  :sad1: o yüzden ceviz yiyom yumurta yiyom peynir süt öyle idare ediyom  :hungry:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben ciktim cnm cok durdum nette az tv bakiyim sonra grsrz  :wave: :wave: :wave: :opucuk:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 15:12:15
Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Eylül , 2011, 15:08:46
glülüm benimde ara ara oluyor bazen fazla oluyor diye korkuyorum.angelsound yarın gelicek inşşş :hello2: :hello2:

yağmurnisacım bulantılarım nerdeyse 1aydır var canım.2gündür azaldı belkide biter inş :amin:
sağlıklı olsunda başka bişi istemiyorum ölüyorum meraktan yarın angelsoundda duyarım inş kalp atışlarınıda içim rahatlarrr
insallah cnm  :opucuk: hemen kalp atisini bulamazsan bana sor ben ustasi oldum artik  :k06: :k06: :k06: karinina deilde kasiklarinda arican  ::) benim mesela sag tarafta bebegim  :love7:

benim bulantım olmadı cnm ya benimki manşallah uslu ve tembel çıktı nilcim stres yapma cnm emin ol sağlıklıdır meleğin öyle birşey olsa kendini belli eder sana
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

gülüm ben deldim  :k06: :k06: :k06: evimi temizledim kaynanama tekrar geldim yemek yaptım ayaklarım ağrımaya başladı yoruldum siz ne yapıyorsunuz
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 19:08:33
gülüm ben deldim  :k06: :k06: :k06: evimi temizledim kaynanama tekrar geldim yemek yaptım ayaklarım ağrımaya başladı yoruldum siz ne yapıyorsunuz
hg cnm niye yoruyon sen bakim kendini  :caca: :caca: benim bugün cok bulantim var cok halsizim  :sad1: normalde derler 3.aydan sonra düzelir benimki daha kötü oldu sanki  :igrenc: hayirlisi olsun  :amin: