2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 14:45:54
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 14:42:03
inş birdaki gittiğimizde uyanık olur babası delirdi sanki taş taşıyor uyuyor bizde bir oynasaydı sonra uyusun diyor ne yaptıysak uyanmakdı benim karnım top gibi cnm ama kızın olacak sanki senin rüyamın tersi çıkacak  :k06: :k06: :k06: :k06: o zamanda kızını alırız  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim esim büyük halini hic görmek kismet olmadi iste oldugu icin ama öteki aya gidince izin alcak yada ayarlicak gelcek benimle  :love3: annemlen gitmistim dün  :k06: ay herkes kiz dedi ben kizim olcak havalarina girmeye basladim  :ehi: :ehi: :ehi: bakalim kismet  :love7:

ben cumartesiye alıyorum cnm hep eşimde gelsin diye yine cumartesiye al diyor o bile ayda bir görme olayına üzüldü geçen cumartesi gitmiştik uyuyor diye küsmüş ona küsüm sana  diyor sen niye uyorsunn diyip durdu allahım yüzümüze güldü cnm ya bizlerede yaşattı bu duyguyu sen o kalp atışını dinlemek için aldığın aleti ne kadara aldın cnm eşimde alalım diye tutturdu
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 14:48:57
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 14:45:54
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 14:42:03
inş birdaki gittiğimizde uyanık olur babası delirdi sanki taş taşıyor uyuyor bizde bir oynasaydı sonra uyusun diyor ne yaptıysak uyanmakdı benim karnım top gibi cnm ama kızın olacak sanki senin rüyamın tersi çıkacak  :k06: :k06: :k06: :k06: o zamanda kızını alırız  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim esim büyük halini hic görmek kismet olmadi iste oldugu icin ama öteki aya gidince izin alcak yada ayarlicak gelcek benimle  :love3: annemlen gitmistim dün  :k06: ay herkes kiz dedi ben kizim olcak havalarina girmeye basladim  :ehi: :ehi: :ehi: bakalim kismet  :love7:

ben cumartesiye alıyorum cnm hep eşimde gelsin diye yine cumartesiye al diyor o bile ayda bir görme olayına üzüldü geçen cumartesi gitmiştik uyuyor diye küsmüş ona küsüm sana  diyor sen niye uyorsunn diyip durdu allahım yüzümüze güldü cnm ya bizlerede yaşattı bu duyguyu sen o kalp atışını dinlemek için aldığın aleti ne kadara aldın cnm eşimde alalım diye tutturdu
cumartesi burda doktorlar kapali o yüzden olmuyo  :sad1: bide ayda bir olcak napalim saglikli olunda bebelerimiz sükür bu günlerimize her an sükrediyom rabbime  :amin: :amin: cnm o aleti ebaydan almistim ben bencede al pisman olmazsin esimlen biz her zaman dinliyoz artik tekmelerini bile dinleyebilioz cok güzel  :love9: fiyati nette bak cnm ben 40euroya almistim
:nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

öyle cnm sağlklı olsunlar gerisi boş cnm ben çıkıyorum eve gidip temizlik yapacam kendine ve meleğine çok iyi bak
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm angelsoundan nilde ismarladi netten yakinda gelcek sen ona sor nerden almis sende al  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

merhabalar ilkbahar anne ve bebekleri  :hello2: nasılsınız  :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Eylül , 2011, 14:55:11
oo misafirimiz gelmis sayfamiza  :k06: :k06: hosgeldin cnm nasilsiniz bakalim  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 14:54:31
öyle cnm sağlklı olsunlar gerisi boş cnm ben çıkıyorum eve gidip temizlik yapacam kendine ve meleğine çok iyi bak
tmm cnm cok yorma kendini  :opucuk: kendinize iyi bakin arada ugra  :opucuk: :wave: :wave:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 14:59:26
oo misafirimiz gelmis sayfamiza  :k06: :k06: hosgeldin cnm nasilsiniz bakalim  :opucuk:
:opucuk: iim canım ne yapayım bi bakayım dedim size  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Eylül , 2011, 15:00:44
:k06: :k06: :k06: burasi tam kalabaliklasmadi ondan durgun  :k06: ins daha cok kalabalik oluruz sizide menzun ederiz siranizi aliriz  :k06: :k06: :k06:

__nil__

glülüm benimde ara ara oluyor bazen fazla oluyor diye korkuyorum.angelsound yarın gelicek inşşş :hello2: :hello2:

yağmurnisacım bulantılarım nerdeyse 1aydır var canım.2gündür azaldı belkide biter inş :amin:
sağlıklı olsunda başka bişi istemiyorum ölüyorum meraktan yarın angelsoundda duyarım inş kalp atışlarınıda içim rahatlarrr

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 15:04:31
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Eylül , 2011, 15:00:44
:k06: :k06: :k06: burasi tam kalabaliklasmadi ondan durgun  :k06: ins daha cok kalabalik oluruz sizide menzun ederiz siranizi aliriz  :k06: :k06: :k06:
:amin: :amin: inşallahh canım dolsun dolsun tassın  :hello2: :hello2: :nazar: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Eylül , 2011, 15:08:46
glülüm benimde ara ara oluyor bazen fazla oluyor diye korkuyorum.angelsound yarın gelicek inşşş :hello2: :hello2:

yağmurnisacım bulantılarım nerdeyse 1aydır var canım.2gündür azaldı belkide biter inş :amin:
sağlıklı olsunda başka bişi istemiyorum ölüyorum meraktan yarın angelsoundda duyarım inş kalp atışlarınıda içim rahatlarrr
insallah cnm  :opucuk: hemen kalp atisini bulamazsan bana sor ben ustasi oldum artik  :k06: :k06: :k06: karinina deilde kasiklarinda arican  ::) benim mesela sag tarafta bebegim  :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

haa bide alirken icinde doktorlarin jeli varmi bak bazilarinda olmuyo benim var ama hic kullanmadim yapis yapis olur diye catlak önleyici yagdan bol bol sürüyom öyle kullaniyom kuru kullanma bisey duyamazsin  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 15:14:00

haa bide alirken icinde doktorlarin jeli varmi bak bazilarinda olmuyo benim var ama hic kullanmadim yapis yapis olur diye catlak önleyici yagdan bol bol sürüyom öyle kullaniyom kuru kullanma bisey duyamazsin  :k06: :k06:

canım ben zaten set olarak aldım.içinde jeli ve bikaç bişi daha var.inş duyarım yaa