2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

banu_fth

yanma için gaviscon şurup iç canım ..
başka hiçbişi işe yaramadı bende ..

kabızlık için sabah aç karnına 7-8 tane kayısı ye .. bi süre bişi yeme ..
bol su iç.. sebze yemekleri .. meselaaaaa ıspanak çok işe yarıo ;) yeşillikli sebze yemekleri işe yarıyor .. aklıma gelse yazıcam  :k06: hay Allahım bu unutkanlık  :k06:

aynı ben de çektim durdum .. hala çekiyorum .. kabızlık olsun mide yanması olsun ..
Allah yardımcımız olsun .. dayanıcaz mecbur ama dediklerimi dene mutlaka ..  :icon_thumright:

gökkusağı

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 16:33:30

bol su iç.. sebze yemekleri .. meselaaaaa ıspanak çok işe yarıo ;) yeşillikli sebze yemekleri işe yarıyor .. aklıma gelse yazıcam  :k06: hay Allahım bu unutkanlık  :k06:

aynı ben de çektim durdum .. hala çekiyorum .. kabızlık olsun mide yanması olsun ..
Allah yardımcımız olsun .. dayanıcaz mecbur ama dediklerimi dene mutlaka ..  :icon_thumright:

saol cnm deniim bakiim bende hiç sebze meyve falan yemiorum nerdeyse aslında hiç ii yapmıorum ama belki ondan böle oldum düzenim bozuldu.meyveyi zorla yiyorum bi ara çok şeftali yedim belki o da tetikledi kabızı  :sad1: amaan o ii olsunda ben razıyım.çok şükür gene iiyim hiçbişey yiyemienler var  :-\

dün çok komik bişi oldu eşimin dayısı gildeydik balkonda oturuoruz kölenmiş patlıcan kokusu geldi bi anda ayy nası cnm istedi zaten sabahtan beri açım  :ehi: :ehi: aradık taradık 2.kattakiler yapıomuş saolsun eşimin yengesi seslendi hemde tanımıomuş yapanları  :-ooo :-ooo hamile var azcık patlıcandan verebilirmisiniz dedi saolsun bi tabak patlıcan salatası bide ızgara balık yolladılar sepetle  :ehi: :ehi: ay nası yedim havada bitirdim.bayramı aç geçiriorum resmen allah razı olsun dün karnım doydu sadece  ::)
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

banu_fth

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

süper miş yaa .. hamile var  :ehi: :ehi: :ehi: ben de koku gelen kapıların önüne gidiiiim bari .. göbek var nası olsa artık  :ehi: :ehi: bacım hamile var bi tabak verseneeeee  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi Allah razı olsun vermişler .. aç kalma aç kaldığım an midem başlıyor yanmaya benim .. hala öle ..
yanımda eti form .. çubuk kraker taşıyorum valla .. çantamda hep .. eşimin işi belli olmuyor acıktım eve gidelim diyorum .. orayada uğruyalım .. şunu da yapalım .. ayyyyyy 10 dk lık yol olyuor 1 saat  :caca: hemen bakıyorum farklı bi yere doğru gidio yol .. çıkarıyorum eti formumu  :ehi: :ehi:

aaa sebze hergün mutlaka yenmeli .. diorum ama bende hergün yiyemiorum haftada 3-4 gün kesin yiyorum ama.. tavuk .. kırmızı et .. mutlaka yemelisin hergün birini ..
balık ta öyle ..
bebişe faydalı seler bunlar ..
hem sebze seninde bağırsaklarını düzenler .. sebze olmasa ben biterim  :k06: :k06: karnım şişiyor .. 3 gün çıkamadığım oluor .. yerime sığamıyorum .. çok rahatsız edici bişiy.. eskiden hiç bilmezdim öle şeler .. hamile olunca anladım kabızlık ne demek  :violent1:  tam çavdar ekmeği yaad tam bugday yiyceksin cnm .. dietisyenim öle söledi bana ..
ayrıca sabah 7-8 tane kayısı yiyorum dedim .. sonra bi bardak süt içip yatıorumben .. uyanıoyrum açım .. tekmelerle uyanıyorum  :k06: :k06: sonra geri uyuyourm .. tamam dedi iyi yapıosun ..  :icon_thumright:

ızgara olarak tüketmeye çalış herşeyi .. ben birden 10 kg aldım çünkü .. pizzalar .. hamburgerler .. börekler çörekler  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: abartmıştım ..
şimdi  dikkat ediyorum artık .. vermeye bile başladım kilo .. ama bebeğim iyi  ve dr kontrolünde yapıorum tabi ..

gökkusağı

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
zaten ordan kalkarken aşşada kapılarını çaldım ben istemiştim teşekkür ederim die adam açtı kapıyı adam bi yüzüme bakıo bi karnıma demiştir bu ne biçim hamile die  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

cnm valla çok haklısın karnım acıktımı hemen içim yanmaya başlıo hemde midemden kalbimin hizasına kadar.kızartmadan tiksindim galiba kokusuna bilem tahammül edemiorum.bide ilginçtir o kadar sevmeme rağmen susam ve çörek otundan tiksindim.ekmeğin en susamlısını alırdım şimdi görmeye tahammülüm yok  :igrenc: :igrenc: dün sabah kayınvalidemlerdeydik sabah kahvaltısına benim en sevdiğim börekten yapmış saolsun o kadarda güsel olmuştu ki pişerken koktu die yiyemedim  :igrenc: bide üstünde susam varrdı.üzüldü bilseydim atmazdım die bide patates kızartmış  :igrenc: :igrenc: :igrenc: açım yani günlerdir  :sad1: :sad1:
ben şu an 45 kiloyum ilk haftalarda aldım mutlaka 1 2 kilo hissediorum pantolonlardan falan ama böle giderse aynı hızla vbericem galiba  :sad1: o zaman neyle beslenicek bebek depoda bişi yokki naapcam bilmiorum  :-\
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:47:18
Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Ağustos , 2011, 14:34:41
Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:25:52
rahim büyüdüğü için kasık ağrının olması normalmiş.ayrıca bikaç ay vücut adet olucakmış gibiadet zamanındada sancı olabilirmiş.kanaman lekelenmen olmadığı sürece endişelenme.bende de ilk zamanlar çok oldu hala arada oluyor canım.

gülüm sabahları oluyor ya bide sık sık yiyince geçiyor.uzun süre aç kalırsam daha çok oluyor.evet çok şükür büyüyordur bebeğimde sağlıkla inş..bayramdan sonra angelsoundu alıyorum bnde.
sen nasılsın bulantılar varmı hala.
Allaha sükürler olsun bi sorun yok bulantilar hala devam edio 3.aydan sonra gecer dediler gecmedi herkesde baska bide kac gündür limon yiyom deli gibi sonrada midem nasil yaniyo  :-ooo portakal gibi soyup tuzluyom yiyom  :hungry: hem diyom daha yemicem midem yakiyo genede cnm istiyo napcam bilmiyom  :dontknow: al cnm angelsoundunu simdi duymaya baslarsin  :muzz: :muzz: ben hergün dinliyom kuzumu kisada olsa  :love7: hem doktora gidene kadar zaman geciriyom hemde düsünmüyom bisimi oldu diye Allah korusun  :amin: zaman simdiden sonra sanki cabuk geciyo  :muzz: :muzz: :muzz:

inş geçer gülüm en kısa zamanda.bende dün kocaman bir limonu yedim tuzla.hatta öyle iştahlı yemişimki annemle babam hayret ettiler :toothy10: şimdide ağzım sulandı bak  :hungry:
doktor kontrollerimiz artık ayda 1 olucak ben bekleyemiyorum endişeleniyorum o nedenle alıcam angelsoundu günde 1kez dinlesem içim rahat eder..
inş zaman daha da çabuk geçer de hemen alırsın kucağınacanm..
bizimkilerde saskin bakiyolar bana esim diyo nasil yiyon bende diyom kabunu soyup tuzluyup yiyom  :hungry: senin niye öyle gec ayda bir ben dayanamazdim   :-ooo ben simdi pazartesi gene gitcem sonra belki banada ayda bi olur cünkü 3.ayi bitirdik burda öyleymis  :dontknow:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 16:33:30

bana yanmaya en iyi soguk süt iyi geldi ictigim an geciyo  :muzz: :muzz: :muzz:

azelia

Kızlarrrr... Selammmm... Öncelikle 3-4 gündür buralarda olamadım, hepinizin gçmiş bayramını kutluyorum... Birlikte ve inşallah bebeklerimizle nice güzel bayramlara inşallah... Bizde durumlar düzelmeye başladı gibi... ara ara midem bulanıyo yine yemek saatlerinde ama onun dışında sıkıntı yok pek... Et tavuk yemeye de başladım, umarım bundan sonra afiyetle yiyebilcem herşeyi... Sadece öğün saatlerimi kaçırmamam gerekiyo, biraz aç kalırsam mide bulantılarım başlıyo, herşeyi zamanında yersem düzgün yiyebiliyorummm. İkili test sonucum çıkçak bu ara, sora da doktora gidicem, umarım herşey hepimiz için yolunda giderrrrrrrr...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 02 Eylül , 2011, 13:27:53
Kızlarrrr... Selammmm... Öncelikle 3-4 gündür buralarda olamadım, hepinizin gçmiş bayramını kutluyorum... Birlikte ve inşallah bebeklerimizle nice güzel bayramlara inşallah... Bizde durumlar düzelmeye başladı gibi... ara ara midem bulanıyo yine yemek saatlerinde ama onun dışında sıkıntı yok pek... Et tavuk yemeye de başladım, umarım bundan sonra afiyetle yiyebilcem herşeyi... Sadece öğün saatlerimi kaçırmamam gerekiyo, biraz aç kalırsam mide bulantılarım başlıyo, herşeyi zamanında yersem düzgün yiyebiliyorummm. İkili test sonucum çıkçak bu ara, sora da doktora gidicem, umarım herşey hepimiz için yolunda giderrrrrrrr...
as cnmm  :opucuk: seninde gecmis bayramin kutlu olsun  :flowers: iyi olmana sevindim benim bulantilarim hala devam ediyo  :igrenc: gecmedi hala  :dontknow: bende pazartesi gitcem doktora ins hersey yolundadir  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_______________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Eylül , 2011, 13:36:10
as cnmm  :opucuk: seninde gecmis bayramin kutlu olsun  :flowers: iyi olmana sevindim benim bulantilarim hala devam ediyo  :igrenc: gecmedi hala  :dontknow: bende pazartesi gitcem doktora ins hersey yolundadir  :amin: :amin:
yolundadır canım inşallah... ben de önümüzdeki hafta bigüne randevu alıcam, ama bakalım ne zamana... cuma falan olur sanırsam çünkü doktorum işyerime yakın olan şubede oluyo cuma günleri. Her gidiş ayrı bi heyecan oluyo, özellikle cd sini aldım ya bebeğimin durup durup hareketlerini izliyorum... Bu hafta cinsiyeti söyler sanırsam...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 02 Eylül , 2011, 13:58:00
Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Eylül , 2011, 13:36:10
yolundadır canım inşallah... ben de önümüzdeki hafta bigüne randevu alıcam, ama bakalım ne zamana... cuma falan olur sanırsam çünkü doktorum işyerime yakın olan şubede oluyo cuma günleri. Her gidiş ayrı bi heyecan oluyo, özellikle cd sini aldım ya bebeğimin durup durup hareketlerini izliyorum... Bu hafta cinsiyeti söyler sanırsam...
ins cnm  :amin: :amin: sen ögrenirsin erken derlerse  :muzz: :muzz: bana daha cok var  :k06: :k06: sen ay hesaplamayi biliyomusun biz simdi kacinci aydayiz ben 3,5 aylik biliom sence  :icon_scratch:

azelia

sanırım 12 hafta 3 ay oluyo canım. Biz 13 hafta 2 günlüğüz, yani 3.5 ay sayılır ama tam da bitmedi 3.5 ay, bu hafta bitince 3.5 aylık olcaz inşallah...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 02 Eylül , 2011, 14:09:28
sanırım 12 hafta 3 ay oluyo canım. Biz 13 hafta 2 günlüğüz, yani 3.5 ay sayılır ama tam da bitmedi 3.5 ay, bu hafta bitince 3.5 aylık olcaz inşallah...
evet bende öyle tahmin ediyom senin göbisin ciktimi  :k06: :k06:

azelia

yok canım yaaa... hala aynıyım:) kimse anlamıyo hamile olduğumu:) olsun 5 aya kadar çıkmasın zaten... Ben memnunum halimden, hala fit olmaktan:)))

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 22:59:01
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 21 Ağustos , 2011, 22:46:24
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 21:56:39
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ağustos , 2011, 18:13:12
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 14:01:00
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 20 Ağustos , 2011, 22:47:59
kıslar bende bugün kuzumu gördüm kafası kolları vardı ben utrasonda güldüm  oda kıpır kıpır etti doktor kıpırdıor hareket etmeye başlamış dedi benim meleğim babasına çekmiş galiba çok güzel bir duyguydu allahım bana yaşattığı için bu duyguyu binlerce şükür olsun 15gün sonra tekrar gidecez kalp atışlarınıda gördüm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allahım isteyen bütün kullarına yaşatsın bu duyguyu
cnm simdi gördüm cok sevindim senin adina  :muzz: :muzz: :muzz: masallah bebegine  :nazar: :love9: sende benim gibi 15günde bir gidiyon beklemesi zor oluyo ama zaman hemen geciyo  :k06:

evet cnm 15günde bir çağırıyor hergün çağırsa gidecem onu görmeye bambaşka duygu cnm manşallah cnm meleğin sana sımsıkı tutundu seni üzmedi allahım hepsine uzun ömürler nasip etsin
yakinda ayda bir gitcez onuda düsün annesi  :k06: benim evde angelsound var aklima düstükce günde bi kerede olsa dinliyom bebegimi rahatliyom  :love7: Allaha sükürler olsun masallah bu sefer bebegim beni hic üzmeedi üzmücekte ins  :amin: :amin: hepimiz ins sagliklan kucamiza alicaz  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
gülüm sençok beklemişsin galiba inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın
yok cnm aslinda hic beklemedim ama bekledimde karisik durum  :icon_scratch: iki düsükten sonra cok beklemisten beterim aslinda  :-\ ama bu bebegim kürtajdan 1ay sonra hic beklemeden geldi süpriz yapti annesine  :love3:
inşallah hayırlı bi şekilde kucağına alırsınn