2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:25:52
rahim büyüdüğü için kasık ağrının olması normalmiş.ayrıca bikaç ay vücut adet olucakmış gibiadet zamanındada sancı olabilirmiş.kanaman lekelenmen olmadığı sürece endişelenme.bende de ilk zamanlar çok oldu hala arada oluyor canım.

gülüm sabahları oluyor ya bide sık sık yiyince geçiyor.uzun süre aç kalırsam daha çok oluyor.evet çok şükür büyüyordur bebeğimde sağlıkla inş..bayramdan sonra angelsoundu alıyorum bnde.
sen nasılsın bulantılar varmı hala.
Allaha sükürler olsun bi sorun yok bulantilar hala devam edio 3.aydan sonra gecer dediler gecmedi herkesde baska bide kac gündür limon yiyom deli gibi sonrada midem nasil yaniyo  :-ooo portakal gibi soyup tuzluyom yiyom  :hungry: hem diyom daha yemicem midem yakiyo genede cnm istiyo napcam bilmiyom  :dontknow: al cnm angelsoundunu simdi duymaya baslarsin  :muzz: :muzz: ben hergün dinliyom kuzumu kisada olsa  :love7: hem doktora gidene kadar zaman geciriyom hemde düsünmüyom bisimi oldu diye Allah korusun  :amin: zaman simdiden sonra sanki cabuk geciyo  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 31 Ağustos , 2011, 14:28:54
rahim büyüdüğü için kasık ağrının olması normalmiş.ayrıca bikaç ay vücut adet olucakmış gibiadet zamanındada sancı olabilirmiş.kanaman lekelenmen olmadığı sürece endişelenme.bende de ilk zamanlar çok oldu hala arada oluyor canım.

gülüm sabahları oluyor ya bide sık sık yiyince geçiyor.uzun süre aç kalırsam daha çok oluyor.evet çok şükür büyüyordur bebeğimde sağlıkla inş..bayramdan sonra angelsoundu alıyorum bnde.
teşekkür ederim cnm bilgi verdiğin için bende bir an çok korktum çok şükür rabbime şimdilik kanamam yok inş da hiç olmaz  :amin: :amin: pazartesi tekrar doktora gidecez artık bu sefer kalp atışını falan duyarım herhalde .. :amin:
icini ferah tut annesi ins bisicik olmucak kalp atisini görcen  :love9: :amin: bu haftadan sonra eger alltan bakarlarsa görürsün meraklanma  :opucuk:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:32:55

teşekkür ederim cnm bilgi verdiğin için bende bir an çok korktum çok şükür rabbime şimdilik kanamam yok inş da hiç olmaz  :amin: :amin: pazartesi tekrar doktora gidecez artık bu sefer kalp atışını falan duyarım herhalde .. :amin:

canım sen kalp atışını karından duymak içinmi bekliyorsun?vajinalde duyulur çünkü 7 haftalık olmuşsun
evet canım herhalde pazartesiye kadar duyulur ultrasyonda.. biz şimdi tatildeyiz tatilde öğrendik bebiş olduğunu hemen burda doktora gittik ilk gittik çok küçük dedi ultrasyonda göründü vajinalla bakmayayım dedi haftaya tekrar çağırdı ozaman gittiğimizde bayağı büyümüş dedi kalp atışları yavaş yavaş görünüyor dedi ama bir hafta sonra daha net duyulur dedi yani vajinal ultrasyonla bakmadı.. bide burdaki doktoru hiç sevmedim hiç demedi kaç haftalık falan ben internetten hesapladım.. ama zaten küçük olsaydı ultrasyonda görünmezdi herhalde .. artık evimize gidince iyi bir doktor bulurum giderim inşş

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Ağustos , 2011, 14:36:34

icini ferah tut annesi ins bisicik olmucak kalp atisini görcen  :love9: :amin: bu haftadan sonra eger alltan bakarlarsa görürsün meraklanma  :opucuk:
inş canım benim rabbim tüm bebekleri annesine babasına bağışlasın  :amin: canım alttan baktırmak istemiyorum gittiğimde 8 haftalık falan olacak ozamanda mı karından duyulmaz ?

__nil__

canım 8 haftada karından duyarsın merak etme ben duymuştum

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:41:40
iyi ozaman canım bu hafta gittiğimde 8 haftalık olmuş oluyor inş duyarım Allahın izniyle .. ya bide iyi doktor bulmak çok zor inş iyi doktorla karşılasırız :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Ağustos , 2011, 14:34:41

Allaha sükürler olsun bi sorun yok bulantilar hala devam edio 3.aydan sonra gecer dediler gecmedi herkesde baska bide kac gündür limon yiyom deli gibi sonrada midem nasil yaniyo  :-ooo portakal gibi soyup tuzluyom yiyom  :hungry: hem diyom daha yemicem midem yakiyo genede cnm istiyo napcam bilmiyom  :dontknow: al cnm angelsoundunu simdi duymaya baslarsin  :muzz: :muzz: ben hergün dinliyom kuzumu kisada olsa  :love7: hem doktora gidene kadar zaman geciriyom hemde düsünmüyom bisimi oldu diye Allah korusun  :amin: zaman simdiden sonra sanki cabuk geciyo  :muzz: :muzz: :muzz:

inş geçer gülüm en kısa zamanda.bende dün kocaman bir limonu yedim tuzla.hatta öyle iştahlı yemişimki annemle babam hayret ettiler :toothy10: şimdide ağzım sulandı bak  :hungry:
doktor kontrollerimiz artık ayda 1 olucak ben bekleyemiyorum endişeleniyorum o nedenle alıcam angelsoundu günde 1kez dinlesem içim rahat eder..
inş zaman daha da çabuk geçer de hemen alırsın kucağınacanm..

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 31 Ağustos , 2011, 14:45:25
iyi ozaman canım bu hafta gittiğimde 8 haftalık olmuş oluyor inş duyarım Allahın izniyle .. ya bide iyi doktor bulmak çok zor inş iyi doktorla karşılasırız :amin:

cnm nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama araştırarak bul doktorunu.ben araştırarak buldum.şimdide çok memnunum.zaten doktora gidersin memnun kalmazsan başka doktora gidersin.doktor hamile ilişkisi çok önemli çnkü

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:48:50

cnm nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama araştırarak bul doktorunu.ben araştırarak buldum.şimdide çok memnunum.zaten doktora gidersin memnun kalmazsan başka doktora gidersin.doktor hamile ilişkisi çok önemli çnkü
cnm kayseride yaşıyorum yeni geldik bu şehire hiç bir yeri tanımıyoruz etmiyoruz araştırark bulacam artık.. devamlı o doktora gidecem inşş

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 31 Ağustos , 2011, 14:52:58

cnm kayseride yaşıyorum yeni geldik bu şehire hiç bir yeri tanımıyoruz etmiyoruz araştırark bulacam artık.. devamlı o doktora gidecem inşş

ben mesela gitmek istedğim yani doğum yapmak istediğim bir hastane vardı izmirde.o hastanenin sitesine girdim.sonra doktorlarına baktım.isimlerini yazdım.sırayla google a yazıp haklarındaki yorumları vs. okudum.
herkesin memnun kaldığını gördüğüm doktorada gittim.ki gerçekten bende memnun kaldım ve nasipse burada devam edip doğumumu yapıcam inşş :nazar:

sende inş memnun kalırsın gideceğin doktordan

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:55:39
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 31 Ağustos , 2011, 14:52:58

ben mesela gitmek istedğim yani doğum yapmak istediğim bir hastane vardı izmirde.o hastanenin sitesine girdim.sonra doktorlarına baktım.isimlerini yazdım.sırayla google a yazıp haklarındaki yorumları vs. okudum.
herkesin memnun kaldığını gördüğüm doktorada gittim.ki gerçekten bende memnun kaldım ve nasipse burada devam edip doğumumu yapıcam inşş :nazar:

sende inş memnun kalırsın gideceğin doktordan
canım bende senin gibi yaparım araştırırm öyle giderim inş canım iyi doktor buluruz da ggideriz  :amin:

__nil__

allah gönlüne göre versin canım inşallah

gökkusağı

slm kızlar

bişisorucam size bende kabızlık başladı  :sad1: :sad1:
hayatımda ilk kez kabız oldum çok kötüyüm günlerdir ilk kez gittim lavaboya varmı bu durumu yaşayan ne zaman geçer dr a sorup ilaç kullanmalımıyım  :dontknow: :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

kabızlık hamileliğin  en başlarında normalmiş canım.wcde çok ıkınma.bu aralar katı yiyecek yerine bol sulu gıdalar çorba vs. iç.muz şeftali sıkar onları yeme.kayısı yiyebilirsin.bol bol su için.kepek ekmeği yada tam buğday ekmeği ye beyaz ekmek yerine.doktorunada danış tabi bu arada
geçmiş olsun

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 16:14:10
kabızlık hamileliğin  en başlarında normalmiş canım.wcde çok ıkınma.bu aralar katı yiyecek yerine bol sulu gıdalar çorba vs. iç.muz şeftali sıkar onları yeme.kayısı yiyebilirsin.bol bol su için.kepek ekmeği yada tam buğday ekmeği ye beyaz ekmek yerine.doktorunada danış tabi bu arada
geçmiş olsun

saol cnm ne kadar kötü bişeymiş karnım şişio çok fazla 6 aylık gibi oldum bikaç günde herkes hamilelikten sanıo bilmiolarki derdimi  :sad1: :sad1: :sad1:

kaç gündür sürekli midemden çekiorum sürekli açım ağzımın tadı yok yanma yapıo sürekli midem ağzımda ama çıkartamıorum da bişey de  yiyemiorum iştahsızım geçen haftalarda nasıl yiyodum şimdi bide kabız da oldum bu hep böle mi gidicek  :sad1:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥