2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KONYALI - 29 Ağustos , 2011, 14:06:13
kızlar özellıkle ılk uc ay cok onemlı...tavuk balık et bunları yemenız şart..eg :caca: :caca:
eylulun dediği gibi somon hem yemesı cok keyıflı hemde omega 3 acısından cok zengın bır balık...ben cupra ve somon yedım butun kız...ama aynı zamanda basından berıde balık hapı içiyorum gunde bırtane..hatta emzırırkende ıcecekmısım doktorum öle dedı...salatalık domatesle olurmu hiç ilkay...haftada 3 gun kırmızı et yıyın barı herseyı bırakın...
valla cnm etsiz yemek yemeyen ben tiksindim kokusu hatta ismi bile midemi kaldiriyo napim  :sad1: zorlamiyomda balik arada yiyom burda taze balik zaten yok ins tiksinmeler gecerde yerim
:nazar: :nazar:

__nil__

2012nin güzel mart nisan mayıs anneleriiiii

MUTLU SAĞLIKLI BEBEKLERİMİZLE NİCE BAYRAMLAR İNŞALLAHHHH

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 30 Ağustos , 2011, 12:07:19
2012nin güzel mart nisan mayıs anneleriiiii

MUTLU SAĞLIKLI BEBEKLERİMİZLE NİCE BAYRAMLAR İNŞALLAHHHH

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
seninde bayramin kutlu olsun cnm  :love9: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_______________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Ağustos , 2011, 13:09:24
kizlar niye kimse buraya ugramiyor  :caca: :caca: :caca:
slm kızlar kimse yok mu birşey soracam.. benim kasıklarım ağrıyor iğne batar gibi ağrı giiryor adet olacakmışım gibi ağrı da oluyor acaba neden? az önce bir arkadaşla konuştum bana düşük tehlikesi olanların öyle olurmuş çok korktum ya fikri olan var mı ?

__nil__

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 31 Ağustos , 2011, 13:48:54
Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Ağustos , 2011, 13:09:24
kizlar niye kimse buraya ugramiyor  :caca: :caca: :caca:
slm kızlar kimse yok mu birşey soracam.. benim kasıklarım ağrıyor iğne batar gibi ağrı giiryor adet olacakmışım gibi ağrı da oluyor acaba neden? az önce bir arkadaşla konuştum bana düşük tehlikesi olanların öyle olurmuş çok korktum ya fikri olan var mı ?
kac haftalik oldunki  :icon_scratch: benimde ilk zamanlar oluyodu yeni hamile oldumda herkesde baska sen kimseyi dinleme  :caca: :caca: kanaman olmadigi sürece düsük tehliken olmaz diye biliyom düsünme öyle seyler  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:04:38
merhaba bihtercim kaç haftalık hamilesin
naber kuzum  :opucuk: masallah 10haftalik olcan  :muzz: :muzz: :nazar: bulantin filan varmi nasil gidiyo  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah bizede bugün 13.haftamiza girdik  :nazar: :nazar: :binkybaby: :love7:

bihterp3416

__nil__

rahim büyüdüğü için kasık ağrının olması normalmiş.ayrıca bikaç ay vücut adet olucakmış gibiadet zamanındada sancı olabilirmiş.kanaman lekelenmen olmadığı sürece endişelenme.bende de ilk zamanlar çok oldu hala arada oluyor canım.

gülüm sabahları oluyor ya bide sık sık yiyince geçiyor.uzun süre aç kalırsam daha çok oluyor.evet çok şükür büyüyordur bebeğimde sağlıkla inş..bayramdan sonra angelsoundu alıyorum bnde.
sen nasılsın bulantılar varmı hala.

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 31 Ağustos , 2011, 14:22:50
Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:04:38
merhaba bihtercim kaç haftalık hamilesin
mrb cnm 7+1 haftalık canım

cnm ağrıların çok normal hiç takma kafana.öyle herkesede inanma moralini bozma.herşey yolunda :icon_thumright:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:25:52
rahim büyüdüğü için kasık ağrının olması normalmiş.ayrıca bikaç ay vücut adet olucakmış gibiadet zamanındada sancı olabilirmiş.kanaman lekelenmen olmadığı sürece endişelenme.bende de ilk zamanlar çok oldu hala arada oluyor canım.

gülüm sabahları oluyor ya bide sık sık yiyince geçiyor.uzun süre aç kalırsam daha çok oluyor.evet çok şükür büyüyordur bebeğimde sağlıkla inş..bayramdan sonra angelsoundu alıyorum bnde.
teşekkür ederim cnm bilgi verdiğin için bende bir an çok korktum çok şükür rabbime şimdilik kanamam yok inş da hiç olmaz  :amin: :amin: pazartesi tekrar doktora gidecez artık bu sefer kalp atışını falan duyarım herhalde .. :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 31 Ağustos , 2011, 14:28:54
Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:25:52

teşekkür ederim cnm bilgi verdiğin için bende bir an çok korktum çok şükür rabbime şimdilik kanamam yok inş da hiç olmaz  :amin: :amin: pazartesi tekrar doktora gidecez artık bu sefer kalp atışını falan duyarım herhalde .. :amin:

canım sen kalp atışını karından duymak içinmi bekliyorsun?vajinalde duyulur çünkü 7 haftalık olmuşsun