2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

Ezocan84

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ağustos , 2011, 00:04:33
Alıntı yapılan: Ezocan84 - 27 Ağustos , 2011, 00:01:47
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 23:54:03
bakalim bazilari dogurana kadar kusarmis  :igrenc: :sad1: hayirlisi bende hep ögürüyom kusuyomda bazende kendimi zorluyom kusmamak icin kötü oluyom  :cildir: bide etsiz yemek yemeyen ben etten tiksindim  :igrenc: :igrenc: yazinca bile kötü oluyom  :dontknow: yicek cesitim kalmadi gibi ne yicem ben ya  :hungry:

genelde cogu kisi etten tiksiniyo, bende öyleyim, hatta simdi bile fazla yiyemiyorum.. etli yemek yapiyorum tiksinmiyorum ama etlerini ayiriyorum kendim yemegi yiyorum, etler kaliyor tabakta.. ama olsun en azindan suyundan falan icmis oluyorum yemekle beraber..

vitamin kullanmak en iyisi o zaman, en azindan almaniz gereken vitaminleri almis olursunuz, cünkü ilk 3-4 ay cok önemli gelisim acisindan
evet dogru diyon bende vitamin kullaniyom bahceye gidince meyvelerimizden yiyom gerci bu aralar gidemedim  ::) bide suyu az iciyodum hamile kalmadan simdi 1,5 2lt iciyom rahat  :muzz: cnm sen kac kilo aldin simdiye kadar  :icon_scratch:

hic sorma ya, kilo alamiyorum alamiyorum derken, simdi 8 kilo almisim, hatta en son pazartesi tartilmistim, belki 8 bucuk olmustur bu 5 gün icinde

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ağustos , 2011, 00:07:44
Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Ağustos , 2011, 00:05:49
selam kızlar ben geldimmmmm :muzz:
ooo hosgeldin evine kacak arkadasim  :k06: :k06: :opucuk: nasilsin cnm

sağol valla napayım bi koşuşturmacadır gidiyor canım şimdi fırsat bulunca yazayım dedim..özledim valla böyle uzun uzun sohbeti yaa

Ezocan84

hosgeldin canim ya, senin hamileligine o kadar cok sevindimki anlatamam.. en cok senin icin dua ediyordum.. insallah sorunsuz güzel bir hamilelik dönemi yasarsin ve bebegine kucagina alirsin saglikla  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sanki cok almisin masallah ne ki  :nazar: :nazar: verirsin sen iki cocugun pesinde kosarken  :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 27 Ağustos , 2011, 00:12:45

hosgeldin canim ya, senin hamileligine o kadar cok sevindimki anlatamam.. en cok senin icin dua ediyordum.. insallah sorunsuz güzel bir hamilelik dönemi yasarsin ve bebegine kucagina alirsin saglikla  :amin:

ayy sağol canım benimm allah razı olsun.çok şükür bugünlere 9.haftamıza girdik bizde.seninde bebiş büyümüş canım maşallahh size :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Ağustos , 2011, 00:12:42
Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ağustos , 2011, 00:07:44
ooo hosgeldin evine kacak arkadasim  :k06: :k06: :opucuk: nasilsin cnm

sağol valla napayım bi koşuşturmacadır gidiyor canım şimdi fırsat bulunca yazayım dedim..özledim valla böyle uzun uzun sohbeti yaa
cok kosturma sende  :caca: :caca: az kostur  :k06: zaten ne zamandir sohbet yapamadik burda 

azelia

siz eskiden beri mi konuşuyosunuz yoksa bu forumun başlarından mı bahsediyosunuz kızlar?

Gülcüm aynen aynı gidiyoruz galiba yaa:) ama senin kontroller falan farklı yurt dışında olmandan kaynaklanıyo olabilir...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 27 Ağustos , 2011, 00:16:53
siz eskiden beri mi konuşuyosunuz yoksa bu forumun başlarından mı bahsediyosunuz kızlar?

Gülcüm aynen aynı gidiyoruz galiba yaa:) ama senin kontroller falan farklı yurt dışında olmandan kaynaklanıyo olabilir...
burdan tanisiyoz cnm biz gecen seneden beri konusuyoz burda  :-* evet ayni gidiyoz belirtilerde ayni gibi bakalim cinsiyetleridemi ayni olcak hayirlisi  :nazar: :love7:

__nil__

tamam canım koşturmam çok fırsat oldukça gelirim buraya.

ezocan gerçekten fazla değil aldığınn kilo canım maşallah  :nazar: :nazar:

bende 9.haftaya girdim ve hala kilo almadım hayret ediyorum kendime.bulantılarım var ama kusmam yok çok şükür alırım sanıodum ama almadım.bakalım sonradan neler olucak

__nil__

azelia cım eskidik biz artık..ben bu foruma 30 ocak 2010da kayıt oldum.benle bir forumagelip hamile kalanların bebişleri büyüdü bile hatta..
bize kısmet şimdiyeymiş.

Ezocan84

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ağustos , 2011, 00:13:10
sanki cok almisin masallah ne ki  :nazar: :nazar: verirsin sen iki cocugun pesinde kosarken  :k06: :k06:

bilmemki cok gibi geliyor ya, son iki aydada baya alindigi icin hesaplayinca gene 12-15 kilo arasi olur herhalde  :honk: verirmiyim diyorsun, bilmemki insallah verebilirim ya

sen kac kilo aldin gülüm

Ezocan84

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Ağustos , 2011, 00:19:33
tamam canım koşturmam çok fırsat oldukça gelirim buraya.

ezocan gerçekten fazla değil aldığınn kilo canım maşallah  :nazar: :nazar:

bende 9.haftaya girdim ve hala kilo almadım hayret ediyorum kendime.bulantılarım var ama kusmam yok çok şükür alırım sanıodum ama almadım.bakalım sonradan neler olucak

canim cok normal, bende almadigim gibi basta iki kilo verdim, kusmalardan birsey yiyememeden dolayi.. ilk 3 ay fazla alinmiyo zaten..

:nazar: ya kusmanin olmadigina sevindim.. cok kötü bir durum.. kusmada kkusma olsa bari, cikan 2 gramlik su ama öldürüyo insani cikana kadar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 27 Ağustos , 2011, 00:21:26
Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ağustos , 2011, 00:13:10

bilmemki cok gibi geliyor ya, son iki aydada baya alindigi icin hesaplayinca gene 12-15 kilo arasi olur herhalde  :honk: verirmiyim diyorsun, bilmemki insallah verebilirim ya

sen kac kilo aldin gülüm
tabi cnm ya kolaymi iki cocuga birden bakmak malum kosturmaca filan derken hic farkinda olmucan  :k06: ben valla evde genelde durdum icin 2kilo almisim cok bisede yemedim halde  :dontknow: sadece kücük göbegim var gögüslerim büyüdü okadar  :dontknow: