2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 12:37:42
bebegin kac cm olmus merak ettim  :icon_scratch:
Evet canım aynı gidiyoruz:) 5.8 cm olmuş, doktor sürekli massallah dedi... Test sonucum da iyi çıkar umarım da hersey yolunda gider, sen çıktın mı hastaneden? Durumun nasıl ?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 13:58:40
Evet canım aynı gidiyoruz:) 5.8 cm olmuş, doktor sürekli massallah dedi... Test sonucum da iyi çıkar umarım da hersey yolunda gider, sen çıktın mı hastaneden? Durumun nasıl ?
saol cnm iyiyim dün yazmistim evdeyim dün öglen ciktim evdeyim  ::) valla ben sormadim ama gecen hafta ayaklariylan birlikte 11cm sadece gövdesi 4.7 cm demisti simdi büyümüstür  :love7: :nazar: :nazar: artik insana benziyolar demi seninde hareket ettimi gördünmü cok güzeldi ben gördüm doktor ölcemedi cok oynuyo dedi bende gördüm masallah bebegime  :nazar: :nazar: sanada masallah  :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 12:14:31
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 10:11:21
Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Ağustos , 2011, 10:16:44
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 23:01:31
  :love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_______________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 14:02:54
Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 13:58:40
saol cnm iyiyim dün yazmistim evdeyim dün öglen ciktim evdeyim  ::) valla ben sormadim ama gecen hafta ayaklariylan birlikte 11cm sadece gövdesi 4.7 cm demisti simdi büyümüstür  :love7: :nazar: :nazar: artik insana benziyolar demi seninde hareket ettimi gördünmü cok güzeldi ben gördüm doktor ölcemedi cok oynuyo dedi bende gördüm masallah bebegime  :nazar: :nazar: sanada masallah  :nazar: :nazar:
benim baş popo mesafesi işte söylediğim... Ayaklarını falan söylemedi canım... Doktor pıt pıt göbeğime vuruyo nası rahatsız oluyo hemen dönüyo falan:) hareket etti tabi her yönden gördük, muhtemelen de erkek yaa, ordaki hemişre falan erkek bu dedi, doktor kesin bişey diyemeyiz yanılabiliriz dedi, ama tavırlarından erkek olduğunu tahmin ettik:) insan minyatürü yaaa, yerim onu ben yerimmmmm:)))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

türkiyede erken diyolar valla bana bisi demediler bilselerde demezler ama takmiyomda hayirlisi saglikli olsun yeter  :love3: bulantin varmi benim var  :igrenc: :igrenc: gecmedi daha

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 14:33:20
türkiyede erken diyolar valla bana bisi demediler bilselerde demezler ama takmiyomda hayirlisi saglikli olsun yeter  :love3: bulantin varmi benim var  :igrenc: :igrenc: gecmedi daha
yaaa benim baştan beri bulantım yok, toplamda 5-6 kez kustum sadece o da yemekleri dökerken falan midem bulandı... ama ben yemek yiyemiyorum yaaa göğsüm sıkışıyo nefes alamıyorum zordayım çok o konuda... 3 kilo verdim işte:( işime gücüme aksatmadan gidiyorum allahtan, 1 gün bile geç kalmadım veya kötü olup erken gitmedim eve, rapor falan almadım maaşallah:) bebeğim beni sadece yemek yeme konusunda zorladı:)

gökkusağı

slm kızlar nasılsınız  :flowers:
nasıl oldun gül iimisiniz cnm
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 14:39:35
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 14:33:20
yaaa benim baştan beri bulantım yok, toplamda 5-6 kez kustum sadece o da yemekleri dökerken falan midem bulandı... ama ben yemek yiyemiyorum yaaa göğsüm sıkışıyo nefes alamıyorum zordayım çok o konuda... 3 kilo verdim işte:( işime gücüme aksatmadan gidiyorum allahtan, 1 gün bile geç kalmadım veya kötü olup erken gitmedim eve, rapor falan almadım maaşallah:) bebeğim beni sadece yemek yeme konusunda zorladı:)
herkesde baska bende bulanti cok geceleri bile uyuyamiyom okadar ama kusamiomda bi keren kustum  :igrenc: bende her yemegi yiyemiyom ya cnm ne istiyo ben bile bilmiyom valla ama et tavuktan tiksindim zaten bi yedimi yiyemiyom kötü oluyom tiksiniyom  :igrenc: Allah yardimcimiz olsun  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ağustos , 2011, 14:41:58
cnmm hosgeldin  :opucuk: saol cnm iyiyim sükür evimdeyim  :love7: suan midem cok kötü bulaniyo ama hersey yolunda sen nasilsin gittinmi doktora

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 14:51:29
cnmm hosgeldin  :opucuk: saol cnm iyiyim sükür evimdeyim  :love7: suan midem cok kötü bulaniyo ama hersey yolunda sen nasilsin gittinmi doktora

hb cnm sevindim ii olmana kendinize dikkat edin  :flowers: :nazar: gitmedim bende randevum ayın 7 sinde günümüzü beklioruz sağ salim duyarız inş kalp atışlarını  :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ağustos , 2011, 14:56:43

hb cnm sevindim ii olmana kendinize dikkat edin  :flowers: :nazar: gitmedim bende randevum ayın 7 sinde günümüzü beklioruz sağ salim duyarız inş kalp atışlarını  :amin:
insallah cnm  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: bende bidaha ayin 5de gitcem  :muzz: :muzz: evdede bebegimi özledikce kalbini dinliyom hareketlerini dinliyom  :love7: :nazar: masallah 7.haftaya girdin  :nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 14:58:05
Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ağustos , 2011, 14:56:43

insallah cnm  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: bende bidaha ayin 5de gitcem  :muzz: :muzz: evdede bebegimi özledikce kalbini dinliyom hareketlerini dinliyom  :love7: :nazar: masallah 7.haftaya girdin  :nazar: :nazar:

eed cnm çok şükür zaman çabuk geçio ilk günlerdeki gibi deilim zaten çok şükür daha iiyim kafam daha rahat daha az endişeleniorum şu bayramıda bi atlatsak  :amin: yeni bi dr deniicez şimdi ayın 7sinde.ona söliicem zaten ben aylık kontrol istemiorum 15 günde bir gelicem die bakalım nasıl olacak inş memnun kalırım
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende bu doktorumu 2.düsükten sonra degistirdim cünkü eski doktorum cok ilgisizdi ayak üstü yollardi beni eve  :violent1: ama bu cok iyi ilgileniyo benlen her 2 haftada bir bebegimi görebiliom fotografda veriyo memnunum  :muzz: :muzz: cnm ben ciktim esim gececiydi kaldircam alisverise gitcem sonra grsrz kib aeo kafana kötü seyler getirme  :opucuk: :wave: :wave:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 15:06:03
bende bu doktorumu 2.düsükten sonra degistirdim cünkü eski doktorum cok ilgisizdi ayak üstü yollardi beni eve  :violent1: ama bu cok iyi ilgileniyo benlen her 2 haftada bir bebegimi görebiliom fotografda veriyo memnunum  :muzz: :muzz: cnm ben ciktim esim gececiydi kaldircam alisverise gitcem sonra grsrz kib aeo kafana kötü seyler getirme  :opucuk: :wave: :wave:

tmm cnm sizde kendinize ii bakın kolay gelsin  :opucuk: :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

heeeeeehhhh tamam işte ben de et ve tavuktan tiksindim, yemiyorum, demek senin de oğlun olcak canım:))) ERKEK BEBEK ET TAVUK YEDİRMEZ DİYOLAR:))) kocakarı hurafesi tabi ama tutuyo yaaa eskilerin bi bildiği var bence:)))

Kadriyecim sen ne durumdasın var mı rahatsızlık? yemediğin bişey veya ne biliim mide bulantıların falan???