2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

MERCİMEĞİM

Kızlar selammm biz geldik kızımla :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:...buhafta çıktım yıllık izine artık rahatım :)
kociş bilgisayar da almış bana...artık bende konuşabilcem rahat rahat... :muzz: :muzz:
nil nasıl geçti son kontrol...umarım herşey yolundadır...az kaldı kızına sarılmana..ne güzel ya artık darısı başımıza...kızlar ya buarada ben cumartesi kontrole gittim..dr.. herşey yolunda derdi..ama bir sonraki kontrolü
31 marta verdi...çok değilmi..hem gelebilir artık iri diyo hemde kontrolü çok uzun tutuyo anlamadım ki....evde çok da iş var annemi bekliom büyyük temizlik için...buarada biraz daha büyüsün kızım..dr. sonuna kadar beklerse sezeryan olabilir 4ü geçer dedi...bakalım hayırlısı...zaten normal isteyen herkesin sezeryan oldu hep bizimde mi öyle olcak acaba...
buarada dün işlerim vardı çarşıda hem yürüyüş yapmış olurum dr. bol bol yürü dedi..ben abartmışım biraz acaip yoruldum...akşam 5 dakkada bir çişe gittim..yavaş yavaş suyum mu gelio diye korkturm...sürekli aşağıda bi baskı sanki çok çişim varmış gibiydi..ama wcye gidiom azıcık bişi....tırstım valla...

fatoş2009

slmkızlar biz geldik kızımla bu ara rahatsızız 5 gün hastanede kaldım kızım çabucak gelmek istiyo ama bende açılma olmayınca olmuyo biraz daha bekliyoruzbakalım çokbaskı yapıo bana meleğim ayakda duramıyorumyatmam gerekiyo  dua edin bize olur mu

__nil__

selam bahar anneleri biz geldik kızımla.Size bi süprizim var YARIN DOĞUMA GİRİYORUM.. :muzz: :muzz:
dün akşam tansiyonum yükseldi.Bugün kontrolde doktora durumu söyledim.Doktor baştan hemen bu gün almak istedi ama daha sonra tahlil ve nstye bağladı onlar normal çıkınca yarın alalım daha fazla beklemeyelim zaten artık 38.hafta içindesin.Yİne tansiyonun yükselirse risk olur dedi.
Anlayacağınız yarın kızıma kavuşuyorum.YARın sabah 10buçukta hastanede olucam.Sonrada 11-12 civarı kızım doğmuş olucak kısmetse.Dua edin bana her şey yolunda gitsin inş :amin:

Şaşkınlıktan kaç saattir kendime gelemedim böyle boş boş bakıyorum.Allahtan işlerim bitmişti ama genede telaş oluyor insanda.ne yapıcam bişi unutmayayım nasıl olcak vs. diye düşünmekten etrafımda bişi diyolar anlamıyorum bile :toothy10:

Bu gece uyku yok bana belli.Dotkorda uyu dinlen diyor.Nerdeeee ben kontrollere gitmeden önce bile uyuyamıyorum bu gece gene hiç uyuyamam.İnş yarın herşey yolunda gider ve sağlıkla dünyaya gelir kızım şuan tek isteğim bu.
Ama YİNEDE doğumu nasıl olcağını vs.düşünmeden de duramıyorum.
Hakkımızda hayırlısı olsun inş.yarından itibaren 3 kişi olucaz kısmetse. :occasion5:

darısı siz bekleyen diğer arkadaşlarımın başınaa

sweetrose25

canım çok sevindim ya inş yarın duruna sağlıklı bi şekilde kavuşursun senden heyecanlısı mutlusu :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: yoktur şimdi darısı artık bizim başımıza inşş :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 20 Mart , 2012, 13:53:58
slmkızlar biz geldik kızımla bu ara rahatsızız 5 gün hastanede kaldım kızım çabucak gelmek istiyo ama bende açılma olmayınca olmuyo biraz daha bekliyoruzbakalım çokbaskı yapıo bana meleğim ayakda duramıyorumyatmam gerekiyo  dua edin bize olur mu

geçmiş olsun canım senin kızda erken çıkmak isteyenlerden zaten bizim topikteki bebişler çok aceleci  :k06: :k06: inş hayırlı bir şekilde kucağına almak nasip olur :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 20 Mart , 2012, 09:12:20
Kızlar selammm biz geldik kızımla :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:...buhafta çıktım yıllık izine artık rahatım :)
kociş bilgisayar da almış bana...artık bende konuşabilcem rahat rahat... :muzz: :muzz:
nil nasıl geçti son kontrol...umarım herşey yolundadır...az kaldı kızına sarılmana..ne güzel ya artık darısı başımıza...kızlar ya buarada ben cumartesi kontrole gittim..dr.. herşey yolunda derdi..ama bir sonraki kontrolü
31 marta verdi...çok değilmi..hem gelebilir artık iri diyo hemde kontrolü çok uzun tutuyo anlamadım ki....evde çok da iş var annemi bekliom büyyük temizlik için...buarada biraz daha büyüsün kızım..dr. sonuna kadar beklerse sezeryan olabilir 4ü geçer dedi...bakalım hayırlısı...zaten normal isteyen herkesin sezeryan oldu hep bizimde mi öyle olcak acaba...
buarada dün işlerim vardı çarşıda hem yürüyüş yapmış olurum dr. bol bol yürü dedi..ben abartmışım biraz acaip yoruldum...akşam 5 dakkada bir çişe gittim..yavaş yavaş suyum mu gelio diye korkturm...sürekli aşağıda bi baskı sanki çok çişim varmış gibiydi..ama wcye gidiom azıcık bişi....tırstım valla...

canım bende normal doğum istiyorum ya inadına sezaryan olur şimdi ama olsun ya bebişlerimiz sağlıklı gelsinlerde dünyaya normal sezaryan farketmiyor bu arada artık dikkat et kendine canım bebişe bişey olmasın

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nilcim canimmmm cok sevindim senin adina yuppiii duru prenses geliyoooo  :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :k06: ins kolayliklan kavusursun kizina  :amin: :amin: :love9: dualarimiz seninlen  :opucuk: :opucuk: bizi habersiz birakma emi valla catlariz  :laughing7: :laughing7:

öteki kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: sizede hayirli dogumlar simdiden ins kolayliklan sagliklan kavusursunuz  :amin: :amin: :nazar: :nazar: hepinizin güzel haberlerini bekliyorum dogurunda yeni sayfamizda bebislerimizi konusalim  :love7: :love7: benim prensesimi tek birakmayin gelsin arkadaslari  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Mart , 2012, 20:20:25
nilcim canimmmm cok sevindim senin adina yuppiii duru prenses geliyoooo  :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :k06: ins kolayliklan kavusursun kizina  :amin: :amin: :love9: dualarimiz seninlen  :opucuk: :opucuk: bizi habersiz birakma emi valla catlariz  :laughing7: :laughing7:

öteki kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: sizede hayirli dogumlar simdiden ins kolayliklan sagliklan kavusursunuz  :amin: :amin: :nazar: :nazar: hepinizin güzel haberlerini bekliyorum dogurunda yeni sayfamizda bebislerimizi konusalim  :love7: :love7: benim prensesimi tek birakmayin gelsin arkadaslari  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sağol canım ya inş sağlıkla doğsun iyileşeyim kaldığımız yerden sohbetlere devam.tabi bahar anneleri ve bebekleri kısmında :hieyt: ecrine arkadaş oluruz inş. bi arkadşın nosunu aldık onla haber yollarım canım

MERCİMEĞİM

Nilcimm çook sevindim süper ya geliyor bebişin.. :muzz: :muzz: :muzz: okadar aylardır bekliyoruz sen de kavuşuyorsun..hayırlısıyla yarın kucağında olcak...ama eksik varmıdır falan hiç düşünme bence..eksik olsa nolcak yeterki kızın ve sağlıklı olunda bikaç eksik kıyafet vs.. eksik kalsın:)))
çok güzel bişi yaa...kızım için uyumam lazım diye kendini telkin etmeye çalış nasıl olcaksa...ben şimdi akıl veriyorumda beni de görcez:))))
darısı başımıza hadi benim önümdekiler alsınlar bebişleri kucağına da sıra Nilda'ma gelsin...:)))
dualarımız seninle canım...sağlıklı doğumlar...

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 20 Mart , 2012, 16:41:07
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 20 Mart , 2012, 09:12:20

canım bende normal doğum istiyorum ya inadına sezaryan olur şimdi ama olsun ya bebişlerimiz sağlıklı gelsinlerde dünyaya normal sezaryan farketmiyor bu arada artık dikkat et kendine canım bebişe bişey olmasın

deiğin gibi inadına sezeryan olabilir diye ben de düşünüyorum ama haklısın yeterki bebişlerimiz çok sağlıklı olsun doğum farketmez...ya ben hereketsiz duramıyorum resmen...ve işin kötüsü bişiler yaparken değil acaip yorulunca kendimi yorduğum aklıma geliyo....kendimi yatağa bağlıycam...zaten kızım acaip hareket ederdi işteyken..çünkü işte tüm gün sıcakta oturup bacakalrımı masanın altında yükseğe uztırdım keyfim iyiydi..yiyip otururdum şimdi evde rahat duramıyorum herşey gözüme batıyo..birsürü iş var..  :honk:
bugü sonkez(inşallah sondur) bavulumuzu toparladık..kapının yanına koyduk bir büyük bavul + koca bi torba abartmamışım dimi  :icon_scratch:

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 20 Mart , 2012, 22:03:26
Nilcimm çook sevindim süper ya geliyor bebişin.. :muzz: :muzz: :muzz: okadar aylardır bekliyoruz sen de kavuşuyorsun..hayırlısıyla yarın kucağında olcak...ama eksik varmıdır falan hiç düşünme bence..eksik olsa nolcak yeterki kızın ve sağlıklı olunda bikaç eksik kıyafet vs.. eksik kalsın:)))
çok güzel bişi yaa...kızım için uyumam lazım diye kendini telkin etmeye çalış nasıl olcaksa...ben şimdi akıl veriyorumda beni de görcez:))))
darısı başımıza hadi benim önümdekiler alsınlar bebişleri kucağına da sıra Nilda'ma gelsin...:)))
dualarımız seninle canım...sağlıklı doğumlar...

sağol cnm evet biz kavuşuyoruz darısı başınıza olsun inş.heyecan filan oluyor ama mutluluk daha fazla oluyor elbettte.inş sizlerde sağlıkla kavuşunda gülün de dediği gibi diğer sayfada konuşuruz artık

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

simdi düsünüyomda bende böyle heyecan yoktu cünkü son saatlerde dogum yapilcam söylendi  :k06: :k06: ama iyiki öyle olmus yoksa bende senin gibi sabahi edemezdim  :laughing7: bende sadece saskinlik vardi sarhos gibiydim inanamiyodum  :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Mart , 2012, 22:40:27
simdi düsünüyomda bende böyle heyecan yoktu cünkü son saatlerde dogum yapilcam söylendi  :k06: :k06: ama iyiki öyle olmus yoksa bende senin gibi sabahi edemezdim  :laughing7: bende sadece saskinlik vardi sarhos gibiydim inanamiyodum  :k06:
ya benimde bugün alınıodu nerdeyse doktor bugün alalım dedi de panik oldum.eve gelmek istedim aheste aheste duşumu alıp hazırlanıp gitmek istedim ama sonrada diyorum aayy şimdi böyle panik oluyorum hemen alsaydi şimdiye herşey bitmişti filan diye ama nasip tabi.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Mart , 2012, 22:43:57
ya benimde bugün alınıodu nerdeyse doktor bugün alalım dedi de panik oldum.eve gelmek istedim aheste aheste duşumu alıp hazırlanıp gitmek istedim ama sonrada diyorum aayy şimdi böyle panik oluyorum hemen alsaydi şimdiye herşey bitmişti filan diye ama nasip tabi.
tabi nasipden ötesi yok olsun az kaldi artik saatler kaldi  :love7: :love7:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Mart , 2012, 22:48:09
Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Mart , 2012, 22:43:57
tabi nasipden ötesi yok olsun az kaldi artik saatler kaldi  :love7: :love7:

evet cnm inş herşey yolunda gider şuan tek isteğim o.ayy eşimde uyuyo bu saatte ya sıkıldım kaldırayım bari :k06: