2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Mart , 2012, 15:48:23
kızlar evde neler yapıonuz..iş, yemek, temizlik yapıonuz mu ben geçenlerde iki kez evde kaldım tüm gün şunu da yapayım şunu da yapayım derken okadar yormuşumki kendimi akşam yemeği zor yedim ve huzursuz uyudum..bebeğimde bigarip hareketler yapıomuş gibi geldi(belki korktuğuum için bana öyle gelmiştir) korktum valla geliyo diye.... :crybaby2: :y25:
özellikle az zamanı kalan arkadaşlar evde neler yapıyordunuz, yapıyorsunuz...nil canım sana yardımcı kimse dvarmı ev işlerini kendin mi yapıyordun?

canım valla ev işlerimi kendim yapıyorum.ağır iş yapmıyorum ama.haftada birde annem geliyor ama diğer günler süpürge tutma toz alma bulaşık yemek,çamaşır ben yapıyorum.geçen hafta evde dip bucak temizlik yapıldı doğum için.bende tabi rahat durmadım baya iş yaptım.ama sonra 3 gün çok kötü oldum hasta gibiydim.ondan şimdi günlük işleri yapıyorum cnm.

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Mart , 2012, 15:57:21
kızlar evde neler yapıonuz..iş, yemek, temizlik yapıonuz mu ben geçenlerde iki kez evde kaldım tüm gün şunu da yapayım şunu da yapayım derken okadar yormuşumki kendimi akşam yemeği zor yedim ve huzursuz uyudum..bebeğimde bigarip hareketler yapıomuş gibi geldi(belki korktuğuum için bana öyle gelmiştir) korktum valla geliyo diye.... :crybaby2: :y25:
özellikle az zamanı kalan arkadaşlar evde neler yapıyordunuz, yapıyorsunuz...nil canım sana yardımcı kimse dvarmı ev işlerini kendin mi yapıyordun?

canım valla ev işlerimi kendim yapıyorum.ağır iş yapmıyorum ama.haftada birde annem geliyor ama diğer günler süpürge tutma toz alma bulaşık yemek,çamaşır ben yapıyorum.geçen hafta evde dip bucak temizlik yapıldı doğum için.bende tabi rahat durmadım baya iş yaptım.ama sonra 3 gün çok kötü oldum hasta gibiydim.ondan şimdi günlük işleri yapıyorum cnm.

canım aslında iyi yapıyorsun bence çok yorulmadan hareket etmek iş yapmak bence bizim için iyidir çok abartmamak şartıyla ama abartınca kötü oluyo...yetişsin diye abartıyorum ben de artık izinde daha rahat olurum yavaş yavaş yaparım abartmadan...

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Mart , 2012, 16:18:24
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Mart , 2012, 15:57:21

canım aslında iyi yapıyorsun bence çok yorulmadan hareket etmek iş yapmak bence bizim için iyidir çok abartmamak şartıyla ama abartınca kötü oluyo...yetişsin diye abartıyorum ben de artık izinde daha rahat olurum yavaş yavaş yaparım abartmadan...

evet cnm yorulmadan yavaş yavaş dinlenerek yap bide ağır işleri sen yapma yardım etsin birileri.halledersin merak etme.bende temizliği 36.haftada yaptım bitti bile rahatladım.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Mart , 2012, 23:36:36
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 14 Mart , 2012, 17:38:57
nilcim galiba biz bir doğuracaz benim paşa kafayı aşağı yerleştireli çok oldu doktor heran gelebilir dedi ama benim paşamın rahatı çok iyi gelmeye pek niyetli değil 22marta kadar bekleyecez sancı falan olmazsa suni sancı verecekmiş olmadı sezaryana alacakmış herşey normal gözükür ama benim oğlum sezaryanla gelecekmiş gibime geliyor herşeyin hayırlısı artık

ayy evet cnm galina yakın zamanlarda doğurcaz benimde 23marta gün verdi doktor ancak tabi daha önce gelmezse dedi.ama gelmicek heralde bayadır gelebilir diodu doktor ama dün kontroldeydim gelcek gibi değildi.sen önümüzdeki hafta doğrurusun bence gelir artık paşan.hayırlısıyla kucağımıza almak nasip olur inş cnm

en geç haftaya perşembe kollarımda olacak cnm çok heycanlanıyorum hergün daha doğurmadınmı sorusundan sıkıldıum yeter artık diyecem doğursam dışarda ne işim var veya karnım niye burnunda olsun eşim bile saat başı arıyor doğuruyormusun aşkım doğpursam ilk seni ararım diyorum yok herkes deli etmenin peşinde
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 15 Mart , 2012, 18:36:16
Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Mart , 2012, 23:36:36
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 14 Mart , 2012, 17:38:57
nilcim galiba biz bir doğuracaz benim paşa kafayı aşağı yerleştireli çok oldu doktor heran gelebilir dedi ama benim paşamın rahatı çok iyi gelmeye pek niyetli değil 22marta kadar bekleyecez sancı falan olmazsa suni sancı verecekmiş olmadı sezaryana alacakmış herşey normal gözükür ama benim oğlum sezaryanla gelecekmiş gibime geliyor herşeyin hayırlısı artık

ayy evet cnm galina yakın zamanlarda doğurcaz benimde 23marta gün verdi doktor ancak tabi daha önce gelmezse dedi.ama gelmicek heralde bayadır gelebilir diodu doktor ama dün kontroldeydim gelcek gibi değildi.sen önümüzdeki hafta doğrurusun bence gelir artık paşan.hayırlısıyla kucağımıza almak nasip olur inş cnm

en geç haftaya perşembe kollarımda olacak cnm çok heycanlanıyorum hergün daha doğurmadınmı sorusundan sıkıldıum yeter artık diyecem doğursam dışarda ne işim var veya karnım niye burnunda olsun eşim bile saat başı arıyor doğuruyormusun aşkım doğpursam ilk seni ararım diyorum yok herkes deli etmenin peşinde

benimde eşim arayınca onu hemen açıyor telefonu noldu filan diye panikliyor.bazen telde bana ulaşamazsa neden açmıonn ya doğuruon sandım ödüm koptu dio :k06: keşke doğurmak o kadar kolay olsa :ehi:

lagrima

kızlar birşey soracagımm sol kasıgımda çok şiddetli bir agrı oluyor ayaga kalktıgımda adım atamıcak kadar hemde. çok zor yürüyorum, 5 10 adımdan sonra hafiften düzeliyor..bu normal mi? bu nasıl bişi böyle..doğumla alakalı bişi değil mi?

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 16 Mart , 2012, 00:13:28
kızlar birşey soracagımm sol kasıgımda çok şiddetli bir agrı oluyor ayaga kalktıgımda adım atamıcak kadar hemde. çok zor yürüyorum, 5 10 adımdan sonra hafiften düzeliyor..bu normal mi? bu nasıl bişi böyle..doğumla alakalı bişi değil mi?

doğum sancısı gibi olsa dinlenince vs. geçmezmiş canım birde doğum sancısı belden kaıklara vururmuş.senin ağrının sebebi bebeğin artık aşağıya inmesi baskı yapması olabilir benzer ağrılar bendede oluyor çünkü

dem_mu

Slm kızlar Nasılsiniz lagrima benimde cocuk 32.haftada kasığa dayamisti kafasını Dr.erken dogum riski söylemişti 1ay yattım 1haftadir ayağımı hiç atamiyordum önce belin ortası kopuyo sonra sol bacağa vuruyo rahme baskı kopartiyor kasığı hastaneye gittik 1haftadir sancılarım 100 Lerde muaynede açıklık olmadıgı için eve donüyoruz çok kötü oluyorum artık Dr.um bile Halim'e acıyor basından beri bel fıtığı yuzundenn hep hastanede oldugum için artık ağrılar bile birbirine girdi anlamadım dogum sancısı olduğunu nst de 100 Lerde hep ama biraz daha sabret diyor ama dün olmazsa Çarşamba sezeryan yada cuma alabilirim dedi

sabr

Arkadaşlar benimde sat'a göre 21 mart gözüküyor ama ne sancı ne bişi nisan annesi mi olcağım yoksa ?

__nil__

Alıntı yapılan: sabr - 18 Mart , 2012, 15:04:40
Arkadaşlar benimde sat'a göre 21 mart gözüküyor ama ne sancı ne bişi nisan annesi mi olcağım yoksa ?

nisana kadar beklemez heralde.doktorun ne diyor?

__nil__

bahar anneleri nerelerdesiniz neden kimse yazmıyor buraya?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Mart , 2012, 21:22:44
slm cnm nasilsin son günlerin nasil gidiyo ay sükür az kalmis cok giremiyom ama bakiyom sana kac günün kalmis diye tabiki öteki arkadaslarada  :love9:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Mart , 2012, 21:37:18
slm cnm nasilsin son günlerin nasil gidiyo ay sükür az kalmis cok giremiyom ama bakiyom sana kac günün kalmis diye tabiki öteki arkadaslarada  :love9:

sağol cnm ya vall SEN yoksun kimseyi bulamıyorum sohbet edicek :(
iyi ya nolsun cuma gününe az kaldı.yarın son kontrolümüz var doktorda.hayırlısyla gelir kızım inş.
Senin nasıl gidiyor?alıştınmı canım anneliğe

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Mart , 2012, 22:24:34
Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Mart , 2012, 21:37:18

sağol cnm ya vall SEN yoksun kimseyi bulamıyorum sohbet edicek :(
iyi ya nolsun cuma gününe az kaldı.yarın son kontrolümüz var doktorda.hayırlısyla gelir kızım inş.
Senin nasıl gidiyor?alıştınmı canım anneliğe
cnm ya evet biz zaten en cok sohbet ederdik burda  :k06: ne güzel cuma günü gelcek duru hanim  :love7: iyi cnm ecrinimlen günler hemen geciveriyo  :love8: ilk zamanlar bi derdimiz yokdu ama millet diye diye ay hep uyuyo nebilim ne nazarmi deydi anlamadim  :-\ gazi cok oluyo kivraniyo hep garibim  :( uyuyo dediler simdi eskisi gibi uyumuyo babamizda gececi kaldik tek  :-\ bende netten kosu bandi ariyom evde kosmak icin  :ehi: :ehi: bi 5kilo verdimmi ideal kiloma gelcem ha gayret  :basardim: :basardim:

__nil__

cnm sen zaten kilolarının çoğunu verdin ne güzel.geride kalanlarda gider zamanla.daha çok yeni canım.ama zaten bebekler çok sık huuy değiştirirler canım ondan şaşırma yani.inş gazı geçer biran önce o baya zormuş çünkü.
bende hayırlısıyla doğurayım da başka bişi istemiyorum zaman belli olunca stres yapıo insan.