2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Mart , 2012, 01:22:19
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Mart , 2012, 01:19:59
Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Mart , 2012, 01:18:07
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Mart , 2012, 01:14:54
bu korse işini doğumdan sonra bende sorucam doktora bakalım ne dicek çünkü karnım çok büyüdü kesin sonrasındada bıngıl bıngıl sarkar sorayımda ona göre alırım
bencede sor cnm bak benimde ilk zamanlar sallaniyodu böyle nasil desem puding gibi birden ici bosalinca ne bilim cizgiler filan  :igrenc: dedim eyvah böylemi kalcak  :-\ sonra 2hafta süremi doldurdum korseye basladim sikica o kemerlen bagladim zaten cirt cirtliydi ayarliyodum istedim kadar neysem bi hafta sonra karnim gene tas kesildi sevindim valla  :muzz: :muzz: :muzz: cizgilerde cok azaldi bide karnim cok esmer gözüküyo niye bilmiyom  :dontknow:

ay ne güzel inş benimkide kısa sürede sertleşir ama neden koyu renk olduğuınu bilmiyorum canım ilkkez duydum valla
bende saskinim ya görenler solaryumami gittin diyo yok diyom  :ehi: :ehi: bence deri cok gerilmisti ya eski haline dönmeye baslayincami oldu ne bilim normalde kumral tenliyim sasirdim  :dontknow:
bide isin komigi asagi mahalleyi görüyom ya cok garibime gidiyo  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7:

:k06: :k06: yeniden tanıştınız tabi..aylarca görmeyince garip gelio demi insana. :k06:
bakalım ben ne hale gelcem doğumdan sonra

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aynen ya insan bi garip oluyo  :ehi: :ehi: neyse cnm grsrz kib bebisede  :opucuk: benim cadi kalkti mama istiyo  :love7:  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

lagrima

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 09 Mart , 2012, 13:22:57
hakikaten gülümm ne yaptında gitti okadar kilo...emzirirkende çok yerim kesin ben süt yapsın diye..o süt yapıo bu süt yapıo derler ben hepsini yerim :))
buarada korse aldınız mı nasıl bişi aldınız..biyerde doktorunuza sormadan almayın, kullanmayın yazıyordu doğumdan sonrası için..
cnm ben aldım şimdiden eski bedenimden 1 beden büyük aldım. eski bedenimden 1 beden küçük zaten evde vardı. alttan cıtcılı badi gibi. saten. bakalım inş giyebilrim olmadı başka alırım gene :)

__nil__

lagrima

kızlar ya biş sorcamm belimden yukarı dğru omiriliğimde biagrı var. sızlama gibi ağrı gibi iğne batması gibi zonklama gibi tam tarifi yok anlayacagınız.. sizde de oluyormu? normal mi  ki???

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 22:44:39
kızlar ya biş sorcamm belimden yukarı dğru omiriliğimde biagrı var. sızlama gibi ağrı gibi iğne batması gibi zonklama gibi tam tarifi yok anlayacagınız.. sizde de oluyormu? normal mi  ki???

iğne batması gibi ağrı bende sık sık oluyor ama belimde oluyor canım omuriliğimde olmadı.zorluycak birt hareket vs yaptınmı

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 22:46:19

iğne batması gibi ağrı bende sık sık oluyor ama belimde oluyor canım omuriliğimde olmadı.zorluycak birt hareket vs yaptınmı
ya zorlıcak bişi yapmadım belimden yukarı doğru oluyor özellikle rahatlama pozisyonunda oldugumda oluyor... ağırlaştım acaba ondamı ki?

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 22:48:08
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 22:46:19

ya zorlıcak bişi yapmadım belimden yukarı doğru oluyor özellikle rahatlama pozisyonunda oldugumda oluyor... ağırlaştım acaba ondamı ki?

olabilir tabi.vücudun ağırlaştı karnın büyüdü ön kısımda ağırlık ondan omurilik bel sırt zorlanıyor hep..

lagrima

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 22:59:39
ewet yaa bu kilo beni çok yorduuuu

kaç kilo aldın toplamda canım zayıf mı başladın hamileliğe ben az kilo aldım ama kilolu başladım diye bende zorlanıyorum baya

lagrima

bnde saf gibi kilolu başladım 20günüm falan kaldı işte 16 kilo aldımm

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 23:31:16

işte kilolu başlayınca daha da zor oluyormuş bunu bende gördüm.birdahaki hamileliğimde hamile kalmadan önce zayıflıcam zaten.hatta ben doğumdan sonra direk zayıflmayı düşünüyorum zira bu kilolardan ağırlıktan öyle usandımki kurtulmak istiyorum biran önce

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 23:34:55

işte kilolu başlayınca daha da zor oluyormuş bunu bende gördüm.birdahaki hamileliğimde hamile kalmadan önce zayıflıcam zaten.hatta ben doğumdan sonra direk zayıflmayı düşünüyorum zira bu kilolardan ağırlıktan öyle usandımki kurtulmak istiyorum biran önce
aynen bende süt olsun diye homini gırtlak yemicemm 20sicıksın yürüyüşe cıkcammmm .. ve bir aha hamile kalmadannn ölüm orucuna gircem zap zayıfken hamile kalcamm çok zorlandımmm

lagrima

neyse cnmcıkıyorum ben. belim falan kopuyor.. iyi geceler.. öptmmm

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 23:38:21
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 23:34:55

aynen bende süt olsun diye homini gırtlak yemicemm 20sicıksın yürüyüşe cıkcammmm .. ve bir aha hamile kalmadannn ölüm orucuna gircem zap zayıfken hamile kalcamm çok zorlandımmm

:k06: aynen bende öyle diyorum süt olsun diye saldırmıcam yemeğe bol bol su içince ve sağlıklı beslenince süt olur zaten.20si çıkınca zaten havalarda ısınmış olucak kızımı arabasına koyup yürüyüşe çıkıcam kısmetse.inş en kısa sürede zayıflarım da kurtulurum bu ağırlıktan.