2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:35:16
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2012, 18:28:15
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:14:42
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2012, 17:57:33
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 17:42:47
slm kızlar

selam canım nasılsın? nasıl gidiyor? tatlım diğer taraftada sormuştum burdada sorayım bari kaç hafta kaç günlüksün sen şimdi?

bizde iyiyiz cnm bel ağrılarım ve arada ara sancılarım oluyor 38+3 son zamanlar geçmiyor doktor teyzemiz en geç mart 10da gelir dedi bekliyoruz sen ne kadar oldun cnm

BENDE 37.haftadayım canım benim 16 gün sonra sezeryan olucak kızımın kilosu ve başı iiri olduğundan.o nedenle 39.haftada yani 24 marta sezeryan günü verdi ama benim doktorda bu kiloda bu bebek o güne kadar beklemez büyük ihtimalle heran olabilir dedi bende bekliyorum bakalım ne zaman gelicek diye

cnm neyle besleniyorsun böyle o kadar faydalı şeyler yedim kilosu hep normaldi cenaze olayında doğru dürüst birşey yemedim benim paşamda bir haftada 350 gram almış allahım inş sağlıkla kucağına aldırır cnm geçen hafta bana çatı muanesi yaptı doktor normal doğuma müsaitmiş çatım bazen korkuyorum normal doğumdan sancılardan bilmiyorum ne olur

canım benimki son 1 aydır haftada hep 400 gram filan alıyor.işte 36.haftada 3.500 çıktı en son.ekstra bişi yemiyorum aslında ama yediklerim ve aldığım kilolar kızıma gidiyor.Süt,ceviz,yoğurt bunları sık sık yiyorum diğer yedklerim de normal sebze bazen fast food filan bile oluyor.9 kilo aldım şimdiye kadar ama kızıma gitti hepsi yapısal heralde.benimde cuma günü dayım vefat etti canım daha 44 yaşındaydı bende ona çok üzüldüm yeni yeni kendime geliyorum güçlü olmaya çalışıyorum kızım için.sizede allah sabır versin mekanı cennet olsun inş.
benim kilodan dolayı normalde risk olurmuş ondan istemedim bende doktorda o zaman çatı muayenesi yapmaya gerek yok dedi.yırttım yani anlayacağın

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:32:34
Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Mart , 2012, 18:26:54
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:14:42
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2012, 17:57:33
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 17:42:47
slm kızlar

selam canım nasılsın? nasıl gidiyor? tatlım diğer taraftada sormuştum burdada sorayım bari kaç hafta kaç günlüksün sen şimdi?

bizde iyiyiz cnm bel ağrılarım ve arada ara sancılarım oluyor 38+3 son zamanlar geçmiyor doktor teyzemiz en geç mart 10da gelir dedi bekliyoruz sen ne kadar oldun cnm
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ohh cnm cok az kaldi belkide 2güne gelcek bebisin  :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Rabbim kolay dogum nasip etsin  :amin: :amin:

tatlım ya hiç gelecekmiş gibi gelmiyor bana ya günler geçmiyor bir türlü ne güzel sen fıstığını erkenden aldın kucağına annelik nasıl güzelmi cnm prenses üzüyormu seni
evet benim yaramaz erken geldi  :k06: :k06: aslinda diyom iyikide erken gelmis  :love7: güya dün benim normal dogum tarihimdi  :ehi: :ehi: kizim gündüzleri masallah akilli uyuyo ama gece olunca gözlerini bi aciyo uyumuyo  :k06: :k06: deminde yedirdim bi kustu ama nasil hepsini üstüm koltular yastiklar kendisi heryer batti yikandik temizlendik  :k06: :k06: güzel duygu ama herseye ragmen yorgunlugunu bile bilmiyosun  :love9: az kaldi yakinda sende anlatcan  :opucuk: sabret cok az kaldi  :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

gülüm onun kusmasından ne olur insan nedense bebeklerin kusmasından tiksinmez ama büyüklerinden tiksinir ne kadarlık oldu prenses genelde bebekler kırkları çıkana kadar geceyle gündüzü ayırt edemezmiş tekmi bakıyorsun yanında biri varmı
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

nilcim başınız sağolsun allahım geride kalanlara sabır versin çok zor insan yaşamayınca anlamıyormuş ben de yeni yeni toparlandım bazen inanamıyorum şaka gibi geliyor

bende süt yoğurt sebze çok yerim benim kilolar eşit bölünde oğlumda faydalanıyor bende bende 20kilo aldım doktor artık kızmıyor kızdı kızdı en sonun da baktı bu aynı sürekli kilo alıp geliyor birşey demiyor artık su içsem yarıyor banada ya bende çatıdan korkuyordum ama fazla acımıyor normal doğum sırasında kötü oluyormuş çatıda parmaklarını sokuyorlarmış doğumda elinin tamamını of of

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:42:18
gülüm onun kusmasından ne olur insan nedense bebeklerin kusmasından tiksinmez ama büyüklerinden tiksinir ne kadarlık oldu prenses genelde bebekler kırkları çıkana kadar geceyle gündüzü ayırt edemezmiş tekmi bakıyorsun yanında biri varmı
yok bildigin kusma deil boru gibi cikti agzindan heryere  :ehi: :ehi: garibim ya yok valla cnm ne kakasindan nede kusmasindan tiksiniyom yerim ben heryerini  :love8: bi aylik olcak haftaya insallah  :love9: :nazar: :nazar: pazartesi cocuk doktoruna gitcez bakalim kac kilo olmus bidigim hastaneden ciktigimda sütüm olmadigi icin 2.600kg düsmüstü  :-\ yok cnm kendim bakiyom esimlen annem kaynanam yakinimda sadece yikamaya bide sevmeye geliyolar sen kendinmi bakcan cnm  :icon_scratch:

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Mart , 2012, 18:48:18
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:42:18
yok bildigin kusma deil boru gibi cikti agzindan heryere  :ehi: :ehi: garibim ya yok valla cnm ne kakasindan nede kusmasindan tiksiniyom yerim ben heryerini  :love8: bi aylik olcak haftaya insallah  :love9: :nazar: :nazar: pazartesi cocuk doktoruna gitcez bakalim kac kilo olmus bidigim hastaneden ciktigimda sütüm olmadigi icin 2.600kg düsmüstü  :-\ yok cnm kendim bakiyom esimlen annem kaynanam yakinimda sadece yikamaya bide sevmeye geliyolar sen kendinmi bakcan cnm  :icon_scratch:

üşüttümüki kıyamam ben ona emziriyormusun cnm manşallah daha kırkınız çıkmamış ben de kendim bakacam arada kaynanam gelir yıkamaya falan bu aralar biraz korkuyorum lohusayken tek kalabilirmiyim bilmiyorum eşim gelene kadar annemde gelemez sürekli yanıma korkutma falan oluyormu cnm sende bebekte

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:45:56
nilcim başınız sağolsun allahım geride kalanlara sabır versin çok zor insan yaşamayınca anlamıyormuş ben de yeni yeni toparlandım bazen inanamıyorum şaka gibi geliyor

bende süt yoğurt sebze çok yerim benim kilolar eşit bölünde oğlumda faydalanıyor bende bende 20kilo aldım doktor artık kızmıyor kızdı kızdı en sonun da baktı bu aynı sürekli kilo alıp geliyor birşey demiyor artık su içsem yarıyor banada ya bende çatıdan korkuyordum ama fazla acımıyor normal doğum sırasında kötü oluyormuş çatıda parmaklarını sokuyorlarmış doğumda elinin tamamını of of

sağol canım cidden zor ama ailemiz evladımız için sabırlı olmaya mecburuz.ben hem ağlıyordum hemde bi yandan ağladığım için kızımda etkilencek diye vicdan yapıp üzülüyordum.allah yardımcımız olsun.sizlere evladına uzun  ömürler versin canım.evet normal doğumu doktorum anlatırken açıklığı parmaklarla ölçtüklerini söylemişti.doktoruma göre bende kilo alıyorum her ay 2 kilo diyor eper ben 2 kilodan 200-300 gram fazla alıp gitsem hemen söyleniyor.ama takmıyorum artık o da bişi demiyor zaten 1-2 kontroldür görüyor yani kızım durmadan hızlı şekilde kilo alıyor ee dolayısıyla onun büyümesi için bende alıcam ki çocuğa gidicek yani.Sende takma ya kilo filan sağlıklı olunda.bak güle daha doğum yapalı 1 ay olmadı 13 kilosu gitmiş bile maşallahh darısı başımıza inşş

Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2012, 18:55:37
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:45:56

sağol canım cidden zor ama ailemiz evladımız için sabırlı olmaya mecburuz.ben hem ağlıyordum hemde bi yandan ağladığım için kızımda etkilencek diye vicdan yapıp üzülüyordum.allah yardımcımız olsun.sizlere evladına uzun  ömürler versin canım.evet normal doğumu doktorum anlatırken açıklığı parmaklarla ölçtüklerini söylemişti.doktoruma göre bende kilo alıyorum her ay 2 kilo diyor eper ben 2 kilodan 200-300 gram fazla alıp gitsem hemen söyleniyor.ama takmıyorum artık o da bişi demiyor zaten 1-2 kontroldür görüyor yani kızım durmadan hızlı şekilde kilo alıyor ee dolayısıyla onun büyümesi için bende alıcam ki çocuğa gidicek yani.Sende takma ya kilo filan sağlıklı olunda.bak güle daha doğum yapalı 1 ay olmadı 13 kilosu gitmiş bile maşallahh darısı başımıza inşş

bende çok üzüldüm çok ağladım herkes bebeğini düşün dedi ben kesin o üzüntüyle gelir dedim gelmedi demekki zamanı varmış paşamın

zaten kilonun çoğu bebeğin suyu eşi pislik falan diyor kadınlar 10kilo kafadan gider diyorlar ben birde çok şiştim sende de oldumu şişme cnm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:54:10
Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Mart , 2012, 18:48:18

üşüttümüki kıyamam ben ona emziriyormusun cnm manşallah daha kırkınız çıkmamış ben de kendim bakacam arada kaynanam gelir yıkamaya falan bu aralar biraz korkuyorum lohusayken tek kalabilirmiyim bilmiyorum eşim gelene kadar annemde gelemez sürekli yanıma korkutma falan oluyormu cnm sende bebekte
ayin 23.de kirkimiz cikcak cnm mevlütümüzde nisan 1 diye ayarladik  :) cnm bende ilk zamanlar kötü rüyalar oluyodu bide iki hafta boyunca yataktan su icinde cikiodum her kalktigimda inan elbise degistirdim bide titreme tutuyodu cok kötü bisey  :sad1: ama sükür simdi iyiyim kizimdada arada korkma gibi hareket oluyo ama sordum o yalanmis bebekler bazen kendini hala anne karninda saniyomus tekme atiyomus gibi yapiyomus  :k06: :k06: bide korkma isine inanma banada dediler inan daha 2haftaliktik esim gececi ise gitti tek basima kaldim kizimlan sükür bisey olmadi  :amin: emzirmiyom cnm maalesef sütüm cok az bende makinaylan cekip toplayip biberonlan veriyom bide mama veriyom  :-\ gene bi kutu bitti birazdan almaya gitmem lazim  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet kizlar kiloyu takmayin hatta yiyin yemek istediniz herseyi abartmadan tabiki  :hungry: :hungry: ben simdi yari ac geziyom  :suclu: 13kilom gitti bi 5kilo daha vermek istiyom önümüzdeki ay dügünümüz var abiye filan alcam ondan acele ediyom  :muzz: :muzz:

sohbet icin tskler kizlar  :opucuk: ben cikim kizim kalkmadan islerime bakiyim  :k06: yagmurcum eger görüsemezsek sana hayirli dogumlar nilcim sanada hepinize  :opucuk: :opucuk: :love9: haber edin ama haa  :caca: :caca: :k06: :k06: :wave: :wave:

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:59:00
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2012, 18:55:37

bende çok üzüldüm çok ağladım herkes bebeğini düşün dedi ben kesin o üzüntüyle gelir dedim gelmedi demekki zamanı varmış paşamın

zaten kilonun çoğu bebeğin suyu eşi pislik falan diyor kadınlar 10kilo kafadan gider diyorlar ben birde çok şiştim sende de oldumu şişme cnm

evet canım bende inş doğum olmaz diye düşündüm hep ama dediğin gibi daha vakti varmış.bende öyle yüzde elde filan şişme olmadı.ama ayakta uzun süre durunca ayaklarımı sarkıtarak oturunca ayaklarım ve bacaklarımda şişme oluyor malesef.ama o ödemde doğumdan sonra kısa sürede gittiğinden sende eski kilona dönersin zaten.

fatoş2009

merhaba kızlar kimsecikler yok bizde kızımla muhabbet edecek birini buluruz zannetikama artık bilgisyr başında çok kalınmıyo demi benimde ağrılarım başladı özellikle benim aşağılarıma çok vuruyo 2 hafta sonra kontrolümvar bakalım neolacak bu arada bebeğinikucağına alanalara gözünüz aydın diyelim cenazesi olanlara  başı saolsun diyelim benimde 1 ay önce amcam vefat etti işte bende çok etkilendim bi anda kalpkrizinden öldü işte ölüm herkesin başında yapacak bişey yok

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 08 Mart , 2012, 21:06:27
merhaba kızlar kimsecikler yok bizde kızımla muhabbet edecek birini buluruz zannetikama artık bilgisyr başında çok kalınmıyo demi benimde ağrılarım başladı özellikle benim aşağılarıma çok vuruyo 2 hafta sonra kontrolümvar bakalım neolacak bu arada bebeğinikucağına alanalara gözünüz aydın diyelim cenazesi olanlara  başı saolsun diyelim benimde 1 ay önce amcam vefat etti işte bende çok etkilendim bi anda kalpkrizinden öldü işte ölüm herkesin başında yapacak bişey yok

Başınız sağolsun Allah mekanını cennet etsin ben varım ama yeni olduğum için pek kimseleri tanımıyorum.

__nil__

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 08 Mart , 2012, 21:06:27
sağol canım seninde başın sağolsun.evet fazla oturulmuyor ya ağrılar filan.gerçi ben sık sık giriyorum ama denk gelemiyoruz seninle pek

__nil__

kızlar ya özellikle yağmurnisa (dooğumun yakın diye özellikle sana soruyorum canım) kasıklarında ve belinde adet ağrısı gibi ağrı oluyormu canım?