2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

sweetrose25

ay hayırlı olsun inş darısı bize gel mayıs gellll hayırlısıyla ::) ::) ::)

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 07 Mart , 2012, 10:52:59

sıra bizde annesi siz sıranızı bekleyin daha ;)
ya ben acaip özendim bööle herkesi bebeğiyle görünce...çoook acaip tatlılar...Allah nazarlardan saklasın...çok duygulanıyorum ben böyle görünce.kızım bile hareketlendi görünce :)....dünyanın en mükemmel şeyi bu herhalde...bizimkilerde büyüsünlerde en sağlıklı şekilde gelsinler inşallah...

bihterp3416

Slm hamişler nasılsınız bayağıdır görüşemiyoruz  :crybaby2: inşş iyisinizdir  :amin: benim de haftaya kontrolum var inşş bundan sonra on güne falan düşer kontroller bir ay hiç geçmiyor  :k06: arada açıp okuyorum ama yorum yapamadan çıkıyorum o kadar belim ağrıyor ki on dakika pc başında duramıyorum  :crybaby2: Allah hepimiz yardımcısı olsun yavaş yavaş doğum haberleri geliyor çok mutlu oluyorum rabbim bebeklerinizi size bağışlar inşş :amin:  :amin: benim halen belli değil normal mi sezeryan mı diye doktor artık söyler herhalde bu hafta nasıl olacağını hakkımızda hayırlısı olsun  :amin:

__nil__

ravza adına çok sevindim allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş.sağlıklı uzun ömürler bebeğine.sıra bende yaa doğurmak istiyorum artık :k06:

__nil__

gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_____20 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
yağmurnisa :nazar:_____21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MEVLÜT*
elifyusufduru  :nazar:____23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _____4 Nisan___ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_____5 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_____17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 07 Mart , 2012, 10:58:52
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 07 Mart , 2012, 10:52:59

sıra bizde annesi siz sıranızı bekleyin daha ;)
ya ben acaip özendim bööle herkesi bebeğiyle görünce...çoook acaip tatlılar...Allah nazarlardan saklasın...çok duygulanıyorum ben böyle görünce.kızım bile hareketlendi görünce :)....dünyanın en mükemmel şeyi bu herhalde...bizimkilerde büyüsünlerde en sağlıklı şekilde gelsinler inşallah...

canım böle güzel doğum haberlerini duyunca benimde doğurasım geliyor ama inş oğluşum zamanında gelir sağlıkla hayırla inş önce siz sonra ben  :k06: :k06:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

Alıntı yapılan: __nil__ - 07 Mart , 2012, 12:07:55
ravza adına çok sevindim allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş.sağlıklı uzun ömürler bebeğine.sıra bende yaa doğurmak istiyorum artık :k06:
inş canım zaten artık liste başı sen oldun :hello2: :hello2:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

evet ya bencede iyice büyüsünler öyle gelsinler sırayla..şimdi duruyu bekliyoruz...

ya kızlar maşallah bebişlerinize ne güzel pozlar veriyolar benim kızım çok mu nazlı olcak acaba yakında doğcak 1 kere bile doğru düzgün açmadı yüzünü...nazlı kızım benim sağlıklı olsunda  bizi böyle heyecanladırsın, merak ettirsin :)  :nazar: :nazar:

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 07 Mart , 2012, 14:16:09
evet ya bencede iyice büyüsünler öyle gelsinler sırayla..şimdi duruyu bekliyoruz...

ya kızlar maşallah bebişlerinize ne güzel pozlar veriyolar benim kızım çok mu nazlı olcak acaba yakında doğcak 1 kere bile doğru düzgün açmadı yüzünü...nazlı kızım benim sağlıklı olsunda  bizi böyle heyecanladırsın, merak ettirsin :)  :nazar: :nazar:

canım bizde bi kere renkli ultrasona gittik ondada oğluşum heryerini gösterdi maşallah :k06: :k06: sizin kız bayağa bi nazlı olacak desene :k06: :k06:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 07 Mart , 2012, 14:47:12
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 07 Mart , 2012, 14:16:09

canım bizde bi kere renkli ultrasona gittik ondada oğluşum heryerini gösterdi maşallah :k06: :k06: sizin kız bayağa bi nazlı olacak desene :k06: :k06:
maşallah cnm size kızım cinsiyetini bile çok geç gösterdi onu da zar zor..sağıma soluma dönerek...hatta dr.um hep erkek zannetti baya bir süre.sürekli ya yüzünü kapatıyo ya dr tam diğer tarafından göstericekken çeviriyo .kızı kendini sakladıkça babası mutlu oluyo afferin kızıma diyo..utangaç olsun, nazlı olsun diyo

sweetrose25

bizimki herşeyini gösterince babasının hoşuna gitti ya :k06: :k06: bide eşim cinsiyeti belli olmadan önce hep kız istiyorum diyordu erkek olduğunu öğrenince ee erkek adamın oğlu olur deyiverdi :toothy10: :toothy10:
ama nolursa olsun sağlıklı bi şekilde dünyaya gelsinlerde  :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 07 Mart , 2012, 14:55:04
bizimki herşeyini gösterince babasının hoşuna gitti ya :k06: :k06: bide eşim cinsiyeti belli olmadan önce hep kız istiyorum diyordu erkek olduğunu öğrenince ee erkek adamın oğlu olur deyiverdi :toothy10: :toothy10:
ama nolursa olsun sağlıklı bi şekilde dünyaya gelsinlerde  :amin: :amin:

bizimki kız ya ondan göstermemesi hoşuna gidiyo:)
benimde eşim normalde kız bebekleri çok sever aslında kızı daha çok istiyordu ama ikimizde farketmez diyorduk sağlıklı olsunda... bize kaç ay dr.. erkek büyük ihtimalle dedi..nerdeyse isim bile düşünmüştük..sonra bi baktı kızmış çok şaşırdık..meğer daha erken olmasına rağmen alışmışız erkek fikrine, çok benimsemiştik hoşumuza gitti... eşim kız denince  "gitcek serserinin birine aşık olcak, peşinde dolancaklar" die saçmaladı strese girdi bikaçgün :ehi: :ehi: ama şimdi kızlar babaya daha düşkün oluyo beni daha çok sevcek die koltukları kabarık gezio :ehi: :ehi: ....
dediğin gibi hiç ama hiç fark etmez ikiside mükemmel yeterki çok sağlıklı, huzurlu, mutlu bir bebek olsun..ben ikisinide acaip merak ediyorum birtane daha yaparsam ileride sırf iki cinsiyettende olsa keşke diye yaparım...

sweetrose25

doğru söylüyorsun canım ikisininde yeri ayrı oluyor bakalım bunlar hayırlısıyla gelsin diğerlerinide inş zamanı gelince doğururuz artık zamanda geçmemeye başladı sanki evde olsam kafama takardım Allahtan çalışıyoruz

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar gercekten kiz bebekler babalarina cok düskün oluyo  :love8: aglayinca esim kucagina aldigi an susuyo masallah  :k06: :k06: esimde zaten onsuz duramiyo isten eve gelmeyi iplen cekiyo resmen hatta bazen msj atiyo ay belim agriyo eve gelcem ben diye  :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Mart , 2012, 16:12:21
kizlar gercekten kiz bebekler babalarina cok düskün oluyo  :love8: aglayinca esim kucagina aldigi an susuyo masallah  :k06: :k06: esimde zaten onsuz duramiyo isten eve gelmeyi iplen cekiyo resmen hatta bazen msj atiyo ay belim agriyo eve gelcem ben diye  :ehi: :ehi:

gülüm insan seninkini yer o nasıl bir duruştur öyle.. :nazar: :nazar:.adam iş yapamıyordur..o tatlılığı düşünürken..maşallah çok tatlı oluyorlar..allah nazarlardan saklasın :nazar: :nazar: