2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar:_____7 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *METEHAN* 
__nil__        :nazar:_____20 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
yağmurnisa :nazar:_____21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MEVLÜT*
elifyusufduru  :nazar:____23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _____4 Nisan___ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_____5 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_____17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

lagrima

mercimeğim ve nilcim cnm valla doktor öle dedi bende ondan psikopata bağlamış gibi oldum. 10 kez gün içerisindemi 1 sat içindemi? gerçi çarşamba gideceğim gene sorarım.

dem_mu

Slm kızlar bende Cumartesi Dr gittim çok şükür 1marti riskli donemi atlattık eğer bı sıkıntım çıkmaz erken dogum yapmazsam 4nisanda sezeryan olcam

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 05 Mart , 2012, 20:10:15
mercimeğim ve nilcim cnm valla doktor öle dedi bende ondan psikopata bağlamış gibi oldum. 10 kez gün içerisindemi 1 sat içindemi? gerçi çarşamba gideceğim gene sorarım.

yok cnm gün içerisinde 10 hareket en az.

__nil__

Alıntı yapılan: dem_mu - 05 Mart , 2012, 20:30:42
Slm kızlar bende Cumartesi Dr gittim çok şükür 1marti riskli donemi atlattık eğer bı sıkıntım çıkmaz erken dogum yapmazsam 4nisanda sezeryan olcam

senin adına sevindim canım allah tamamına erdirsin inş

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Mart , 2012, 21:14:29

hımmm 10 u geçiyorr yaa. iyi oğluşummm sağlıklı :)

kızlarr ben aldım lansinoh lanolin krem biliyorsunuzdur göğüs ucu için mükemmel bir krem eczanede cok pahalı burda da baya bi indirimde bakın isterseniz. ben şimdiden kullanmaya başladım doğumdan sonra göğsüm yara olmasın diye.

http://www.eczanemizde.com/?urun-21-Lansinoh-Lanolin-Meme-Basi-Kremi-56-gr-Tup-SOK-FiYAT---HEDiYELi--.html

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 05 Mart , 2012, 21:40:38

kızlarr ben aldım lansinoh lanolin krem biliyorsunuzdur göğüs ucu için mükemmel bir krem eczanede cok pahalı burda da baya bi indirimde bakın isterseniz. ben şimdiden kullanmaya başladım doğumdan sonra göğsüm yara olmasın diye.

http://www.eczanemizde.com/?urun-21-Lansinoh-Lanolin-Meme-Basi-Kremi-56-gr-Tup-SOK-FiYAT---HEDiYELi--.html

ben doktoruma sordum göğüs için krem göğüs ucu vs. alıcakmıyım diye.alma şimdiden gerek yok dedi sonra gerekirse alırsın dedi.ondan almadım bende ama bakayım bi o siteden daha önca alışveriş yapmıştım bakayım bari

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Mart , 2012, 23:09:21
Alıntı yapılan: lagrima - 05 Mart , 2012, 21:40:38

ben doktoruma sordum göğüs için krem göğüs ucu vs. alıcakmıyım diye.alma şimdiden gerek yok dedi sonra gerekirse alırsın dedi.ondan almadım bende ama bakayım bi o siteden daha önca alışveriş yapmıştım bakayım bari

yara olduktan sonra ne anladım ben olmadan süreceksin ki yara olmasın :) tı baya uygunnn fiya

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 05 Mart , 2012, 18:16:59
Walla facete birine kız denmiş erkek olmuş evet ama o çok düşük bi ihtimal güldemcim... merak etme seninki kız:) ben göbeğinden anladım:))) Çarşamba sabahı 7:30 ta alıyorum kısmetse metehanı kucağıma, dualarınızı eksik etmeyin...

Nilcim seninkinin de maaşallahı var sen de benim gibi olcan işte, ama doktorun erken söylemiş en azından benim gibi şok olmamışsın canım... ben de alıştım artık sezaryen olma fikrine mecburen... napalım sağlıklı olalım da bebişler de biz de önemli olan o...

Şu listedeki ismi değiştirmiştim ama yine değiştirmem gerekecek sanırım:)

Haklısın canım eşimde iiyi bakamamışlardır cinsiyetine bizimkine dr. kaçkere baktı diyo:) göbeğimi okadar kamufule ettim canım nasıl seçtin ordan kızımı :k06: ;) canımm dualarımız seninle valla sen yazmayınca hemen acaba paşa teşrif ettimi diye düşünmeye başlıyorum..facede de giremediğim için ancak yazılan 1. ilettileri görebiliyorum mailim elverdiğince:)ordan takip etmeye çalışabiliriyorum kim napmış :k06:
inşallah senin ve metehanımız için en sağlıklısı hayırlısı neyse o olur...seninle saime çok istiyordunuz normali..olmıcak gibi ben de çook istiyorum benimde öyle mi olcak acep..çokda tırsıom sezeryandan ama hayırlısı neyse o olsun hepimiz için :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

azelia

yok güzelim daha gelmedi metehan:) yarın sabah saat 7:30 ta kavuşucaz kısmetse... 4 kiloyu çıkaramazsın bu cüsseyle minyonsun sen dedi doktorum... İstersen deneriz dedi, cesaret edemedim:) Hayırlısı olsun, epidural sezaryenle alıcam inşallah kucağıma...

Karnının şeklinden belli güzelim kız olduğu... Benim faceteki fotorafıma bak, top gibi önde, seninki kız karnı:) merak etme yanlış çıkmaz seninki:)

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 06 Mart , 2012, 09:06:25
yok güzelim daha gelmedi metehan:) yarın sabah saat 7:30 ta kavuşucaz kısmetse... 4 kiloyu çıkaramazsın bu cüsseyle minyonsun sen dedi doktorum... İstersen deneriz dedi, cesaret edemedim:) Hayırlısı olsun, epidural sezaryenle alıcam inşallah kucağıma...

Karnının şeklinden belli güzelim kız olduğu... Benim faceteki fotorafıma bak, top gibi önde, seninki kız karnı:) merak etme yanlış çıkmaz seninki:)

hayırlısı canım...hem kendini hem bebeğini yormamış, zorlamamış olursun...
canım benim ya şimdi gördüm fotonu mailimde küçücük açıldı ama süpersin valla maşallah...çok da şıksın..metehan annesini görünce aşık olcak..
haklısın canım karnın nekadar toplu, sivri duruyo benimki yayık, dağınık baya..artık saatler sonra nurtopun kucağında olcak..darısı başımıza artık...sonra toparlayınca uyuyunca bebişin bize anlatırsın nasıl geçtiğini...inşallah kolaycacık kurtulursun, alırsın kucağına canım...

azelia

saol  canım benimmm... bi kurtuliim anlatırım zaten... darısı başınıza inşallah... evet saatler kaldı yaa inanamıyorummmm... heyecandan da bu sabah 6:30 ta kalktım offf...

Bu arada fotorafımı beğenmene ve güzel yorumlarına çok sevindimmmmmmmm:) önce ben oğluma aşık olcam:)

HASRET!M S@N@

CANIM HAYIRLI DOGUMLAR DİLİYORUMM
İNŞ SAĞ SALİM KAVUSURSUN YAVRUNA NE GÜZEL AYRIN BU ZAMANLAR KUCAGINDA OLACAK İNŞ

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: azelia - 06 Mart , 2012, 12:43:55
saol  canım benimmm... bi kurtuliim anlatırım zaten... darısı başınıza inşallah... evet saatler kaldı yaa inanamıyorummmm... heyecandan da bu sabah 6:30 ta kalktım offf...

Bu arada fotorafımı beğenmene ve güzel yorumlarına çok sevindimmmmmmmm:) önce ben oğluma aşık olcam:)

Çok heyecanlı saatler kaldı kavuşucaksın inşallah Rabbim ikinizede sağlıcak versin doğumdan sonra hikayeni ve kavuşma anını okumayı bekliyorum.

lagrima

cnm hayırlı doğumlar diliyrumm..sağsağlim al bebeğini kucagına..