2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Mart , 2012, 15:00:12
slmmm kizlar yokmu hamis haberleri yahuuu merak ediyom  :k06: :k06: :k06: :k06:
bide su dediginiz cit citli battaniyeden annemde türkiyeden getirdi ama ben hic kundak gibi yapmadim  :dontknow: öylece üstüne örtüyom disari filan cikinca sevmiyom zannediomki kizim rahat etmez öyle kollarini oynatamaz rahatlan  :k06: :k06:

gülüm allah  analı babalı büyütsün sengeçtin artıkbu yolu sıra bizde

cirakmerve

Alıntı yapılan: azelia - 02 Mart , 2012, 19:46:31
Walla doğum iznine ayrılınca hiç yazılmıyo emin ol:) işyerindeyken daha çok bakılıyo:) ben hala doğuramadım kızlar:) 40 haftam bitiyo ama paşamın keyfi yerinde, 3.750 gr olmuş maaşallah, pazartesi son kontrol, pazartesiye kadar kendi isteğiyle normal bi şekilde gelmezse sezaryene alıncam artık... hayırlısı olsun... du aedin banaaaaaaaa
maşallah 40 haftayı yemişsin ne güzel. Hayırlısıyla evladına kavuşursun inşallah. Ben öğretmen olduğum için okulda nete girecek zamanım hiç olmuyo. akşamları biraz bakıp çıkıyorum yorgunluktan. Bakalım izne çıkınca nasıl olcak

__nil__

azelia maşallah canım inş sağlıklı bir şekilde alırsın kucağıan güzel haberlerini belicez canım.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Mart , 2012, 15:00:12
slmmm kizlar yokmu hamis haberleri yahuuu merak ediyom  :k06: :k06: :k06: :k06:
bide su dediginiz cit citli battaniyeden annemde türkiyeden getirdi ama ben hic kundak gibi yapmadim  :dontknow: öylece üstüne örtüyom disari filan cikinca sevmiyom zannediomki kizim rahat etmez öyle kollarini oynatamaz rahatlan  :k06: :k06:

doğuramadık daha canım.ben daha beklicem var günüme.azelia ile diğer arkdaşta sıra.birde yağmurnisayıda merak ediyorum kayınpederi vefat etmişti ne yaptı acaba

azelia

ben pazartesiyi bekliyorum kızlar... pazartesi son kontrol, ozamana kdr normal gelmezse ki zaten çok irileşti bebeğim, sezaryene alıcak doktorum... hayırlısı olsun yapçak bişey yok... normal olursa zor olur dedi...

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 04 Mart , 2012, 00:07:16
ben pazartesiyi bekliyorum kızlar... pazartesi son kontrol, ozamana kdr normal gelmezse ki zaten çok irileşti bebeğim, sezaryene alıcak doktorum... hayırlısı olsun yapçak bişey yok... normal olursa zor olur dedi...

cnm ne kadar olmuş bebeğin kilosu boyu nasıl benimkide çok iri sezeryan olucam ben ondan sorayım dedim sanada

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli haberlerinizi bekliyorum kizlar  :muzz: :muzz: :muzz:
hep yorum yazamasamda girince mutlaka bakiyom sayfaya  :opucuk: siraylan bebislerinizi kucaginiza alinda öteki sayfada bulusalimm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9:
:nazar: :nazar:

ab126370

merhaba arkadaşlar. bende tosunumu kucağıma aldım çok şükür. allah herkesi kurtarsın allahım olmayanlara isteyenlere bebek versin inş.
EFEM BENİMLEEEE

lagrima

Allah analı babalı büyütsünn.
Alıntı yapılan: ab126370 - 04 Mart , 2012, 02:09:08
merhaba arkadaşlar. bende tosunumu kucağıma aldım çok şükür. allah herkesi kurtarsın allahım olmayanlara isteyenlere bebek versin inş.
EFEM BENİMLEEEE

selam nasılsınız? doktor hareketlerini say dedi,dediği günden beri az hareket ediyor gibi. decavit ve gynoferon kullanıyorum 3 4 gündür onlar yüzünden olabilirmi? yada psikolojikman mı? 36 haftalık olduk bu arada..

__nil__

EFEM BENİMLEEEE
maşallah canım allah analı babalı büyütsün inş bol sütlü günler darısı başımızaa

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 04 Mart , 2012, 11:34:30
Allah analı babalı büyütsünn.
EFEM BENİMLEEEE

selam nasılsınız? doktor hareketlerini say dedi,dediği günden beri az hareket ediyor gibi. decavit ve gynoferon kullanıyorum 3 4 gündür onlar yüzünden olabilirmi? yada psikolojikman mı? 36 haftalık olduk bu arada..

doktorlar 6.aydan sonra hareketlerini saydırırlar zaten doktor günde en az 10 hareket etmesi gerekir demişti.gyneferon bende kullandım hemde hamileliğin başından beri.hareketlerinde ciddi azalma varsa doktorunu ara söyle bence

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

EFEM BENİMLEEEE
Gözünaydin cnm hayirli olsun cok sevindimm masallah efeye nasil gecti dogumun neler yasadin kac kg dogdu pasan hepsini paylas zamanin olunca kendinize iyi bakin

@Melek Yüzlüm@

EFEM BENİMLEEEE

Allah analı babalı büyütsün.Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömrü olsun inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

azelia

NİLCİM benim oğlum çarşamba günü 3.750 gr dı ultrasonda... normal doğum sıkıntı olabilir dedi... yarın belli olcak, sanırım sezaryen olcam...

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 04 Mart , 2012, 17:36:08
NİLCİM benim oğlum çarşamba günü 3.750 gr dı ultrasonda... normal doğum sıkıntı olabilir dedi... yarın belli olcak, sanırım sezaryen olcam...

anladım canım benimde 34.haftada 3.100 gramdı o nedenle doktor bu 4 kiloyu geçer normal doğuramazsın dedi.ben zatn sezeryan istiodum isabet oldu benimki.inş senin içinde hayırlısı böylesidir canım.