2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

lagrima

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 29 Şubat , 2012, 15:58:50
Alıntı yapılan: lagrima - 29 Şubat , 2012, 15:51:36
bende gecelik alıp koyacagım. bebeğimin tam hazır cantası kendiminkide hazır bi geceliğim eksik:) birde ped. kendime çıkısa kıyafet koymadım ama :)
bende çıkış için çok bişey koydum sayılmaz şimdilik koyduklarım küçük sayılır:) bir paket orkid koydum...
33+ da yım cnm sen kaçıncı haftadasın
35 :)

azelia

güldemcimmmm, ben bi gecelik bi pijama takım koydum... nevresim falan koymadım... bebek için hiç bişe koymiycakmışım ama koydum:) acıbadem veriyomuş herşeyini, bezinden ıslak mendiline kdr, tulumlarına kdr... ama ben yine de koydum... normal doğuma birden gidebilirim diye giyinceem kıyafetleri hazırladım ama sanırım normal olmicak benimki, bebek çok iri, pazartesi belli olcak durumum... hayırlısı diyorum napiim

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 29 Şubat , 2012, 18:40:18
güldemcimmmm, ben bi gecelik bi pijama takım koydum... nevresim falan koymadım... bebek için hiç bişe koymiycakmışım ama koydum:) acıbadem veriyomuş herşeyini, bezinden ıslak mendiline kdr, tulumlarına kdr... ama ben yine de koydum... normal doğuma birden gidebilirim diye giyinceem kıyafetleri hazırladım ama sanırım normal olmicak benimki, bebek çok iri, pazartesi belli olcak durumum... hayırlısı diyorum napiim

Canım ben hiç giremiyorum facee ama yazdıklarınızı maillerden azcok takip etmeye çalışıyorum ama cevap yazamıyorum... yazdıklarını okudum... inşallah bebeğin ve senin için en sağlıklı hangisiyse o olur..hiç stres yapma bence...her işte bir hayır vardır..hayırlı olması sezeryandır belki...dualarımız seninle canım :amin: sen bebeğine kavuşmaya çok az kaldı onu düşün bence artık seninde dünya tatlısı bi paşan olcak..ne güzel bişi yaa..darısı sırayla hepimizin başına inşallah.. :amin: :amin: :amin:  :nazar:  :nazar:
hastane süpermiş canım.. ne güzel eksiğim var mı falan die düşünmiceksin..bende sordum hastaneden birine herşeyi kendiniz getirionuz dedi.. bende çocuğun nesi var nesi yok opladım hepsini dolabına koycak eşya kalmadı doğru düzgün.. :k06: biraz daha eşya alcam zaten kızıma..şimdiye kadar çook gereklieri tamamladım..ya kuzenler falanda hediyeler almışlar daha vermediler ya bebek gelmeden verseler ona göre alırdım...çok fazla da eşyası olsun istemiyorum zatn bu kıyafetler çok giyilmicek..
bende bi gecelik bi pijama almayı düşündüm zaten en iisi öyle olur..

sweetrose25

gülüm22  :nazar: :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
azelia          :nazar:_____3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:____6 Mart____ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
__nil__        :nazar:_____20 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
yağmurnisa :nazar:_____21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
elifyusufduru  :nazar:____23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _____4 Nisan___ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_____5 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_____17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:_____30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:
  inş zeki mertte tez zamanda annesinin kollarında olcak  :amin:   :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

HASRET!M S@N@

bebeğimbenim _____30 Mayis____            inş zeki mertte tez zamanda annesinin kollarında olcak   :amin: :amin: :amin: :amin:

MERCİMEĞİM

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 01 Mart , 2012, 13:02:53
kızlar böyle bişiler alınıyo mu kundak gibi...

http://www.unnado.com/kampanya_urunleri/thumb/58728-10

canım bu daha çok alt açma minderine benziyor netten bende bakmıştım kundağa biraz daha farklı oluyor gerçi kararsızım bu konuda bebeğimi kundaklasammı kundaklamasammı bilmiyorum :icon_scratch:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

lagrima

pekbi kundaga benzemiyor bu.. gerekte yok bence.. ben battaniyesine kundaklarım yavrumuu

lagrima

bebeğinizin hareketlerini sayıyormusunuzzzzz?? doktor sizede sayın dedimiii?

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 01 Mart , 2012, 14:08:28

canım bu daha çok alt açma minderine benziyor netten bende bakmıştım kundağa biraz daha farklı oluyor gerçi kararsızım bu konuda bebeğimi kundaklasammı kundaklamasammı bilmiyorum :icon_scratch:

evet canım ben de buna benzer bi alt açma minderi aldım:) ben hiç anlamıyorum canım ne al derlerse onu alıyorum resmen..bunu kimse yazmamış bende alışveriş sitessinde gezerken gördüm bi sorayım dedim..ama drlar çok zararlı olduğunu söylüyo..artık doğumdan sonra dr. nederse onu yaparız canım çok düşünmemek lazım...kundağın faydaları ne onuda bilmiyorum...

buarda kızım galiba karnımda öğle yürüyüşüne çıktı sanki içeride geziyo, dönüyo garip bişeyler yapıyo.öğle yemeğimizi sevdi galiba..:)).Maşallah diyim fıstığıma nazar dğdirmeyelim.. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: lagrima - 01 Mart , 2012, 14:20:25

canım bebiş çok hareket etmiyo diye korktuysan... ben 2 ay önce bukadar hissetmiyordum hareketlerini..dr.a okadar söylemiştim.. dr. günde 10 defa hareket yapıyorsa herşey yolundadır demişti.. her vuruşu bir saycaksın...şimdi 1,5 aydır saatte 10 yapıyo kızım maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
ozaman sanki az hareket ediyor dediğimde.. dr baktı hemen ultrasonda  şuanda bile çok hareket ediyo maşallah dedi.. ama tabi sen her hareketi hissetmiyorsun dedi..birde ben hareketlerin çoğunu gaz hareketlerim mide hareketlerim zannediyordum :ehi: :ehi: .. birde ayaktayken çok hareket etmez oturup dinlenirken falan çok hareket ediyo

lagrima

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 01 Mart , 2012, 14:35:22
Alıntı yapılan: lagrima - 01 Mart , 2012, 14:20:25

canım bebiş çok hareket etmiyo diye korktuysan... ben 2 ay önce bukadar hissetmiyordum hareketlerini..dr.a okadar söylemiştim.. dr. günde 10 defa hareket yapıyorsa herşey yolundadır demişti.. her vuruşu bir saycaksın...şimdi 1,5 aydır saatte 10 yapıyo kızım maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
ozaman sanki az hareket ediyor dediğimde.. dr baktı hemen ultrasonda  şuanda bile çok hareket ediyo maşallah dedi.. ama tabi sen her hareketi hissetmiyorsun dedi..birde ben hareketlerin çoğunu gaz hareketlerim mide hareketlerim zannediyordum :ehi: :ehi: .. birde ayaktayken çok hareket etmez oturup dinlenirken falan çok hareket ediyo

normalde cok hareketli doğru dürüst uyumuyor bile. kaç 10 hareket yapıyr günde. ama doktor dün hareketlerini say dedi o öyle deyince içime kurt düştü ondan sordum.

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 01 Mart , 2012, 14:25:15
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 01 Mart , 2012, 14:08:28

evet canım ben de buna benzer bi alt açma minderi aldım:) ben hiç anlamıyorum canım ne al derlerse onu alıyorum resmen..bunu kimse yazmamış bende alışveriş sitessinde gezerken gördüm bi sorayım dedim..ama drlar çok zararlı olduğunu söylüyo..artık doğumdan sonra dr. nederse onu yaparız canım çok düşünmemek lazım...kundağın faydaları ne onuda bilmiyorum...

buarda kızım galiba karnımda öğle yürüyüşüne çıktı sanki içeride geziyo, dönüyo garip bişeyler yapıyo.öğle yemeğimizi sevdi galiba..:)).Maşallah diyim fıstığıma nazar dğdirmeyelim.. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım doktorların zararlı olduğunu bende duymuştum ama kayınvalidem kundaklamayı ihmal etme dedi artık siz bebişlerinizi kucağınıza alınca inş bende sizden öğrenirim bu arada benim oğluşumda canı isteği zaman hareket ediyor bende sanırım oğluşumun hareketlerini gaz hareketleriyle karıştırıyorum  :toothy10: :toothy10: ama insan karıştırmadanda edemiyo heleki ilk bebeğiyse

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

doğum yapanlara bi sormak lazım..gülüm sesimizi duyuyormusun bize bilgi verirmisin...almanyada hele hiç yoktur kundak falan:))
şimdi artık kimse yapmıyo benim bildiğim ama..
buarada benim yaklaşık 1 ay falan kaldı..çok heyecanlı :love9:...dr. mart sonu nisan başı gelir dedi..bakalım inşallah en sağlıklı bişekilde gelir kızım..37den önce gelmesinde... :amin: :amin: :amin:

sweetrose25

canım kaynanamın dediğine göre ayakları felan eğri olmasın diye kundağa sarılırmış ama insan yinede bilemiyor bu arada cidden senin az kaldı bakalım benim paşa ne zaman gelmek isticek gerçi benim daha çok var ama insan aldığı  şeylere bakınca heyecanlamadan duramıyor  :k06: :k06:

HAYATIMIN ANLAMIYLA