2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

gülcüm canım iyi olmanıza çok sevindim hoşgeldiniz evinize.inş sağlıkla büyür kuzucuğun.

fatoş2009

gülüm çok sevindimallah analı babalı büyütür inşallah hep böle mutlu olun bide hep sağlıklı olsuninşallah

fatoş2009

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Amin kizlar amin aynen darisi yakinda sizin basiniza  :love7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

dem_mu

Slmm kızlar nasılsiniz ben perşembeden beri yatıyorum sol tarafıma diğer taraflarada donmuyorum bende de erken dogum riski çıktı biliyosunuz 5nisan sezeryan olcaktim ama bizim paşada durmuyo salı işyerinde kasık ağrısından yuruyemiyordum izne ayrıldım perşembede kontrole gittiğimde Dr um söyledi cocuk kanala baya girmiş kasığıma baskı ondan oluyomus tuvalete giderken sol kasığım yüzünden ağlıyorum Dr en azından iki hafta dayan dogmasında biraz gelişimi tamamlasın dedi yatıcamlavoba harici kalkmıyorum zaten bel fitigida çıktıya bende o da çok zorluyomus dün hiç adım atamadım korktum doğursam die Allah'tan sadece biraz sancı çıktı krampmis bide bel agrisiymis iste bı iğne yazdı onu vurulcam erken dogum olursa ciğerleri şimdiden gelişimini tamamlasın diye mı ne ins bu ayı çıkarırım da 2.500 olmuş dua edin mirac ima kizlar

__nil__

Alıntı yapılan: dem_mu - 19 Şubat , 2012, 16:50:36
Slmm kızlar nasılsiniz ben perşembeden beri yatıyorum sol tarafıma diğer taraflarada donmuyorum bende de erken dogum riski çıktı biliyosunuz 5nisan sezeryan olcaktim ama bizim paşada durmuyo salı işyerinde kasık ağrısından yuruyemiyordum izne ayrıldım perşembede kontrole gittiğimde Dr um söyledi cocuk kanala baya girmiş kasığıma baskı ondan oluyomus tuvalete giderken sol kasığım yüzünden ağlıyorum Dr en azından iki hafta dayan dogmasında biraz gelişimi tamamlasın dedi yatıcamlavoba harici kalkmıyorum zaten bel fitigida çıktıya bende o da çok zorluyomus dün hiç adım atamadım korktum doğursam die Allah'tan sadece biraz sancı çıktı krampmis bide bel agrisiymis iste bı iğne yazdı onu vurulcam erken dogum olursa ciğerleri şimdiden gelişimini tamamlasın diye mı ne ins bu ayı çıkarırım da 2.500 olmuş dua edin mirac ima kizlar

canım allah yardımcın olsun inşallah sağlıkla biraz daha büyür bebeğinde öyle doğar canım.bu seneki bebekler aceleci çıktı maşallah valla.hakkında hayırlısı nyse o olsun.sen bol bol yat dinlen de bebişşinde acele etmesin

dem_mu

Sagol Nil inşallah ya artık ağrılardan ağlamaktan bir hal oldum ya hep sabır çekiyorum öldürüyor ağrılar artık mahvetti belim beni .hayirlisiyla sag sağlım gelsin bisey istemiyorum

__nil__

Alıntı yapılan: dem_mu - 19 Şubat , 2012, 18:54:39
Sagol Nil inşallah ya artık ağrılardan ağlamaktan bir hal oldum ya hep sabır çekiyorum öldürüyor ağrılar artık mahvetti belim beni .hayirlisiyla sag sağlım gelsin bisey istemiyorum

allah yardımcın olsun canım ağrıların içinde geçmiş olsun.artık ağrı çeksende herşey bebeğinin sağlığı için ne kadar geç gelirse küvözde o kadar az kalır tatlım artık onun için dayanmaya çalış

__nil__

pertelote

slm. benden başka kimse yok galiba. gerçi bende ziyaretçi olarak takılıyodum ölesine.

ab126370

gulum gözun aydın. allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. çok sevindim. kızını sağ sağlim kucağına almışssın darısı bizim başımızaa

azelia

biz geldikkkk.... artık sayılı günlerimiz kaldı.. metehan bey in keyfi yerindeymiş daha gelmeye niyeti yok, bakalım ne zaman gelcez... allahtan herşeyimiz hazır... odamız da geldi çok şükür...

sweetrose25

Alıntı yapılan: azelia - 21 Şubat , 2012, 12:09:31
biz geldikkkk.... artık sayılı günlerimiz kaldı.. metehan bey in keyfi yerindeymiş daha gelmeye niyeti yok, bakalım ne zaman gelcez... allahtan herşeyimiz hazır... odamız da geldi çok şükür...
hoşgeldınız canım ınş hayırlısıyla gelır oğluşun ecrın prensesı görduk sıra artık bı paşayı görmemızde ınş sıra bızede gelıcek  :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: dem_mu - 19 Şubat , 2012, 16:50:36

Dualarım seninle Allah ikinizide korusun inşallah yanında yardımcı olucak insan varsa işleri yapıcak çok güzel bol bol yat dinlen inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın ondan sonrada darısı bizim başımıza.

MERCİMEĞİM

slm kızlar minik kızımla bizde burdayız..
gülüm çok sevindim canım..allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin..artık evinizdesiniz...ya bana kocam ne çok ağlıyosun die kızıyo..doğumdan sonra da ağlarsam yandık...

demet cnm geçmiş olsun..inşallah ağrıların hafifler, geçerde paşan biraz daha sabreder...allah hayırlısyla en hayırlı zamanda kucağına almayı nasip etsin..

ravzacım hakikatten az kaldı yakında inşallah hayırlısıyla sende kucaklıcaksın metehan paşayı...