2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saol cnm kuru incir yiyorum hep sükür sütüm azda olsa geliyo  :basardim:  :nazar:
Ama cok aciyo yaa tas kesildi  :sad1:
Bugün kizimin kontrolleri yapildi yarinda benim yapilcak hersey yolundaysa ins yarin evdeyiz  :love8:
:nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

gülüm hayırlı olsun meleğin gelmiş allahım sağlıkla büyütmeyi analı babalı büyümeyi nasip etsin inş size hayırlı evlat olur
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 16 Şubat , 2012, 10:00:16
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Şubat , 2012, 23:14:08
Alıntı yapılan: lagrima - 15 Şubat , 2012, 11:11:32
günaydınnnnn nasılsınız kızlar????
dün kan vermiştim bugün sonucu alcam.. sizede her gittiğinde kan alıyorlarmıydı?

selam canım beni her ay sağlık ocağından çağırıolar o zaman alıyorlar.o nedenlede kendi doktorum almıyor ben sonuçları gösteriyorum doktoruma

kızlar herkesten alıolar mı benden şimdiye kadar toplamda bikaçkere almışardır kan..başından beri 3 dr. değiştirdim 3üde okdar sık istemedi..sağlık ocağı da almıyo okadar.

canım benim doktorumda yaptır demiyor ama sağlık ocağı her gittiğimde kan alıyorlar ayda1 kez.kan idrar bakıolar bide bilgi verip kalp atışlarını dinletiyorlar

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Şubat , 2012, 12:11:28
Saol cnm kuru incir yiyorum hep sükür sütüm azda olsa geliyo  :basardim:  :nazar:
Bugün kizimin kontrolleri yapildi yarinda benim yapilcak hersey yolundaysa ins yarin evdeyiz  :love8:

canım inş sağlıkla evinize gidersiniz.Ne güzel ya artık siz 3 kişi olarak geri dönüceksiniz.

sweetrose25

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Şubat , 2012, 12:11:28

inş sende de bişeyler çıkmazda sağ salim evinize kavuşursunuz ne güzel ya evde artık cıvıl cıvıl olur ecrin prensesle :hello2: :hello2:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: kızlar dua paylaşımında gördünüz mü bilmiyorum. papatyam suzanın hamile kalması için hamilelerden ayetel kürsü topluyoruz. ayetel kürsüyü tamamlamamıza yardımcı olurmusunuz ? sadece suzan için niyet edip 1 tane ayetel kürsü okunacak okadar      :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:       

sweetrose25

Alıntı yapılan: doruk38 - 16 Şubat , 2012, 17:29:26
   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: kızlar dua paylaşımında gördünüz mü bilmiyorum. papatyam suzanın hamile kalması için hamilelerden ayetel kürsü topluyoruz. ayetel kürsüyü tamamlamamıza yardımcı olurmusunuz ? sadece suzan için niyet edip 1 tane ayetel kürsü okunacak okadar      :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:       

canım bende gördum kandılden önceydı sanırım ayetel kürsi okudum ayrıca Rabbım kabul eder ınş kandildede dua ettım ınş tez zamanda dualarımız kabul olur :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

lagrima

ben göremedimm???????

doruk38

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 16 Şubat , 2012, 19:33:35

canım bende gördum kandılden önceydı sanırım ayetel kürsi okudum ayrıca Rabbım kabul eder ınş kandildede dua ettım ınş tez zamanda dualarımız kabul olur :amin: :amin:

:opucuk: 

azelia

GÜLCÜMMMMMM NE KDR TATLI PRENSESİNNNNNNNN... maaşallah yerim onu bennn.. ay çok duygulandım, nerdeyse ilk günlerimizden beri konuşuyoruz... inanamıyorum yaaa doğduğuna... senle herşeyimiz aynıydı nerdeyse, cinsiyet farkından prensesin erken geldi bak:) darısı başımızaaa... Çok mutlu oldum görünce yaaaa... allah analı babalı, sağlıklı sıhhatli büyümeyi nasip etsin ecrin prensese...

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 17 Şubat , 2012, 19:47:45
GÜLCÜMMMMMM NE KDR TATLI PRENSESİNNNNNNNN... maaşallah yerim onu bennn.. ay çok duygulandım, nerdeyse ilk günlerimizden beri konuşuyoruz... inanamıyorum yaaa doğduğuna... senle herşeyimiz aynıydı nerdeyse, cinsiyet farkından prensesin erken geldi bak:) darısı başımızaaa... Çok mutlu oldum görünce yaaaa... allah analı babalı, sağlıklı sıhhatli büyümeyi nasip etsin ecrin prensese...

maşallah canım sizinde çok az kalmış hayırlısıyla alırsın sende kucağına

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmmm liste arkadaslarimmm  :flowers: :flowers:
dün eve ciktik sükür  :muzz: :muzz: :muzz: ilk günümüzdü evimizde heyecanli gecti insan bi degisik oluyo ev bebek kokuo  :love7: yakinda ne demek istiom beni anlicaniz  :opucuk: suan uyuo minigim size haber edim dedim  :opucuk: sükür hersey yolunda kizimi hem makineylen süt veriyom hemde mama veriyom ek olarak kilo alsin azcik  :laughing7: kizimin foto albumu var bi ara paylasirim  :love7: herkes deli oluyo görmek icin hic öyle olcani beklemiyodum  :k06: cok simarik olcak simdiden belli  :k06: simdilik bu kadar arada bakarim size insallah teker teker bebis haberleri alcaz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kendinize bebislerinize iyi bakin emi haa bide bugünlerin tadini cikarin insan icinde attigi tekmeleri özlüyo valla  :love8:  :wave: :wave: :wave:

sweetrose25

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Şubat , 2012, 15:41:47
Slmmmm liste arkadaslarimmm  :flowers: :flowers:
dün eve ciktik sükür  :muzz: :muzz: :muzz: ilk günümüzdü evimizde heyecanli gecti insan bi degisik oluyo ev bebek kokuo  :love7: yakinda ne demek istiom beni anlicaniz  :opucuk: suan uyuo minigim size haber edim dedim  :opucuk: sükür hersey yolunda kizimi hem makineylen süt veriyom hemde mama veriyom ek olarak kilo alsin azcik  :laughing7: kizimin foto albumu var bi ara paylasirim  :love7: herkes deli oluyo görmek icin hic öyle olcani beklemiyodum  :k06: cok simarik olcak simdiden belli  :k06: simdilik bu kadar arada bakarim size insallah teker teker bebis haberleri alcaz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kendinize bebislerinize iyi bakin emi haa bide bugünlerin tadini cikarin insan icinde attigi tekmeleri özlüyo valla  :love8:  :wave: :wave: :wave:

çok sevındım canım ınş ecrın prenses annecıgını hıç ama hıç uzmez bıraz şımarık olsun bızım sayfanın ılk prensesı annesı azcık naz yapcak ınş bızde bebişlerımızı saglıklı ve hayırlı bır şekılde kucagımıza aldıgımız gunlerı göruruz canım  :amin: :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

insallah cnm  :opucuk: ilk acilis ben yaptim hayirlisiylan sizde kavusun bebislerinize insallah hepinize dua ediyom  :amin: :amin: annelik öyle biseyki 24saat hic uyuma yorgun ol ama onu kucagina al herseyi unut  :love7: uyurkene özlüyom onu  :k06: bide cok duygusal oldum ya herseye agliyom demin yazarkende agladim simdide sulandi gözlerim  :y25: :y25:

sweetrose25

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Şubat , 2012, 16:01:20
insallah cnm  :opucuk: ilk acilis ben yaptim hayirlisiylan sizde kavusun bebislerinize insallah hepinize dua ediyom  :amin: :amin: annelik öyle biseyki 24saat hic uyuma yorgun ol ama onu kucagina al herseyi unut  :love7: uyurkene özlüyom onu  :k06: bide cok duygusal oldum ya herseye agliyom demin yazarkende agladim simdide sulandi gözlerim  :y25: :y25:

amn dur canım aglama hem bu duygusallık hamılelıkten sonra bıtmıyomu canım ya valla herşeye aglıyorum çok alınganlaştım eşim anlıyoda işyerındekıler bu durumu anlamıyo ınankı :-\

HAYATIMIN ANLAMIYLA