2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saol cnm cümlemizin insallah  :amin:  :nazar:
Valla resimde öle duruyo oyuncak bebek gibi en kücük beden bile anca oluyo ama olsun saglikli olsunda o bana yeter  :amin:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

anom benim prensesime masallah yaa ne tatlii  :love9: :love9: :love9:
gul gozlere baksana bunun durmayacagi belliymis  :k06: :k06: :k06:
yesin onu teysesi rabbim nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: darisi dier bekleyenlere ins.  :amin: :amin: :amin: :amin:

]

suzannn

maşallah ecrine çok tatlı allahım analı babalı büyütmeyi nasip eder inşallah gülüm

@@@gözde@@@

:nazar: Maşallah gülüm çok tatlı  :love9: :love9: bahtıda kendisi kadar güzel olsun inşAllah  :amin:  :nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Şubat , 2012, 00:24:29
Saolun kizlar ins sizde sagliklan bebislerinizi kucaniza alcaniz  :love3:
Suan tek sorunumuz sütüm ya az geliyo yada kizim istemiyo zaten uclari cok aciyo ama icsinde büyüsün ben dayaniyom  :)
Haaa buarada kizimi bugün fotograflari cekildi evde olunca paylascam ama internetten bakmak istiyenler icin google girin arama yerine grevenbroich krankenhaus babygalarie yazin önünüze cikan sayfayi acin ilk sayfada görürsünüz masallah manken gibi cikmis kizim  :k06:  :nazar:

Gülümmmmm hala inanamıyorum ya çook mükemmel bişii canım :muzz: :muzz: :muzz:
allah analı babalı büyütmek nasip etsin..inşallah çok artar sütün canım. :amin: :amin: :amin:.bol bol verirsin kızına.Allah uzun uzun ömürler versin..şimdi açıldı ecrin bebek yerim ben onu ya bakışlar falan çooooook tatlı yaaaa maşallah maşallah allah nazarlardan saklasın...ilk prensesimiz o bizim :nazar: :nazar: :nazar:
hakikatten manken gibi bakışlar falan...
bizimde bebişlerrimiz çok sağlıklı bi şekilde gelsin inşallah böyle görünce çook sabırsızlanıyorum..
buarada sana hep erkek karnı diyorlardı görsünler güzeller güzeli fıstığımızı..maşalah :nazar:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Şubat , 2012, 11:20:02
Saolun kizlar dün fotografci gelmisti ona pozlar verdi kuzum  :nazar:
Sütümü icmiyo aslinda hakliymisda cünkü gelmiYo maalesef  :y25:
270 gr vermis doktorlar yeni dogunca normalmis ama genede üzülüyom  :crybaby2:
Simdi pompaylan vermeye calisiom ins olur

canım bebeğin ne güzel sağlıklı maşallah bence kilo vermesi normaldirr. sen kendini üzme de daha da azalmasın...birde sürekli emzir çoğalsın  derler..sen bıkmadan emzirmeye çalış inşallah bol bol gelir...

lagrima

maşallah subhanallah kızına gülüm. sabah girdiğimde  ben neden görmedimki yaa.. gözler fıldır fıldır :) çok tatlııı ..Rabbim nazarlardan koursun inşallah. analı babalı büyütsün Allah.. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love7:

hı birde sütün az gelmesi normal bol bol ayva hoşafı , su ve biliyorsanız lohusa şerbeti yap iç. çok iyi geliyor ve inanılmaz sütü artırıyor. tecrübe ile sabit.  kilosunun düşmesine üzülme normal dogduktan sonra 200 300 gram şişliği gidiyormş asıl kilosuna dönüyormuş ama çabuk toparlanıyorlar..

bihterp3416

maşallah maşallah kırbinkere  :nazar: :nazar: gülcüm kızın çok tatlı maşallah Allah nazarlardan korusun Allah size bağışlasın fıstık kız yerim onu ben :opucuk: böyle görünce bir an heyecanlandım Rabbim bize nasip eder kucağımıza aldığımız günleri görürüz inşş canım sütünü de sıkıntı etme biraz erken olduğu için geç geliyor zamanla inş çoğalır bol süt iç ayvayı kaynat iç çok artırıyor sütünü...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun teyzeleri  :opucuk: sütüm gelmedi diye bebek sütü icti kuzum az iyi geldi ins sütümde gelir pompaylan her 2 saatte bir deniom ins yarina glir  :amin:
Yakinda sizin tosunlari ve cimcimeleride görcez insallah  :love8: cok az kaldi  :muzz:

DoctorGunel

GUL,CANIM KUZUMUZ DOGDU DEMEK....MASALLAH,SAGLIKLI ,HAYIRLI,IMANLI EVLAD OLSUN INSALLAH...DARISI BIZLERE CANIM BENIM....
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

sweetrose25

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Şubat , 2012, 19:25:14
Saolun teyzeleri  :opucuk: sütüm gelmedi diye bebek sütü icti kuzum az iyi geldi ins sütümde gelir pompaylan her 2 saatte bir deniom ins yarina glir  :amin:
Yakinda sizin tosunlari ve cimcimeleride görcez insallah  :love8: cok az kaldi  :muzz:

ınş canım sıra bızede gelır hayırlısıyla :amin: :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

lagrima

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Şubat , 2012, 19:25:14
cnm dediklerimi uygulayabilirsen cidden işe yarıyor..

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Şubat , 2012, 11:11:32
günaydınnnnn nasılsınız kızlar????
dün kan vermiştim bugün sonucu alcam.. sizede her gittiğinde kan alıyorlarmıydı?

selam canım beni her ay sağlık ocağından çağırıolar o zaman alıyorlar.o nedenlede kendi doktorum almıyor ben sonuçları gösteriyorum doktoruma

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Şubat , 2012, 23:14:08
Alıntı yapılan: lagrima - 15 Şubat , 2012, 11:11:32
günaydınnnnn nasılsınız kızlar????
dün kan vermiştim bugün sonucu alcam.. sizede her gittiğinde kan alıyorlarmıydı?

selam canım beni her ay sağlık ocağından çağırıolar o zaman alıyorlar.o nedenlede kendi doktorum almıyor ben sonuçları gösteriyorum doktoruma

kızlar herkesten alıolar mı benden şimdiye kadar toplamda bikaçkere almışardır kan..başından beri 3 dr. değiştirdim 3üde okdar sık istemedi..sağlık ocağı da almıyo okadar.

MERCİMEĞİM

gülüm ya şimdi aklıma geldi bir keresinde çok tombiş bi bebek gelmişti misafirliğe annesine ne veriyorsun dedik... bir kür hazırlıyormuş çok sütü geliyormuş..işe yarıyo gerçekten dedi... güya bebeğim olunca hatırlamak için yazcaktım biryerlere yazmamışım... kesin bebeğim gelince de yapmayı unuturum ozaman siz bana hatırlatın olur mu :k06: :k06:
kür için 20 tane kadar kuru inciri kaynatıyorsun 1 lt suda 1-2 tane havucu da ayrı bir yerde kaynatıp sularını karıştırıp her sabah içiyorsun gibi bişey söylemişti..ama tam emin değilim bilen varsa yazsın ya da saraçoğluna falan aitti tarifi sanırım..bi araştırmak lazım..belki işe yarar..kuru incir çok süt yaparmış..