2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Kizlar dualarinizi eksik etmeyin 4-5 saat sonra kizima kavuscam insallah  :amin:
Heyecandan ölcem nerdeyse  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

rusta

gülüm allah yardımcın olsun canm sakın korkma ne güzel kavuşuyosun meleğine hayrlısıyla sağ salim gelsin ecrin hanım bakalım....                                                                                                                                                                         ah canm heyecan olmaz mı hiç ama olsun  kilosuda çok iyi  :nazar: zamanıda doldurdu sayılır gülüm dualarım sennle  :amin: :amin: :amin: :amin:   :opucuk:       

@@@gözde@@@

gülüm şimdi okudum daha Allah yardımcınız olsun sağsalim kavuşun birbirinize   inşAllah  :amin: belkide şuanda prensesin kollarındadır  :love9: :love9:

lagrima

cümleten selam hanımlar. nasılsınız? ya benim midem baya çok yanıyor sizde de bu sıkıntı varmı? bide yediklerimi hazmedemiyorum. çok mu yiyorum acaba .sizdede varmı böyle sorunlar?

qonca

evet canm bende de oluyo aynı sıkıntılar

mide yanması ara ara oluo

ama yemek yedikten sonra çok fena oluyorm nefes almakta zorlanıyorm

bide bebeğim göğsümün altına çıkıo bi sertlik oluo kemiklerim ağrıo

lagrima

su içtiğimde bile yanyor ama öyle böyle değil yanma kavruluyor ya :'(
birşey daha kasıklarıma arada agrı giriyor hemen geçiyor mesela gülünce falan aniden oluyor. normal mi?

azelia

Gülümmmmmmmm inanmıyorum yaaa, aceleci kızın kollarına gelmiştir şimdiiii, daha yeni gördüm, inşallah iyisinizdir ikinizde... ne zaman nasıl haber alıcaz acaba sendennnn... dualarım seninle

sweetrose25

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Şubat , 2012, 10:46:22
Kizlar dualarinizi eksik etmeyin 4-5 saat sonra kizima kavuscam insallah  :amin:

canım dualarım senınle ınş saglıklı ve hayırlı bı şekılde bebişine kavuşursun :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

lagrima

__nil__

yaaa şoktayım şuanda gül doğum yaptın demek süper yaa inş ikinizinde sağlığı yerindedir güzel haberlerini bekliyoruz canım

lagrima

şimdi okudumm Allah sağlıkla sıhhatle evine dönmeni nasip etsin. ayy nasıl bir duygu.. çok heyecanlandım :D

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 12 Şubat , 2012, 23:12:59
şimdi okudumm Allah sağlıkla sıhhatle evine dönmeni nasip etsin. ayy nasıl bir duygu.. çok heyecanlandım :D

cnm diğer sayfada yazmış gül.kızıda o da iyiymiş.2.800 gr 49 cm doğmuş ağrısı varmış ama kızını görünce unutmuş hepsini.iyilermiş yani

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Şubat , 2012, 23:16:06

cnm diğer sayfada yazmış gül.kızıda o da iyiymiş.2.800 gr 49 cm doğmuş ağrısı varmış ama kızını görünce unutmuş hepsini.iyilermiş yani

hımm aman iyi olsunlar.. normal mi sezeryanmı olmuş? ağrı ne ağrısıymış ki?

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 13 Şubat , 2012, 00:03:42
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Şubat , 2012, 23:16:06

hımm aman iyi olsunlar.. normal mi sezeryanmı olmuş? ağrı ne ağrısıymış ki?

canım gül bebeği dönmediğği için sezeryan oldu ameliyat yeri ağrıodur yani doğum ağrısı sonuçta

azelia

ay iyi olmalarına çok sevindimmm... darısı başımızaaa...