2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Şubat , 2012, 02:08:28
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:aynen valla simdiden uyku yok bize baksana  :sleepy1: :ehi: :ehi: valla sagliklan gelsinde bebelerimiz ben raziyim sabahlamaya zaten kizimlan oynamaktan uyumayi unuturum  :k06: :k06: hem uykusuzluk kilo vermeyede yarar  :basardim:
:ehi: :ehi: :ehi: doğru diyon cnm sağlıklan gelsinler de yeter bize uykusuz da kalalım ... bak işte kilo verecek birşey bulduk ohh  :k06: :k06: neyse cnm uykudan laf açıldı hem uykum geldi  hemde belim ağrıdı ben gideyim uyumaya canım iyi geceler tatlı uykular sana da görüşürüz inşş fıstık kızına iyi bak  :opucuk: :opucuk: :wave:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

iyi geceler cnm Allah rahatlik versin size grsrz  :opucuk: :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

sweetrose25

ıyı akşamlar kızlar bugun 100 mg şeker yüklemem vardı dune nazaran düşük çıktı açlık kan şekrım 83 1 saat sonrası 145 2 saat sonrası 137 3 saat sonrası 126 doktor tatlıyı azaltmamı söyledı :( ama bugun bayılcak gıbı oldum şekerlı su berbattı ıkı gun ust uste çekılmıyo ya tabi kollarımın delik deşik olmasıda cabası

HAYATIMIN ANLAMIYLA

__nil__

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 10 Şubat , 2012, 21:19:18
ıyı akşamlar kızlar bugun 100 mg şeker yüklemem vardı dune nazaran düşük çıktı açlık kan şekrım 83 1 saat sonrası 145 2 saat sonrası 137 3 saat sonrası 126 doktor tatlıyı azaltmamı söyledı :( ama bugun bayılcak gıbı oldum şekerlı su berbattı ıkı gun ust uste çekılmıyo ya tabi kollarımın delik deşik olmasıda cabası

selam canım bende 50 grda yüksek .çıkınca 100 gr şeker yüklemek yaptırmıştım ama onda sonuçlar gayet güzel çıkmıştı.ama gerçekten çok zor bir testt 3-4 saat aç susuz bide o şekerli suyla bekllemek mahvetmişti beni.bende bu arada 2 gün üstüste yaptırmıştım birde bende damar çok zor buluyorlar o nedenle benimde delik deşik olmuştu kollarım.ama çok şükür atlatmışsınız bunuda.madem çok yüksek çıkmadı demek ki tatlıyı azaltınca düşer canım.

ab126370

KIZLAR BU ZAMANA KADAR TOPLAM KAÇ KG ALDINIZ. BİZ ŞUAN 36 HAFTADAYIZ VE 23 KG ALDIM
BEBEĞİMDE 3300 KG

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 11 Şubat , 2012, 01:51:43
KIZLAR BU ZAMANA KADAR TOPLAM KAÇ KG ALDINIZ. BİZ ŞUAN 36 HAFTADAYIZ VE 23 KG ALDIM
BEBEĞİMDE 3300 KG
abooo nettin sen kuzum  :k06: :k06: :k06: ben 15aldim o bile cok diyom nasil vercem diye kendimi yiyom  :-ooo :-ooo kizimda 2.750kg  :nazar: :love7: en son simdi bi hafta gecti üstüne  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Şubat , 2012, 22:12:22

selam canım bende 50 grda yüksek .çıkınca 100 gr şeker yüklemek yaptırmıştım ama onda sonuçlar gayet güzel çıkmıştı.ama gerçekten çok zor bir testt 3-4 saat aç susuz bide o şekerli suyla bekllemek mahvetmişti beni.bende bu arada 2 gün üstüste yaptırmıştım birde bende damar çok zor buluyorlar o nedenle benimde delik deşik olmuştu kollarım.ama çok şükür atlatmışsınız bunuda.madem çok yüksek çıkmadı demek ki tatlıyı azaltınca düşer canım.
nilcimmm kuzummmm durunun resmine sasirdim ya masallah cok güzel bidee net  :love9: :nazar: :nazar: bizim burda böyle seyler yok anammm  :k06: :k06:

ab126370

YAA NEBİLİM BAYAG ALDIM AMA DOKTORUMDA HİÇ KİLOMLA İLGİLİ BİRŞEY DEMEDİ
İNŞ VERİRİM

__nil__

Alıntı yapılan: ab126370 - 11 Şubat , 2012, 01:51:43
BEBEĞİMDE 3300 KG

canım herkesin bünyesi farklı farklı.kimi az alıyor kimi çok sen onu kafana takma mesela sitedeki ayeten isimli (köy yumurtaM) Nnickli arkadaşımızda 22 kilo almış hamilelğinde doğurduktan sonra hepsini vermiş hatta eskisindende zayıf olmuş canım.
ben şimdiye kadar 7 kilo aldım bebeğimde en son 2750gramdı.ama benim doktorum kilo konusunda çok takıntılı heray maximum 2kilodan fazla almıcaksın diye beynimi yiyo.mesela bu ay ben 1.5 kilo almışım zaten bebeğimde 1 kilo almış anlayacağın aldığım kilolarda direk ona gidiyor.ama dediğim gibi bünye meselesi.bebeğinde maşallah sağlıklıymış gerisini salla gitsinn

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Şubat , 2012, 01:54:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Şubat , 2012, 22:12:22

nilcimmm kuzummmm durunun resmine sasirdim ya masallah cok güzel bidee net  :love9: :nazar: :nazar: bizim burda böyle seyler yok anammm  :k06: :k06:

canım sorma yaa doktor güzel poz yakalayınca hemen 4 boyutludan fotosunu veriyor.İşte bu fotonun çekildiği anda kızım parmaklarını dondurma yalar gibi yalıyordu hatta dilini bile girip çıkarken çok net gördük :k06: :nazar:  sonra doktor fotosunu çekti ama öyle bir çıktı ki sanki elinde sigara varmış gibi :k06: :k06:

@Melek Yüzlüm@

Selam herkeze bende tahmini doğum tarihi olarak 30 mayıs 2012 annesi olucam daha önce yazdım mı hatırlıyamadım liste var sanırım bende orda olabilirim.

__nil__

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 11 Şubat , 2012, 14:54:30
Selam herkeze bende tahmini doğum tarihi olarak 30 mayıs 2012 annesi olucam daha önce yazdım mı hatırlıyamadım liste var sanırım bende orda olabilirim.

selam hoşgeldin aramıza.evet kendi aramızda liste yaptık ekleriz senide.allah tamamına erdirsin inş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Kizlar biz gene hastanedeyiz   :k06: kizim erken gelmeye hala kararliymis sancim var 2cm acilma olmus ama hersey sükür yolunda  :amin: sadece yarin verilcek kararlan belli olcakmis ne zaman sezeryan olcam diye  ::)
Hayirlisi olsun yarin haber ederim dualarinizi eksik etmeyin  :opucuk: bu arada kizim masallahh 3,200kg olmus  :nazar: ins dogrudr  :love7:

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Şubat , 2012, 06:24:51
Kizlar biz gene hastanedeyiz   :k06: kizim erken gelmeye hala kararliymis sancim var 2cm acilma olmus ama hersey sükür yolunda  :amin: sadece yarin verilcek kararlan belli olcakmis ne zaman sezeryan olcam diye  ::)
Hayirlisi olsun yarin haber ederim dualarinizi eksik etmeyin  :opucuk: bu arada kizim masallahh 3,200kg olmus  :nazar: ins dogrudr  :love7:

Canımm benim rabbim yardımcınız olsun. Bak sen miniğimize annesine çabuk kavuşmak istiyormuş. :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saol cnm amin   :amin: sen nasilsin artik gelmiyosun cnm tosuncuk nasil  :opucuk: