2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:20:32
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 06 Şubat , 2012, 00:16:32
Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:07:27
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 05 Şubat , 2012, 23:56:28
Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Şubat , 2012, 23:53:13
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 05 Şubat , 2012, 23:52:32
slm kızlar ben geldim kızımla.. nasılsınız görüşmeyeli?

hg. cnm iyiyiz sen nasılsın nasıl gidioo
hoşbulduk canım iyiyim çok şükür ağrılaştım artık zor hareket ediyorum bugün temizlik yaptım bayağı yoruldum sabah kalkamam herhalde  :k06: :k06: sen nasılsın nasıl gidiyor bebiş nasıl

sağol canım iyiyim bende bebişte iyidir heralde kıpır kığır durmak bilmio doktor konrolüm vaar 3-4 gün sonra onu bekliyorum.aynen sıkıntılar yoğunlaştı ama napalım bu halimizede şükür diyelim.fazla yormasaydın kendini bende biraz iş yapsam 2gün kendime gelemiyorum ağrılardan.
maşallah kızına  :nazar: benimde öyle içimde kıpır kıpır durmak bilmiyor dışarı fırlayacakmış gibi hareketler yapıyor  :k06: benimde kontorulum haftaya inşş bundan sonra daha erkek gideriz bir ayda bir günler bitmiyor ya   :crybaby2: aynen sıkıntılar yoğunlaştı bunada şükür tabi Allah yardımcımız olsun  :amin: bende temizlik yaotıktan sonra iki gün kendime gelemiyorum her yerim tutuluyor sanki  :dontknow:

ayy sorma yaa uyutmuo benimkide yada uyandırıo cimcime şimdiden rahat bırakmıo.bu arada bizim kız şimdiden babacı olmaya başladı valla.bu  akşam eşim kızdırdı beni bende onun kafasına vurdum şakayla.o anda kızım bir tekmeledi neffesim kesildi resmen.eşim dio baaak gördünmü kızım nasıl koruo babasını diye :k06:
canım ayda 1 kontroller geçmiyor cidden biz en son  3 haftaya indirdik bundan sonrada daha sık gidicem heralde
canım herhalde benimkide babacı olacak nasıl onun sesini duyuyor tekmelemeye başlıyor kızım diyor bizimki bir dakika sonra tekmeyle efendim diyor  :k06: :k06: daha ikisi bir olurlar ayvayı yedim  :ehi: :ehi: aynen cnm bir ay geçmiyor valla merak ettim kaç kilo falan olmuş inşş bizimde kontrolleri düşürürler

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:32:19
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:30:52
söle nilcim valla yorma kendini valla saolsun esim her isimi görüyo üstümü bile o giydiriyo valla Allah razi olsun hakkini ödiyemem  :love3: bide ben salak gibi ona laf diyom yok böyle yapilmaz öyle yap diye sonra gidiyom öpüyom özür diliom valla hamilelikde oluyo insan sinirleniyo sacma seylere  :caca: :caca:

ayy bencede kızma adama benimki toplamıo tam tersi dağıtıo elimde kalıcak bi gün :caca:
evet ya ben cidden doktora söyleyeyim bi korkutsun şunu aklı başına gelir belki iş yaparken doğurucam yoksa
tabi cnm söylesin  :caca: :caca: :caca: cikardik gene oklavalari  :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :toothy10: :toothy10: :caca: :caca: :caca: ya bide bende heran hazirlikli olma derdindeyim inan insan sonlarda öyle oluyo bugün yatak örtüleri herseyim yikandi ütülendi hastane cantamdan esyalari giymistim onlar yikandi bavula geri koyuldu her an olcakmis gibi telas var icimde  :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim cimcimede babaci olcak gibime geliyo valla zaten kizlar babasina düskün olurmus diolar gerci ben anneme daha cok düskündüm  :k06: :k06: :k06: babamiz göbisime dogru kiziylan konusunca kizim heyecanlaniyo nasil kipraniyo  :k06: :k06: :k06: :nazar: :love3:

bihterp3416

söle nilcim valla yorma kendini valla saolsun esim her isimi görüyo üstümü bile o giydiriyo valla Allah razi olsun hakkini ödiyemem  :love3: bide ben salak gibi ona laf diyom yok böyle yapilmaz öyle yap diye sonra gidiyom öpüyom özür diliom valla hamilelikde oluyo insan sinirleniyo sacma seylere  :caca: :caca:

ayy bencede kızma adama benimki toplamıo tam tersi dağıtıo elimde kalıcak bi gün :caca:
evet ya ben cidden doktora söyleyeyim bi korkutsun şunu aklı başına gelir belki iş yaparken doğurucam yoksa
nilcim aynı benim eşimde toplayacağı yerde dağıtıyor döküyor söyleniyorm ama hiçç umruna gelmiyor bende yapmazsam varya pislikten dökülür bu ev :caca: :caca: :cussing: doktor dese iş yapmasın diye bu sefer banada yaptırmaz kendide yapmaz :caca: bide iş yapınca kızıyo niye yoruyon diye sankı yapmazsam kendi yapacak  :caca: :caca: :cussing:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:32:23
Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:15:23
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:12:31
Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:09:43
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:01:16
nilcim burda mesela o igneyi normal dogumda doguramayanlarada vuruyolar ama vurduranlar diyo bel agrisi yapiyo ilerde ne bilim ya  :-\ :-\ bide ben kolumdan igne verirken bile gözüm karariyo bayilcak gibi oluyom belime nasil vurdurcam diyom bide ya korkup cekilmeye kalkarsam icimde kirilirmis  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım valla etrafımda epidural sezeryan olan biçok insan var hiç öyle şikayet duymadım bilemicem.zaten sedyede yan yatıp cenin pozisyonunda duruyomuşsun ondan sonrada .çok kısa sürüomuş canım anlamazsın bile derin  nefes alırsın bide kızını düşünürsün geçer hepsi gözünde büyütme.birde o takılan çok ince bir iğne canım öyle şırınga gibi değil
zaten milletin lafina kendimi kötü ediyom dinlemicem  :caca: :caca: :caca: bizim burdada zorunlu cok kisi sezeryan olmus iyi geciyo diyo tabi sonrasinda cok dikkat etmek lazimmis dikisler iyilesmesi lazimm filan ya bide merak ediyom sezeryanlan dogunca cok kilo gitmiyomu  :dontknow: :dontknow:

valla gülüm alakası yok ablam 57 kiloyla hamile kaldı sezeryanla doğum yaptı 6-7 ayda 49 kiloya düştü.yani sen emzirirsen hareketliysen gereksiz kalorili beslenmezsen bi, şekilde gidio kilolar ablamda ne bir sarkma oldu ne debaşka bişi genç kız gibi valla 0 beden oldu :D
dinleme sen milleti ya herkeste farklı oluyor bu durumlar
ay ne güzel ins bizde ablan gibi hemen zayflariz valla eski elbiselerimi özledim yada alisveris yapmayi özledim bide benim kaynim evlencek nisan ayinda hemen zayifliyip abiye almam lazim  :k06: :k06:

ayy bende aynı düşüncedeyim canım diyorum ki iyileşeyim havalarda ısınıcak kızı arabasına atıp bol bol yürüyüş yapmayı planlıyorum gitsin kilolar gelsin abiyeler,güzel kıyafetler.bizimde yaza çok yakınlarımızın düğünleri var bende hesap yapıyorum inş zayıflarım diye.
geçen gün eşime diyorum ki valla kadınsı yönümü özledim diye.yaa giydiğim kıyafetler kocaman bol filan,doğum sonrası ve hastane için aldığım çamaşırlar gecelikle rkocaman nene işi gibi.ayy dedim bu ne yaa valla doğum bitsin bir iyileşeyim gidip kendime güzel bluzlar,kadınsı gecelik ve çamaşırlar alıcam yaaa özledim valla öyle giyinmeyi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ayy valla siz böyle diyince simdi kocamin degerini anladim vah garibim hem iste calisiyo hem evde  :love8: doktor desin mecbur yaparlar bence  :caca: :caca: :caca:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:36:25

tabi cnm söylesin  :caca: :caca: :caca: cikardik gene oklavalari  :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :toothy10: :toothy10: :caca: :caca: :caca: ya bide bende heran hazirlikli olma derdindeyim inan insan sonlarda öyle oluyo bugün yatak örtüleri herseyim yikandi ütülendi hastane cantamdan esyalari giymistim onlar yikandi bavula geri koyuldu her an olcakmis gibi telas var icimde  :k06: :k06: :k06:

olsun canım hazırlıklı olmak iyidir yaa..aklın takılmaz en azından.ee tabi bide senin risk de var heran doğumolabilir diye ondan en iyisi olmuş canım bakalım bizimde tam tarih belli olsunda ona göre dip temizlik yapmadık daha.

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:40:58
ayy valla siz böyle diyince simdi kocamin degerini anladim vah garibim hem iste calisiyo hem evde  :love8: doktor desin mecbur yaparlar bence  :caca: :caca: :caca:
yaa öyle tabi kıymetini bil canım.. bizimki doktor desede yapmaz banada yaptırmaz kendide yapmaz öyle pislik içinde yaşar gideriz   :toothy10: :ehi: artık yemek yapmaktan bile nefret eder oldum ya çok zor geliyor bana  :BangHead:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 06 Şubat , 2012, 00:39:08

nilcim aynı benim eşimde toplayacağı yerde dağıtıyor döküyor söyleniyorm ama hiçç umruna gelmiyor bende yapmazsam varya pislikten dökülür bu ev :caca: :caca: :cussing: doktor dese iş yapmasın diye bu sefer banada yaptırmaz kendide yapmaz :caca: bide iş yapınca kızıyo niye yoruyon diye sankı yapmazsam kendi yapacak  :caca: :caca: :cussing:

ayy valla bende sinir oluom canım ama söylenmiyorum artık bi işe yaramıo çünkü son çare doktora söyleteyim bakalım işe yarıcakmı

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:40:58

bencede git öp kocanı kutla bizim adımıza da..bende bi ara patlatayım benimkine bi tane içimde kalır sinir oldum zira :k06: :k06:

__nil__

kızlar bana müsade yatayım artık dinleneyim.başım döndü azcık.kendinize bebişlerinize iyi bakın grş

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:45:20
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 06 Şubat , 2012, 00:39:08

ayy valla bende sinir oluom canım ama söylenmiyorum artık bi işe yaramıo çünkü son çare doktora söyleteyim bakalım işe yarıcakmı
benimde işe yaramıyor söylensem de kendi kendime  :toothy10: :k06: benim çaresi yok doktorda çare olmaz herhalde  :dontknow:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:49:29
kızlar bana müsade yatayım artık dinleneyim.başım döndü azcık.kendinize bebişlerinize iyi bakın grş
tamm cnm sende kendine ve bebişine iyi bak görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:43:18
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:36:25

olsun canım hazırlıklı olmak iyidir yaa..aklın takılmaz en azından.ee tabi bide senin risk de var heran doğumolabilir diye ondan en iyisi olmuş canım bakalım bizimde tam tarih belli olsunda ona göre dip temizlik yapmadık daha.
yavastan sende yapmaya basla ama tek yapma birileri yardim etsin banada kizkardesim yardim etti esim zaten yapiyo yemek bile ya annem ya görümcem yada kaynanam yolluyo saolsunlar daha yemek yapmadim  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 00:49:29
tmm cnm bende cikarim midem cok yaniyo yatsam gecse keske sende kib aeo  :opucuk: :wave: :wave: