2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

lagrima

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Şubat , 2012, 12:56:56
kizlar liste basini biz cekiyoz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
hayirlisiylan ben doguruyum sonra siraylan sira sizde  :love7: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :nazar: :nazar:

Rabbim sağ sağlim kurtarsın inşallah. sağlıkla sıhhatle al bebeğini kucagına ve hemen buraya dön tecrübelerini anlat :)
normal mi düşünüyordun?

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Şubat , 2012, 23:31:38
cnm ben her hafta gidiyom ya ilk nst giriyom sonrasinda iceri giriyom hemen alltan bakiyo ultrasyonda bisiler ölcüyo bide eliylen bakiyo test cubuguna sivi koyuyo mikrop vs bakyio bide ne suyu olduna bakiyo bence son zamnlar bakilmasi lazim valla beni bakmasaydi sancimi yalanci sanmistim hic hastaneye gitmicektim sonradan daha kötü olcakti simdi haftaya gene gitcem ama hastane doktorunun dedine göre senin bu kadar acilman var seni kontrol edip gene hastaneye yollucak  :-ooo :-ooo

bende artık öyle düşünüyorum canım nasılsa nstye giricem diye orda çıkar bişi varsa diye rahatlatıyorum kendimi.heralde sancı filan çıkarsa alttanda bakabilir bilemiyorum.ya bizim burda nst vsç çoğu hastane bu kadar erkenden bile sokmuyor benim ablam 38.haftasında 1 kez girmiş.yani erken doğum filan olcak olsa farkında olamıcaklardı.o konuda eksiklik oluyor cidden sen ne güzel erkenden girmeye başladın.burda öyle su mu geliyor akıntımı diye de bakmıyorlar.bide özel hastanelerde bu kadar yooğun ilgiye rağmen böyle ben birde diğer hastaneleri düşünemiyorum bile.allah yardımcımız olsun yaa geçen gün doğumla ilgili bişiler bakıyordum net karar verebilmek için normal mi sezeryan mı diye.ama birkkez daha anladımki ben normal doğuramam.girdiğim sitede normal doğumla ilgili bilgi verirken altttada resimler vardı o kesilmme anı vs. çok kötü oldum görünce sonra sezeryanı okumak için girdm ondada fotolar vardı o resimlerede baktım hiç etkilenmedim.anladım ki ben psikolojimi çok hazırlamışım sezeryana normal doğum bana göre değil.bakalım bu gittiğimde doktoruma söylücem tekrardan inş bu defa ciddye alır.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: lagrima - 05 Şubat , 2012, 23:33:52
Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Şubat , 2012, 12:56:56
kizlar liste basini biz cekiyoz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
hayirlisiylan ben doguruyum sonra siraylan sira sizde  :love7: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :nazar: :nazar:

Rabbim sağ sağlim kurtarsın inşallah. sağlıkla sıhhatle al bebeğini kucagına ve hemen buraya dön tecrübelerini anlat :)
normal mi düşünüyordun?

amin saol cnm cümlemizin insallah  :amin: :amin: evet bastan beri normal istiodum ama kizim dönmedigi icin mecburi sezeryan olcam hayirlisi artik napalim
:nazar: :nazar:

bihterp3416

slm kızlar ben geldim kızımla.. nasılsınız görüşmeyeli?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Şubat , 2012, 23:40:08
cnm ben her hafta gidiyom ya ilk nst giriyom sonrasinda iceri giriyom hemen alltan bakiyo ultrasyonda bisiler ölcüyo bide eliylen bakiyo test cubuguna sivi koyuyo mikrop vs bakyio bide ne suyu olduna bakiyo bence son zamnlar bakilmasi lazim valla beni bakmasaydi sancimi yalanci sanmistim hic hastaneye gitmicektim sonradan daha kötü olcakti simdi haftaya gene gitcem ama hastane doktorunun dedine göre senin bu kadar acilman var seni kontrol edip gene hastaneye yollucak  :-ooo :-ooo

bende artık öyle düşünüyorum canım nasılsa nstye giricem diye orda çıkar bişi varsa diye rahatlatıyorum kendimi.heralde sancı filan çıkarsa alttanda bakabilir bilemiyorum.ya bizim burda nst vsç çoğu hastane bu kadar erkenden bile sokmuyor benim ablam 38.haftasında 1 kez girmiş.yani erken doğum filan olcak olsa farkında olamıcaklardı.o konuda eksiklik oluyor cidden sen ne güzel erkenden girmeye başladın.burda öyle su mu geliyor akıntımı diye de bakmıyorlar.bide özel hastanelerde bu kadar yooğun ilgiye rağmen böyle ben birde diğer hastaneleri düşünemiyorum bile.allah yardımcımız olsun yaa geçen gün doğumla ilgili bişiler bakıyordum net karar verebilmek için normal mi sezeryan mı diye.ama birkkez daha anladımki ben normal doğuramam.girdiğim sitede normal doğumla ilgili bilgi verirken altttada resimler vardı o kesilmme anı vs. çok kötü oldum görünce sonra sezeryanı okumak için girdm ondada fotolar vardı o resimlerede baktım hiç etkilenmedim.anladım ki ben psikolojimi çok hazırlamışım sezeryana normal doğum bana göre değil.bakalım bu gittiğimde doktoruma söylücem tekrardan inş bu defa ciddye alır.
ya bazi seyler burda iyi bazi seyler orda iyi mesela renkli ultrasyon her seferinde bebegini görmen gibi burdada o yok ama öteki seyler hep takipde oluyo  ::) ya bende gecen senin gibi bakim dedi ama ben normal doguma deil sezeryana baktim ama cizgi film seklince animasyonlu hazirlanmis cok da korkulcak bisi deilmis dedim bakalim ins deildir ya ben en cok beline vurulan igneden korkuom  :y25: :y25:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 05 Şubat , 2012, 23:52:32

hg. cnm iyiyiz sen nasılsın nasıl gidioo

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Şubat , 2012, 23:52:57
Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Şubat , 2012, 23:40:08

ya bazi seyler burda iyi bazi seyler orda iyi mesela renkli ultrasyon her seferinde bebegini görmen gibi burdada o yok ama öteki seyler hep takipde oluyo  ::) ya bende gecen senin gibi bakim dedi ama ben normal doguma deil sezeryana baktim ama cizgi film seklince animasyonlu hazirlanmis cok da korkulcak bisi deilmis dedim bakalim ins deildir ya ben en cok beline vurulan igneden korkuom  :y25: :y25:

canım onda korkulacak bişi yok anlamıyormuşsun zaten onu.hiç o iğneden acı çekeni şikayet edeni duymadım demekki zor bir işlem değil.evet iyi yönleride var işte dezavantajlarıda idare ediyoruz bi şekilde zaten sonuna geldik artık.

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Şubat , 2012, 23:53:13

hoşbulduk canım iyiyim çok şükür ağrılaştım artık zor hareket ediyorum bugün temizlik yaptım bayağı yoruldum sabah kalkamam herhalde  :k06: :k06: sen nasılsın nasıl gidiyor bebiş nasıl

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hosgeldiniz cnmm  :opucuk: iyiyiz sükür sen nasilsin  :opucuk:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Şubat , 2012, 23:58:18
hoşbulduk canım  :opucuk: iyiyim çok şükür ağırlaşmaya başladım artık zorla yürüyorum ya baldırlarım çok ağrıyor  :crybaby2: bugün temizlikte yaptım artık her tarafım tutulur  :k06: sen nasılsın nasıl oldun sancıların falan yok demi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nilcim burda mesela o igneyi normal dogumda doguramayanlarada vuruyolar ama vurduranlar diyo bel agrisi yapiyo ilerde ne bilim ya  :-\ :-\ bide ben kolumdan igne verirken bile gözüm karariyo bayilcak gibi oluyom belime nasil vurdurcam diyom bide ya korkup cekilmeye kalkarsam icimde kirilirmis  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 06 Şubat , 2012, 00:00:45
Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Şubat , 2012, 23:58:18
hoşbulduk canım  :opucuk: iyiyim çok şükür ağırlaşmaya başladım artık zorla yürüyorum ya baldırlarım çok ağrıyor  :crybaby2: bugün temizlikte yaptım artık her tarafım tutulur  :k06: sen nasılsın nasıl oldun sancıların falan yok demi
cok yorma kendini cnm  :opucuk: agirlasma nedir sen bana sor inan yataktan dönerken bile kac dk geciyo nefes nefese kaliyom  :k06: :k06: merdiven cikinca dura dura cikiom kendimi yasli hissediyom valla  :laughing7: sancim oluyo cnm arada bide kizim masallah yerinde durmuyo bazen canimi bile acitiyo artik diyom delecek karnimi cikcak sanki sekilden sekile giriyoz  :ehi: :ehi: :ehi: :nazar: :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

midem cok yaniyo ilacimda bitmis napcam simdi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: aglayacak okadar sebep buluomki bu aralar  :basardim: :basardim:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 05 Şubat , 2012, 23:56:28
Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Şubat , 2012, 23:53:13

hoşbulduk canım iyiyim çok şükür ağrılaştım artık zor hareket ediyorum bugün temizlik yaptım bayağı yoruldum sabah kalkamam herhalde  :k06: :k06: sen nasılsın nasıl gidiyor bebiş nasıl

sağol canım iyiyim bende bebişte iyidir heralde kıpır kığır durmak bilmio doktor konrolüm vaar 3-4 gün sonra onu bekliyorum.aynen sıkıntılar yoğunlaştı ama napalım bu halimizede şükür diyelim.fazla yormasaydın kendini bende biraz iş yapsam 2gün kendime gelemiyorum ağrılardan.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Şubat , 2012, 00:01:16
nilcim burda mesela o igneyi normal dogumda doguramayanlarada vuruyolar ama vurduranlar diyo bel agrisi yapiyo ilerde ne bilim ya  :-\ :-\ bide ben kolumdan igne verirken bile gözüm karariyo bayilcak gibi oluyom belime nasil vurdurcam diyom bide ya korkup cekilmeye kalkarsam icimde kirilirmis  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım valla etrafımda epidural sezeryan olan biçok insan var hiç öyle şikayet duymadım bilemicem.zaten sedyede yan yatıp cenin pozisyonunda duruyomuşsun ondan sonrada .çok kısa sürüomuş canım anlamazsın bile derin  nefes alırsın bide kızını düşünürsün geçer hepsi gözünde büyütme.birde o takılan çok ince bir iğne canım öyle şırınga gibi değil