2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

rusta

slm lagrima clexan kullanıyosn normal olmaz demiştn nasıl ısınmaya başladn ki

lagrima

Alıntı yapılan: rusta - 01 Şubat , 2012, 20:19:03
slm lagrima clexan kullanıyosn normal olmaz demiştn nasıl ısınmaya başladn ki

ewet kullanıyorum hala hatta belimde sıkıntılı ama 3 doktordan 2 si yapabilirsin diyor. kime inancam ne yapcam bilmiyorum zaten. normalden korkuyordum ama artık korkmuyorum sadece bu. hayırlısı bilmiyorum

rusta

bende kullanıyorum ama benm doktorum sezeryanı öneriyo gibi..bide ne zaman bırakacağını söyledimi doktorun hangi haftada

dem_mu

01 Şubat , 2012, 20:38:49 #3333 Son düzenlenme: 01 Şubat , 2012, 20:46:30 dem_mu
Slm kızlar nasıldınız Kimse varmı bayadir doğru düzgün giremiyordum nete ama hiçbirşeyi kaçırmadım.serife dogum gunun kutlu olsun canım nice yıllara sevdiklernle.gülüm maşallah şafak bitti ya saka maka bisey kalmadı Allah'a şükür bakalım bizimde yarın Dr kontrolumuz var kızlar sezeryan 5 nisandi ama benim paşada onden gidiyordu  normalim o tarihe geliyodu gecen gittiğimde bakalım kesin sezeryan olcagim için belkim bizim şafakta kısalır :)

rusta

Alıntı yapılan: dem_mu - 01 Şubat , 2012, 20:38:49
Slm kızlar nasıldınız Kimse varmış bayadir doğru düzgün göremiyordum neye ama hiçbirşeyi kaçırmadım.serife dogum gunun kutlu olsun canım nice yıllara sevdiklernle.gülüm maşallah şafak bitti ya saka maka bisey kalmadı Allah'a şükür bakalım bizimde yarın Dr kontrolumuz var kızlar sezeryan 5 nisandi ama benim paşada onden gidiyordu  normalim o tarihe geliyodu gecen gittiğimde bakalım kesin sezeryan olcagim için belkim bizim şafakta kısalır :)
slm canm iyim sen nasılsn?senn rahatsızlıkmı kendn mi istedn canm sezeryanı hakkımzda hayrlsı olsun inş.

dem_mu

Alıntı yapılan: rusta - 01 Şubat , 2012, 20:44:11
Slm kızlar nasıldınız Kimse varmış bayadir doğru düzgün göremiyordum neye ama hiçbirşeyi kaçırmadım.serife dogum gunun kutlu olsun canım nice yıllara sevdiklernle.gülüm maşallah şafak bitti ya saka maka bisey kalmadı Allah'a şükür bakalım bizimde yarın Dr kontrolumuz var kızlar sezeryan 5 nisandi ama benim paşada onden gidiyordu  normalim o tarihe geliyodu gecen gittiğimde bakalım kesin sezeryan olcagim için belkim bizim şafakta kısalır :)
slm canm iyim sen nasılsn?senn rahatsızlıkmı kendn mi istedn canm sezeryanı hakkımzda hayrlsı olsun inş.
Bende iyyim çok şükür.bende kurban bayramından beri çekiyorum ya bel fıtığı çıktı kramplarim çok oluyo ben sürekli serum yiye yiye geçirdim iste ogunden bu zamana Dr umda çok çektiğimi bildigi için yeterince sıkıntın oldu bide normal doğumda da ağrım katlar diye sezeryan dedik bakalım hayırlısı ins.canım ya su yarın bı gelsede gitsem kontrole sabah paşamı merak edlyorum sen iysin sıkıntın yok ins.

lagrima

Alıntı yapılan: rusta - 01 Şubat , 2012, 20:38:15
bende kullanıyorum ama benm doktorum sezeryanı öneriyo gibi..bide ne zaman bırakacağını söyledimi doktorun hangi haftada
yok hiçbir şey söylemedi  :(

fatoş2009

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 29 Ocak , 2012, 19:13:45
mrb cnm bende 9 şubatta şeker yüklemesi yaptırcam senın sonuçların ne zman çıkıcak
hemen çıkıyo canm sonuçlar doktorumherşey yolunda dedi inşallah hep öle olurr

fatoş2009

selm güzel anneler biz geldik çokk hastayım yaaa bir grip olmuşum öksürük falan kafamı kaldıramıyorum 6 gündür yeni kendime geldim ama yine aynıyım sankiii

__nil__

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 01 Şubat , 2012, 21:11:07
selm güzel anneler biz geldik çokk hastayım yaaa bir grip olmuşum öksürük falan kafamı kaldıramıyorum 6 gündür yeni kendime geldim ama yine aynıyım sankiii

selam canım geçmiş olsun malum havalar soğuk olduğundan herkes hasta inş hemen atlatırsın

bihterp3416

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 01 Şubat , 2012, 21:11:07
selam canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine havalar soğuk salgın var ortalıkta

bihterp3416

selam kızlar ben geldim :k06: ya bayağıdır giremiyorum öyle ara ara bakıp hemen çıkıyorum bilgisyar başında çok duramıyorum belim çok ağrıyo şu sıralar sol göğsümün altıda ağrımaya başladı sanki bıçak batıyor  :crybaby2: :crybaby2: artık zorlanmaya başladım ya  :cildir: sizlerde iyisinizdir inşş öpüyorum hepinizi :opucuk: :opucuk:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Şubat , 2012, 18:17:35
Serifecim kusura bakma cnm telden giriyom görmemisim dogum günün kutlu olsun cnm ins bidaki dogum gününde bebisinlen kutlucan  :love7:  :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin:COK TEŞEKKÜRLER CANIMM ALLAHIM O GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin:

ECRİNDEE BENİM BURÇTAN OLCAK HERHALDE :k06: :k06:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Slm kızlar nasıldınız Kimse varmı bayadir doğru düzgün giremiyordum nete ama hiçbirşeyi kaçırmadım.serife dogum gunun kutlu olsun canım nice yıllara sevdiklernle.gülüm maşallah şafak bitti ya saka maka bisey kalmadı Allah'a şükür bakalım bizimde yarın Dr kontrolumuz var kızlar sezeryan 5 nisandi ama benim paşada onden gidiyordu  normalim o tarihe geliyodu gecen gittiğimde bakalım kesin sezeryan olcagim için belkim bizim şafakta kısalır :)
COKKK TEŞEKKÜRLERRR CANIM AMİNNNNNNNN
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 03 Şubat , 2012, 10:59:54
Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Şubat , 2012, 18:17:35
Serifecim kusura bakma cnm telden giriyom görmemisim dogum günün kutlu olsun cnm ins bidaki dogum gününde bebisinlen kutlucan  :love7:  :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin:COK TEŞEKKÜRLER CANIMM ALLAHIM O GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin:

ECRİNDEE BENİM BURÇTAN OLCAK HERHALDE :k06: :k06:
Evet cnm ayni burctan olcak  :k06: huyun nasil iyimi bakalim  :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: