2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ocak , 2012, 00:42:58
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: aynen benimkide valla bide en moderni aldim düsün  :ehi: :ehi: bende aliskin deilim süngersizlere bide bez gibi  :igrenc: ben bi tane aldim valla onuda hastanede takcam evdeyken bilmiyom takmam herhalde aslinda rahat bisey bende bugün sütyen icin petlerden aldim bi paket onuda al unutma

aldım aldımda kolay emzirmek için onlar daha iyiymiş bide göğüs süt dolduğundan acıyormuş diğer südyenlerde diyorlar.ama yaşamadan anlamıcaz tabi inş emzirmek nasip olsunda.bende 1 tane aldım ama 1 tane daha alıcam süt batıyormuş hemen kirleniyor dediler ondan.

__nil__

canım müsadenle ben yatayım bugün çok yürüdüm yoruldum uykum geldi erkenden.görüşmek üzere sonra iyi geceler canım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tmm cnm grsrz duruya kendine cok iyi bak  :opucuk: :opucuk: simdiden iyi haftasonlari cok yorma kendini  :wave: :wave: :opucuk:
:nazar: :nazar:

qonca

mrb annişler nasılsınız. ??
bebişleriniz nasıl.??
biz dün oğlumla doktora gitti herşey yolunda çok şükür   :nazar: :amin: 1500 gr 39 cm olmuş  :nazar: :nazar:
28+4 olması gerekirken 29+6 çıktı oğluşm önceden 2 gün önden gidiyodu şimdi 1 hafta önde gidiyo

clexan iğne kullananlar normal doğum yapamıyo diye okumuştum
sordum doktoruma öle bi riskin yok dedi normal doğum görünüyo dedi  :hello2: :hello2:  çok mutlu oldum
vajinal bölgede fazlasıyla ağrım olduğu için bide kalsiyum yazdı

__nil__

maşallah canım size.çok sevindim bebeğinin iyi olmasına.bizim bebikler hepsi tombik olcak heralde benimkide tam 2 hafta önde gidiyor :k06: sen sanırım normal doğum istiyordun allah gönlüne göre versin inş canım benim

xxcansuxx

KIZLAR SELAM nasılsınız hamişler az kaldı sizlerede maşaallah hepinze  :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Ocak , 2012, 14:11:55
KIZLAR SELAM nasılsınız hamişler az kaldı sizlerede maşaallah hepinze  :nazar: :nazar:

selam canım bilg.açıktı ama başında değildim kusura bakma görmedim canım yazdığını.iyiyiz biz çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor annelik alıştın mı canım

qonca

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Ocak , 2012, 12:42:05
maşallah canım size.çok sevindim bebeğinin iyi olmasına.bizim bebikler hepsi tombik olcak heralde benimkide tam 2 hafta önde gidiyor :k06: sen sanırım normal doğum istiyordun allah gönlüne göre versin inş canım benim

her gittiğimde biraz daha öne geçio  :k06:
evet canm normal istiyorum Allah nasip ederse inş   :amin:

fatoş2009

merhaba anneler ve güzel bebekleri biz geldik bebğimle nasılsınız  bakalım biz perşembe günü doktora gittik herşey yolunda  çok şükür bizde1275 gr olmuşuz ama boyumuzu bilmiyorum kafam yerinde değildi sormayı unuttum şeker yüklemesinide yaptırdık 3 5 a kadar aç kaldım nerdeyse bayılacaktımyaaa neyse ben çok  konuştum siz nasılsınız bakalım

sweetrose25

mrb cnm bende 9 şubatta şeker yüklemesi yaptırcam senın sonuçların ne zman çıkıcak

HAYATIMIN ANLAMIYLA

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Ocak , 2012, 16:12:34

selam canım bilg.açıktı ama başında değildim kusura bakma görmedim canım yazdığını.iyiyiz biz çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor annelik alıştın mı canım
ö.değil canım buralardayız daha konuşuruz... alıştım canım hatta fazla aşırıya gidip yanımda uyumasada yanımda uyuyor hatta emziriyor zannedeiyorsun uykumda bile onunla ilgileniyorum   :k06: :k06: sizlerde yaşayacaksınız bana hakverirsin aklın hep onda oluyor derin ve rahat uyuyamıyorsun falan  :suclu:

senin hamişliğin nasıl gidiyor az kaldı çok merak ediyorum sizlerin meleklerini hele senin küçük mucizeni  :opucuk: :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: qonca - 29 Ocak , 2012, 13:07:13
Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Ocak , 2012, 12:42:05

her gittiğimde biraz daha öne geçio  :k06:
evet canm normal istiyorum Allah nasip ederse inş   :amin:

benimde hep önde gidiyordu son ay o kadar kilo almadı kızım birde geriledi gelişimi dr. son ay 3 haftaya kadar gerilik normal demişti Allahdan son aya kadar hep 1buçuk hafta öndeydi yoksa bu kadar iyi olmazdı kilosu sanırım 3340 gr doğdu... Allah sağlıkla kavuştursun meleklerinizi haydi sizinde doğumlar arka arkaya mart listesi bir açılsa  :love9: :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Ocak , 2012, 19:17:16
Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Ocak , 2012, 16:12:34

ö.değil canım buralardayız daha konuşuruz... alıştım canım hatta fazla aşırıya gidip yanımda uyumasada yanımda uyuyor hatta emziriyor zannedeiyorsun uykumda bile onunla ilgileniyorum   :k06: :k06: sizlerde yaşayacaksınız bana hakverirsin aklın hep onda oluyor derin ve rahat uyuyamıyorsun falan  :suclu:

senin hamişliğin nasıl gidiyor az kaldı çok merak ediyorum sizlerin meleklerini hele senin küçük mucizeni  :opucuk: :love9: :love9:

iyi gidiyor canım bunada şükür zorluklr oluyor ama sorun etmiyorum allahın izniyle sağlıkla doğsunda.valla o mucizeyi bende çok merak ediyorum canım sabırsızlıkla gün sayıyoruz hayırlısıyla gelsinde

__nil__

selam kızlar bizden kimse yokmu? biz geldik kızımla.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°