2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

şerifecim doktor ban ağrın olduğundan günde 1 kaşık minoset şurup içebilirsin demiti ağrım olunca bene öyle yapıodum 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar nasilsiniz  :opucuk: :opucuk:
bugün cok ayakta durdum simdi eve geldim kasiklarim cok agriyo  :sad1: :sad1: :sad1: esimde iste eger devam ederse cagircam mecbur valla korkuyom artik kizim erken gelcek diye  :icon_pale: :icon_pale: zaten dün doktorumun hastaneye vermek icin yazdigi kagitta hafif acilma var yazmis  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: ama banada bisey demedi  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
:nazar: :nazar:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ocak , 2012, 19:27:02
Slm kizlar nasilsiniz  :opucuk: :opucuk:
bugün cok ayakta durdum simdi eve geldim kasiklarim cok agriyo  :sad1: :sad1: :sad1: esimde iste eger devam ederse cagircam mecbur valla korkuyom artik kizim erken gelcek diye  :icon_pale: :icon_pale: zaten dün doktorumun hastaneye vermek icin yazdigi kagitta hafif acilma var yazmis  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: ama banada bisey demedi  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

slm canm iyiyiz çok şükür..dikkat et gülcm biraz daha dayansın ufaklık çok hareketi sevmiyo bizim bahar bebekleri dinlen ayaklarını dik uzan magnezyumu içtin mi?biraz rahatla kötü bişi getime aklına canm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saol cnm ictim simdi ins gecer yaa aciyo cok  :-\ :-\ :-\ sen nasil oldun hala yatiyomusun  :icon_scratch: ya bana doktorum bisey demedi yat diye filan hic bisey demedi ben kendim kagitta yazani okudum ne bilim  :dontknow: :dontknow: cok önemli olsa derdi ama dimi  :dontknow: :dontknow:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ocak , 2012, 19:51:29
saol cnm ictim simdi ins gecer yaa aciyo cok  :-\ :-\ :-\ sen nasil oldun hala yatiyomusun  :icon_scratch: ya bana doktorum bisey demedi yat diye filan hic bisey demedi ben kendim kagitta yazani okudum ne bilim  :dontknow: :dontknow: cok önemli olsa derdi ama dimi  :dontknow: :dontknow:
tabi tabi mutlaka derdi daha dün gittin çünkü 35. haftadasın canm açılma olablr ama o seni rahat götürür 38,39 a öle diyo doktorlar ama sen yinede çok ayakta kalmamaya calış..biraz daha bekle gecmezse çok canını acıtırsa ara eşini acile gidin en azından serum takarlar rahatlarsın..benm aynı canm yatıyorum dinleniyorum böle gidecek heralde :dontknow: :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 27 Ocak , 2012, 19:56:32
Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ocak , 2012, 19:51:29
tabi tabi mutlaka derdi daha dün gittin çünkü 35. haftadasın canm açılma olablr ama o seni rahat götürür 38,39 a öle diyo doktorlar ama sen yinede çok ayakta kalmamaya calış..biraz daha bekle gecmezse çok canını acıtırsa ara eşini acile gidin en azından serum takarlar rahatlarsın..benm aynı canm yatıyorum dinleniyorum böle gidecek heralde :dontknow: :dontknow:
magnezyum attim ya simdi rahatladim ayaklarimi kaldirdim yukari iyiyim simdi  :opucuk: :opucuk: ins sende ayaklanirsin artik ya ne zamandir insanin cani skilir  :-\ :-\

rusta

iyi hadi dinlenmek iyi geliyo kasılama olunca kötü oluyo :y25: sorma canm ya benm böyle 34,36 haftaya kadar istirahat ee ne kalıyo geriye benm böyle geçecek heralde allahtan kış yaz olsa nasıl geçirirdim bilmem :dontknow: benm de sezeryan olacak gibi bakalm hayrlsı cnm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 27 Ocak , 2012, 20:14:09
iyi hadi dinlenmek iyi geliyo kasılama olunca kötü oluyo :y25: sorma canm ya benm böyle 34,36 haftaya kadar istirahat ee ne kalıyo geriye benm böyle geçecek heralde allahtan kış yaz olsa nasıl geçirirdim bilmem :dontknow: benm de sezeryan olacak gibi bakalm hayrlsı cnm
hayirlisi olsun cnm napalim sipalar icin katlancaz  :k06: :k06: :k06: sen niye sezeryan olcan  :icon_scratch:

rusta

öle canm çok bekledik biz onları :) ben iğne kullanıyorum ya o yüzden geçen sordum doktora büyük ihtimal dedi ama daha sonra tekrar konusuruz dedi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 27 Ocak , 2012, 20:18:11
öle canm çok bekledik biz onları :) ben iğne kullanıyorum ya o yüzden geçen sordum doktora büyük ihtimal dedi ama daha sonra tekrar konusuruz dedi
napalim hayirlisi olsun bende cok dert ediyodum simdi etmiyom Rabbim nasil nasip görmüsse öyle olsun  :amin: :amin: :amin: sagsalim gelsinlerde biz aciyi unuturuz bile  :love8:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ocak , 2012, 20:20:11
Alıntı yapılan: rusta - 27 Ocak , 2012, 20:18:11
napalim hayirlisi olsun bende cok dert ediyodum simdi etmiyom Rabbim nasil nasip görmüsse öyle olsun  :amin: :amin: :amin: sagsalim gelsinlerde biz aciyi unuturuz bile  :love8:
yok dert etmeyelim oda doğum buda sonuçta herkes  atlatıyo canm bizde atlatırız allahın izniyle ben böyle hazırlıyorum kendimi bende normal doğum istiyodum ama kısmet napalm :opucuk:

__nil__

gülcüm canım geçmiş olsun tatlım yorma kendini dikkat et inş iyisindir.doktorun ciddi bir açılma olsaydı zaten söylerdi canım merak etme.benimde karnım aşağıya indi ya etrafımdaki herkesin dikkatini çekiyor doğum yaklaştı heralde diyorlar.bende yok daha 1 buçuk ay var allah korusun diyorum.şimdi netten bakıcam bakalım ne yazıyor karnın erkenden aşağı inmesiyle alakalı.o kadar çok söylediler ki tırstım

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

nilcim slm cnm nasılsınız banada herkes karnın inmis diyo korkmaya basladım geceleri kasıklarım belim çok ağrıyor galiba bizimkiler erkenden gelmek istiyor
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 27 Ocak , 2012, 23:27:32
nilcim slm cnm nasılsınız banada herkes karnın inmis diyo korkmaya basladım geceleri kasıklarım belim çok ağrıyor galiba bizimkiler erkenden gelmek istiyor

canım bende tam sana özelden msj atmıştım iyi oldu burdan denk gelmemiz.ya ben bikaç gündür farkediyorum karnımın üst kısmı boşaldı resmen hafifledi gibi.etrafımdada söylüyorlar.bugünde bi mağazaya gittim kadın diyor kaç gün kaldı doğuma dedim 1buçuk ay var aa karnın çok aşağıda ama diyor.iyice takıldı aklıma ama erken daha inmesi için şimdi nettede baktım genelde çoğunun sonlarda inmiş karnı ama bilemedim ki

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Ocak , 2012, 22:58:51
gülcüm canım geçmiş olsun tatlım yorma kendini dikkat et inş iyisindir.doktorun ciddi bir açılma olsaydı zaten söylerdi canım merak etme.benimde karnım aşağıya indi ya etrafımdaki herkesin dikkatini çekiyor doğum yaklaştı heralde diyorlar.bende yok daha 1 buçuk ay var allah korusun diyorum.şimdi netten bakıcam bakalım ne yazıyor karnın erkenden aşağı inmesiyle alakalı.o kadar çok söylediler ki tırstım
simdi iyiym cnm artik kendimi cok yormicam en azindan 3hafta karnimda kalsa yeter  :k06: :k06: ya banada diyolar valla karnin inmis dogum yakin diye  :dontknow: :dontknow: :dontknow: internette yazan herseyede bakma derim bende bakmicam  :opucuk: :opucuk: