2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

selam annişlerrr bizde geldik ogluşumlaaa  :flowers: :flowers:

hepinizin bebişllerinizin heryerinii ısırım ben allahh korusun onları :amin: :amin: :nazar:
:nazar:
cokşükür teyzeleri ayrıntılı ultarasonda doktor şüphe görmüyorumm dedi  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:ama yüzde yüz bişey yok diyemiyoz dedii allahım korusun

dündenberi migren agrısı cekiyodumm başım yine cok cok agrıdı :cildir: :cildir:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

__nil__

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 26 Ocak , 2012, 16:31:16

hepinizin bebişllerinizin heryerinii ısırım ben allahh korusun onları :amin: :amin: :nazar:
cokşükür teyzeleri ayrıntılı ultarasonda doktor şüphe görmüyorumm dedi  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:ama yüzde yüz bişey yok diyemiyoz dedii allahım korusun

hoşgeldiniz canım geçmiş olsun sanada baş ağrısı zor gerçekten.bende havalar soğuduğundan beri devamlı baş ağrısı çekiyorum allah beterinden korusun inş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmm canikler bebisler biz geldikkk  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kizim maalesef gene dönmemis  :-ooo :-ooo :-ooo bide nstde sancim cikti  ::) ::) bu kiz hem tembel hem aceleci  :caca: :caca: :ehi: :ehi: :ehi:
doktor sordu hangi hastaneyi istiyosun diye ismini dedim sonra büyük bi ihtimal sezeryan olcaksin  ::) ::) hastaneye kayit yapmam  ve dogum tarihini konusmak icin bi kagit verdi az önce hastaneyi aradim 1.Subatta konusmaya gitcem bakalim hayirlisi  :amin: :amin: insanin korktugu basina gelirmisya sezeryandan cok korkardim bak basima geldi  :laughing7: :laughing7:
sezeryanda tek sevdigim yönleri bebegin 2hafta erken alinmasi ve ne zaman gelceni bilmen okadar  :dontknow: :dontknow: icimde hala kücücük bi umut var sankim  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

haa bide karnim hep sert aciyo dedim magnezyum yazdi sabah öglen aksam 2ser tane atcakmisim  ::) ::)

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ocak , 2012, 18:07:29
Slmmm canikler bebisler biz geldikkk  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kizim maalesef gene dönmemis  :-ooo :-ooo :-ooo bide nstde sancim cikti  ::) ::) bu kiz hem tembel hem aceleci  :caca: :caca: :ehi: :ehi: :ehi:
doktor sordu hangi hastaneyi istiyosun diye ismini dedim sonra büyük bi ihtimal sezeryan olcaksin  ::) ::) hastaneye kayit yapmam  ve dogum tarihini konusmak icin bi kagit verdi az önce hastaneyi aradim 1.Subatta konusmaya gitcem bakalim hayirlisi  :amin: :amin: insanin korktugu basina gelirmisya sezeryandan cok korkardim bak basima geldi  :laughing7: :laughing7:
sezeryanda tek sevdigim yönleri bebegin 2hafta erken alinmasi ve ne zaman gelceni bilmen okadar  :dontknow: :dontknow: icimde hala kücücük bi umut var sankim  :k06: :k06:

canım hoşgeldiniz bende tam sana msj attım.sen bir daha gidicekmisin peki doktoruna kontrole belki dönebilir canım 36.haftadan sonra dönenlerde olmuş sonuçta bu forumda.ama yinede eğer dönmüyorsada hakkında hayırlısı buymuş demekki gülcüm hiç sıkıntı yapma kendine.ben sana demedim mi sen şubatta doğurcan diye 38.haftan 22 şubata denk geliyor yani çok çok az kaldı kızına kavuşmana sevin bence.ben bile heyecanlandım valla.sezeryan olan bisürü kişi  var tatlım doktor tarihini vercek sen hazırlancan süslencen çantanı alıp doğuma gidicen ondan sonrada hiç acı çekmeden ecrini kucağına alıcan sonra biraz sancın olsada ecrin yanında olacağından eminim çok daha kolay geçicek ve evinize dönüceksiniz.tabi ondan sonrada ilk iş fotosunu ve hikayeni bizimle paylaşıcan.hep böyle düşün ki güzel geçsin canım benim.hadi hayırlısı inş.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ocak , 2012, 18:11:20
haa bide karnim hep sert aciyo dedim magnezyum yazdi sabah öglen aksam 2ser tane atcakmisim  ::) ::)

bende her gün 1 tane içiyorum canım birazda olsa faydası oluyor gerçekten sende iç iyi geliyor

__nil__

bu arada gül eğer 38.haftada sezeryan olursan 22 şubata denk geliyor ya ŞAFAK 26 canım benim
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:cnm ya ben bile hesap etmemistim gercekten cok az kalmis oluyo  :muzz: :muzz: :muzz: ne bilim hayirlisi buymus  ::) ::) sende sezeryan olcan dimi  :suclu: ya ins kolay olur ne bilim herkes normalden korkar bende sezeryandan  :ehi: :ehi: :ehi:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ocak , 2012, 18:34:41
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:cnm ya ben bile hesap etmemistim gercekten cok az kalmis oluyo  :muzz: :muzz: :muzz: ne bilim hayirlisi buymus  ::) ::) sende sezeryan olcan dimi  :suclu: ya ins kolay olur ne bilim herkes normalden korkar bende sezeryandan  :ehi: :ehi: :ehi:

ya ben eskiden beri sezeryan istiyorum bnde doktorum sezeryana ikna olmucak diye korkuyorum hala daha tam ikna edebilmiş değilim ama sezeryan olucam büyük ihtimalle.ben sezeryana kendimi öyle hazırlamışım ki senelerce hiç korkmuyorum canım.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Ocak , 2012, 18:36:47
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ocak , 2012, 18:34:41

ya ben eskiden beri sezeryan istiyorum bnde doktorum sezeryana ikna olmucak diye korkuyorum hala daha tam ikna edebilmiş değilim ama sezeryan olucam büyük ihtimalle.ben sezeryana kendimi öyle hazırlamışım ki senelerce hiç korkmuyorum canım.
sen nasil istersen öyle olur cnm doktorun karar veremez ya almanya olsa tm diycem  :k06: :k06: ya benim sezeryandan en cok korktugum iyilesme süresi ve sezeryandan sonra acisi  :y25: :y25: ya internette okudum türkcesini bilmiyom ama fotosunu paylasayim onu yapinca bebek dönüyoms valla üsenmeden yapacam  :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

böyle yapcakmisin bebegin dönmesi icin günde bi kac kere 10-15dk yapinca dönebilirmis denicem  ::) ::)

__nil__

ya gülcüm burada normalde özel hastanelerde kolayına geldiği için doktorlar hep sezeryana yönlendirirler bir bahane bulup.ama bizde ise tam tersi milletin arayıpta bulamadığını ben bulmuşum.özel hastanede olmasına rağmen doktorum mevbur kalmadıkça sezeryana yönlendirmiyor.ben kaç defa söyledim sezeryan istiyorum diye işte dur bakalım gene konuşuruz filan deyip geçiştiriyor belki sonra fikrim değişir diye.

sende bebek dönücek diye o hareketi yaparken bi yerini incitme canım dikkat et tamam mı inş allah gönlüne göre versin.

__nil__

bizim kızlarrr sohbet edicek kimse yok muuuu canım sıkılıooo yaa

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Ocak , 2012, 23:40:11
bizim kızlarrr sohbet edicek kimse yok muuuu canım sıkılıooo yaa

slm canım ben geldim ama biraz geç oldu sanırım:)) akşam haberim olsaydı gelirdim...umarım atmışsındır sıkıntını...benim acaip moralim bozuk..müdürüme ağız dolusu beddua etmek isterdim ama kesinlikle kimseye beddua falan etmiyorum ona bile değmez gerçi bu.....nedenini hiç anlatmıyom azçok biliyorsunuz anlayışsız müdürümü..doğurcam yakında iş yerinde kadının umru değil...
kızlar bende arada doğumla ilgili endişelere kapılıyorum ama rahat olun, olalım bence bebeğimizin sağlığı önemli hayırlısı neyse o olsun diyelimm..gülcüm dra da sordun mu dönsün die yapılabilecek bişey var mı diye...ben de sezeryenden çok korkuyorum normali çok istiyorum inş..bebişim zamanı gelince döner hayırlısıyla...ama dönmezse de çok sıkıntı yapmamak lazım nilin dediği gibi hele türkiye de milyonlarca insan öyle yapıyo..hem tarihini bilceksin gülcüm..hayırlısı neyse öyle olur inşallah...

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Ocak , 2012, 18:02:48
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 26 Ocak , 2012, 16:31:16

hoşgeldiniz canım geçmiş olsun sanada baş ağrısı zor gerçekten.bende havalar soğuduğundan beri devamlı baş ağrısı çekiyorum allah beterinden korusun inş
ilaç alıyormusun canım agrıoldugunda ben mecburen içtim parol birgünde 4 tane içtim :y25: :y25:zor geçti başımı kaldıramıyorum agrıoldugundaa :BangHead:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin: