2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

selam güzel bahar anneleri ve miniminnacık melekleri nasılsınız bugün?biz iyiyiz çok şükür.duru da gayet iyi.bu aralar maşallahı var kıpır kıpğır durmak bilmiyor hele akşamları coşuyor resmen.eşim kendine pay çıkarıyor benim sesimi duyuyor ondan hareketleniyor diye :k06:
dün gece koltukta yatıyordum birden oynamaya başladı ama öyle böyle oynamak değil.hemen eşime seslendim karnımı açtım resmen film gibi izliyoruz :nazar: Öyle hareketler yaptı ki karnım şekilden şekile giriyor bi ara eşim yakındn bakıyordu bir vurdu karnımın orası bir şişti kocaman oldu.eşim refleks olup hemen geri çekildi "çıkçak bu yaaa az kaldı korktum valla  biran orası açılcak çıkçak sandım napıo böyle dedi" ben tabi koptum gülmekten:k06: çünkü ben hareketlerine devamlı hissediyorum ama o işteyken çoğunu kaçırıyordu iyi oldu toptan gördü tüm hareketlerini.
Bende bu  aralar duygusallık ve sinirlilik başladı.Sanırım yaşadığım zorluklardan ruh halimde etkileniyor.Kısa sürede sinirleniyorum ve hemen ağlayasım geliyor.Ama kendimi frenliyorum sinirlensemde belli etmiyorum hemen konuyu değiştiriyorum yada odadan çıkıyorum sonuçta benim duygusallıklarımdan dolayı kimseyi üzmeye hakkım yok birde ben üzülürsem bbebeğimde üzülürdiye susuyorum.
geceleride aynen devam sıkıntılar.4-5 gecedir de gaz sancıları başladı bende.karnıma gaz bir giriyor çıkmak bilmiyor ondan sonra başlıyorum evin içinde turlamaya.
ama şükürler olsun ki kızıma kavuşmama sadece 55 gün kaldı diye çook ama çoook sevinçliyim.Allah sağlıkla hepimizin kucağına almayı nasip etsin inş

:amin: :amin: :nazar:

lagrima

selam hanımlar. nasılsınız? bugün doktorumu değiştirdim çok şükür. çok tatlı ciici ton ton bi doktor. sağolsunn sorularıma cevap verdi sıkılmadan usanmadan.
oğlumun yüzünü ilk defa gördüm  :opucuk: :opucuk: çoktatlıydı  :) eliyle yüzüne bişiler yaptı ağzını falan açıp kapatıyordu heyecanlandım ve ağladım zaten  :)
hastaneye giderken düştüm birde karda  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo ama hafif bir düşüşdü şükür.
29+5 günlük olmuşuz ve ilk defa kilosunuda öğrendim 1350 gr..  :D :D :D :D herşeyi iyi sağlıklı çok şükür. birsorun yok 1 ay sonra gel dedi..

MERCİMEĞİM

maşallah kızlar bebişlere...Allah nazarlardan korusun onları....
dra güvenmek çok önemlii canım biz de 2 ay önce  falan dru değiştirdik..dra ulaşamıycam hep yoğun olcak falan die çok korkuyordum..sonuçta kenmizi bebişimize dra teslim etcez, dru sevmen iyi olmuş hayırlı olsun..

lagrima

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 25 Ocak , 2012, 17:13:49
maşallah kızlar bebişlere...Allah nazarlardan korusun onları....
dra güvenmek çok önemlii canım biz de 2 ay önce  falan dru değiştirdik..dra ulaşamıycam hep yoğun olcak falan die çok korkuyordum..sonuçta kenmizi bebişimize dra teslim etcez, dru sevmen iyi olmuş hayırlı olsun..
yaşlı bi adam ne bileyim sevdim doktoru. en azından gülüyor :) sorularıma cevap veriyor. tek kötü yan doğuma giremeyecek ve sezeryan istersem olamayacagım sanıyorum ama gene soracagım kontrole gittiğimde.

rusta

selam oğluşumun güzel teyzeleri nasılsınız??bizde bugün  doktordaydık yine nst ye başlandık ve çok şükür sancı çıkmadı hersey yolundaymış..bugün bize  dönüktü oğlum ve elleriyle yüzünü kapatıyo oynuyodu sanki bizle..bu arada 1250 gr olmuşuz  :nazar: benm doğum büyük ihtimal sezeryan olabilirmiş kızlar bunu 1 ay sonra tekrar konusuruz dedi doktor bu durumda 10 haftam kaldı oğluma kavuşmama :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hepinizin bebislerine kocaman bi masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim nazarlardan korusun yavrularimizi  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
benimde yarin kontrollerim var hemde nstye gircem ins kizim dönmüstür  :amin: :amin: cok merak ediyom ama sanmam dönmedi sanirim  :suclu: hayirlisi olsun bakalim  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

__nil__

ayy maşallah hepinize ve bebişlerinize.öncelikle doktora gidenler için çok sevindim maşallah büyümüş bebekleriniz.herşeyin yoluna gitmesine sevindim.allah tamamına erdirsin inş

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Ocak , 2012, 21:41:36
hepinizin bebislerine kocaman bi masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim nazarlardan korusun yavrularimizi  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
benimde yarin kontrollerim var hemde nstye gircem ins kizim dönmüstür  :amin: :amin: cok merak ediyom ama sanmam dönmedi sanirim  :suclu: hayirlisi olsun bakalim  :amin: :amin:

iyi haberlerle gel cnm inş.. dönmüştür inşallah..ohh ne güzel bebişlerinizi gördünüz maşallah.. benim kontorl taa 25 şubat neyse iiyi olsunda :amin: :amin: ben görmesem de olur minişimi..o tekmelesin annesini yeter:))) :nazar: :nazar:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Ocak , 2012, 21:41:36

amin gülüm çok sağol inş. sende güzel haberlerle gel dönmüştür belki ecrin bebek hayırlısı  :opucuk:

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Ocak , 2012, 23:26:33
ayy maşallah hepinize ve bebişlerinize.öncelikle doktora gidenler için çok sevindim maşallah büyümüş bebekleriniz.herşeyin yoluna gitmesine sevindim.allah tamamına erdirsin inş
amin hepimize inş.çok şükür canm büyüyoruz artık sağolasn...duruda çok hareketliymiş maşallah sizinde az kaldı ne güzel önce gül ve sen arkadan biz :muzz: :muzz:

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 26 Ocak , 2012, 12:30:40
amin hepimize inş.çok şükür canm büyüyoruz artık sağolasn...duruda çok hareketliymiş maşallah sizinde az kaldı ne güzel önce gül ve sen arkadan biz :muzz: :muzz:

evet canım bu aralar kızım aştı kendini :k06: :nazar: az kaldı yaa eksiklerimde var hala bi bitse rahatlıcam ama durmadan bişiler çıkıyor onlarıda tamamlasamda içim rahat beklesem stres oluyorum böyle. sağlıkla doğsunlarda canım inş doğduktan sonrada burada paylaşırız resimlerini vs.
şimdi midem yanıyor uyuyamıom die dert yanarken o zamanda gazı var uyumuo sonra yemek yemio derken öyle büyüyecekler allahın izniyle.ama gün geçtikçe çok heyecanlanıyorum yaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmm kizlar birazdan doktora gidicem cok heyecanliyim ins iyi haberlerlen gelirim gelince haber ederim  :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Ocak , 2012, 13:12:36
Alıntı yapılan: rusta - 26 Ocak , 2012, 12:30:40

evet canım bu aralar kızım aştı kendini :k06: :nazar: az kaldı yaa eksiklerimde var hala bi bitse rahatlıcam ama durmadan bişiler çıkıyor onlarıda tamamlasamda içim rahat beklesem stres oluyorum böyle. sağlıkla doğsunlarda canım inş doğduktan sonrada burada paylaşırız resimlerini vs.
şimdi midem yanıyor uyuyamıom die dert yanarken o zamanda gazı var uyumuo sonra yemek yemio derken öyle büyüyecekler allahın izniyle.ama gün geçtikçe çok heyecanlanıyorum yaa
ayy inş. canm allah o günleride göstersin inş.paylaşırız tabi birbirimizden öğreniriz yine bilmediklerimizi :laughing7: :laughing7:  tam hareketinn üstü artık yeri tam daralmadan oynasın bakalm prenses..sen çoğunu hallettin ben yeni yeni başladm almaya olur gider napalm bunada şükür

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ocak , 2012, 15:05:11
Slmm kizlar birazdan doktora gidicem cok heyecanliyim ins iyi haberlerlen gelirim gelince haber ederim  :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:
güll sen daha yeni mi gittin bende bakıyorum gelmiştir diye merk ettim gelince yaz hemen canm :opucuk:

__nil__

gülcüm güzel haberlerle gel inş bizi habersiz bırakma inş ecrin dönmüştür de istediğin gibi normal doğum yapmak nasip olur