2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: dem_mu - 23 Ocak , 2012, 15:05:09
slm kızlar nasılsınız ya nil benim şu listede doğum tarihimi 5 nisan yapabilirmisin şafak indiya sezeryandan dolayı  ;D

hoş geldin nasılsın
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

bihterp3416

slm kızlar nasılsınız bebişler nasıl ?? kızlar çatlaklarla benimde başım dertte birden bire oldu bir baktımki göbeğimde harita oluşmuş bende vazelin sürüyordum öyle duymuştum ama hiç bana mısın demedi sinir bozuluyor ama ne yapalım bebeklerimizin için katlanacaz .. zaten kendimi çirkin ve bakımsız hissediyorum saçlarımın dip boyası gelmiş uzamış ama malesef boyayamıyorum bahane oldu en azından kendi saçıma geri dönecem  :k06: :k06: bide bende çok sivilce çıkıyor ergenlikte bile bukadar çıkarmamıştım  :toothy10: :toothy10:
lagrima arkadaşım yok onun zararı mide yanması için veriliyor doktorum günde dört beş sefer alabilirsin demişti bana

Alıntı yapılan: lagrima - 23 Ocak , 2012, 15:07:08
Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ocak , 2012, 00:20:39
Alıntı yapılan: lagrima - 21 Ocak , 2012, 19:22:45
selam nasılsınız hanımlar? berbat bir gece geçirdim gecenin 5 inden sabah 7 ye kadar uyanıktım mide yanmam mahfetti beni. gece sütmü içmedim sodamı içmedim muzmu yemedim yok Allahım öldüm 7den sonrada kramplarla uğraştım offfff ne kötü bir gün şu saat oldu hala midem yanıyor kavruluyor...

selam canım mide yanmasını doğal şeylerle geçirmekle uğraşma boşuna hiçbir işe yaramıyor doktoruna söyle şurup yazsın o yazmazsada sen al.ben "rennie" isimli şurubu kullanıyorum iyi geliyor.tavsiye ederim.krampların varsada hergün bir tane magnezyum tablet suda eritip iç canım.uykusuzluk konusunda bişi diyemicem  çünkü aynı dert bendede var malesef

rennie nin bebeğe zararıyok mu? tabletleri var evde onları yesem zararsızlarsa. doktora demiştim bir kere olcak hamilelik kolaymı dedi. kramplar içinde doktora sormadan alsam?yarın normalde kontrolüm var ama gitmeyeceğimm

cnm merhaba bende rennie kullanıyorum tabletini hiç bir zararı yok doktor verdi bana magnezyumu ezcaneden alabilirsin bendede kramplar oluyordu doktor verdi megnezyumdan eksikliği var demişti

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 23 Ocak , 2012, 15:12:45
slm kızlar nasılsınız bebişler nasıl ?? kızlar çatlaklarla benimde başım dertte birden bire oldu bir baktımki göbeğimde harita oluşmuş bende vazelin sürüyordum öyle duymuştum ama hiç bana mısın demedi sinir bozuluyor ama ne yapalım bebeklerimizin için katlanacaz .. zaten kendimi çirkin ve bakımsız hissediyorum saçlarımın dip boyası gelmiş uzamış ama malesef boyayamıyorum bahane oldu en azından kendi saçıma geri dönecem  :k06: :k06: bide bende çok sivilce çıkıyor ergenlikte bile bukadar çıkarmamıştım  :toothy10: :toothy10:
lagrima arkadaşım yok onun zararı mide yanması için veriliyor doktorum günde dört beş sefer alabilirsin demişti bana

slm cnm bende de bir anda oldu geçen güne kadar hiç yoktu eşime soruyordum yok diyordu bacaklarımda vardı sadece bebek yağı sürüyordum bende bir ara sürmeye üşündim birde aynağa bir baktım karnım çatlamış bugünde göğüsümün altları çatlamış bende sen gibi kendimi çok çirkin şişko birşey hissediyorum ama sonra oğlum için değer diyorum sağolsun eşimde çok moral veriyor sürekli tatlı sözler söylüyor ufacık çocuk gibi şımartıyor beni zaten sesini hafif yükseltsin başlıyorum ağlmaya

bihterp3416

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Ocak , 2012, 15:18:00
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 23 Ocak , 2012, 15:12:45

slm cnm bende de bir anda oldu geçen güne kadar hiç yoktu eşime soruyordum yok diyordu bacaklarımda vardı sadece bebek yağı sürüyordum bende bir ara sürmeye üşündim birde aynağa bir baktım karnım çatlamış bugünde göğüsümün altları çatlamış bende sen gibi kendimi çok çirkin şişko birşey hissediyorum ama sonra oğlum için değer diyorum sağolsun eşimde çok moral veriyor sürekli tatlı sözler söylüyor ufacık çocuk gibi şımartıyor beni zaten sesini hafif yükseltsin başlıyorum ağlmaya
evet canım bende de bir anda oda eşim fark etti aa baktımki harita gibi olmuşum vazelin sürüyordum sürekli ama fayda etmedi demek  :dontknow: ayy sorma kendimi çok çirkin hissediyorum aynaya bile bakmak istemiyorum aynen senin eşin gibi benim eşimde moral veriyor ama bir saat sonra yine aynı  :k06: hormonların etkisinden mi bilmem ama çok ağlamak isiyorum daha doğrusu bir mutlu bir mutsuz gidiyorum bakalım ne olacak Allah yardımcımız olsun  :amin:

bihtercim aynen bir mutlu bir üzgünüm eşim ağzında kuş tutsa bazen yaranamıyor bana garibimde ağzını açıp birşey demiyor çatlaklarımı düşünmek bile istemiyorum keşke bebek yağını sürseydim ama iş işten geçti ne kadarlık oldunuz cnm senin paşa nasıl üzüyormu seni

bihterp3416

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Ocak , 2012, 15:32:50
bihtercim aynen bir mutlu bir üzgünüm eşim ağzında kuş tutsa bazen yaranamıyor bana garibimde ağzını açıp birşey demiyor çatlaklarımı düşünmek bile istemiyorum keşke bebek yağını sürseydim ama iş işten geçti ne kadarlık oldunuz cnm senin paşa nasıl üzüyormu seni
bende de öyle canım birgün çok mutluyum ertesi gün mutsuz ağlıyorum niye ağlıyon diyince hiç bilmiyorum diyince daha çok kızıyor bir sorunun olsa tamam diyecem de ortada birşey yok ağlıyon diyo  :toothy10: ya banada vazelin sür dediler sürüyordum zaten bir anda oldu çatlaklar üzüldüm valla rüyalarıma bile geliyor  :k06: canım 28 haftalık olduk yavaş yavaş yaklaşıyoruz teyzesi benim prensesim olacak ilk yüzde doksan dokuz paşaydı sonra döndü prenses oldu  :toothy10: :toothy10: canım öyle zor bir hamilelik geçirmedim çok şükür mide bulantım falanda olmadı işte yeni yeni başladım zorlanmaya baldırlarım kasıklarım ağrıyor yürümekte zorlanıyorum ha bide belim çok ağrıyor o kadar yoksa çok şükür iyi gidiyor herşey  :nazar: :nazar:

elifyusufduru

selam nasılsınız hanımlar? berbat bir gece geçirdim gecenin 5 inden sabah 7 ye kadar uyanıktım mide yanmam mahfetti beni. gece sütmü içmedim sodamı içmedim muzmu yemedim yok Allahım öldüm 7den sonrada kramplarla uğraştım offfff ne kötü bir gün şu saat oldu hala midem yanıyor kavruluyor...

selam canım mide yanmasını doğal şeylerle geçirmekle uğraşma boşuna hiçbir işe yaramıyor doktoruna söyle şurup yazsın o yazmazsada sen al.ben "rennie" isimli şurubu kullanıyorum iyi geliyor.tavsiye ederim.krampların varsada hergün bir tane magnezyum tablet suda eritip iç canım.uykusuzluk konusunda bişi diyemicem  çünkü aynı dert bendede var malesef

rennie nin bebeğe zararıyok mu? tabletleri var evde onları yesem zararsızlarsa. doktora demiştim bir kere olcak hamilelik kolaymı dedi. kramplar içinde doktora sormadan alsam?yarın normalde kontrolüm var ama gitmeyeceğimm

bende rennie cigneme tableti kullaniyorum günde 4 taneye kadar kullanabilirmisim, devamli kullanmak iyi degil ama... magnesyumu eczaneden kendinde alabilirsin ama neden kontrolune gitmek istemiyorsun ben ona sasirdim

canım bende senin gibiyim ağrılar falan son zamanlar çok zorluyor ilk başları çok rahattım kaçınca ayda öğrendin kız olduğunu bana hep erkek diyor doktor inş dönmez son anda

bihterp3416

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Ocak , 2012, 16:25:20
canım bende senin gibiyim ağrılar falan son zamanlar çok zorluyor ilk başları çok rahattım kaçınca ayda öğrendin kız olduğunu bana hep erkek diyor doktor inş dönmez son anda
bende zorlanmaya başlamışım canım Allah yardımız olsun.. ben 12 haftalık falandı yüzde doksan dokuz erkek dedi 14. hafta yine erkek sonra ki kontrollerde kız dedi kız diye gidiyoruz rabbim sağlıklısını hayırlısını versin  :amin:

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 23 Ocak , 2012, 16:31:53
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Ocak , 2012, 16:25:20
bende zorlanmaya başlamışım canım Allah yardımız olsun.. ben 12 haftalık falandı yüzde doksan dokuz erkek dedi 14. hafta yine erkek sonra ki kontrollerde kız dedi kız diye gidiyoruz rabbim sağlıklısını hayırlısını versin  :amin:

amin cnm eli ayağı düzgün sağlıklı olsunlarda kız erkek faretmez bana hep erkek diyor doktor başka doktora gittinmi cnm emin olmak için

bihterp3416

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Ocak , 2012, 16:40:05
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 23 Ocak , 2012, 16:31:53

amin cnm eli ayağı düzgün sağlıklı olsunlarda kız erkek faretmez bana hep erkek diyor doktor başka doktora gittinmi cnm emin olmak için
gittim canım ilk göstermedi sonraki ay kız denildi  artık kız diye bekliyoruz teyzesi  :love7:

bebeğimbenim(şerife)

slmmmmm annişlerr :flowers: :flowers: :opucuk:

yarın ayrıntılı ultrasona gircezz cok heycan ve merakyüklüyüm neolcak diye hiçbisorunolmadan dönerizzzzr inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

lagrima

Alıntı yapılan: elifyusufduru - 23 Ocak , 2012, 15:59:51

bende rennie cigneme tableti kullaniyorum günde 4 taneye kadar kullanabilirmisim, devamli kullanmak iyi degil ama... magnesyumu eczaneden kendinde alabilirsin ama neden kontrolune gitmek istemiyorsun ben ona sasirdim
sevmiyorum kadını. tarzı hoşuma gitmiyor. bana hitap eden bir doktor değil bu sebeple aslında daha coğaltabilirim :) zaten deli gibi başka doktor araştırıyorum ama bulamadım. çok şey mi istiyorum bilemedim devlet hastanesi olsun iyi bir doktor olsun kadın erkek farketmez. doğumuma girsin ve sezeryan istiyorum. çarşamba etlik zübeyde hanımda bi doktor buldum ona gideceğim kamber oğuzer bilmiyorum iyise onla devam edeceğim değilse araştırmaya devam..

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: elifyusufduru - 23 Ocak , 2012, 11:20:17
benimki de kahvaltidan sonra biraz yüzüyo =) ama en siddetli hareketleri gece 11 den 1 e kadar hissediyorum gece ku$u =))  ne kremi bu arada ? ben dalin bebek yagi sürüyorum arada aklima geldikce üsenmedikce...

canım ben lierac kullanıyorum çok iyi diye duymuştum 2 dr.da onu önerdi...