2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 20 Ocak , 2012, 13:32:10
amin nilcim amiinnn :opucuk:

nilcim bizde göremedik daha bi yüzünü hep sırtı dönükoluyor ultrason zamanı yadaa elleriyle yüzünü kapatıyor yavrum benimm :love3: cikolata yiyip gittim geçen yine aynıydı saglıklı olsundaaa beklerizzzartık

canım biz kaçıncı haftaya geldik hala öyle..cikolata yedim sola yattım sağa döndüm yok göstermiyo yüzünü aman  göstermesin kimseye benzetmesinler minişimi daa iiyi aslında:) millet yorum yapamaz  :k06:

elifyusufduru

23 Ocak , 2012, 11:15:26 #3121 Son düzenlenme: 23 Ocak , 2012, 11:18:17 elifyusufduru
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 23 Ocak , 2012, 10:57:33
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 20 Ocak , 2012, 13:32:10
amin nilcim amiinnn :opucuk:

nilcim bizde göremedik daha bi yüzünü hep sırtı dönükoluyor ultrason zamanı yadaa elleriyle yüzünü kapatıyor yavrum benimm :love3: cikolata yiyip gittim geçen yine aynıydı saglıklı olsundaaa beklerizzzartık
bende 28 haftalikken gittim 4 boyutlu ultrasona cok ugrasti doktor ama yüzünü sakladi böcegim inatla göstermek istemedi =)

canım biz kaçıncı haftaya geldik hala öyle..cikolata yedim sola yattım sağa döndüm yok göstermiyo yüzünü aman  göstermesin kimseye benzetmesinler minişimi daa iiyi aslında:) millet yorum yapamaz  :k06:
ben 28 haftalikken gittim 4 boyutluya bir hatira fotomuz olsun diye ama o kadar inatci ciktiki oglu$um elleriyle ce eeee yapar gibi saklamisti yüzünü ciktim tatli yedim su ictim gezdim geri girdim yan yattim herseyi denedik ama inatci keci göstermedi yüzünü =)

elifyusufduru

ay alinti yaparak yorum yaptim ama yorumum yok olmus =O

MERCİMEĞİM

Kızlar selam..nasılsınız??
kızım içeride horon tepiyo sanırımmm :nazar: :nazar: maşallah maşallah diyim nazar değmesin minişime...
galiba benim bebişim gündüz hareket ediyo akşam uyuyo erkenden yani inşallah öyledir hep öyle olur...doğduktan sonra da inşallah zorlamadan uyur..üzmez bizi...
kızlar biişi sorcam kremi en çok nerelere sürüyorsunuz karnızın üstüne mi...ya altını örmediğim için altına hiç doğru düzgün sürmüyorum bacaklara kalcaya göbeğin altlarına da sürmek gerek herhalde ama..çok üşeniyorum üstüne sürüyorum en çok...siz nerelere uyguluyorsunuz?

elifyusufduru

benimki de kahvaltidan sonra biraz yüzüyo =) ama en siddetli hareketleri gece 11 den 1 e kadar hissediyorum gece ku$u =))  ne kremi bu arada ? ben dalin bebek yagi sürüyorum arada aklima geldikce üsenmedikce...

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 23 Ocak , 2012, 11:18:24
kızım içeride horon tepiyo sanırımmm :nazar: :nazar: maşallah maşallah diyim nazar değmesin minişime...
galiba benim bebişim gündüz hareket ediyo akşam uyuyo erkenden yani inşallah öyledir hep öyle olur...doğduktan sonra da inşallah zorlamadan uyur..üzmez bizi...
kızlar biişi sorcam kremi en çok nerelere sürüyorsunuz karnızın üstüne mi...ya altını örmediğim için altına hiç doğru düzgün sürmüyorum bacaklara kalcaya göbeğin altlarına da sürmek gerek herhalde ama..çok üşeniyorum üstüne sürüyorum en çok...siz nerelere uyguluyorsunuz?

canım ben önceden kullnadığım kremi karnıma özellikle göbek deliğimin alt kısmına,yanlarıma,basenlerime filan sürüyordum.ama şuan çatlaklarım sadece karnımda olduğundan karnıma sürüyorum sadece.çünkü benim aldığım ürün oluşmuş çatlakları önlemek içinmiş.e benimde çatlaklar göbek deliğimin ordan başlayıp aşağı dooru gittiğinden oraya sürüom inş faydası olur.

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Ocak , 2012, 11:58:12
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 23 Ocak , 2012, 11:18:24

canım ben önceden kullnadığım kremi karnıma özellikle göbek deliğimin alt kısmına,yanlarıma,basenlerime filan sürüyordum.ama şuan çatlaklarım sadece karnımda olduğundan karnıma sürüyorum sadece.çünkü benim aldığım ürün oluşmuş çatlakları önlemek içinmiş.e benimde çatlaklar göbek deliğimin ordan başlayıp aşağı dooru gittiğinden oraya sürüom inş faydası olur.

bence gider canım doğumdan sonra o şekilde olmaz..bana da annem özellikle alt kısımlara falan sür diyo ama ben çok üşeniyorum sonradan zararını görmezsem iyidir...benim göbeğimin üstü çok kaşındı geçenlerde acaip bi kaşıntı geçmiyordu ben de hep üstüne sürdüm ama orası çatlamaz herhalde....yani inşallah...

MERCİMEĞİM

kızlar hamilelik ya da bebek gelişimi, bakımı vs. kitap alan, okuyan var mı? öneride bulunur musunuz..
ben bu akşam bir tane alcam, iyi gibi geldi: çocuk bakımve eğitimi el kitabı- sevda salihaoğlu dursun"
okuyan var mı ya da farklı tavsiyelerinizi bekliyorum... :wave:

rusta

slm canm nasılsın?ben kremi komple sürmeye çalışıyorum yani göğüsten başlayıp basene kadar yetişebildiğim yere kadar benm kremin üstündede öyle yazıyo..sende yetişebildğin yere kadar sürmeye çalış canm ee olursada napalım bebişlerimizn canı sağolsun..
   kitaba gelince ayşe önerin hamilelik,doğum ve bebek bakım kitabını duydum almadım ama almayı düşünüyorum bi araştır istersen sende

KasrıCinan

kızlar son ayıma kadar çatlağım olmadı hiç.yani oldu da çok az.anaam  :cildir: sonra bi baktım bacaklarımda hiiç yokken birden harita gibi olmaya basladılar.karnıma sürmüstüm bende hep ama geç kalmısım sürmede.5.aydamı ne baslamıstım.sakın bırakmayın sürmeyi.üsenmeyin.basenlerinize çok sürün özellikle.bebek son ay büyüdüğü için birden  hemen çatlıyor çünki. :icon_thumright:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

MERCİMEĞİM

anammmm :cildir: kızlar saolun ii oldu söylediğiniz yoksa ben neyse yarın sürerim falan diyordum hep tırstım şimdi dediğiniz gibi heryere sürmek lazım...tşkkürler  :-\

rusta

bende 5 aydan beri sürmeye çalışıyorum ama insan üşeniyo bazen..bu ayda bile kaşıntım arttı bol bol sürelim barii :dontknow:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

dem_mu

slm kızlar nasılsınız ya nil benim şu listede doğum tarihimi 5 nisan yapabilirmisin şafak indiya sezeryandan dolayı  ;D

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ocak , 2012, 00:20:39
Alıntı yapılan: lagrima - 21 Ocak , 2012, 19:22:45
selam nasılsınız hanımlar? berbat bir gece geçirdim gecenin 5 inden sabah 7 ye kadar uyanıktım mide yanmam mahfetti beni. gece sütmü içmedim sodamı içmedim muzmu yemedim yok Allahım öldüm 7den sonrada kramplarla uğraştım offfff ne kötü bir gün şu saat oldu hala midem yanıyor kavruluyor...

selam canım mide yanmasını doğal şeylerle geçirmekle uğraşma boşuna hiçbir işe yaramıyor doktoruna söyle şurup yazsın o yazmazsada sen al.ben "rennie" isimli şurubu kullanıyorum iyi geliyor.tavsiye ederim.krampların varsada hergün bir tane magnezyum tablet suda eritip iç canım.uykusuzluk konusunda bişi diyemicem  çünkü aynı dert bendede var malesef

rennie nin bebeğe zararıyok mu? tabletleri var evde onları yesem zararsızlarsa. doktora demiştim bir kere olcak hamilelik kolaymı dedi. kramplar içinde doktora sormadan alsam?yarın normalde kontrolüm var ama gitmeyeceğimm