2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Ocak , 2012, 23:30:25
Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ocak , 2012, 22:22:29
selam kızlar ben geldimn bu arada lsitede eski tarih kalmış diye düzelttim 20 mart bizim doğum tarihimiz.sizde ne var ne yok.

bu arada elif arkadaşımızın kızının ismine bayıldım duru nil :k06: biri benim biri kızımın adı süper yaa
as cnm hgdiniz  :opucuk: :opucuk: iyiyiz sükür sen nasilsin duru nasil  :k06: :k06: evet duru nil ismi tam senlik olmus  :k06: :k06:

sağol canım ya iyiyim bende.önce öksürük vardı şimdi gribe çeviriyor sanırım burnum akmaya başladı evdede doğal gaz arızalandı klimaya kaldık bu soğuklardada az geliyor klima diğer odalar soğuk filan iyileşmeye çalışıyoorum bu koşullarda işte.Sen neler yapıosun nasıl gidio,karnın sertleşmeye devamö ediyormu?ben magnezyum içiyorum hergün az da olsa faydası oluo ama yinede tamamen bitmiş değil malesef

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ocak , 2012, 23:33:03
selam kızlar ben geldimn bu arada lsitede eski tarih kalmış diye düzelttim 20 mart bizim doğum tarihimiz.sizde ne var ne yok.

bu arada elif arkadaşımızın kızının ismine bayıldım duru nil :k06: biri benim biri kızımın adı süper yaa
as cnm hgdiniz  :opucuk: :opucuk: iyiyiz sükür sen nasilsin duru nasil  :k06: :k06: evet duru nil ismi tam senlik olmus  :k06: :k06:

sağol canım ya iyiyim bende.önce öksürük vardı şimdi gribe çeviriyor sanırım burnum akmaya başladı evdede doğal gaz arızalandı klimaya kaldık bu soğuklardada az geliyor klima diğer odalar soğuk filan iyileşmeye çalışıyoorum bu koşullarda işte.Sen neler yapıosun nasıl gidio,karnın sertleşmeye devamö ediyormu?ben magnezyum içiyorum hergün az da olsa faydası oluo ama yinede tamamen bitmiş değil malesef
ay herkes hasta oluyo bende olcam sanki cünkü esim hasta cok yaklasmiyom ama genede geciyo iste  :-\ karnim arada sert oluyo cok kasiniyo bide yirtcam resmen dayaniyom  :cildir: :cildir: kizimi gene hickirik tuttu suan :k06: :k06: :k06: 
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Ocak , 2012, 23:41:11
Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ocak , 2012, 23:33:03

ay herkes hasta oluyo bende olcam sanki cünkü esim hasta cok yaklasmiyom ama genede geciyo iste  :-\ karnim arada sert oluyo cok kasiniyo bide yirtcam resmen dayaniyom  :cildir: :cildir: kizimi gene hickirik tuttu suan :k06: :k06: :k06: 

bende eşimden aldım sanırım etrafımda herkes hastaydı geçen hafta işe bile gidemedi.geceleri ayrı yattık bulaşmasın diye ama sonuçta yine aynı evin içinde devamlı ona  baktım iyileşmesi için ordan bile geçmiştir.bende şimdi çatlaklar için bi ilaç kullanıyorum inş faydası olur kaşınması geçti ama birde azalsa yada daha fazla oluşmasa süper olucak..
maşallah ecrine hıçkırıyo demek kıyamam ya :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

senin ne kadar catladi  :icon_scratch: benim üstlerde sükür hic yok  :nazar: ama kasiklarima dogru bi kac cizgi var  :-\ :-\ bende hergün krem sürüyom kuru olmasin diye  ::) ya evdeyken hic kasinmiyo ama bi yere gidince üstüme kalin giyince ozaman cok fena oluyom ama evde t-shirt lan cok rahatim  :dontknow:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ocak , 2012, 00:14:51
senin ne kadar catladi  :icon_scratch: benim üstlerde sükür hic yok  :nazar: ama kasiklarima dogru bi kac cizgi var  :-\ :-\ bende hergün krem sürüyom kuru olmasin diye  ::) ya evdeyken hic kasinmiyo ama bi yere gidince üstüme kalin giyince ozaman cok fena oluyom ama evde t-shirt lan cok rahatim  :dontknow:

benim çok çatladu yaa krem vs. kullanmama rağmen işe yaramadı göbek deliğime kadar çatladım ben böyle kırmızı kırmızı damar damar ağaç dalları gibi yayıldı.en son doktorum oluşmuş çatlaklara "lierac ampul" iyi geliyor dedi.onu araştırdım internetten onu aldım kullanıyorum inş faydasını görürüm.bende evde çok olmuo dışarda dediğin gibi daha çok oluo.senin ne güzel az olmuş herkesin yapısı işte canım ya şanssızım bu konuda malesef.
karnını ölçtün mü bi daha büyümüş mü göbüşün

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Ocak , 2012, 00:18:19
Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ocak , 2012, 00:14:51

benim çok çatladu yaa krem vs. kullanmama rağmen işe yaramadı göbek deliğime kadar çatladım ben böyle kırmızı kırmızı damar damar ağaç dalları gibi yayıldı.en son doktorum oluşmuş çatlaklara "lierac ampul" iyi geliyor dedi.onu araştırdım internetten onu aldım kullanıyorum inş faydasını görürüm.bende evde çok olmuo dışarda dediğin gibi daha çok oluo.senin ne güzel az olmuş herkesin yapısı işte canım ya şanssızım bu konuda malesef.
karnını ölçtün mü bi daha büyümüş mü göbüşün
ama hepsi kalmaz sanmam cnm karnin cekilince oda azalir gibime geliyo ne bilim ben görmüyom ya o yüzden takmiyom benimkini esim gördü  :k06: :k06: dedigin kremi bakim burda varmi  :dontknow: göbisim aldi basini gidiyo valla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eskiden zorda olsa egiliyodum ama simdi imkansiz gibi yere bisi düssün esime diyom al diye  :laughing7: dün gecede uyurken uf pfff diyomusum nefes aliyomusum sesli  :ehi: :ehi: :ehi: esimde korkmus gecmesini beklemis  :ehi: :ehi: :ehi: kendimi yasli hissediyom valla haa  :k06: :k06: az kaldi bunlarda bizim datlu anilarmiz olsun  :love7: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bide bugünlerde ara ara adet sancisi cekiyom sende oluyomu  :icon_scratch:

__nil__

aynen canım yatakta bazen resmen inlio gibisin diyor eşim ki uykusu çok ağırdır ona rağmen duymuş.bi yandan bi yana dönerkende yatakta 8 şiddetinde sarsıntı oluyor zaten :k06:
benim çatlaklar aldı başını gidiyor tamamen çatlaklar geçmiyormuş da ten rengine dönüyorlarmış en azından daha belirsiz oluyorlarmış.senin madem çatlaklar az var sorun olmaz ya vay benim halime.
bende yerden bişi alırken çok zorlanıyorum ayakkabı çorap giyerken filan.eşim evdeyse yardımcı oluyorda yalnızsam zor oluyor.
o dediğim marka lierac 2 tür kremi var biri jel olarak satılıyor biri ampuller halinde.çatlak oluşumunu engellemek için jel, oluştuysa azaltmak için ampulleri kullanmak gerekiyormuş.inş faydası olur.

öyle tabi canım zorluklar geçicek ve özlücez  bile bu günleri.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Ocak , 2012, 00:34:53
aynen canım yatakta bazen resmen inlio gibisin diyor eşim ki uykusu çok ağırdır ona rağmen duymuş.bi yandan bi yana dönerkende yatakta 8 şiddetinde sarsıntı oluyor zaten :k06:
benim çatlaklar aldı başını gidiyor tamamen çatlaklar geçmiyormuş da ten rengine dönüyorlarmış en azından daha belirsiz oluyorlarmış.senin madem çatlaklar az var sorun olmaz ya vay benim halime.
bende yerden bişi alırken çok zorlanıyorum ayakkabı çorap giyerken filan.eşim evdeyse yardımcı oluyorda yalnızsam zor oluyor.
o dediğim marka lierac 2 tür kremi var biri jel olarak satılıyor biri ampuller halinde.çatlak oluşumunu engellemek için jel, oluştuysa azaltmak için ampulleri kullanmak gerekiyormuş.inş faydası olur.

:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: ay valla bende dönünce hem ikkiniyom hemde yatak cirliyo resmen korkuyom gii kirilcak diye  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: benimde coraplarimi filan esim giydiriyo saolsun  :love3: ya benim kiz gececi valla bide o var geceleri uyutmuyo simdiden alistirdi bizi  :k06: :k06: :binkybaby: :love7:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ocak , 2012, 00:39:13
Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Ocak , 2012, 00:34:53

:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: ay valla bende dönünce hem ikkiniyom hemde yatak cirliyo resmen korkuyom gii kirilcak diye  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: benimde coraplarimi filan esim giydiriyo saolsun  :love3: ya benim kiz gececi valla bide o var geceleri uyutmuyo simdiden alistirdi bizi  :k06: :k06: :binkybaby: :love7:

benimki babasına çekmiş sağı solu belli olmuo.bazen gece çok oynuo bazen gündüz.dün mesela gece durmak bilmedi deffalarca uyandım ne yanıma yatsam o tarafı tekmelio yatma kalk der gibi :k06:
bana soruolar ne yediğinde daha çok oynuo diye.hiç cvp veremiyorum belli olmuyor ki bazen bişi yiyorum oynuo aa diyorum bunu sevio demekki başka zaman yiyorum tık yok.
yani hep şaşırtıyor beni durmadan :k06: bakalım bu  gece fazla oynamasada güzel bir uyku çeksem.zaten kaç gecedir gazdan bir şişiyor karnım patlıcak gibi oluyorum.buda yeni başladı her gün yeni bişi çıkıo.
bugün eşimle dışarı çıktık bi kahve filan içelim dedik halimi görsen 80 yaşındaki nineler gibi elimde ilaç torbasıyla geziyorum.torbada mide yanması şurubum,gribim diye boğaz pastili,burnum için sprey vs. derken eşim dalga geçiyor nineler gibisin ya diye :k06: napayım midem filan bir tuttumu yanması şurup içmeden geçmio bende nereye gitsem yanımda götürüyorum artık

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:aynen bende öyle valla ya benim hep gece midem yaniyo  :cildir: :cildir: :cildir: dayanilcak gibi deil bende geceleri iciom ilaci aninda kesiyo yoksa süt filan anlik geciriyo valla  :-\ dün benimkide bebekli bi anneyi gösteriyo kadin tombis biraz diyo bak dedim noldu sende öyle olcan diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: dalga geciyolar bizimlen  :caca: :caca: valla önümüz yaz atariz bebeleri arabaya haydee yürü heryeri  :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm bildigin kaliteli indirmeden izledigin film sitesi varmi deminden beri ariyom bulamiyom yaa  :cildir: :cildir: benim baktigim sitedeki filmleri izledik cogunu kalmadi bisey  :ehi: :ehi:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ocak , 2012, 00:52:25
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:aynen bende öyle valla ya benim hep gece midem yaniyo  :cildir: :cildir: :cildir: dayanilcak gibi deil bende geceleri iciom ilaci aninda kesiyo yoksa süt filan anlik geciriyo valla  :-\ dün benimkide bebekli bi anneyi gösteriyo kadin tombis biraz diyo bak dedim noldu sende öyle olcan diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: dalga geciyolar bizimlen  :caca: :caca: valla önümüz yaz atariz bebeleri arabaya haydee yürü heryeri  :muzz: :muzz: :muzz:

valla canım benimde niyetim o bebekler biraz toparlanana bizde iyice iyileşene kadar zaten yaz gelicek bende diyorum bol bol kızımı alır arabasına kooyar yürürüm diye.zaten emzirince de kilo veriliyor.
benim ablam hamile kalmadan önce çok kiloluydu ama hamileliğinde sadece 8-9 kilo aldı bizim ailede böyle oluyor sanırım genetik birazda annemde de böyle olmuş.ama yinede hamilelikten sonra da kilosu vardı.herkes onun böyle kalacağını düşünürken ablam hem emzirmekten hem aşırı yoğunluktan az ve sık yemeye öyle alışmış ki vakit darlığından çünkü çok hareketli bir kızı vardı şuan 34 beden giyiyor.yani hayatında hiç olmadığı kadar zayıfladı.yani olabiliyor canım insan biraz dikkat edince biraz yürüyüş bol bol da emzirme gider bence kilolar

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ocak , 2012, 00:54:40
cnm bildigin kaliteli indirmeden izledigin film sitesi varmi deminden beri ariyom bulamiyom yaa  :cildir: :cildir: benim baktigim sitedeki filmleri izledik cogunu kalmadi bisey  :ehi: :ehi:

direkizle.net sitesinden izliyoruz canım biz eğer bakmadıysan oraya bak derim takılmadan izliyoruz

__nil__

canım benim kız hareketlenmeye başladı yine uyutmucak sanırım.o çok hareketlenmeden ben yataım en iyisi.iyi geceler canım sonra görüşürüz ecrini okşa göbüşünden annesi.