2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

dem_mu

slm kızlar nasılsınız bayadır giremiyorum malum bel fıtığı beni mahvetti sürekli hastanedeyim yada evde istirahatte serum yemekten bıktım artık bende geçen renkli ultrason aleti yeni gelmişti dr.a baya inceledi foto vermek için ama benim paşa bi türlü göstermedi çikolata yedim neler neler yok dr.bu çok inat dedi ve malesef 32.haftada izne ayrılıyorum iş yerinde oturamıyorum çok ağrım oluyo erken izne ayrılcam yapcak biş yok artık.tam olarak doğum tarihim 5 nisan kızlar sezeryan  :) :nazar:

bihterp3416

selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl geriyi pek okuyamadım kusura bakmayın  :crybaby2: artık fazla bilgisayar başında duramıyorum kasıklarım belim çok ağrıyor zorla yürüyorum niye bir hafta da böyle oldum anlamadım  :dontknow: geceleri de pek rahat yatamıyorum daha çok var Allah yardımcımız olsun  :amin: :amin:

fatoş2009

Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Ocak , 2012, 21:44:58
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 19 Ocak , 2012, 20:40:29
selam kızlar biz geldik kızımla nasılsınız görüşmeyeli bebişlerimiz neler yapıo kaç kilo olmuşlar bebişler

selam canım hoşgeldiniz biraz geç oldu cvp yazmam ama olsun gelince görürsün.biz iyiyiz çok şükür 2 gün önce doktordaydık 1.750 gram kilosu 40 cm boyu olmuş teyzesi.siz nasılsınız senin bebiş ne alemde nasıl gidiyor?
bizde  çok iyiyiz canım 3 hafta önce de biz gittik doktra 1kiloyduk hafataya gideceğiz bakalımkaç kilo olmuşuz inşallah sağlıklıdır bu arada  hepimiz sağlıklı bi şekilde kucağımıza alalım çocuklarımızı

__nil__

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 20 Ocak , 2012, 13:32:10
amin nilcim amiinnn :opucuk:

nilcim bizde göremedik daha bi yüzünü hep sırtı dönükoluyor ultrason zamanı yadaa elleriyle yüzünü kapatıyor yavrum benimm :love3: cikolata yiyip gittim geçen yine aynıydı saglıklı olsundaaa beklerizzzartık

senin paşanda nazlanıyor desene ağırdan satıyor kendini :D olsun canım gösterir elbet

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar bizde geldik  :flowers: :flowers: :flowers:
nasilsiniz bakalim sükür bi haftayida devirdik sayilir  :basardim: :basardim: :nazar: :nazar:
bugün morelim cok iyi deil nedenide kizimin odasi icin aradilar güya Türkiyeden gelen tirda bizim odamiz yokmus yanlislik olmus  :violent1: :violent1: :violent1: hicde inanmadim nasil yanlislik olur ya kac aydir zaten bekliyoz  :caca: :caca:
bebeginiz yerde yatmasin size simdilik kullanmaya yatak gönderelim diyo  :cildir: :cildir: dedim kizimin zaten kücük yatagi var ama esyalari nolcak hep sepetlerde ütüleyemedim bile  :caca: :caca: güyaaa 2.ayin sonu 3.ayin ilk haftasi gelcek ama sanmiyom  :dontknow: :dontknow: valla Almanlar kadar düzenli insan görmedim dedikleri günde hatta saatte geliyo bisey alinca ama bunlar tembel  :caca: :caca: :caca: :caca: neysem beklicez artik napalim  :-\ :-\
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Ocak , 2012, 22:44:54
slm kizlar bizde geldik  :flowers: :flowers: :flowers:
nasilsiniz bakalim sükür bi haftayida devirdik sayilir  :basardim: :basardim: :nazar: :nazar:
bugün morelim cok iyi deil nedenide kizimin odasi icin aradilar güya Türkiyeden gelen tirda bizim odamiz yokmus yanlislik olmus  :violent1: :violent1: :violent1: hicde inanmadim nasil yanlislik olur ya kac aydir zaten bekliyoz  :caca: :caca:
bebeginiz yerde yatmasin size simdilik kullanmaya yatak gönderelim diyo  :cildir: :cildir: dedim kizimin zaten kücük yatagi var ama esyalari nolcak hep sepetlerde ütüleyemedim bile  :caca: :caca: güyaaa 2.ayin sonu 3.ayin ilk haftasi gelcek ama sanmiyom  :dontknow: :dontknow: valla Almanlar kadar düzenli insan görmedim dedikleri günde hatta saatte geliyo bisey alinca ama bunlar tembel  :caca: :caca: :caca: :caca: neysem beklicez artik napalim  :-\ :-\

ay canımm stres yapma ya napçan burda böyle aksiliksiz bir iş yapmazlar malesef.neyseki bebeğinin yatacağı yatağı varmış eşyalarınıda bi süre kendi dolaplarında yer açıp koyarsın canım geçici bisüre.

lagrima

selam nasılsınız hanımlar? berbat bir gece geçirdim gecenin 5 inden sabah 7 ye kadar uyanıktım mide yanmam mahfetti beni. gece sütmü içmedim sodamı içmedim muzmu yemedim yok Allahım öldüm 7den sonrada kramplarla uğraştım offfff ne kötü bir gün şu saat oldu hala midem yanıyor kavruluyor...

azelia

Kızlar bugün okuduklarıma bakılırsa herkes azcık sıkıntıda:( noluyo bize böyleeee... gülcüm canını sıkma, gelir odanız, azcık idare edersin, zaten hemen o odada yatmicak ya... eşyalarını da kendi dolabına koyuver, sonra yerleştirirsin üzülme canım benimmm... ben de bugün aradım, 10 şubatta getiricez merak etmeyin dediler... bakalım hayırlsıı...

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 21 Ocak , 2012, 19:22:45
selam nasılsınız hanımlar? berbat bir gece geçirdim gecenin 5 inden sabah 7 ye kadar uyanıktım mide yanmam mahfetti beni. gece sütmü içmedim sodamı içmedim muzmu yemedim yok Allahım öldüm 7den sonrada kramplarla uğraştım offfff ne kötü bir gün şu saat oldu hala midem yanıyor kavruluyor...

selam canım mide yanmasını doğal şeylerle geçirmekle uğraşma boşuna hiçbir işe yaramıyor doktoruna söyle şurup yazsın o yazmazsada sen al.ben "rennie" isimli şurubu kullanıyorum iyi geliyor.tavsiye ederim.krampların varsada hergün bir tane magnezyum tablet suda eritip iç canım.uykusuzluk konusunda bişi diyemicem  çünkü aynı dert bendede var malesef

elifyusufduru

:hello: BENIMDE TAHMINI DOGUM TARIHIM 23 MART :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: elifyusufduru - 22 Ocak , 2012, 21:08:12
:hello: BENIMDE TAHMINI DOGUM TARIHIM 23 MART :love7:
hosgeldin cnm  :opucuk: :opucuk: senide ekliyelimmi listeye  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

azelia          :nazar:_________3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:_________6 Mart____ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:__________7 Mart____  :nazar: :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
yağmurnisa :nazar:__________21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
elifyusufduru  :nazar:_________23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:__________25 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
lagrima        :nazar: _________4 Nisan____     :nazar:  :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_________13 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_________13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_________14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_________17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_________18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_________18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:___________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:_________20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:_________2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_________16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_________21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_________25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:______30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:
ERKEK  :binkybaby:

__nil__

azelia          :nazar:_________3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:_________6 Mart____ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:__________7 Mart____  :nazar: :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
__nil__        :nazar:__________20 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
yağmurnisa :nazar:__________21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
elifyusufduru  :nazar:_________23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _________4 Nisan____     :nazar:  :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_________13 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_________13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_________14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_________17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_________18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_________18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:___________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:_________20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:_________2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_________16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_________21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_________25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:______30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:
ERKEK  :binkybaby:

__nil__

selam kızlar ben geldimn bu arada lsitede eski tarih kalmış diye düzelttim 20 mart bizim doğum tarihimiz.sizde ne var ne yok.

bu arada elif arkadaşımızın kızının ismine bayıldım duru nil :k06: biri benim biri kızımın adı süper yaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ocak , 2012, 22:22:29
selam kızlar ben geldimn bu arada lsitede eski tarih kalmış diye düzelttim 20 mart bizim doğum tarihimiz.sizde ne var ne yok.

bu arada elif arkadaşımızın kızının ismine bayıldım duru nil :k06: biri benim biri kızımın adı süper yaa
as cnm hgdiniz  :opucuk: :opucuk: iyiyiz sükür sen nasilsin duru nasil  :k06: :k06: evet duru nil ismi tam senlik olmus  :k06: :k06: