2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

selam teyzeleri biz geldik kızımla :wave:  nasılsınız?biz süperiz.bugün doktora gittik.çok şükür kızım iyiymiş.herşey yolundaymış.Suyu,eşi vs. iyiymiş.Kilosu 1.750 gram boyuda 40 cm olmuş.Gelişimi önden gidiyormuş.normal doğum tarihimiz 20 mart mış.Ama tabi sezeryan olursa 2 hafta erken alındığından daha erken de olabilir dedi doktor.Yani bizim şafak 5 gün  daha öne geldi anlayacağınız :muzz: Doktoruma karnımdaki sertleşmeyi sordum olabilir çok normal bebek hareketlerinde değişme azalma olmadığı sürece sorun yok dedi.
Nst ye bir dahaki kontrolden itibaren gidicekmişim.Artık 2 haftada bir kontrolümüz var  :hello2: :basardim: sık sık görücem kızımı. :love9: bugün kızımın babaneside geldi kontrole.ona naz yaptı dönmedi yüzünü.doktorda görebilsin diye git meyve suyu filan iç yarım saat sonra tekrar bakayım dedi.Bizde öyle yaptık.Rüşveti alınca kızım hemen dönmüş yüzünü :ehi: Sonra doktor 4 boyutlu olarak fotosunu çekti sanki dudak büküo gibi çıktı çok tatlı yaa :nazar: Sonrada ayaklarını gördük doktor ilkkez bir bebeğin ayaklarını böyle net gördüm dedi ayaklarınında fotosunu 4 boyutlu çekip verdi bize.
bu ay 2 kilo değilde 2 kilo 400 gram almışım diye neden 400 gram fazla almışım diye laf söyledi doktor :caca:  yaranamıyorum kadına yaa  :BangHead: sinir oldum gene bu kilo muhabbetine
Şimdilik bizden bu kadar..Çok şükür herşey yolundaymış ya o yeter bize. :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizinin iyi olmasina sevindim cnm masallah  :nazar: :nazar: :love7: :love7: bende bugün sade nstye girdim hersey yolunda sükür bizimde kontrollerimiz haftada 1 oldu her hafta gitcem artik  ::)
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ocak , 2012, 18:40:54
kizinin iyi olmasina sevindim cnm masallah  :nazar: :nazar: :love7: :love7: bende bugün sade nstye girdim hersey yolunda sükür bizimde kontrollerimiz haftada 1 oldu her hafta gitcem artik  ::)

aa ne güzel canım yaa.bizim şimdilik 2 haftada bir heralde 36.haftadan sonra daha sık çağırıcakmış.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ocak , 2012, 19:40:49

aa ne güzel canım yaa.bizim şimdilik 2 haftada bir heralde 36.haftadan sonra daha sık çağırıcakmış.
olabilir cnm Türkiyede baska oluyo  ::) artik yavas yavas sonlara yaklastik  :basardim: :basardim: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ocak , 2012, 19:46:29
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ocak , 2012, 19:40:49

olabilir cnm Türkiyede baska oluyo  ::) artik yavas yavas sonlara yaklastik  :basardim: :basardim: :nazar: :nazar:

evet ya karnımın sertliğinide sordum olabilir normal dio doktor.hareketleri azalmadıkça sorun yok diyor.Off ben şimdi doğurana kadar her karnım sertleştiğğinde böyle acı mı çekicem cidden acıo çok ya

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende bidaha gittimde sorarim ama bi faydasi olurmu bilmem  :dontknow: ayni der belki ama benim doktorum magnezyum kulllan sert olunca demisti dene istersen bende denicem belki faydasi olur  :dontknow:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ocak , 2012, 19:54:59
bende bidaha gittimde sorarim ama bi faydasi olurmu bilmem  :dontknow: ayni der belki ama benim doktorum magnezyum kulllan sert olunca demisti dene istersen bende denicem belki faydasi olur  :dontknow:

ben de de var magnezyum kullanayım bakalım inş faydası olur

rusta

faydası oluyo kızlar ben kullanıyorum gercekten rahatlatıyor

azelia

kızlarrrr biz geldikkkk... yazılanları okudum, bikaç gündür giremedim de... Hazırlıklar tam gaz sürüyo sanırım herkeste.. Arada bitakım sıkıntılarımız oluyo tabi hepimizin ama dayanın az kaldı... Ben dün gece hiç uyumadım mesela, bu sabah kalktım işe gittim 6 ya kdr çalıştım geldim, yemek hazırladım toparladım şimdi oturdum... ama uyumicam erken... yoksa gece uyuyamıyorum:(

Pazartesi randevumuz vardı bizimde... Oğlum 2.250 gr olmuş maaşallah...  :nazar: AYRICAAA TERS DÖNMÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:) çok mutluyum herşey yolundaaaa... Umarım zamanında ve normal bi şekilde gelir ve kavuşuruzzz...

Biz de kıyafetlerimizi c.tesi günü yıkıycaz ve çantamızı hazırlicaz... artık iyice daraldı vakit... bi de en önde ben varım... Balık burcu bebeği annesi olarak:)

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 18 Ocak , 2012, 20:32:17
kızlarrrr biz geldikkkk... yazılanları okudum, bikaç gündür giremedim de... Hazırlıklar tam gaz sürüyo sanırım herkeste.. Arada bitakım sıkıntılarımız oluyo tabi hepimizin ama dayanın az kaldı... Ben dün gece hiç uyumadım mesela, bu sabah kalktım işe gittim 6 ya kdr çalıştım geldim, yemek hazırladım toparladım şimdi oturdum... ama uyumicam erken... yoksa gece uyuyamıyorum:(

Pazartesi randevumuz vardı bizimde... Oğlum 2.250 gr olmuş maaşallah...  :nazar: AYRICAAA TERS DÖNMÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:) çok mutluyum herşey yolundaaaa... Umarım zamanında ve normal bi şekilde gelir ve kavuşuruzzz...

Biz de kıyafetlerimizi c.tesi günü yıkıycaz ve çantamızı hazırlicaz... artık iyice daraldı vakit... bi de en önde ben varım... Balık burcu bebeği annesi olarak:)

hoşgeldin canım maşallah size.inşallah sen önce sağlıkla kucağına alırsın da ondan sonra sırayla bizde geliriz arkandan hayırlısıyla.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 18 Ocak , 2012, 20:32:17

hgdiniz cnm  :opucuk: masallah pasaya ins benimkide artik ters döner bekliyom  :k06: sen ne güzel kilosunu filann biliosun ben artik dogunca bilcem artik bakmiyo doktorum haftada bir gidiyom artik ama alltan bakiyo nst giriyom bitti  ::) bence cok bekletme esyalari hazirla yika sen hala calisiyomusun ne zaman baslicak dogum iznin  :icon_scratch: geceleri bende uyuyamiyom valla wc gitmekten mide yanmasindan filan  :sleepy1: bide dün gece beni bi kasinti tuttu cok kötü oldum  :honk: :honk:

azelia

İnşallah güzelim inşallah... Ay gittikçe heyecanlanmaya başladım ben... oğlumun 2 hafta önce bi fotosunu aldık durup durup ona bakıyorum, direk yüzü belli... buraya ekliyim de bakın. O kdr net kiiii

azelia

doğum iznim 3 hafta sonra başlicak gülcüm.. 37. hafta bitince... 3 hafta öncesinde 13 hafta sonrasında kullanıyorum. Bi de ücretsiz izin kullanabilirsem 1-2 ay... ozaman oğlum 5-6 aylıkken işe geri dönmüş olurum. Ozaman da kendini kurtarır paşam:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 18 Ocak , 2012, 20:46:11
doğum iznim 3 hafta sonra başlicak gülcüm.. 37. hafta bitince... 3 hafta öncesinde 13 hafta sonrasında kullanıyorum. Bi de ücretsiz izin kullanabilirsem 1-2 ay... ozaman oğlum 5-6 aylıkken işe geri dönmüş olurum. Ozaman da kendini kurtarır paşam:)
insallah cnm  :opucuk: sen calisinca ogluna kim bakcak  :icon_scratch: ben kizim krese baslayana kadar calismam diyom  :suclu: o kresteyken yarim gün caliscam yeter bana  :k06: :k06:

azelia

annem bakar canım. Daha 47 yaşında annem... Çok genç ve dinç yani maaşallah:) nerdeyse kendi çocuğu olabilecek yaşta:) o olmasa ben de çalışamam zaten...

Gülcüm buraya foto nerden ekleniyo yaaa sen bazen resim ekliyosun ya sayfaya