2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Ocak , 2012, 01:32:48
selam bende katıldım aranıza.. Allah nasip kısmet ederse mart sonu nisan başı oğluma kavuşacagım...
aramiza hosgeldiniz oglusunlan  :opucuk:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 15 Ocak , 2012, 18:40:37
Teyzeleri ve melek kankalarııııııııııııı:)))) biz geldikkkkkkkkkkkk... yarın sabah 9 da randevumuz var, oğlumuzu görcez yineee inşallah... çok heyecanlıyız... karnımı açtım şu an izliyorum öyle komik hareketler yapıyo ki sıpam:) gülcem gülemiyorum:))

Bu arada ben de normal doğumdan yanayım kızlar... Umarım şartlar iyi olur bi aksilik çıkmaz ve doğal yolla kavuşurum oğlumaaaaaaaaa
slm cnm ne güzel gene görcen oglusunu  :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: bende sali günü gene nst ye gircem  ::) sende basladinmi nstye ben 3.ye gircem  ??? nasil gidiyo son ayimiz benim cok zor aslinda cokda zor deil ama agirlastim iyice geceleri wc gitmekten uyuyamiyom  :sleepy1: bide arada sanci vuruyo bana sende oluyomu  :icon_scratch: karnim tas kesiliyo bazen kötü oluyom  :dontknow: bu haftada esim gececi tekim korkuyom azcik  :suclu:

bihterp3416

selam kızlar kimsecikler var mı burda  :hello:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Ocak , 2012, 19:44:26
as cnm hg biz burdayiz  :wave: :wave: esim ise gitti bende kizimin esyalarini yikadim simdide dinleniyoz sen napiyosun iyimiisn  :opucuk:

lagrima

Muhammed Turab ismide inşallah isminide yazın oğlumun.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

azelia          :nazar:_________3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:_________6 Mart____ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:__________7 Mart____  :nazar: :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
yağmurnisa :nazar:__________21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
__nil__        :nazar:__________25 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
lagrima        :nazar: _________4 Nisan____     :nazar:  :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_________13 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_________13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_________14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_________17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_________18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_________18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:___________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:_________20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:_________2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_________16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_________21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_________25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:______30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:
ERKEK  :binkybaby:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Ocak , 2012, 19:53:54
as cnm hg biz burdayiz  :wave: :wave: esim ise gitti bende kizimin esyalarini yikadim simdide dinleniyoz sen napiyosun iyimiisn  :opucuk:
hoşbulduk canım  :opucuk: benim de eşim işe gitti gece bebişimle başbaşayım iyiyim çok şükür gün sayıyorum hergün  :toothy10: :k06: ohh iyi yapmışsın canım hazırlıklarını son zamana bırakma ..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Ocak , 2012, 20:27:17
hoşbulduk canım  :opucuk: benim de eşim işe gitti gece bebişimle başbaşayım iyiyim çok şükür gün sayıyorum hergün  :toothy10: :k06: ohh iyi yapmışsın canım hazırlıklarını son zamana bırakma ..
sende yanlizsin anlasilan  :k06: :k06: gerci yanliz deiliz kizlarimiz bizimlen  :love7: :love7: :opucuk: eet cnm son hersey alindi yikandi odasinda kurutuyom kaloriferin üzerine atiyom odasi bebek koktu resmen   :love8: bebek yumusaticiylan 30dk cabuk yikamaya verdim yipranmasinlar diye  :muzz: :muzz: odasi gelince ins dolaplarina ütüleyip yerlestircem  :-* hastane cantamda hazir esime diycem arabaya koy sonra panik olur unuturuz  :ehi: :ehi: sende hazirlan  :laughing7:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Ocak , 2012, 20:35:06
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Ocak , 2012, 20:27:17
sende yanlizsin anlasilan  :k06: :k06: gerci yanliz deiliz kizlarimiz bizimlen  :love7: :love7: :opucuk: eet cnm son hersey alindi yikandi odasinda kurutuyom kaloriferin üzerine atiyom odasi bebek koktu resmen   :love8: bebek yumusaticiylan 30dk cabuk yikamaya verdim yipranmasinlar diye  :muzz: :muzz: odasi gelince ins dolaplarina ütüleyip yerlestircem  :-* hastane cantamda hazir esime diycem arabaya koy sonra panik olur unuturuz  :ehi: :ehi: sende hazirlan  :laughing7:
evet canım artık yanlız değiliz kızlarımızlan beraberiz  :hieyt: ya canım benim daha çok eksiğim var bu şehri bilmiyorum ne nerede satılıyor bilmiyoruz bide hiç tek alışverişe çıkmadım artık bende diyorum eşime almaya başlayalım diye  :k06: annem almış ama dediğim gibi öyle cicili bicili birşeyleri yok ben oda yapmıyorum ya canım park yatak alacam biraz büyüdükten sonra oda yaparım diye düşünüyorum bakalım kısmet internetten birkaç parça bişey alayım diyorum ama bir türlü bakamadım internete zaten üç gündür bağlanmış nereye gireceğimi şaşırdım  :toothy10: ohh mis gibi kokuyordur şimdi .. canım bende 30. haftanın üstüne çıkayım hazırlarım diyorum ...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gec kalmadin ya cnm alirsin bende 30.haftamdan sonra tam almaya baslamistim zaten insan gördükce aliyo cogunuda internetten aldim aynisi magazalarda vardi ama internet kolayima geldi  :k06: :k06: sonradan odasini alirsin nolcak zaten hemen odasinda kalmicak ya  :k06: bende ilk aylar yanimda yatmasi icin sepet aldik sonrasinda odasinda gecicek ins  :love7: ay su son zamanlarda gecsinde artik kizima kavusayim valla sabirsizlaniyom  :k06: :k06: nerdeyse 6haftam kalmis  :nazar: :love7: :muzz: :muzz: :muzz:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Ocak , 2012, 20:59:02
gec kalmadin ya cnm alirsin bende 30.haftamdan sonra tam almaya baslamistim zaten insan gördükce aliyo cogunuda internetten aldim aynisi magazalarda vardi ama internet kolayima geldi  :k06: :k06: sonradan odasini alirsin nolcak zaten hemen odasinda kalmicak ya  :k06: bende ilk aylar yanimda yatmasi icin sepet aldik sonrasinda odasinda gecicek ins  :love7: ay su son zamanlarda gecsinde artik kizima kavusayim valla sabirsizlaniyom  :k06: :k06: nerdeyse 6haftam kalmis  :nazar: :love7: :muzz: :muzz: :muzz:
bende öyle yapmayı diüşünüyorum canım internetten de bakacam ama işte eşim çok internetten alma taraftarı değil bakalım ikna ederim inşş.. ya bide ben herşeyde öyle kararsızım ki hiçbirşey alamıyorum ne kendime ne bebeğime kararsızım artık hastalık gibi geliyor bana nasıl atarım üstümden bilmiyorum  :crybaby2: şimdi ben nisanda doğacam ya üç altı aylık yaz kıyafetleri alayım dimi işte kaç aylık alacağımı hiç bilmiyorum  :dontknow: :dontknow: ayy canım sabırsızlanıyorsun rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride gösterir inşş  :amin: azcık kalmış canım sabret normal istiyon demi sen

lagrima

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Ocak , 2012, 21:22:38
merhaba nasılsınız?
hosgeldin iyiyiz sükür sen nasilsin nasil gidiyo hamislik

bihterp3416

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Ocak , 2012, 21:03:10
Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Ocak , 2012, 20:59:02
bende öyle yapmayı diüşünüyorum canım internetten de bakacam ama işte eşim çok internetten alma taraftarı değil bakalım ikna ederim inşş.. ya bide ben herşeyde öyle kararsızım ki hiçbirşey alamıyorum ne kendime ne bebeğime kararsızım artık hastalık gibi geliyor bana nasıl atarım üstümden bilmiyorum  :crybaby2: şimdi ben nisanda doğacam ya üç altı aylık yaz kıyafetleri alayım dimi işte kaç aylık alacağımı hiç bilmiyorum  :dontknow: :dontknow: ayy canım sabırsızlanıyorsun rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride gösterir inşş  :amin: azcık kalmış canım sabret normal istiyon demi sen
cnm bende öyleydim valla al al alistim valla  :ehi: :ehi: bi basla gerisi gelir valla  :k06: ilk zamanlar soguk olur belki kislik al sonrasini yazlik alirsin  :opucuk: bende öyle yaptim cogunluk ama uzun kollu burda yaz cok olmadigi icin üsümesin kizim  :love7: