2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

sweetrose25

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ocak , 2012, 22:55:07
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Ocak , 2012, 19:23:15
mrb canım şukur bebişinın sorunu yokmuş bende gıttım doktoruma ayrıntılı olmasada baya bı ınceledı oğluşumu ama kalbınde nokta şeklınde parlaklık varmış burdakı özel hastanelerden bırınde prof var ona yönlendırdı parlıklıgın adıda HİPEREKOJEN FOKUS ( Kalpte) bu ve down sendorumunun bulgularından bırıymış ama sağlıklı bebeklerdede görulebılyıormuş canım çok sıkkın  :y25: :y25:

canım ayrıntılı ultrasonda ne var ne yok çıkıyor o nedenle ayrıntılıya girmeden hemen endişelenme bebeğinde üzülmesin.içini ferah tut canım

çok saol canım bugün daha iyiyim dua ediyorum sadece bide gitceğim doktor ayrıntılı ultrasonda iyiymiş iny gittiğim zaman bebeğimde bişeyler çıkmaz Rabbim hepimizin bu cuma gününde dualarını geri çevirmesin ve hepimiz inş sağlıkla hayırla bebişlerimize kavuşuruz :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

azelia          :nazar:______________3 Mart____   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:________________6 Mart____ :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
__nil__        :nazar:_______________27 Mart____   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:______________17 Nisan___    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___    :nazar:    :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________________18 Nisan_____   :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___      :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____   :nazar:    :binkybaby:
HATDEV        :nazar:______________16 Mayıs___    :nazar:   :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___     :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__     :nazar:    :binkybaby:
ERKEK  :binkybaby:
:nazar: :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ocak , 2012, 14:41:18
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 12 Ocak , 2012, 22:52:27
KIZLAR SELAMMMMMMM BENN GELDİMMMMM  :opucuk: :opucuk: AYLAR SONRA BURDAYIM SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM YA  :love3: DEMİŞTİM EV TAŞIYACAZ DİYE EVİ TAŞIDIK BURASI YENİ LOJMAN OLDUĞUN İÇİN TELEKOMUN HATI DAHA YAPILMAMIŞTI İKİ AYDIR İNTERNETİ BEKLİYORUZ DAHA YENİ BUGÜN GELDİ İNTERNETİM GELİR GELMEZ BURAYI AÇTIM ARKADAŞLARIMI ÖZLEMİŞİM YA NASILSINZ İNŞ İYİSİNİZDİR GERİDEKİ YAZILARIN OKUMADAN HEMEN İLETİ YAZAYIM DEDİM  :k06: ÇOK ŞÜKÜR KIZLAR BEN İYİYİM 27. HAFTAMIZA GİRDİK BUGÜN BEBEĞİMİ GÖRDÜM HERŞEY YOLUNDA DOKTORUMU DEĞİŞTİRDİM BUNDAN ÇOK MEMNUNUM BAKALIM ARTIK NE OLACAK .. BU ARADA TEYZELERİ ERKEKTİ AMA ARTIK KIZZ  :toothy10: :toothy10: KIZIM OLUYOR  :muzz: HERŞEY YOLUNDA DEDİM AMA BUGÜNB ŞEKER YÜKLEMEM YAPILDI YÜKSEK ÇIKTI YARIN TEKRAR YAPACAK EĞER TEKRAR YÜKSEK ÇIKARSA DİYET VERECEKMİŞ BİDE BİRAZ FAZLA KİLO ALMIŞIM ON KİLO ALDIM YA  :k06: NEYSE ÇOK KONUŞTUM KIZLAR ARTIKIN GÖRÜŞÜRÜZ İNŞŞŞ  :hieyt:
as cnm hgdiniz kizinlan  :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: iyi sükür tasindin gözünaydin  :muzz: :muzz: :muzz: masallah baya ilerlemisin  :nazar: :nazar: artk hep gelirsin sohbetlere bari son zamanlarda zaman geciririz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
hoşbulduk teyzesi sağol canım iki buçuk ay olacak nerdese taşınalı yeni internet olduu  :caca: hiç sorma ya koşuşturmada öyle hızlı geçti günler 27. haftaya geldim maşallah.. sanada maşallah az kaldı bayagı büyümüş kızın çok geriden okuyamadım yazılanları ama .. gelirim inşş bir aksilik çıkmazsa son günlerimiz beraber geçer inşş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 13 Ocak , 2012, 19:25:19
KIZLAR SELAMMMMMMM BENN GELDİMMMMM  :opucuk: :opucuk: AYLAR SONRA BURDAYIM SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM YA  :love3: DEMİŞTİM EV TAŞIYACAZ DİYE EVİ TAŞIDIK BURASI YENİ LOJMAN OLDUĞUN İÇİN TELEKOMUN HATI DAHA YAPILMAMIŞTI İKİ AYDIR İNTERNETİ BEKLİYORUZ DAHA YENİ BUGÜN GELDİ İNTERNETİM GELİR GELMEZ BURAYI AÇTIM ARKADAŞLARIMI ÖZLEMİŞİM YA NASILSINZ İNŞ İYİSİNİZDİR GERİDEKİ YAZILARIN OKUMADAN HEMEN İLETİ YAZAYIM DEDİM  :k06: ÇOK ŞÜKÜR KIZLAR BEN İYİYİM 27. HAFTAMIZA GİRDİK BUGÜN BEBEĞİMİ GÖRDÜM HERŞEY YOLUNDA DOKTORUMU DEĞİŞTİRDİM BUNDAN ÇOK MEMNUNUM BAKALIM ARTIK NE OLACAK .. BU ARADA TEYZELERİ ERKEKTİ AMA ARTIK KIZZ  :toothy10: :toothy10: KIZIM OLUYOR  :muzz: HERŞEY YOLUNDA DEDİM AMA BUGÜNB ŞEKER YÜKLEMEM YAPILDI YÜKSEK ÇIKTI YARIN TEKRAR YAPACAK EĞER TEKRAR YÜKSEK ÇIKARSA DİYET VERECEKMİŞ BİDE BİRAZ FAZLA KİLO ALMIŞIM ON KİLO ALDIM YA  :k06: NEYSE ÇOK KONUŞTUM KIZLAR ARTIKIN GÖRÜŞÜRÜZ İNŞŞŞ  :hieyt:
as cnm hgdiniz kizinlan  :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: iyi sükür tasindin gözünaydin  :muzz: :muzz: :muzz: masallah baya ilerlemisin  :nazar: :nazar: artk hep gelirsin sohbetlere bari son zamanlarda zaman geciririz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
hoşbulduk teyzesi sağol canım iki buçuk ay olacak nerdese taşınalı yeni internet olduu  :caca: hiç sorma ya koşuşturmada öyle hızlı geçti günler 27. haftaya geldim maşallah.. sanada maşallah az kaldı bayagı büyümüş kızın çok geriden okuyamadım yazılanları ama .. gelirim inşş bir aksilik çıkmazsa son günlerimiz beraber geçer inşş
ne güzel kosturmaca icinde zamanin hemen gecmis  :k06: :k06: bu arada oglun nasil kiz oluverdi doktorada sasirdim  :laughing7: ya bana doktorum kiz dedi ama benim göbisi görenler idaya bile giriyolar erkek cikcak diyolar  :dontknow: :dontknow: top gibi göbisten kiz cikan yokmu hic alla alla  :icon_scratch: :ehi: :ehi: sinir oluyom ya bi kiside kiz desin hep erkek dimi erkek bu diyolar tmm farketmez saglikli olsunlar ama herseyim kiz esyasi aldim erkek olsa esyasi yok giymeye  :k06: :k06:

bihterp3416

13 Ocak , 2012, 20:23:27 #2974 Son düzenlenme: 14 Ocak , 2012, 19:08:20 bihterp3416
Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ocak , 2012, 20:01:21
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 13 Ocak , 2012, 19:25:19
ne güzel kosturmaca icinde zamanin hemen gecmis  :k06: :k06: bu arada oglun nasil kiz oluverdi doktorada sasirdim  :laughing7: ya bana doktorum kiz dedi ama benim göbisi görenler idaya bile giriyolar erkek cikcak diyolar  :dontknow: :dontknow: top gibi göbisten kiz cikan yokmu hic alla alla  :icon_scratch: :ehi: :ehi: sinir oluyom ya bi kiside kiz desin hep erkek dimi erkek bu diyolar tmm farketmez saglikli olsunlar ama herseyim kiz esyasi aldim erkek olsa esyasi yok giymeye  :k06: :k06:
aynen canım ama biraz yorucuydu okadar ... hiç sorma ya oğlum birden kız oldu zaten o doktoru değiştirdim sinir oldum ona .. halen ultrasyon fotosunu görenler erkek diyor ama doktorum kız dedi o görünen pipi kayboldu anlayacağın  :k06: bana da herkes diyor sen erkek doğuracan diye ama artık kendimi kıza alıştıyorum .. bizimde ya tam erkek sayılmaz herşeyi ama tulum sonuçta kırmızı falan ama battaniye falan maviydi .. kaç aydır bir çorap bile almamışım hele kız üstü hiç yok sinir olmuşum almaya başlayayım diyorum bakalım ne zaman alacaz zavallım elbisesiz kalacak :) :toothy10:

__nil__

13 Ocak , 2012, 22:56:32 #2975 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2012, 13:36:59 __nil__

azelia          :nazar:_________3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:_________6 Mart____ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:__________7 Mart____  :nazar: :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
yağmurnisa :nazar:__________21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
__nil__        :nazar:__________25 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
lagrima        :nazar: _________4 Nisan____     :nazar:  :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
dem_mu       :nazar:_________13 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_________13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_________14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_________17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_________18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_________18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:___________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:_________20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:_________2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_________16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_________21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_________25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:______30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:

lagrima

selam bende katıldım aranıza.. Allah nasip kısmet ederse mart sonu nisan başı oğluma kavuşacagım...

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Ocak , 2012, 01:32:48
selam bende katıldım aranıza.. Allah nasip kısmet ederse mart sonu nisan başı oğluma kavuşacagım...

merhaba hoşgeldin aramıza.senide listeye eklerim eğer istersen bunun için beklenen doğum tarihini yazman yeterli

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ocak , 2012, 01:49:12

merhaba hoşgeldin aramıza.senide listeye eklerim eğer istersen bunun için beklenen doğum tarihini yazman yeterli
hoşbuldum. şimdi sata göre 4 nisan. ama 1 1.5 hafta geç döllenmem var ultrasonlarda cıkan ve doktora göre 14 nisan. hayırlısı bakalım. ben sezeryan düşünüyorum zaten o sebeple ben karar vercem tarihine bir aksilik olmaz sa :D

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Ocak , 2012, 10:34:04

hoşbuldum. şimdi sata göre 4 nisan. ama 1 1.5 hafta geç döllenmem var ultrasonlarda cıkan ve doktora göre 14 nisan. hayırlısı bakalım. ben sezeryan düşünüyorum zaten o sebeple ben karar vercem tarihine bir aksilik olmaz sa :D

ben şimdilik 4 nisan yazdım yine bir değişiklik olursa söylersin.benimde mart sonu gözüküyor ama bende sezeryan olabilriim o nedenle mart ortası da olabilir.bakalım hayırlısı inş

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ocak , 2012, 13:38:09

ben şimdilik 4 nisan yazdım yine bir değişiklik olursa söylersin.benimde mart sonu gözüküyor ama bende sezeryan olabilriim o nedenle mart ortası da olabilir.bakalım hayırlısı inş

benim sezeryan olmak istememin en büyük nedeni korku senin neden?

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Ocak , 2012, 16:00:24
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ocak , 2012, 13:38:09

benim sezeryan olmak istememin en büyük nedeni korku senin neden?

valla canım biçok sebep var bebeğin oradan çıkması bana ürkütücü geliyor birde oranın kesilmesi özellikle.dikiş vs. oluyor.ee diyorum hem o kadar sancı çekicem hemde yine de dikiş vs. olucak diye.acısız doğum yok malesef.sezeryandada sonradan ağrı oluo sonuçta ama ben öncesinde sıkıntı çekmek istemiyorum.doğuma gideceğim gün belli olsun hazırlanayım doğuma gideyim sonrasındada bebeğimin dünyaya geldiğini göreyim o doğduktan sonra acı çeksemde olur.ben doğum zamanı belli olmadığında daha çok stres yaparım gibi geliyor.birde kimi 1-2 saatte doğururken kimisi saatlerce acı çekio ondan sonra bide yok olmadı hadi sezeryana alalım diyolar vs.vs. istemiyorum böyle şeyler yaşamak.
benim doktorum özel hastanede olmasına rağmen normal doğurturmaktan yana.ama allahtan kızım haftasından iri gidiyormuş da doktor zaten böyle giderse 4 kiloyu geçer ve mecbur sezeryan olursun dedi.bakalım salı günü kontrolüm var merakla bekliyorum ne dicek diye

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ocak , 2012, 16:39:32

valla canım biçok sebep var bebeğin oradan çıkması bana ürkütücü geliyor birde oranın kesilmesi özellikle.dikiş vs. oluyor.ee diyorum hem o kadar sancı çekicem hemde yine de dikiş vs. olucak diye.acısız doğum yok malesef.sezeryandada sonradan ağrı oluo sonuçta ama ben öncesinde sıkıntı çekmek istemiyorum.doğuma gideceğim gün belli olsun hazırlanayım doğuma gideyim sonrasındada bebeğimin dünyaya geldiğini göreyim o doğduktan sonra acı çeksemde olur.ben doğum zamanı belli olmadığında daha çok stres yaparım gibi geliyor.birde kimi 1-2 saatte doğururken kimisi saatlerce acı çekio ondan sonra bide yok olmadı hadi sezeryana alalım diyolar vs.vs. istemiyorum böyle şeyler yaşamak.
benim doktorum özel hastanede olmasına rağmen normal doğurturmaktan yana.ama allahtan kızım haftasından iri gidiyormuş da doktor zaten böyle giderse 4 kiloyu geçer ve mecbur sezeryan olursun dedi.bakalım salı günü kontrolüm var merakla bekliyorum ne dicek diye

aynı sebeplerden bende sezeryan düşünüyorum. diyorum kendi kendime teknolojinin nimetlerinden yararlanmak varken ne diye saatlerce acı çekeyim ve kesilsin sonra dikilsin formu bozulsun oramın. aklın yolu birmiş  :opucuk: yandaş buldum ya kendime  :k06: sevindirik oldum. bende devlete gidiyorum doktor normal de normal diyor ama istemediğimi söledim işte. başka hast gitcem.[/b]

azelia

Teyzeleri ve melek kankalarııııııııııııı:)))) biz geldikkkkkkkkkkkk... yarın sabah 9 da randevumuz var, oğlumuzu görcez yineee inşallah... çok heyecanlıyız... karnımı açtım şu an izliyorum öyle komik hareketler yapıyo ki sıpam:) gülcem gülemiyorum:))

Bu arada ben de normal doğumdan yanayım kızlar... Umarım şartlar iyi olur bi aksilik çıkmaz ve doğal yolla kavuşurum oğlumaaaaaaaaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

azelia          :nazar:_________3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:_________6 Mart____ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:__________7 Mart____  :nazar: :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
yağmurnisa :nazar:__________21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
__nil__        :nazar:__________25 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
lagrima        :nazar: _________4 Nisan____     :nazar:  :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
dem_mu       :nazar:_________13 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_________13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_________14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_________17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_________18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_________18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:___________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:_________20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:_________2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_________16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_________21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_________25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:______30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby: