2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ocak , 2012, 00:56:17
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 11 Ocak , 2012, 13:55:33
kızlar selam ben geldim bugünde evde yatıyorum....ilaç kullanmaktan nefret ettiğim için almadım soğuk algınlığı ilacı sizden nezle olup ilaç kullanan oldu mu? dün sağlık ocağındaki dr. minoset içebilirsin dedi içmedim ama sesim ve burnum düzelmiyo...napsam ya..bizim dru aradım asistanı bikaç ilaç saydı dr. şuan muayenede bunları veriyo hamilelere alabilirsin dedi.. o yüzden bende tekrar aramadım içmemek için..
evde sürekli ıhlamur, kuşburnu, bolbol bal ile geçiştirmeye çalışıyorum yatasımda yok yatınca sıkılıyorum....ilaç kullanmadan iyileşen var mı?
dün sağlık ocağında kalbini dinlediler bebişimin çok iyiydi maşşallah ama bebeğimi görmeyeli çok  bişi olcak die çook korkuyorum şimdi öksürüyorumda biraz..karnım geriiliyo öksürrürken :crybaby2: :y25: :y25: :y25:

canım merhaba bende hamileliğimin 3.ayında ağrı bir grip geçirdim.malesef ilaç içemediğimden nerdeyse 10 günn sürdü normalde 3-4 günde geçerdi.burnuna deniz suyuy sprey kullabilirsin.ben vitaminimi içtim.sonra meyve yedim.birde minoset şurup gerçekten ağrıları kesiyor bende baş ağrısı olduğunda 1 kaşık şurup içiyorum iyi geliyor.öksürük içinde balla azcık toz zencefili karıştır iç anında kesiyor.ben bugünde öksürmeye başladım 1-2 kaşık ballı zencefil yedim hemen kesildi öksürük.çok geçmiş olsun canım tekrardan.bitki çaylarınada çok yüklenme herşeyin fazlası zarar unutma
tşkkürler canım şimdi biraz daa iiyim bende minoset aldım ama içmedim kötüye gidersem başlıcam sanki şimdi daa iiyim o yüzden ilaç içmeden dikkat etmeye çalışıyorum..çok saol..öpüyorum..
kızlar dikkat edin kendinize ve minişlere... :opucuk:

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

annişler neyaparsınız??

kızlar salı günü tetonaz ignesi oldum kolum şişti acıyorrr yaa :-\vurundugumda bişey yoktu geceleyin şişmiş ve acımaya başladıı :sad1:
çarşamba günüdee şekerime bakıldı tekrar açlık tokluk cok şükür düşük cıktı bu sefer  :hello2:demekki cikolata pasta abur cubur yemicez belli oldu  :tongue3::-\ 2-3 gün dikkatettim düzeldi 95 - 112 cıktı şekerim geçen hafta aclık toklu şeker 105-185 cıkmıştıı :honk:

kızlar benim ogluş yüzünü bi göstermedi bizeya hepsırtı dönükduruyorr siz nezaman gördünüzz yüzünü ilk?
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

__nil__

gülcüm dün selam yazmışsın ama görmemiişm canım kusura bakma.

şerifecim iyiyiz canım sen nasılsın? buarada bende en net şekildeyüzünü 20.haftada 4  boyutlu ultrasonda gördüm ondan önce görüodum ama normal ultrasonda öyle çok belli olmuo tabi. 20.haftadan beride devamlı doktor bir normal bakıo bide 4 boyutlu fotosunu verio bize öyle görüorum.

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ocak , 2012, 13:41:28

şerifecim iyiyiz canım sen nasılsın? buarada bende en net şekildeyüzünü 20.haftada 4  boyutlu ultrasonda gördüm ondan önce görüodum ama normal ultrasonda öyle çok belli olmuo tabi. 20.haftadan beride devamlı doktor bir normal bakıo bide 4 boyutlu fotosunu verio bize öyle görüorum.
nilcim aynı doktor normal bakıyor sonra 4 boyutlu da bakmak istiyor ama hergittigimizde sırtı dönük duruyorr sıpa sırtını gösterriyor bize  ;D yüzgörmelik istiyor dedi doktorr :k06:artık ne isterse yapcaz el mahkum :ehi:

rusta

slm şerifecm bizde aynıyız dönmüyo bizim oğlanda ne zamn doktora gtsek sırtı dönük ters diyo doktor göstermiyo yüzünü diyo napalm beklerz bizde  :ehi: :ehi: :ehi:

__nil__

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 12 Ocak , 2012, 16:57:50
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ocak , 2012, 13:41:28

nilcim aynı doktor normal bakıyor sonra 4 boyutlu da bakmak istiyor ama hergittigimizde sırtı dönük duruyorr sıpa sırtını gösterriyor bize  ;D yüzgörmelik istiyor dedi doktorr :k06:artık ne isterse yapcaz el mahkum :ehi:

:k06: ağırdan satıyor kendini desene.bizim bir defa öyle olduğunda doktor çikolata yiyip gel demişti sende öyle dene birde belki faydası olur

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: doktordan geldik bizde sükür hersey yolunda ama tembel kizim hala dönmemis bakalim bi daha bakcak dönmezse sonumuz maalesef sezeryan gözüküyomus  :-\ ins döner  :amin: :amin: :amin: nst ye girdim gene yarim saat bu sefer kizim cok oynadi ha bire sesler geliyodu bi karnima takilan aleti bile kaydirdi  :k06: :k06: :k06: :love7: doktor karnin hep sertmi oluyo dedi evet dedim  neden oluyo diye sormadim  :icon_scratch: gercekten sabah haric hep tas gibi  :dontknow: :dontknow: :dontknow: normalde 2haftada bir cagiriyodu simdi haftaya gene gel dedi nst icin  :dontknow: :dontknow:

sweetrose25

mrb canım şukur bebişinın sorunu yokmuş bende gıttım doktoruma ayrıntılı olmasada baya bı ınceledı oğluşumu ama kalbınde nokta şeklınde parlaklık varmış burdakı özel hastanelerden bırınde prof var ona yönlendırdı parlıklıgın adıda HİPEREKOJEN FOKUS ( Kalpte) bu ve down sendorumunun bulgularından bırıymış ama sağlıklı bebeklerdede görulebılyıormuş canım çok sıkkın  :y25: :y25:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Ocak , 2012, 19:23:15
mrb canım şukur bebişinın sorunu yokmuş bende gıttım doktoruma ayrıntılı olmasada baya bı ınceledı oğluşumu ama kalbınde nokta şeklınde parlaklık varmış burdakı özel hastanelerden bırınde prof var ona yönlendırdı parlıklıgın adıda HİPEREKOJEN FOKUS ( Kalpte) bu ve down sendorumunun bulgularından bırıymış ama sağlıklı bebeklerdede görulebılyıormuş canım çok sıkkın  :y25: :y25:
cnm üzülme ya belki doktorun öyle görmüstür  :dontknow: :dontknow: insallah öyle bisey yoktur hem seniin testler temiz cikmisti sonradan nasil olurki  :dontknow: bence git gene görün üzme kendini  :opucuk:

sweetrose25

canım ınş dedıgın gıbı olur sonuçlarım temızdı doktorumda endışelendırmek ıstemedı ama yınede ınsan takılıyo acabamı dıye çarşamba gıdıcem burdakı profa ayrıntılı ultrasonda baya bı ıyıymış bana çarşamba gelmez şimdı :'( :'(

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Ocak , 2012, 19:44:25
canım ınş dedıgın gıbı olur sonuçlarım temızdı doktorumda endışelendırmek ıstemedı ama yınede ınsan takılıyo acabamı dıye çarşamba gıdıcem burdakı profa ayrıntılı ultrasonda baya bı ıyıymış bana çarşamba gelmez şimdı :'( :'(
üzülme cnm hemen zaman gecer sen kafana takma icini ferah tut üzme yigenimi  :caca: :caca:

bihterp3416

KIZLAR SELAMMMMMMM BENN GELDİMMMMM  :opucuk: :opucuk: AYLAR SONRA BURDAYIM SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM YA  :love3: DEMİŞTİM EV TAŞIYACAZ DİYE EVİ TAŞIDIK BURASI YENİ LOJMAN OLDUĞUN İÇİN TELEKOMUN HATI DAHA YAPILMAMIŞTI İKİ AYDIR İNTERNETİ BEKLİYORUZ DAHA YENİ BUGÜN GELDİ İNTERNETİM GELİR GELMEZ BURAYI AÇTIM ARKADAŞLARIMI ÖZLEMİŞİM YA NASILSINZ İNŞ İYİSİNİZDİR GERİDEKİ YAZILARIN OKUMADAN HEMEN İLETİ YAZAYIM DEDİM  :k06: ÇOK ŞÜKÜR KIZLAR BEN İYİYİM 27. HAFTAMIZA GİRDİK BUGÜN BEBEĞİMİ GÖRDÜM HERŞEY YOLUNDA DOKTORUMU DEĞİŞTİRDİM BUNDAN ÇOK MEMNUNUM BAKALIM ARTIK NE OLACAK .. BU ARADA TEYZELERİ ERKEKTİ AMA ARTIK KIZZ  :toothy10: :toothy10: KIZIM OLUYOR  :muzz: HERŞEY YOLUNDA DEDİM AMA BUGÜNB ŞEKER YÜKLEMEM YAPILDI YÜKSEK ÇIKTI YARIN TEKRAR YAPACAK EĞER TEKRAR YÜKSEK ÇIKARSA DİYET VERECEKMİŞ BİDE BİRAZ FAZLA KİLO ALMIŞIM ON KİLO ALDIM YA  :k06: NEYSE ÇOK KONUŞTUM KIZLAR ARTIKIN GÖRÜŞÜRÜZ İNŞŞŞ  :hieyt:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ocak , 2012, 19:15:57
Slmm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: doktordan geldik bizde sükür hersey yolunda ama tembel kizim hala dönmemis bakalim bi daha bakcak dönmezse sonumuz maalesef sezeryan gözüküyomus  :-\ ins döner  :amin: :amin: :amin: nst ye girdim gene yarim saat bu sefer kizim cok oynadi ha bire sesler geliyodu bi karnima takilan aleti bile kaydirdi  :k06: :k06: :k06: :love7: doktor karnin hep sertmi oluyo dedi evet dedim  neden oluyo diye sormadim  :icon_scratch: gercekten sabah haric hep tas gibi  :dontknow: :dontknow: :dontknow: normalde 2haftada bir cagiriyodu simdi haftaya gene gel dedi nst icin  :dontknow: :dontknow:

selam canım öncelikle iyi olduğunuza sevindim.dönme konusuna gelince zaten en ernen 32. haftadan sonra dönüolarmış kiminin 34-36.civarı döndüğüde oluyormuş belli olmaz yani.bu arada o kasılmaları sormasının sebebi ve daha sık nstye çağırma sebebi erken doğumdan şüphelenmiş olabilir.karındaki kasılmalar doğum belirtilerinden yazıo internette belkide ondandır.bendede oluo bikaç gündür internetten bakmıştım öyle yazıodu.belkide ondandır canım.