2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

azelia

Ay benim de aynı canım.. ordan burdan kol dirsek kemik çıkıyo:) ama bu akşam çok kötü vuruyo kasıklara çıkçakmış gibi:( benimkinin de başı inmemiş daha... yukarda... ama daha erken dedi doktorumuz, iner dedi... çok hareketliyiz maaşallah... dönüp duruyoruz bi öyle bi böyle... ama 2 aydan sonra yüzünü görünce nası ağladım yaaa çok duygusalım bu ara...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 08 Ocak , 2012, 23:53:05
Ay benim de aynı canım.. ordan burdan kol dirsek kemik çıkıyo:) ama bu akşam çok kötü vuruyo kasıklara çıkçakmış gibi:( benimkinin de başı inmemiş daha... yukarda... ama daha erken dedi doktorumuz, iner dedi... çok hareketliyiz maaşallah... dönüp duruyoruz bi öyle bi böyle... ama 2 aydan sonra yüzünü görünce nası ağladım yaaa çok duygusalım bu ara...
:k06: :k06: :k06:bakalim insallah dönerler ben normal istiyom sezeryan istemiyom hayirlisi  :amin: :amin: bende cok duygusalim cnm ya dokunsalar aglicam  :crybaby2: :crybaby2: hamilelik iste  :k06: :k06: bide annemi daha cok iyi anliyom eskiden terslerdim kirardim  :violent1: :violent1: simdi cok pismanim valla  :y25: :y25: ne güzel dogmadan görmüsün ben 2keren karanlik oda 3d filan deil öyle gördüm bisey belli deildi  :k06: :k06: senin hazirliklar bittimi odasi arabasi cicileri filan
:nazar: :nazar:

azelia

olsun canım doğunca bol bol görücen kısmetse... sabret az kaldı güzelim.. ben de normal istiyorum, inşallah da normal yapıcam, bi aksilik çıkmazsa... Cicilerimiz hazır, odamızı seçtik sipariş etmedik bu hafta edicez... şubat başı gibi de gelir... Benim ihtiyaçlarım hazır... bi tek arabamız kaldı... o da sorun diil, bi günde gider beğenir alırız kısmetse. onun dışında hazırız oğluşumuz içinnnn...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 09 Ocak , 2012, 00:03:34
olsun canım doğunca bol bol görücen kısmetse... sabret az kaldı güzelim.. ben de normal istiyorum, inşallah da normal yapıcam, bi aksilik çıkmazsa... Cicilerimiz hazır, odamızı seçtik sipariş etmedik bu hafta edicez... şubat başı gibi de gelir... Benim ihtiyaçlarım hazır... bi tek arabamız kaldı... o da sorun diil, bi günde gider beğenir alırız kısmetse. onun dışında hazırız oğluşumuz içinnnn...
oh ne güzel  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bizimde sükür bitti  :hieyt: :hieyt: odasi bizimde subatta gelcek sonrasinda hemen esyalarini yikicam ütülücem yerlestircem  :muzz: :muzz: dogum cantamida hazirladim sende hazirlamadiysan hazirla dursun bi kenarda nolur nolmaz  :k06: :k06: sen nerden siparis verdin odasini

azelia

üff yaaaa 2 saat yazdıım yazdım gitmiş yazdıklarım:( çıkmadı sayfaya... Daha sipariş vermedim mobilyayı ama modokoda beğendim canım... bu hafta gidicez inşallah tekrar... çantamı da en kısa zamanda hazırlicam inşallah... içeriğinde eksik yok ama hazır diil:)) Ben şimdi yatiyorum malum sabah işe gitçem... Ama müsait oldukça girerim yine anlatmaya devam ederim... Öpüyorum seni ve prensesiiiiii... iyi geceler güzelim...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 09 Ocak , 2012, 00:14:47
üff yaaaa 2 saat yazdıım yazdım gitmiş yazdıklarım:( çıkmadı sayfaya... Daha sipariş vermedim mobilyayı ama modokoda beğendim canım... bu hafta gidicez inşallah tekrar... çantamı da en kısa zamanda hazırlicam inşallah... içeriğinde eksik yok ama hazır diil:)) Ben şimdi yatiyorum malum sabah işe gitçem... Ama müsait oldukça girerim yine anlatmaya devam ederim... Öpüyorum seni ve prensesiiiiii... iyi geceler güzelim...
tmm cnm kendine bide prensine iyi bak Allaha emanet olun gsrz  :opucuk: cantanida hazirla  :opucuk:

MERCİMEĞİM

Selam...biz de gelebildik...
Kızlar yazdıklarınızı okudum maşşalah bebişlerinize de size de....
ben çok fena nezle oldum ya...2 gündür salya sümük..işe geldim bide..ben izin aldııkça müdürem triplerden tirplere giriyo diye geleyim dedim ama odadaki herkese bulaştırcam.iinş müdüreme de :laughing7:
ne içmemi yapmamı önerirsiniz...ya bebişime bişey olcak bulaşak die çook korkuyorum....26- 27. haftada nezle olanınız varsa yazabilir miiii :y25: inşş kızım çokk iidir..  :amin: :amin: :amin: drumu aramaya gerek varmı sizce hemen bi nezle oldum die abartmasammı  :icon_scratch:
buarada babamızda yurt dışına gitti eğitime..dün akşam çok ağladım sonra annem üzme bebeğimi dedi..görende kocası aylarca kalıcak zanneder dedi sonra ağlamayı kestim eğitim 2 günlük çarşamba gelio zaten kociş :laughing7: herşeyi abartıom buara ben de acaip duygusalım.... :y25:

qonca

canm geçmiş olsun ..

ben nezle grip olduğumda ıhlamur kaynatıp içtim faydasını gördüm

içine de elma ayva tarçın ne bulduysam attım sana da tavsiye ederim canm

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: qonca - 09 Ocak , 2012, 11:46:50
canm geçmiş olsun ..

saol canım ben de haftasonu hep elma limon falan kaynattım ama içine zencefil tarçın atmaya korktum bişey olur mu die bu akşam ben de öyle yapıyım...tşrkr cnm...

qonca

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 09 Ocak , 2012, 11:52:23
Alıntı yapılan: qonca - 09 Ocak , 2012, 11:46:50
canm geçmiş olsun ..

saol canım ben de haftasonu hep elma limon falan kaynattım ama içine zencefil tarçın atmaya korktum bişey olur mu die bu akşam ben de öyle yapıyım...tşrkr cnm...

tarçının bi zararı yok ama zencefili bilmiyorum canm

__nil__

selam kızlar nasılsınız biz geldik kızımla.ya ne zamandır bir türlü giremedim uzun uzun siteye.tam bilgisayar oldu derken dün gecede elektrikler bir kesildi gelmek bilmedi yine giremedim.
Dün babamızla beraber kızımıza alışverişe gittik.bebek arabasından tut da ne kadar eksiği varsa bir kerede tamamladık kalanları.Yani kızımın artık eksiği kalmadı çok şükür teyzeleri.Benim bikaç eksiğim kaldı onlarda emzirme sütyeni vs. gibi küçük şeyler onlarıda hallettik mi geriye birtek eşyalarımızı yıkayıp ütüleyip yerleştirmek kalıyor onuda heralde önümüzdeki ay yaparız.

gülüm çantaya neler koydun canım yaz da bende koyarken kontrol edeyim eksik kalmasın.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 09 Ocak , 2012, 11:34:36
ben çok fena nezle oldum ya...2 gündür salya sümük..işe geldim bide..ben izin aldııkça müdürem triplerden tirplere giriyo diye geleyim dedim ama odadaki herkese bulaştırcam.iinş müdüreme de :laughing7:
ne içmemi yapmamı önerirsiniz...ya bebişime bişey olcak bulaşak die çook korkuyorum....26- 27. haftada nezle olanınız varsa yazabilir miiii :y25: inşş kızım çokk iidir..  :amin: :amin: :amin: drumu aramaya gerek varmı sizce hemen bi nezle oldum die abartmasammı  :icon_scratch:
buarada babamızda yurt dışına gitti eğitime..dün akşam çok ağladım sonra annem üzme bebeğimi dedi..görende kocası aylarca kalıcak zanneder dedi sonra ağlamayı kestim eğitim 2 günlük çarşamba gelio zaten kociş :laughing7: herşeyi abartıom buara ben de acaip duygusalım.... :y25:
as cnm hgdiniz diycem gitmisiniz cok gecmis olsun  :opucuk: insallah patronuna gecer de görür seni calistirmayi  :laughing7: :laughing7: hep cay ic ben limonlu papatya cayi icmistim hem zararsiz hemde etkili  :muzz: :muzz: :muzz: insallah hemen gecer ama korkma bisi olmaz  :opucuk: bende cok duygusalim  :y25: :y25:

MERCİMEĞİM

09 Ocak , 2012, 15:25:43 #2907 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2012, 15:28:31 MERCİMEĞİM
Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Ocak , 2012, 15:17:56
as cnm hgdiniz diycem gitmisiniz cok gecmis olsun  :opucuk: insallah patronuna gecer de görür seni calistirmayi  :laughing7: :laughing7: hep cay ic ben limonlu papatya cayi icmistim hem zararsiz hemde etkili  :muzz: :muzz: :muzz: insallah hemen gecer ama korkma bisi olmaz  :opucuk: bende cok duygusalim  :y25: :y25:

çok saol canım valla iiki varsınız içim rahatlıyo...geçen papatya çayı almıştım akşamları içeyim bari çook saol..
kızımda bugün okadar hareketli değil o yüzden korktum ama etrafıma sorduğum kadarıyla millet çok daha kötü hasta olmuşlar bişey olmamış...abartmıyım uyuyordur minişim inş...
buarada sevgili müdüreme geçsin inşallah gitcem odasında hapşurcam  :cildir:
Nilcim hayırlı olsun tüm eşyalarınız ya benim kızımın hala mendili bile yok...bu hafta sonu babası gelsin artık toptan alışverişe çıkcaz bizde...izmirrde nerelerden aldın genelde biz şimdiye kadar kemeraltına gittik birde joker bebeye ama bişi almadık baktık çok beğendik çıktık :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ocak , 2012, 14:16:13
selam kızlar nasılsınız biz geldik kızımla.ya ne zamandır bir türlü giremedim uzun uzun siteye.tam bilgisayar oldu derken dün gecede elektrikler bir kesildi gelmek bilmedi yine giremedim.
Dün babamızla beraber kızımıza alışverişe gittik.bebek arabasından tut da ne kadar eksiği varsa bir kerede tamamladık kalanları.Yani kızımın artık eksiği kalmadı çok şükür teyzeleri.Benim bikaç eksiğim kaldı onlarda emzirme sütyeni vs. gibi küçük şeyler onlarıda hallettik mi geriye birtek eşyalarımızı yıkayıp ütüleyip yerleştirmek kalıyor onuda heralde önümüzdeki ay yaparız.

gülüm çantaya neler koydun canım yaz da bende koyarken kontrol edeyim eksik kalmasın.
as cnm iyiyim sükür bende kosturmaca geciyo günler  :muzz: :muzz: :muzz: duru hanimin yeni arabasi hayirli olsun  :opucuk: hangisinden aldiniz  :icon_scratch: bende daha esyalarini yikamadim ütülemedim yapmam lazim  ::) ::)
cnm iki canta hazirlicam biri bana biri kizim icin kendimkine : 1pijama takimi bir saten gecelik takimi ic camasiri corap emzirme icin sütyen  havlu makyaj mazemesi bide eve dönerken giycegim elbise okadar sanirim  :icon_scratch:

kizim icin daha yapmadim ama yapcam ona cok lazim deilmis hastanede kaldigim sürece onlar giydiriyomus  :k06: sadece fotograf cektircez onun icin elbise corap filan alcam bide icine giymeye badi eve dönerkenede bi pijama takimi yanima alirim battaniyesini sapkasini eldivenini bide arabaya koymak icin oturacagi seyi türkcesini bilmiyom   :suclu: aklima bukadar geldi  :icon_scratch: eksik varsa sende bana söle  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 09 Ocak , 2012, 15:25:43
Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Ocak , 2012, 15:17:56

çok saol canım valla iiki varsınız içim rahatlıyo...geçen papatya çayı almıştım akşamları içeyim bari çook saol..
kızımda bugün okadar hareketli değil o yüzden korktum ama etrafıma orduğum kadarıyla millet çok daha kötü hasta olmuşlar bişey olmamış...abartmıyım uyuyordur minişim inş...
buarada sevgili müdüreme geçsin inşallah gitcem odasında hapşurcam  :cildir:
Nilcim hayırlı olsun tüm eşyalarınız ya benim kızımın hala mendili bile yok...bu hafta sonu babası gelsin artık toptan alışverişe çıkcaz bizde...izmirrde nerelerden aldın genelde biz şimdiye kadar kemeraltına gittik birde joker bebeye ama bişi almadık baktık çok beğendik çıktık :k06:
ha bide ben grip olmustum ozaman o papatya cayindan kaynamis kaynar suya döktüm 1lt kadar kücük legene sonra kafama havlu koydum kapatim buharini suratima burnuma cektim nefesim acildi dene cok iyi geliyo her yerin yumsuyo  :muzz: :muzz: :muzz: cnm benimde kizim senin haftalarinda az tekmelemisti hatta bi kac gün tik yoktu korktum hastaneye gittim megerse büyüme günlerindeymis hep uyumus  :sleepy1: :sleepy1: :k06: :k06: merak etme  :opucuk: simdide yeri daraldi diye cok oynamiyo sadece geceleri saat 11den sonra bi basliyo 3lere kadar atiyo sonra uyuyoz  :nazar: :k06: :k06: :k06: diyom simdiden belli gececi olcak uyutmucak bizi  :ehi: :ehi: