2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

sweetrose25

sevindım canım sonucunun ıyı çıkmasına bende yarın ayrıntılı ultrasona gıdecem ınş benım bebişdede sorun çıkmaz :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

rusta

rusta

gonca güzel çıkmış canm sonucun benm de 104 tü..bu aralar benm oğlumda aynı hep aşagılarda korkutuyo valla ilerliyoruz çok şükür yavaş yavaş olsun o kadar napalm katlanırız canm

__nil__

selam arkadaşlar nasılısınız? bir süredir yoktum bilgisayarım tamamen bozuldu onunla uğraştık.haber bile veremedim.gülüm merak etmişsiniz ama hiç girmeye fırsatım olmadı.ama aklım hep burada forumdaydı.şimdi yenisini alana kadar geçici bi bilg. getirdi eşim oradan giricem artık.
Biz iyiyiz kızmla.Kızım her geçen gün daha da büyüyor ve  çok hareketli, maşallah.Doktor kontrolümüzü bekliyorum sabırsızlıkla kısmetse 10 gün sonra gidicez.çok merak ediyorum büyümüşmü diye.inş herşey yolundadır.geçmiş sayfaları okuyamadım ama fırsat bulunca okucam neler kaçırmışım bakayım  :laughing7:
şimdilik böyle bizden bu kadar :wave:

MERCİMEĞİM

nil cnm hoş geldin tam da ben sana msj yazıyordum nerelerde kaldın diye...kalp kalbe karşıymışşş...
sevindim ii olmanıza...

teyzeleri benim minik prensesimde artık gündüzleri çok hareket ediyo maşşallah :nazar: ama akşamları uyuo sanırım babası yakalayamıyo hareketlerini.. ama geçen basına sağlam 3 tekme atttı bida yok
annem şimdiden alıştırdın çocuğu akşam olunca uyuyo diyo...ama geçen akşam misafirler vardı kalabalık resmen ne tarafımda kkonuşma oluyorsa o tarafa tekme attı gece yarısına kadar..misafirperver olcak sanırım boncuğum...benimde 14ünde randevu acaip merak ediyorum ya çok özledim ben onu... :love9:
iiyi olsunda  :amin: :amin: :amin: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Ocak , 2012, 16:13:53
selam arkadaşlar nasılısınız? bir süredir yoktum bilgisayarım tamamen bozuldu onunla uğraştık.haber bile veremedim.gülüm merak etmişsiniz ama hiç girmeye fırsatım olmadı.ama aklım hep burada forumdaydı.şimdi yenisini alana kadar geçici bi bilg. getirdi eşim oradan giricem artık.
Biz iyiyiz kızmla.Kızım her geçen gün daha da büyüyor ve  çok hareketli, maşallah.Doktor kontrolümüzü bekliyorum sabırsızlıkla kısmetse 10 gün sonra gidicez.çok merak ediyorum büyümüşmü diye.inş herşey yolundadır.geçmiş sayfaları okuyamadım ama fırsat bulunca okucam neler kaçırmışım bakayım  :laughing7:
iyi oldunuza sevindim cnm valla merak ettim sizi cok  :k06: :k06: hergün giriyodun ya girmeyince bi bosluk oldu  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ocak , 2012, 18:33:00
iyi oldunuza sevindim cnm valla merak ettim sizi cok  :k06: :k06: hergün giriyodun ya girmeyince bi bosluk oldu  :opucuk: :opucuk:

sağol canımm merak etmişsin tşekkür ederim düşündüğün için.sizde iyisinizdir umarım ecrin nasıl?

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 06 Ocak , 2012, 16:23:01
nil cnm hoş geldin tam da ben sana msj yazıyordum nerelerde kaldın diye...kalp kalbe karşıymışşş...
sevindim ii olmanıza...

teyzeleri benim minik prensesimde artık gündüzleri çok hareket ediyo maşşallah :nazar: ama akşamları uyuo sanırım babası yakalayamıyo hareketlerini.. ama geçen basına sağlam 3 tekme atttı bida yok
annem şimdiden alıştırdın çocuğu akşam olunca uyuyo diyo...ama geçen akşam misafirler vardı kalabalık resmen ne tarafımda kkonuşma oluyorsa o tarafa tekme attı gece yarısına kadar..misafirperver olcak sanırım boncuğum...benimde 14ünde randevu acaip merak ediyorum ya çok özledim ben onu... :love9:
iiyi olsunda  :amin: :amin: :amin: :nazar:

evet canım aynı anda yazmışız.maşallah bebişe kıpıurdak olcak demek benimkide öyle valla gece gündüz durmuo.ama eşim çok denk gelemio.en çok oynadığı zamanlar ya eşim işte oluo yada uyumuş oluo kısmetine :D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 07 Ocak , 2012, 12:26:43
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ocak , 2012, 18:33:00

sağol canımm merak etmişsin tşekkür ederim düşündüğün için.sizde iyisinizdir umarım ecrin nasıl?
sükür iyiyz cnm gecelerimiz uykusuz mide yanmasi filan var ama bunlar hepsi gecici  :k06: :k06: bu aralar hep alisveristeyiz bütün eksikler tamamlanmaya basladi dogum cantami hazirladim sayilir hazirda beklesin nolur nolmaz  :k06: :k06: kosturmaca günler gecip gidiyo sükür az kaldi  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: senden naber cnm naptin hazirladinmi esyalari filan  :opucuk:

fatoş2009

selam güzel anneler biz geldik kızmla ama kimsecikler yok  bu arada doktoran gittik kızım 1 kilo olmuş vee  uzun boylu olacakmış babası gibi doktor ölededi çok ii gelişiyomuş inşallah nazar falan değmez 2 hafta daha önceden gelişiyomuş bakalım hayırlısı

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

azelia          :nazar:______________3 Mart____   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:________________6 Mart____ :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
__nil__        :nazar:_______________27 Mart____   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:______________17 Nisan___    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________________18 Nisan_____   :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___      :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____   :nazar:    :binkybaby:
HATDEV        :nazar:______________16 Mayıs___    :nazar:   :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___     :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__     :nazar:    :binkybaby:
ERKEK  :binkybaby:

azelia

kızlar selam... biz geldikkkk... sizi çok özledik, geride kalan bi kaç sayfayı okuduk oğluşumla, herkes iyi sanırım... listemize de kocaamaaaaan bi  MAAŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar: ...NE ÇOK ERKEKİMİZ VAR YAAA:) kızlar da kıymetli oldu aaaaa:))) oğlumun profilden bi fotğrafını aldık, o kdr net ve o kadar tatlı kiiiiii maaşallah... yarın çalışabilir raporu alıp 5 hafta daha işe gitçez oğluşumla... sonra da doğumu bekliceeeeezzz dinlenerekkkk:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 08 Ocak , 2012, 23:22:17
kızlar selam... biz geldikkkk... sizi çok özledik, geride kalan bi kaç sayfayı okuduk oğluşumla, herkes iyi sanırım... listemize de kocaamaaaaan bi  MAAŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar: ...NE ÇOK ERKEKİMİZ VAR YAAA:) kızlar da kıymetli oldu aaaaa:))) oğlumun profilden bi fotğrafını aldık, o kdr net ve o kadar tatlı kiiiiii maaşallah... yarın çalışabilir raporu alıp 5 hafta daha işe gitçez oğluşumla... sonra da doğumu bekliceeeeezzz dinlenerekkkk:)
as cnm hgdiniz  :opucuk: nasilsin nasil gidiyo  :opucuk: listemz evet erkek kayniyo  :laughing7: :nazar: :nazar: bizim prensesler cok kiymetli  :occasion14: :occasion14: :binkybaby:

azelia

iyiyim canım maaşallah çok iyi gidiyo... ama şu an oğlum aşağılara doğru vuruyo canım çok acıyo:) şu taraf dön falan diye söyleniyorum paşaya:) normalde iyiyiz allaha şükür... oğlum 1.750 gram dı hafta başı... ben de 1 ayda sadece 1 kilo almışım:) o da oğluma gitmiş:) doktorumuz çok memnun bizdeeennn... SEN NASILSIN ECRİN PRENSES NASIL?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 08 Ocak , 2012, 23:34:11
iyiyim canım maaşallah çok iyi gidiyo... ama şu an oğlum aşağılara doğru vuruyo canım çok acıyo:) şu taraf dön falan diye söyleniyorum paşaya:) normalde iyiyiz allaha şükür... oğlum 1.750 gram dı hafta başı... ben de 1 ayda sadece 1 kilo almışım:) o da oğluma gitmiş:) doktorumuz çok memnun bizdeeennn... SEN NASILSIN ECRİN PRENSES NASIL?
masallah pasana  :nazar: :nazar: :opucuk: bizde iyiyz cnm gecelerimiz zor geciyo sag sola dönmek bile cok zor oluyo göbegim aldi basini gidiyo valla daha simdi foto yükledim bakarsin bugün ölctük 118cm olmus  :-ooo :-ooo :-ooo güzel koca göbisli olmak ama zor  :k06: :k06: egilmek bana iskence bazen bisey düsünce kaldirmiyom bile yerden esime diyom  :suclu: benimkide hep bi tarafa toplaniyo suan mesela sagimda top gibi nefesim kesiliyo  ::) sendede oluyomu  :icon_scratch: bide dirsegimi desem kolumu bacagimi bilmem ama bi yumru oluyo elliyom kemik geliyo elime  :-ooo :-ooo benimkide kasiklarima vuruyo  :k06: :k06: sana sorcaktim unuttum oglunun basi asagi inmismi  :icon_scratch: ben en son 2hafta önce gitmistim 1500kg olmustu herseyi iyiydi sükür ama kafasi daha inmemis  :dontknow: :dontknow: