2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

pertelote

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 28 Aralık , 2011, 20:31:36
iyi akşamlar kızlar bizde geldik ne güzel bebişlerınız güzel güzel tekme atıyo ınş benım oğluşunda tekmelerı hıssederım
hoşgeldin canım. merak etme yakında sende hissedersin. ilk başta insan ayırt edemiyo hareketleri eğer ilk hamileliğinse. benim o dönemde hem bağırsak hareketlerim hem de mide gurultularım fazlaydı o yüzden ilk başta oğlumun hareketlerini ayırt edemedim. ama sonraları çok güzel hissetmeyi bırak görebiliyorsun bile.

__nil__

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 28 Aralık , 2011, 20:26:06
kızlar ya ben şeker yüklemesinden çok korkuyoruyrm sizinki nasıl geçti

madem korkuon ben anlatmayayım o zaman sana daha çok tırsarsın.

sweetrose25

ya aslında bişeyler hıssedıyor gibiyım ama bagırsak hareketlerımı acaba dıyorum bıde kasıklarımda ara ara ağrı var üşüttümmü acaba başka bişeymı var :icon_scratch:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 20:23:17
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 20:13:14
Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 20:05:51
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 20:00:39
Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 19:52:20
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 19:51:07
Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 19:21:54
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 19:19:01
sizi yukarilara vururken görcem  :laughing7: :laughing7: asagi vurunca cok kötü deil ama yukarilara tirmaninca aciyo nefesim kesiliyo valla  :k06: :k06: bende diyom kizim napcan yolumu sasirdinda agzimdan cikcan  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

:k06: bende aşağıdan vurunca sankiböyle ayakları çıkıcak gibi luyor ondan diyorum kızım hiç uğraşma çıkamazsın daha boşuna yorulma hemzaten heleki şuanki gibi ayaklarınla çıkmaya çalışırsan hiç çıkamazsın diyorum.:ehi: :ehi:
onu bende diyorm canm oğlum ne acelen var dur daha çık yukarlara diye ama nerde dinleyen :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: canım sen şimdi 24. haftadamısın böyle çizelge olmayınca ben takip edemiyorum. aramızda 4 hafta var o zaman.
25. haftaya girdm canm 3 hafta kadar var aramzda galiba..yapamadm ki ben çizelgeyi :icon_scratch:

anladım canım sanırım o kadar var benim doğum tarihim 27 mart.ama büyük ihtimalle sezeryan olacağımdan 38.haftada alkınırsa 12 martta filan doğabilirmiş.nassip kısmet tabi.
hmm sezeryanı doktormu söyledi canm daha erken degilmi yoksa kendn mi istedn..

ben zaten sezeryana daha yakındım hep eskiden beri ama doktorda zaten bebeğin böyle tombik giderse normal doğmaz 4 kiloyu geçer dedi.ama nasip tabi bakalım
anladm canm hayrlısı hepimizn kolay doğum olur inş. :amin:

rusta

Alıntı yapılan: pertelote - 28 Aralık , 2011, 20:30:52
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 19:59:08
Alıntı yapılan: pertelote - 28 Aralık , 2011, 19:35:40
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 14:51:21
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 14:47:52
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 14:28:28
slm bahar anneleri nasılsnz bizde geldk oğlumla :muzz: :muzz:
as cnm hgdiniz  :opucuk: nasilsin bakalim  :opucuk:
iyi diyelm gülüm yatıyoruz ya artık biz erken doğum sebebyle yatak verdi doktor :honk:
oğlun hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğar inşallah. onlar için herşeye katlanacağız mecburen. bir süre daha dişini sıkacaksın artık. yat dinlen doğunca yatak yüzü göremeyeceğiz belki de. bizim oğlanlar aynı gün gözüküyo ama senin ki biraz erkenci olacak galiba. bu arada yanlış hatırlamıyosam sen aydınlıydın dimi?
evet canm aydınlıyım..inş. amin sağ salim gelsnde be katlanırım artık..evet su 2ayı atlatrsam hayrlısıyla..heralde o yuzden yatırıo canm sonra yatamayacagm için..18nisan mı sennde doğum?
inşallah hayırlısıyla atlatırsın. ben de aydınlıyım ve doğum 18 nisan inşallah.
amin inş.aa ne güzel aynı gün benm oğluşum erkenci çıkmazsa inş.aydın merkezdemsn

pertelote

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 28 Aralık , 2011, 20:26:06
kızlar ya ben şeker yüklemesinden çok korkuyoruyrm sizinki nasıl geçti
benim çok iyiydi. yanımda yarım limon götürdüm. glikozlu suyun içine limon sıktım ve o yüzden kolay içebildim. öncesinde açlık şekerim ölçüldü bir saat sonra da kan alındı sonuçlarım güzel çıktı çok şükür. hatta aynı gün tetanoz aşısının da ikinci dozunu oldum. korkma çünkü stres korku insanı olumsuz etkileyebiliyor.

rusta

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 28 Aralık , 2011, 20:38:12
ya aslında bişeyler hıssedıyor gibiyım ama bagırsak hareketlerımı acaba dıyorum bıde kasıklarımda ara ara ağrı var üşüttümmü acaba başka bişeymı var :icon_scratch:
mrb canm sanırım daha tekme değildr erken ben bile yeni yeni hissediyorm tekmeleri..ama hareket vardr tabi.havalr soğuk üşütmüşsündr

pertelote

Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 20:42:56
iyi diyelm gülüm yatıyoruz ya artık biz erken doğum sebebyle yatak verdi doktor :honk:
oğlun hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğar inşallah. onlar için herşeye katlanacağız mecburen. bir süre daha dişini sıkacaksın artık. yat dinlen doğunca yatak yüzü göremeyeceğiz belki de. bizim oğlanlar aynı gün gözüküyo ama senin ki biraz erkenci olacak galiba. bu arada yanlış hatırlamıyosam sen aydınlıydın dimi?
evet canm aydınlıyım..inş. amin sağ salim gelsnde be katlanırım artık..evet su 2ayı atlatrsam hayrlısıyla..heralde o yuzden yatırıo canm sonra yatamayacagm için..18nisan mı sennde doğum?
amin inş.aa ne güzel aynı gün benm oğluşum erkenci çıkmazsa inş.aydın merkezdemsn
aslında çineliyim ama şuan koçarlıda oturuyoruz. senin doktorun kim ben nysaya gidiyorum.

sweetrose25

Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 20:45:16
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 28 Aralık , 2011, 20:38:12
mrb canm sanırım daha tekme değildr erken ben bile yeni yeni hissediyorm tekmeleri..ama hareket vardr tabi.havalr soğuk üşütmüşsündr

biraz pinpirikliyim erkenden hıssedenler var ya ondan korku var bıde 6 ocak gelse oğluşumu görseydım son gıdışımde doktor kendı baktı bana baktırmadı  :caca: :caca:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

rusta

Alıntı yapılan: pertelote - 28 Aralık , 2011, 20:46:16
aslında çineliyim ama şuan koçarlıda oturuyoruz. senin doktorun kim ben nysaya gidiyorum.
hmm ben ankaya gidiyorum leylant hanıma ..senn kim yalçın bey mi?

pertelote

Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 20:50:19
Alıntı yapılan: pertelote - 28 Aralık , 2011, 20:46:16
hmm ben ankaya gidiyorum leylant hanıma ..senn kim yalçın bey mi?
tercihim bayan o yüzden yasemin hanım. ama leylant hanım birçok arkadaşımın doktoruydu.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

kızlar selam biz geldik.. :)
ya kızım iki gündür pek hareket etmiyo sanki yada ben korkudan hissedemiyom...şeker yüklemesinde kolum şişiip morardığı için ve tetenoz yaptırdığım kolumda biraz şiştiği için bebişime zarar verirse diye çok korktum, saçma biliyorum ama korktum işte..korkumu prensesime de mi bulşatırdım acaba..çok pimpirikli oldum.. bugün soğuktan sanırım birazda midem bulanıyo... :crybaby2: eşimde abartma deyip duruyo..inşallah çook iyidir bebeğim çok sağlıklıdır :amin: :amin: :amin: bugün sonuçlarım çıkcak onlar iyidir inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
şeker yüklemesinden korkan arkadaş benim bu yazdıklarıma takılmasın..ben abartıyorum ben kan aldırmaktan aşıdan hep korkmuşumdur.sakınan göze çöp batıyor işte...hemşire bile sen çok dikkat ediyorsun ondan böyle oldu dedi..bebeği düşünmekten sürekli tedirginim bişi olur mu diye.... yoksa glikozu bikerede kafaya diktim bitti...abartcak hiç bişi yok aslında...

MERCİMEĞİM

__nil__

selam kızlar biz geldik kızımla.kayınvalidemlere gidicez yemeğe gitmeden bir bakayım dedim buraya.bugün kızımla ilaç yazdırmaya gittik doktora.gitmişken kızımıda gördüm.kızım büyümüş 1.200 gram ve 36 cm olmuş :nazar:
doğum tarihimiz 25 mart gözüküyor.doktor herşey yolunda suyun vs. gayet iyi dedi.çok şükür içim rahatladı. :nazar: :nazar: