2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sizi yukarilara vururken görcem  :laughing7: :laughing7: asagi vurunca cok kötü deil ama yukarilara tirmaninca aciyo nefesim kesiliyo valla  :k06: :k06: bende diyom kizim napcan yolumu sasirdinda agzimdan cikcan  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:nazar: :nazar:

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 19:12:37
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 19:07:55
Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 18:21:48
selam kızlar biz geldik kızımla.kzım yine aşağıya indi alttan tekmeliyor durmadan birde kasıklarımda ağryor.yarın ilaç yazdırmaya gidicem  evime yakınlardaki bi doktora.bunlarıda söylücem baksın bi kızıma içime sinmiyor hiç.birde su gibi akıntım oluyor kokulu yada renkli değil bugün devamlı ıpıslaktı çamaşırım ki günlük ped kullanmama rağmen.oda takıldı aklıma.birde kıyafet değiştirmekten fenalık geliyor göğüslerimden devamlı süt geliyor devamlı ıslak.o da hayra alamettir inş kaç aydır geliyor durmadan.inş doğumdan sonrada hemencecik gelir. :amin:
alttan tekmelemesi çok rahatsız edici bişi yaa off.
as canm bu aralar iniyo galiba benmde asagılarda gibi tekmeler nil..git sor bi bklm doktora hem gelince söylede bizede bilgi olsn canm ..akıntı bende de oluo ama çok degil.bide sütün bol olcak galiba benm öle bişi yok

canım enim bundan 1 hafta önce aşağılara vuruo die gitmiştyim doktora.doktor baktı ayakları aşağıda ondan öyle ama risk yok dedi.sonra da kızım yukkarı çıktı normale döndü.Şimdaşağı vuruo ayakları yine aşağıda galiba.bakalım yarın ne dicek doktor.
süt konusundada onunla bol olmasının ilgisi varmı bilmiyorum canım ama benim daha 4-5 aydan beri geliyor hayırlısı diyelim.
[/qu valla ben risk var canm ama vurma konusnda da ayakları asagıdadr dedi doktor banada aradm..hayrlısı sağ salim alalm da kucaklarımıza varsn vursunlar :amin:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 19:19:01
sizi yukarilara vururken görcem  :laughing7: :laughing7: asagi vurunca cok kötü deil ama yukarilara tirmaninca aciyo nefesim kesiliyo valla  :k06: :k06: bende diyom kizim napcan yolumu sasirdinda agzimdan cikcan  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ilahi gül..bizimkiler asagı asagı gider senn kızın yukarılarda gözü :k06: :k06: :k06: :k06:

__nil__

:k06: bende aşağıdan vurunca sankiböyle ayakları çıkıcak gibi luyor ondan diyorum kızım hiç uğraşma çıkamazsın daha boşuna yorulma hemzaten heleki şuanki gibi ayaklarınla çıkmaya çalışırsan hiç çıkamazsın diyorum.:ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cirakmerve

iyi akşamlar kızlar. biz de geldik oğlumla. nasılsınız bakalım?

pertelote

Alıntı yapılan: cirakmerve - 28 Aralık , 2011, 19:25:13
hoşgeldiniz. biz iyiyiz oğlumla siz nasılsınız

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 19:23:33
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:bunlar kacmaya delik ariyolar kesin  :laughing7: :laughing7:

:k06: yemezler bizde o göz var mı hiç durun durduğunuz yerde kızlar 9.aya kadar sabredin

__nil__

selam hg cnm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hosgeldin cnm nasilsin oglusun nasil  :opucuk: seninki nerelere tekme atiyo  :ehi: :ehi:

__nil__

:k06: kızlar buarada uzun zamanddan beri ilk kez bu kadar kalabalık grüorum bburayı maşallah diyeeeeeeeeeeeeeeeeeelim
:nazar: :nazar: :nazar:

cirakmerve

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 19:28:48
hosgeldin cnm nasilsin oglusun nasil  :opucuk: seninki nerelere tekme atiyo  :ehi: :ehi:
benimki daha küçük hareketlenmelerini bile yeni yeni hissediyorum. henüz o kadar yormuyo beni oğlum. ilerde bol bol tekmeler heralde...

pertelote

Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 14:51:21
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 14:47:52
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 14:28:28
slm bahar anneleri nasılsnz bizde geldk oğlumla :muzz: :muzz:
as cnm hgdiniz  :opucuk: nasilsin bakalim  :opucuk:
iyi diyelm gülüm yatıyoruz ya artık biz erken doğum sebebyle yatak verdi doktor :honk:
oğlun hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğar inşallah. onlar için herşeye katlanacağız mecburen. bir süre daha dişini sıkacaksın artık. yat dinlen doğunca yatak yüzü göremeyeceğiz belki de. bizim oğlanlar aynı gün gözüküyo ama senin ki biraz erkenci olacak galiba. bu arada yanlış hatırlamıyosam sen aydınlıydın dimi?

cirakmerve

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 19:33:28
:k06: kızlar buarada uzun zamanddan beri ilk kez bu kadar kalabalık grüorum bburayı maşallah diyeeeeeeeeeeeeeeeeeelim
:nazar: :nazar: :nazar:
hakikaten öyle ne zaman gelsem bomboş oluyo konuşacak kimse bulamayıp çıkıyodum. nazar değmesin maşallah forumumuza

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 19:21:54

:k06: bende aşağıdan vurunca sankiböyle ayakları çıkıcak gibi luyor ondan diyorum kızım hiç uğraşma çıkamazsın daha boşuna yorulma hemzaten heleki şuanki gibi ayaklarınla çıkmaya çalışırsan hiç çıkamazsın diyorum.:ehi: :ehi:
onu bende diyorm canm oğlum ne acelen var dur daha çık yukarlara diye ama nerde dinleyen :ehi: :ehi: :ehi: