2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Aralık , 2011, 00:38:05
Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Aralık , 2011, 00:34:33
Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Aralık , 2011, 23:12:33
Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Aralık , 2011, 23:08:11
Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Aralık , 2011, 23:04:46
insallah cnm  :amin: :amin: artik tekmelerini sayariz bizde  :k06: :k06: :k06:

:k06: evet öyle olucak artık.. gül sende ateş basması oluyor mu ben devamlı kısa kolluyla oturuyorum içeride.durmadan ateş basıyor terliyorum
evet suanda kisa kolluylan duruyom  :suclu: yataktada yorgani tam örtemiyom skiliyom hemen  :k06: :k06: normalmis  :laughing7: ama disari gidince genede kalin giyin hasta olmayalim bide  :icon_pale: :icon_pale:

bende öyleyim ya.devamlı kısa kolluyla duruyorum.burada hava yağmurlu o nedenle çok soğuk değil ılık bir hava var.demek kar yağdı ne güzel izmire kar hiç yağmaz biz kara hasretiz resmen.manzaranın benim içinde tadını çıkar canım.bende geceleri hep örtüyü açıyorum eşim durmadan örtüyor ben yine açıyorum.bisüre sonra örütünüyorum sonra bi sıcak geliyor tekrardan açıyorum örtüyü.allahttan ev soğuk değil yoksa hasta olurdum kesin.
buarada benim göğüslerimden devamlı süt gelemey devam ediyor.çamaşır varken anlamıyorum da evde otururken giydiğim kıyafetlerin göğüs kısmı hep ıslanıyor.bu kadar çok gelmesi normalmi acaba?inş  bebeğim doğuncada sütüm bol olur
erken gelmis senin  :-ooo :-ooo yoksa slktinmi sen meraktan  :laughing7: :laughing7: ben hic ellemedim sonra hep süt gelir diye  ::)

benim daha 4.aydan ber geliyor doktor gelebilri normal dedi.hiçççççççççççççççççç te sıkmadım hALA da geliyor

cirakmerve

iyi akşamlar bayanlar. gerçi yine kimsecikler yok buralarda herkesler yorgun heralde akşam akşam. Ben de bugün doktora gittim cinsiyetini öğrendik çok şükür. Bi erkek daha eklendi listemize gelin bulamıycaz  bu gidişle kendimize:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cirakmerve - 20 Aralık , 2011, 21:40:18
iyi akşamlar bayanlar. gerçi yine kimsecikler yok buralarda herkesler yorgun heralde akşam akşam. Ben de bugün doktora gittim cinsiyetini öğrendik çok şükür. Bi erkek daha eklendi listemize gelin bulamıycaz  bu gidişle kendimize:)
hayirli olsun cnm masallah ya hep erkek kiz bi kac tane evde kaldi sizin erkekler  :k06: :k06: :k06: :love7:
:nazar: :nazar:

cirakmerve

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Aralık , 2011, 21:56:54
hayirli olsun cnm masallah ya hep erkek kiz bi kac tane evde kaldi sizin erkekler  :k06: :k06: :k06: :love7:
teşekkür ederim. artık yaşıtlarından gelin bulamıycaz sonraki nesillerden bekliyoruz kızları ordan ayarlarız belki bişeyler:)

sweetrose25

hayırlı olsun canım cıdden paşa doldu taştı burası :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cirakmerve - 20 Aralık , 2011, 21:59:35
Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Aralık , 2011, 21:56:54
teşekkür ederim. artık yaşıtlarından gelin bulamıycaz sonraki nesillerden bekliyoruz kızları ordan ayarlarız belki bişeyler:)
evet öyle yaparsiniz artik zaten erkek büyük olmali kizdan  :k06: :k06: :k06:

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

MERCİMEĞİM

Kızlar selam kızımla bizde geldik artık hiç giremiyorum  :crybaby2:...
kızımı çooook özledimm...daha çook var doktorumuza ama 27sinde tetenoz aşısı ve şeker yüklemesi var...
buarada sayfamız erkek dolu gerçekten kız anaları napsak başlık parasını mı arttırsak :ehi: :ehi:
buarada artık kızımın odası var...çok tatlı ama bizim daa bidünya işimiz var....henüz odası ve arabası var ama hiç eşyası yok kızımın...odamız pembe umarım doktorumuz cinsiyet konusunda yanılmamıştır..yoksa pembeleri doktora fatura ediciim  :k06:
öpüyoruz sizi..bebişlere ve kendinize ii bakın... :love9:

sweetrose25

slm kızlar herkes cümlesine aynı şekilde başlıyor kimse yok sanırım yine bizde ayrıntılı ultrason için araştırmalara başladık devlete gittiğim için orda maalesef yapılmıyormuş ya fakülteye ya da özele gidicem özelde 100 tl dediler sizce fiyat uygunmu  yoksa pahalımı :icon_scratch:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

pertelote

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 22 Aralık , 2011, 13:48:04
slm kızlar herkes cümlesine aynı şekilde başlıyor kimse yok sanırım yine bizde ayrıntılı ultrason için araştırmalara başladık devlete gittiğim için orda maalesef yapılmıyormuş ya fakülteye ya da özele gidicem özelde 100 tl dediler sizce fiyat uygunmu  yoksa pahalımı :icon_scratch:
a.s. ben özel hastaneye gidiyorum ama ayrıntılı ultrason için farklı bir yere yönlendiriyorlardı. ben gerek duymadığım için gitmedim. ama arkadaş gitti 100 liraymış burda da. ama daha önce sitede 200-250 liradan bahsedenler vardı.

__nil__

selam arkadaşlar biz geldik kızımla.bugün 50 gr.şeker yüklememiz yapıldı.Açlık kan şekerim 96,,50 gr.yükleme sonucu da 136 çıktığından yarında 100 gr. yükleme istedi doktor.sın8ırı geçmio ama sınıra yakın dedi.bugün zaten çok zor geçti midem çok bulandı beklerken 3 kez de kan aldılar.yarında 4 kez kan alıncakmış.sağlık ocağında değer güzel dediler diye sevinmiştim bende şimdi doktor böyle deyince moralim bozuldu.Onun haricinde karnım her gün büyüyor. 9 ay olana kadar ne hAle gelicem kimbilir.gece uyumakta zorlanıyorum.Yatıp kalkarken zorlanıyorum,durmadan ateş basıyor,terliyorum.çok çabuk yoruluyorum.Zorluklar artıyor yani.ama çok şükür kizım hareketli   baya yukarıda çıktı bol bol tekmeliyor. Sağlıklı olsunda biz artık katlanıcaz zorluklara.Şu şeker taramada güzel çıksında keyfim yerine gelsin inş.
Bu arada bu aralar 2 tür rüya görüyorum ya çok sıkınıtlı rüyalar,yada kızımla ilgili rtüyalar,geneldede emzirdiğimi görüyorum.Allahım diyorum rüyada bi,le ne güzel gerçek olsa kimbilir nasıl bir duygudur.Şükürler olsun bugünümüze :nazar: :nazar: :nazar:

pertelote

a.s.nil.bende cvp yazmıştım biraz önce sana bu arada senden niye bu kadar çok kan aldılar ki. benim önce parmak ucundan şeker ölçüldü. glikozlu suyu içtikten bir saat sonrada kan alındı bikez.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Aralık , 2011, 14:27:14
selam arkadaşlar biz geldik kızımla.bugün 50 gr.şeker yüklememiz yapıldı.Açlık kan şekerim 96,,50 gr.yükleme sonucu da 136 çıktığından yarında 100 gr. yükleme istedi doktor.sın8ırı geçmio ama sınıra yakın dedi.bugün zaten çok zor geçti midem çok bulandı beklerken 3 kez de kan aldılar.yarında 4 kez kan alıncakmış.sağlık ocağında değer güzel dediler diye sevinmiştim bende şimdi doktor böyle deyince moralim bozuldu.Onun haricinde karnım her gün büyüyor. 9 ay olana kadar ne hAle gelicem kimbilir.gece uyumakta zorlanıyorum.Yatıp kalkarken zorlanıyorum,durmadan ateş basıyor,terliyorum.çok çabuk yoruluyorum.Zorluklar artıyor yani.ama çok şükür kizım hareketli   baya yukarıda çıktı bol bol tekmeliyor. Sağlıklı olsunda biz artık katlanıcaz zorluklara.Şu şeker taramada güzel çıksında keyfim yerine gelsin inş.
Bu arada bu aralar 2 tür rüya görüyorum ya çok sıkınıtlı rüyalar,yada kızımla ilgili rtüyalar,geneldede emzirdiğimi görüyorum.Allahım diyorum rüyada bi,le ne güzel gerçek olsa kimbilir nasıl bir duygudur.Şükürler olsun bugünümüze :nazar: :nazar: :nazar:
as cnm hgdiniz  :opucuk: :opucuk: seker yüklemesi hakkinda en kücük bi bilgim yok bizim burda öyle sey olmadigi icin  :k06: diyom ikide yok yoksa bende senin gibi stres yapardim  :k06: :k06:bende rüyamda ayni senin gibi ya kötü görüyom yada kizimlan ilgili görüyom  :love9:
tam 1saat sonra doktorda olmam lazim esim isten gelcek hemen gitcez insallah hersey yolundadir ultrasyon yapar  :amin: yapmasa kizcam para iste vereyim diycem  :caca: :caca:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Aralık , 2011, 14:33:19
as cnm hgdiniz  :opucuk: :opucuk: seker yüklemesi hakkinda en kücük bi bilgim yok bizim burda öyle sey olmadigi icin  :k06: diyom ikide yok yoksa bende senin gibi stres yapardim  :k06: :k06:bende rüyamda ayni senin gibi ya kötü görüyom yada kizimlan ilgili görüyom  :love9:
tam 1saat sonra doktorda olmam lazim esim isten gelcek hemen gitcez insallah hersey yolundadir ultrasyon yapar  :amin: yapmasa kizcam para iste vereyim diycem  :caca: :caca:

valla canım ya ne güzel stres de olmuyor sizde.ne güzel kızını görcen demek.inş bu defa uzun uzun görürsün.Buarada benim kuzenimde almanyada ama onun bisürü ultrason resmi vardı bizlerdeki gibi. acaba doktordan doktora fark mı oluyor?
merak etme iyidir kızın.ben yarın göremicem ama zaten daha yeni gördüm.15 gün sonra bizim randevumuz tabi yarın doktor değiştirmezse randevu tarihini.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Aralık , 2011, 14:44:19
Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Aralık , 2011, 14:33:19

valla canım ya ne güzel stres de olmuyor sizde.ne güzel kızını görcen demek.inş bu defa uzun uzun görürsün.Buarada benim kuzenimde almanyada ama onun bisürü ultrason resmi vardı bizlerdeki gibi. acaba doktordan doktora fark mı oluyor?
merak etme iyidir kızın.ben yarın göremicem ama zaten daha yeni gördüm.15 gün sonra bizim randevumuz tabi yarın doktor değiştirmezse randevu tarihini.
valla bende anlamadim cnm ya  :dontknow: ama sanirim bizim sigortamiz her hamilelikte 3ultrasyon karsiliyomus öyle duydum geri kalanini yapmiyomus ama para teklifide etmedi doktorum bilmiyom hem resim verse nolcak sizin orda gibi 3d 4d filan yok arastirdim cok uzaktan varmis bide cok pahaliymis  :-\ neysem saglik olsun kizimiz iyi olsunda  :amin: :amin: zaten az kaldi insallah ciktiginda görürüz  :k06: :k06: