2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Aralık , 2011, 15:55:38
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Aralık , 2011, 15:51:12
Çok sağolun kızlar...canım Ecrin ben de hiç duymadım güzel isim...ben de inş..pek olmayan bi isim koymak istiyorum..
Ama değişik bişey koycam derken insanların garipseyeceği bişey olsun da istemiyorum  :D
bizim listede bade(Bade İŞÇİLi çok beğeniyorum da) ve cemre de var..kuzey güney dizisinden isim topluyormuşuz gibi oldu ama :k06:
ben Melisi çok beğeniyorum ama o çok var diye eşim istemiyo.. Esila, Alya, Deren bunları da beğeniyoruz..ama herkes, onlar nedemek anlamlı bişey olsun falan diyorlar..Birde Elisa var ama onun anlamı kötü AIDS testi çeşidi gibi bişey demek o yüzden çok kararsızım..bebeğim isimsiz doğcak bu gidişle.... :k06:
:k06: :k06: :k06: cnm en iyisi birak dogunca kendi karar versin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7:

aynen canım ben de evde onu diyorum bikaçyıl çıkartmayız kimliğini sonra sorarız hangini istiyorsun :k06: diye sonra onu koyarız... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
zor valla...ya işin kötüsü..günde 13 saat çalışmaktan beynim sulanmış durumda o yüzden de düşünemiyoo olabilirim.... :ehi: :ehi:
biz hafta sonu kızıma araba aldık acaip hoşuma gitti ama resmen apar topar aldık..satan kız başka bişey anlatıyordu..biz bunu istiyoruz dedik kız da onu çok anlatmadı ama biz yine de aldık :k06: :k06:..pierre cardinden 3 parçalı...kızımın ismi yok ama arabası var güzel mi güzel... :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Aralık , 2011, 16:51:13
Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Aralık , 2011, 15:55:38
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Aralık , 2011, 15:51:12
Çok sağolun kızlar...canım Ecrin ben de hiç duymadım güzel isim...ben de inş..pek olmayan bi isim koymak istiyorum..
Ama değişik bişey koycam derken insanların garipseyeceği bişey olsun da istemiyorum  :D
bizim listede bade(Bade İŞÇİLi çok beğeniyorum da) ve cemre de var..kuzey güney dizisinden isim topluyormuşuz gibi oldu ama :k06:
ben Melisi çok beğeniyorum ama o çok var diye eşim istemiyo.. Esila, Alya, Deren bunları da beğeniyoruz..ama herkes, onlar nedemek anlamlı bişey olsun falan diyorlar..Birde Elisa var ama onun anlamı kötü AIDS testi çeşidi gibi bişey demek o yüzden çok kararsızım..bebeğim isimsiz doğcak bu gidişle.... :k06:
:k06: :k06: :k06: cnm en iyisi birak dogunca kendi karar versin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7:

aynen canım ben de evde onu diyorum bikaçyıl çıkartmayız kimliğini sonra sorarız hangini istiyorsun :k06: diye sonra onu koyarız... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
zor valla...ya işin kötüsü..günde 13 saat çalışmaktan beynim sulanmış durumda o yüzden de düşünemiyoo olabilirim.... :ehi: :ehi:
biz hafta sonu kızıma araba aldık acaip hoşuma gitti ama resmen apar topar aldık..satan kız başka bişey anlatıyordu..biz bunu istiyoruz dedik kız da onu çok anlatmadı ama biz yine de aldık :k06: :k06:..pierre cardinden 3 parçalı...kızımın ismi yok ama arabası var güzel mi güzel... :muzz: :muzz:
:k06: :k06: :k06: :k06: hayirli olsun cnm arabaniz  :opucuk: güle güle sürsün kizin  :k06: :k06: :love7: internette sen bak bulursun ya cok isim var hele kizlara daha cok var  :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

dem_mu

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Aralık , 2011, 15:40:42
Alıntı yapılan: dem_mu - 09 Aralık , 2011, 16:46:10
slm kızlar nasılsınız dün detaylı ultrasona girdim bebişim iymiş allaha şükür  :nazar: dr.doğumu mu sordum sezeryan olcağım için 5 nisan bi aksilik olmazsa kızlar şafağım indi yani  ;D

Sonuçlarına sevindim canım artık aynı gün olmıcak doğumumuz demek çok yakındı seninle..kısmet gerçi bakalım bizimki ne olcak..yeni tarihiniz hayırlı olsun  ;)
sağol canım evet aynı gün doğumumuz olurdu büyük ihtimal ben normal doğuma girseydim ;D ama biliyosun bel fıtığı falan var zaten ağrılarım oluyo arada bide normal doğumun ağrısıyla mahvolurum dr.sezeryan dedi işte bende nasipse nisan 5  olsun dedim oda bi aksilik olmazsa olur dedi :) çok sağol canım benim  ;D  ;D   :hieyt:

__nil__

selam kızlar nasılsınız?istanbuldan ablamla yiğenim geldide genelde annemlerde oluyorum oradada net yok ondan uzak kaldım buralardan.ama takip etmeye çalışıyorum akşamları.biz iyiyz kızımla büyüyor karnım kocaman oldu bu akşam foto çekip koyucam kısmetse.tekmeleride durmak bilmiyor gece gündüzpek hareketli maşallah.özellikle geceleri uyutmuyor beni.
geceleri uyumakta çok zorlanıyorum.karnımın büyümesi,mide yanması,birde kızımın hareketleri derken uykularım iyice düzensiz oldu.ama şükürler olsun bugünümüze :nazar: :nazar: :nazar:
bebek arabamıza da karar verdikk 1 ay içinde alıcaz inş.concord diye bir markanın travel system düşünüyorduk ama geçenlerde gördüm chicco 1-2 hafta önce yeni bir model çıkarmış.resmen bayıldım hatta arabaya aşık oldum öyle kullanışlı öyle güzeldiki kararımızı değiştirdik iyiki acele edip diğerini alkmamışız diye sevindik hatta. :hieyt:
şimdilik herşey yolunda.kilomuz artıyor gitgide.3 kilo almışım şimdiye kadar.ay sonunda doktor kontrolümüz var şeker yüklememiz yapılıcak.
yaptıran arkadaşlar biraz anlatabilirlermi acaba?

azelia

Canım iyi olmana çok sevindim, 3 kilo da çok iyi yaa maaşallah iyi gidiyosun... Biz arabaya falan karar veremedik hala, bu haftasonu odasına bakıcaz kısmetse, sonra da arabaya bakarız, zaten başka pek bişey kalmıyo, gerisi aksesuar:) kıyafetler tamam bizde...

Şeker yüklemesinde aç karnına kan alıp ölçüm yapıyolar, sonra bana 3 bardak glikoz-su karışımı içirdiler, 1 saat sonra bidaha kan aldılar, 1 saat daha bekletip bi daha kan alıyolar, sonra da tahlil sonuçlarını alıyosun canım, aç karnına, ilk bi saatin sonunda ve 2 saat sonundaki şekerin ölçülmüş oluyo, normal limiti 140, üzerinde çıkarsa diyet veriyo doktor...

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 14 Aralık , 2011, 22:07:30
Canım iyi olmana çok sevindim, 3 kilo da çok iyi yaa maaşallah iyi gidiyosun... Biz arabaya falan karar veremedik hala, bu haftasonu odasına bakıcaz kısmetse, sonra da arabaya bakarız, zaten başka pek bişey kalmıyo, gerisi aksesuar:) kıyafetler tamam bizde...

Şeker yüklemesinde aç karnına kan alıp ölçüm yapıyolar, sonra bana 3 bardak glikoz-su karışımı içirdiler, 1 saat sonra bidaha kan aldılar, 1 saat daha bekletip bi daha kan alıyolar, sonra da tahlil sonuçlarını alıyosun canım, aç karnına, ilk bi saatin sonunda ve 2 saat sonundaki şekerin ölçülmüş oluyo, normal limiti 140, üzerinde çıkarsa diyet veriyo doktor...

ayy çok sağol canım çok yardımcı oldun.bizimde odamız hazır kıyafettler de hazır benim bazı ihtiyaçlarım ve diğer ıvır zıvırlar kaldı.sizinde az kalmış ne güzel.

azelia

Benim eşim erken diye tutturmasa ben neler yapıcaktım da:) neyse yavaş yavaş alıyoruz işte, ben de gecelik pijama falan beğendim, acele etmedim almadım kendime, 1-2 yere daha bakıcam ama cepte 2 tane var dedim nasısa bulamazsam onları alırım, bayaa rahatladım yani, artık hazırlıksız yakalandım diye bişey de olmaz:) bebek şekerlerimin de bi kısmını sipariş ettim, bi kısmına daha karar veremedim, 2 çeşit olcak çünkü... Ay artık bebek kıyafeti almak istemiyorum, hediye de gelir çok oldu yaaaa...

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 14 Aralık , 2011, 22:19:39
Benim eşim erken diye tutturmasa ben neler yapıcaktım da:) neyse yavaş yavaş alıyoruz işte, ben de gecelik pijama falan beğendim, acele etmedim almadım kendime, 1-2 yere daha bakıcam ama cepte 2 tane var dedim nasısa bulamazsam onları alırım, bayaa rahatladım yani, artık hazırlıksız yakalandım diye bişey de olmaz:) bebek şekerlerimin de bi kısmını sipariş ettim, bi kısmına daha karar veremedim, 2 çeşit olcak çünkü... Ay artık bebek kıyafeti almak istemiyorum, hediye de gelir çok oldu yaaaa...

amaartık bişiler almanın zamanı canım son aylara girdik.bebek kıyafeti konusunda bende gerekli olanları aldım fazla abartmadım nasılsa gelende olucak diye.o nedenle tutuyorum kendimi.

MERCİMEĞİM

Kızlar nerelerdesiniz ya artık kimse yazmıyo valla... :hello:
bizde kızımla geliyoz bakıoz gidioz..kızımm da artık ii tekmliyo hiç hissedemicem diye korkmuştum özellikle bikaç gündür acaip tekme atıyo maşallah kızıma :nazar: :nazar:
bizimde 27sinde şeker yüklemesi ve tetenoz aşımız var..tırsıyoz biraz... :-[
buarada ben tersinden başlamışım galiba herkes en son arabayı alıyo biz daha kıyafet bile bakmadan arabayı aldık, güya 7. aydan önce kesinlikle mendil bile almıycam diyordum arabaya bayıldım ama..herakşam evin içinde tur atıyorum çok hafif, çok da heyecanlı. :k06:.. :muzz: :muzz:
buarada listemizin top10una bir isim daha bulduk. "GÜLCE" nasıl sizce..babamız çok beğeniyo benim adıma çok benziyo diye hem soyadımızla da çok uygun diye ama ben kararsızım hala... :icon_scratch:
zaten geçen akşam rüyamda kızım doğmuş ben hala elimde listeler isim arıyorum çok komikti :toothy10: :ehi:

azelia

Gülce de çok güzel isim canım... Hatta bence Melis ten daha güzel:))) karar senin tabi ama fikrimizi soruyosun söyleyelim dimi:) Ben facebooktaki grupta yazışmaktan buraya pek giremiyorum yaaa:( zaten giriyorum bakıyorum hiç bişey gelmemiş çıkıyorum direk:( Face teki grupta çok güzel yararlı paylaşımlar oluyo, mesela gruptan tanıştığım bi arkadaşa bebek şekerlerini yaptırıyorum, hem daha ucuza yapıyo hem de gitmekle uğraşmşcam, bi sürü alternatif arasından seçtim, kargo yapıcak bana:)

Her konuda bişeyler sorup cevap alabiliyorum, hem de daha aktif oluyo... Buraya da hergün girmeye çalışıyorum tabi...

rusta

bende pek giren yazan yok diye girmiyodum buraya..gülce ismi değişik güzelde canm siz bilirsiniz tabi..ne güzel kuvvetlendi mi tekmeler ben daha çok net hissetmiyorum bile ya :(

MERCİMEĞİM

Sağolun kızlar yorumlarınız için yorum yapın diye sordum saolasınız. bakalım şimdilik babamız çok beğendi şimdilik dediğim dünden beri  :ehi:
bizim iş yerinde face girilmiyo ya maalesef..9 buçuklara kadar da burdayım evde hiç takatim kalmıyo bakmaya pek bişi takip edemiyorum... :crybaby2:

rusta canım bende 1-2 güne kadar net hissetmiyordum böyle baloncuk gibi, kelebek gibi ve kısacık geçiyordu..
önceki gün öğle yemeğinden bir saat sonraydı meyve yemiştim içerisi sıcaktı ve ayaklarımı bilgisayarın kasasının üzerine uzatmıştım :ehi:..iş yerinde koltuğumuda müdür koltuğuyla değiştirdim..varya nasıl tekme atıyo elime maşallah..ve baya bi uzun sürdü.. :nazar: :nazar: Allah nazarlardan saklasın bebişimi çok mutlu oldum...öyle bi formül vereyim dedim belki işe yarar ama geçen hafta falan bende net hissetmiyordum canım

fatoş2009

slm kızlar ve biricik bebekleri biz geldik ama kimseyok olsun bakalım bu aradageçenhaftadan beri giremedim eşim ameliyat oldu onunla ilgileniyordum bebeğimde çok sağlıklı inşallah daha doktorteyzeye gitmemize 2 hafta var çok özledim kızımıyaaaaaaaaaaaa :)

__nil__

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 15 Aralık , 2011, 22:47:10
slm kızlar ve biricik bebekleri biz geldik ama kimseyok olsun bakalım bu aradageçenhaftadan beri giremedim eşim ameliyat oldu onunla ilgileniyordum bebeğimde çok sağlıklı inşallah daha doktorteyzeye gitmemize 2 hafta var çok özledim kızımıyaaaaaaaaaaaa :)

geçmiş olsun canım eşine.aynı zamanlarda gidicez sanırım dokor kontorlüne benimde ay sonunda zaman geçmek bilmiyor ya.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmm kizlar biz geldik ama gene kimse yok sanirim  :director: :director:
dün yediklerimi cok karistirdim herhalde karnim agridi bide kizim az tekme atinca merak ettim esime dedim bi hastaneye gidelim  :k06: hem kac aydir görmüyom belki görürüz diye gittik ilk önce sancim varmi diye ilk defa makinaya bagladilar kalp atisi cok iyi sancimda yok  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: sonra dedik gene göremicez bizi göndercek  ::) esimlen cok ümitlenmistik  :suclu: neysem gel dedi bi bebege bakalim ben nasil sevindim hele esim  :k06: :k06: :k06: sükür hersey yolunda kizim 1.100 gr olmus bilmiyom iyimi kilosu  :icon_scratch: doktor iyi dedi sonra yüzünü gösterdi  :love7: cinsiyeti bellimi dedi kiz dedi doktorum dedi sonra bide ben bakim dedi kordon ayaginda duruyo tam belli deil ama sanirim kiz dedi ama emin deilm dedi  ??? persembe kendi doktoruma gidince bakalim o ne diycek  :dontknow: bide kafasi asagi inmemis ne zaman iner  :icon_scratch: