2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

az önce bi yazi buldum unutmadan paylasayim dedim

Hayatta Geri Alınamayacak İki Önemli Şeyden Biri Zaman Diğeri de Söylenen Sözdür . Aşağıdaki Kısa Yazıda Bu İki Değeri Bir Arada İfade Ediyor .. Evin Telefonu Geceyarısı 3'te Çaldı , Uykudaki Adam Açtı Telefonu .Telefondaki Ses Annesine Aitti : ●Nasılsın Oğlum,İyimisin? Diye Sordu. Oğlu Saşkın Bir İfadeyle: ●İyiyim Anne Hayırdır Bir Şey mi Oldu? dedi. Annesi: ●Bir Şey Yok Oğlum Sadece Sesini Duymak İstedim Dedi. Oğluda: ●Anne Sesimi Duymak İçin Bu Saatte Aranır mı ? dedi. Anne: ●Rahatsız mı Ettim Oğlum? dedi . Oğlu: ●Evet Anne Rahatsız Ettin dedi. Annesi Şöyle Dedi: ●25 Sene Önce Bu Saatte Sen De Beni Rahatsız Etmiştin, Doğum Günün Kutlu Olsun Yavrum .

:y25: :y25: :y25: Rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

ab126370

Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Aralık , 2011, 02:40:31

Hayatta Geri Alınamayacak İki Önemli Şeyden Biri Zaman Diğeri de Söylenen Sözdür . Aşağıdaki Kısa Yazıda Bu İki Değeri Bir Arada İfade Ediyor .. Evin Telefonu Geceyarısı 3'te Çaldı , Uykudaki Adam Açtı Telefonu .Telefondaki Ses Annesine Aitti : ●Nasılsın Oğlum,İyimisin? Diye Sordu. Oğlu Saşkın Bir İfadeyle: ●İyiyim Anne Hayırdır Bir Şey mi Oldu? dedi. Annesi: ●Bir Şey Yok Oğlum Sadece Sesini Duymak İstedim Dedi. Oğluda: ●Anne Sesimi Duymak İçin Bu Saatte Aranır mı ? dedi. Anne: ●Rahatsız mı Ettim Oğlum? dedi . Oğlu: ●Evet Anne Rahatsız Ettin dedi. Annesi Şöyle Dedi: ●25 Sene Önce Bu Saatte Sen De Beni Rahatsız Etmiştin, Doğum Günün Kutlu Olsun Yavrum .

:y25: :y25: :y25: Rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

ÇOK GUZEELLLL GÖZLERİM DOLDU ::( :))

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2011, 22:39:51
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 06 Aralık , 2011, 20:26:15
SLM kızlar...nil, gül bizi sormuşsunuz..minik prensesimle biz geldik...yazılanları okuduk önce....
kızlar dün yeni bir doktora gittik..kadını çok sevdim şimdiden umarım hepböyle olur memnun kalırız hep..
dopler çekildi ve benim minik kuşum çok iyiymiş. :nazar: :nazar: dr. herşeyini tek tek anlattı, herşey yolunda dedi. :nazar:.Umarım hep çok sağlıklı olur miniğim :amin: :nazar:
kız olduğu kesin dedi... ya çoook sevindim..ama benim fıstığım çok utangaç doktor bize yüzünü göstermeye çalıştıkça sakladı resmen..dr diğer tarafından göstermeye çalıştı, elini yüzüne koydu, sanki hissetti baktığımızı hissetti. :k06: :k06:(babası bu durumdan çok memnun, inşallah hep böyle olur diyo.) fotoğrafı nasıl koyacağımı çözersem koyabilirim ama...
ya ayda bir gördüğümüz için acaip heyecanlı oluyo..kalp atışları fala çok tatlıydı maşallah fıstığıma... :nazar:
kadriye nerelerde kızlar o da aynı gün doplere gidicekti sanırım....
burada doktor kan hapı, balık yağı(pulse), birde osteocare verdi..sizde kullanıyormusunuz..önceki doktorum bişey vermemişti hiç.. :dontknow: :icon_scratch:

selam canım evet merak etmiştik seni.öncelikle doktorun hayırlı olsun.bebeğinin iiyi olmasına da sevindim maşallah hep böyle gider inş.
ben şuanda demir hapı ve elevit kullanıyorum.Ağrım olursa magnezyum tablet vermişti.birde son zamanlarda reflüden dolayı şurup verdi o kadar canım.diğer  ilaçları vermedi.vereceğini de sanmam.her doktor farklı oluyor.

saolasın canımm.. :flowers:
benim de aynı aslında demir hapıyla osteocare(magnezyum hapı) verdi birde balık yağı..balık yağı bebeğin zekası için önemli dedi..o yüzden aldım...iyi bari herkes kullanıyor herhalde demir hapıyla magnezyumu....
ekstradan balık yağı aldım işte...zaten haftada 2kez çok geliyo balık yemek..1kere falan yiyebiliyorum ben....

pertelote

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 07 Aralık , 2011, 09:40:19
SLM kızlar...nil, gül bizi sormuşsunuz..minik prensesimle biz geldik...yazılanları okuduk önce....
kızlar dün yeni bir doktora gittik..kadını çok sevdim şimdiden umarım hepböyle olur memnun kalırız hep..
dopler çekildi ve benim minik kuşum çok iyiymiş. :nazar: :nazar: dr. herşeyini tek tek anlattı, herşey yolunda dedi. :nazar:.Umarım hep çok sağlıklı olur miniğim :amin: :nazar:
kız olduğu kesin dedi... ya çoook sevindim..ama benim fıstığım çok utangaç doktor bize yüzünü göstermeye çalıştıkça sakladı resmen..dr diğer tarafından göstermeye çalıştı, elini yüzüne koydu, sanki hissetti baktığımızı hissetti. :k06: :k06:(babası bu durumdan çok memnun, inşallah hep böyle olur diyo.) fotoğrafı nasıl koyacağımı çözersem koyabilirim ama...
ya ayda bir gördüğümüz için acaip heyecanlı oluyo..kalp atışları fala çok tatlıydı maşallah fıstığıma... :nazar:
burada doktor kan hapı, balık yağı(pulse), birde osteocare verdi..sizde kullanıyormusunuz..önceki doktorum bişey vermemişti hiç.. :dontknow: :icon_scratch:

selam canım evet merak etmiştik seni.öncelikle doktorun hayırlı olsun.bebeğinin iiyi olmasına da sevindim maşallah hep böyle gider inş.
ben şuanda demir hapı ve elevit kullanıyorum.Ağrım olursa magnezyum tablet vermişti.birde son zamanlarda reflüden dolayı şurup verdi o kadar canım.diğer  ilaçları vermedi.vereceğini de sanmam.her doktor farklı oluyor.

benim de aynı aslında demir hapıyla osteocare(magnezyum hapı) verdi birde balık yağı..balık yağı bebeğin zekası için önemli dedi..o yüzden aldım...iyi bari herkes kullanıyor herhalde demir hapıyla magnezyumu....
ekstradan balık yağı aldım işte...zaten haftada 2kez çok geliyo balık yemek..1kere falan yiyebiliyorum ben....
slm. benim doktorumda vermişti balık yağı 1 kutu bitirdim bir daha almadım bakalım bu cumartesi ne diyecek. ayrıca demir ve vitamin de vermişti onlara halen devam ediyorum. balık yağını omega 3 açısından veriyorlar bildiğim kadarıyla.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

azelia

offf güllllll ağlattın beni canım yaaa:( çok duygulandım:(

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: pertelote - 07 Aralık , 2011, 13:45:32
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 07 Aralık , 2011, 09:40:19

slm. benim doktorumda vermişti balık yağı 1 kutu bitirdim bir daha almadım bakalım bu cumartesi ne diyecek. ayrıca demir ve vitamin de vermişti onlara halen devam ediyorum. balık yağını omega 3 açısından veriyorlar bildiğim kadarıyla.

saolasın cnm... :flowers: ya ben bi poşet ilaç görünce tırstım sanırım ama araştırdım...dediğin gibi omega3 açısından zengin hem bebişin zekasına çok faydası var...bir de demirle vitamin herkes kullanıyormuş...hamileliğin sonlarına doğru mag. ve demir eksikliği çok oluyormuş...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 07 Aralık , 2011, 14:42:44
offf güllllll ağlattın beni canım yaaa:( çok duygulandım:(
bende cok duygulandim okurken  :y25: :y25:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Aralık , 2011, 02:40:31

amin canm önemli olan hayrlı,sağlıklı olması :amin: ne kadar anlamlı

banu_fth

aiiyyyyy  :y25: :y25: :y25:

direk burnum sızladı kıııııııııııııızz ..  :y25:

ahh ahh annelikkk  ::) :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Aralık , 2011, 18:39:43

demi cnm ya simdiden böyleysek yanimizda olunca napcaz  :y25: :y25: cok duygusal olduk  :y25: valla simdiden annemi baska seviyom onu simdi daha iyi anliyom  :y25: :y25: :y25:

banu_fth

Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Aralık , 2011, 18:44:31

demi cnm ya simdiden böyleysek yanimizda olunca napcaz  :y25: :y25: cok duygusal olduk  :y25: valla simdiden annemi baska seviyom onu simdi daha iyi anliyom  :y25: :y25: :y25:

hakikaten öyle.. görünce napcaz bilmiyorum ..
elim yüreğimde bekliyorum gelmesini .. gelince ayrı telaşlar başlıycak biliyorum ama gözümün önünde olsun prensesim göreyim artık merak ta ediyorum nası bişi gelcek  :k06:
Allah hayırlı evlatlar versin hepimize sağlıkla inşallah ..
annelik çok zor bir meslek .. hayatımız boyunca bizimle .. emekli olmak yok  :suclu: :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Aralık , 2011, 18:49:46
Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Aralık , 2011, 18:44:31

hakikaten öyle.. görünce napcaz bilmiyorum ..
elim yüreğimde bekliyorum gelmesini .. gelince ayrı telaşlar başlıycak biliyorum ama gözümün önünde olsun prensesim göreyim artık merak ta ediyorum nası bişi gelcek  :k06:
Allah hayırlı evlatlar versin hepimize sağlıkla inşallah ..
annelik çok zor bir meslek .. hayatımız boyunca bizimle .. emekli olmak yok  :suclu: :laughing7:
aynen cnm ama olsun deger onun icin  :love3: ben bile simdiden sabirsizlaniyom gelsin diyom  :k06: :k06: ellerini ayaklarini yicem  :hungry: :hungry: Rabbim bi avazda kurtarsin seni cok az kaldi ya düsününce bile insan heyecanlaniyo  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

banu_fth

evet şu an boşlukta gibiyim ..
beklediğim an gelmiş te sanki böle şaşkınlıktan bişi hissedemiorum ..
tüm hislerim donmuş .. ilk karşılaşma anına kitlenmiş kalmışım ..
tepkilerimi bile hesaplayamıorum .. acaip heyecanlıyım .. korkuyorum .. aklıma geldikçe sağlıkla kavuşalım diorum  :amin: :amin:
minik prensesim benim çok heyecanlıyım .. o yüzden böle garip hissediorum ..
aşkımın meyvesi .. hayatımın manası gelior .. bambaşka bi duygu .. hayatımda başka hiç bir olay .. hiç bir kişi böyle hissettiremez bana sanırım  :love9: :love9:
duygularım karmançorman .. arapsaçı oldum .. gelsinde çözüleyim ..
aynen poposunu yiycem diorum çünkü iki aydır göğsüme saplayıp duruyor bıcak gibi .. etim çürüdü  :k06:
ama olsun o iyi olsunda diorum ..
ve kilo aldı büyüdü .. tekmeleri artık daha kuvvetli can yakıyor  :k06:  olsun o iyi olsun da diorum  :love9:
yeterki kıpırdasın kuzum .. vursun bana nolurki  ::)  :love9:  :amin: :nazar:
9 ayın özlemi var .. karmançormanım  :k06:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Aralık , 2011, 18:58:01
evet şu an boşlukta gibiyim ..
beklediğim an gelmiş te sanki böle şaşkınlıktan bişi hissedemiorum ..
tüm hislerim donmuş .. ilk karşılaşma anına kitlenmiş kalmışım ..
tepkilerimi bile hesaplayamıorum .. acaip heyecanlıyım .. korkuyorum .. aklıma geldikçe sağlıkla kavuşalım diorum  :amin: :amin:
minik prensesim benim çok heyecanlıyım .. o yüzden böle garip hissediorum ..
aşkımın meyvesi .. hayatımın manası gelior .. bambaşka bi duygu .. hayatımda başka hiç bir olay .. hiç bir kişi böyle hissettiremez bana sanırım  :love9: :love9:
duygularım karmançorman .. arapsaçı oldum .. gelsinde çözüleyim ..
aynen poposunu yiycem diorum çünkü iki aydır göğsüme saplayıp duruyor bıcak gibi .. etim çürüdü  :k06:
ama olsun o iyi olsunda diorum ..
ve kilo aldı büyüdü .. tekmeleri artık daha kuvvetli can yakıyor  :k06:  olsun o iyi olsun da diorum  :love9:
yeterki kıpırdasın kuzum .. vursun bana nolurki  ::)  :love9:  :amin: :nazar:
9 ayın özlemi var .. karmançormanım  :k06:

eylül sen de ne güzel yazmışsın...hayırlısıyla bizde gelelim o günlere... :amin: :amin: :nazar:
bizimkinin hareketleri hala kelebek gibi...biraz canım yansın istiyorum sanırım pişman olcam sonra ama olsun...
canım normal doğum mu yapcaksın, sezeryn mi..yazmışsındır belki ama..