2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Aralık , 2011, 19:42:41
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 19:09:31
oy oy yerim ben onu manşallah benimkide aşağılarda gezmeyi çok seviyor  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: gece ben hissetmiyorum yukarı dönünce çok hissediyorum sabahlarıda gözümü açıyorum benimkide bana vuruyor doymuyorlar cnm bunlar sanki ki kaç kilo
canım benim oğlumun ayaklarıda asağıdaydı.bazen gözümden yas geliyordu tekmesi o kadar acıtıyorduki. bu sefer bası asağıda öyle baskı yapıyor.çok fena bu bıdıklar
:k06: :k06: :k06: bu bebeler daha dogmadan yerinde duramiyo  :ehi: :ehi: benimkide bu aralar sanki hic uyumuyo hep oynuyo bazen acitiyo  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 19:45:00
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 19:09:31
oy oy yerim ben onu manşallah benimkide aşağılarda gezmeyi çok seviyor  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: gece ben hissetmiyorum yukarı dönünce çok hissediyorum sabahlarıda gözümü açıyorum benimkide bana vuruyor doymuyorlar cnm bunlar sanki ki kaç kilo
canım benim oğlumun ayaklarıda asağıdaydı.bazen gözümden yas geliyordu tekmesi o kadar acıtıyorduki. bu sefer bası asağıda öyle baskı yapıyor.çok fena bu bıdıklar
:k06: :k06: :k06: bu bebeler daha dogmadan yerinde duramiyo  :ehi: :ehi: benimkide bu aralar sanki hic uyumuyo hep oynuyo bazen acitiyo  :k06: :k06:
gül o haftalarda inan çok güzel oluyor.en güzel aylarım o zamandı benim.bebeğin hareketleri çok güzel oluyor.ama büyüyünce öyle olmuyor tadını çıkarın..simdi deliyor acıtıyor resmen :love9: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Aralık , 2011, 19:48:20
gül o haftalarda inan çok güzel oluyor.en güzel aylarım o zamandı benim.bebeğin hareketleri çok güzel oluyor.ama büyüyünce öyle olmuyor tadını çıkarın..simdi deliyor acıtıyor resmen :love9: :nazar:
evet cnm yeri daralinca daha fena olcak tahmin edebiliorum  :k06: :k06: :k06:

fatoş2009

slm kızlar biz geldik
dünbaşımıza çok kötü olay geldi  ben evin içinde kaydım düştü  kızım saat 10dan 2ye kadar hiç hareket etmedi çok korktum hatta çok ağladım doktorumuzu aradım doktorda hemen gelin dedi çok şükür kızımda hiç birşey yokmuş korkmayın dedi sabah hareketv etmeye başladı kıızım çok şükür

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 19:50:30
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Aralık , 2011, 19:48:20
evet cnm yeri daralinca daha fena olcak tahmin edebiliorum  :k06: :k06: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: valla canım akıllı bıdıklar yeri daralınca sanki bunalıyorlar  :ehi: :ehi: ittirdikce ittiriyorlar.ama çok güzel birsey.bazen eli ayağı bile hissediliyor.minnacık birsey denk geliyor böyle elime.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 06 Aralık , 2011, 19:52:36
slm kızlar biz geldik
dünbaşımıza çok kötü olay geldi  ben evin içinde kaydım düştü  kızım saat 10dan 2ye kadar hiç hareket etmedi çok korktum hatta çok ağladım doktorumuzu aradım doktorda hemen gelin dedi çok şükür kızımda hiç birşey yokmuş korkmayın dedi sabah hareketv etmeye başladı kıızım çok şükür
as cnm hgdiniz  :opucuk: :opucuk: gecmis olsun dikkat etmek lazim valla  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 06 Aralık , 2011, 19:52:36
slm kızlar biz geldik
canım ALLAH korusun.ama bak bebek korktuğunda anne yorgun sinirli üzgün olduğunda bebek hiç kımıldamıyor.hissediyor resmen.aklınızda bulunsun..

MERCİMEĞİM

SLM kızlar...nil, gül bizi sormuşsunuz..minik prensesimle biz geldik...yazılanları okuduk önce....
kızlar dün yeni bir doktora gittik..kadını çok sevdim şimdiden umarım hepböyle olur memnun kalırız hep..
dopler çekildi ve benim minik kuşum çok iyiymiş. :nazar: :nazar: dr. herşeyini tek tek anlattı, herşey yolunda dedi. :nazar:.Umarım hep çok sağlıklı olur miniğim :amin: :nazar:
kız olduğu kesin dedi... ya çoook sevindim..ama benim fıstığım çok utangaç doktor bize yüzünü göstermeye çalıştıkça sakladı resmen..dr diğer tarafından göstermeye çalıştı, elini yüzüne koydu, sanki hissetti baktığımızı hissetti. :k06: :k06:(babası bu durumdan çok memnun, inşallah hep böyle olur diyo.) fotoğrafı nasıl koyacağımı çözersem koyabilirim ama...
ya ayda bir gördüğümüz için acaip heyecanlı oluyo..kalp atışları fala çok tatlıydı maşallah fıstığıma... :nazar:
kadriye nerelerde kızlar o da aynı gün doplere gidicekti sanırım....
burada doktor kan hapı, balık yağı(pulse), birde osteocare verdi..sizde kullanıyormusunuz..önceki doktorum bişey vermemişti hiç.. :dontknow: :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 06 Aralık , 2011, 20:26:15
SLM kızlar...nil, gül bizi sormuşsunuz..minik prensesimle biz geldik...yazılanları okuduk önce....
kızlar dün yeni bir doktora gittik..kadını çok sevdim şimdiden umarım hepböyle olur memnun kalırız hep..
dopler çekildi ve benim minik kuşum çok iyiymiş. :nazar: :nazar: dr. herşeyini tek tek anlattı, herşey yolunda dedi. :nazar:.Umarım hep çok sağlıklı olur miniğim :amin: :nazar:
kız olduğu kesin dedi... ya çoook sevindim..ama benim fıstığım çok utangaç doktor bize yüzünü göstermeye çalıştıkça sakladı resmen..dr diğer tarafından göstermeye çalıştı, elini yüzüne koydu, sanki hissetti baktığımızı hissetti. :k06: :k06:(babası bu durumdan çok memnun, inşallah hep böyle olur diyo.) fotoğrafı nasıl koyacağımı çözersem koyabilirim ama...
ya ayda bir gördüğümüz için acaip heyecanlı oluyo..kalp atışları fala çok tatlıydı maşallah fıstığıma... :nazar:
burada doktor kan hapı, balık yağı(pulse), birde osteocare verdi..sizde kullanıyormusunuz..önceki doktorum bişey vermemişti hiç.. :dontknow: :icon_scratch:
as cnmm hgdinizz  :opucuk: :opucuk: evet demin seni konustuk ne zamandir yoksun  :caca: :caca: iyi olmaniza sevindim  :opucuk: yeni doktorun hayirli olsun  :muzz: :muzz: ne güzel kizini gördün  :love7: benim 2haftam kaldi artik 3haftada bir gidiyoz büyüdük ya  :k06: :k06: gerci gidincede kizimi göremiyomya o ayri konu  :caca: :caca: valla bana doktorum bisey vermedi hic bisey kullanmiyom sadece arada krampf girmesin diye magnezyum aliyom okadar folik asit kullandim ama bi aydir kullanmiyom artik

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

MERCİMEĞİM

saolun kızlar...işte doktor okadarını zar zor yakaladı...

ya işte balık yağı çocuğun zekasını açıyormuş falan filan dedi..ben de aldım...bakalım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 06 Aralık , 2011, 20:35:53

ya işte balık yağı çocuğun zekasını açıyormuş falan filan dedi..ben de aldım...bakalım
iyi etmisin ben onun yerine balik yiyom bide hergün ceviz yiyom yetrli sanirim  :dontknow:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 20:39:25

iyi etmisin ben onun yerine balik yiyom bide hergün ceviz yiyom yetrli sanirim  :dontknow:

ya aslında ben de en az birkere balık yemeğe, hergün mutlaka ceviz yemeğe çalışıyorum ama her doktorun tarzı aynı olmuyor sanırım..ben de hiç sevmem ekstaradan birşey almayı ama...
normalde ağrıdan ölsem ağrı kesici bile içmem..kendim kimya mühendisiyim kimyasalardan çok tırsıyorum ama şimdi mecbur içiyorum....kafama da takılıyo ama napcam bilmiyorum...

buarada ben hala mesaideyim...müdürem kendide bayan ve evli çocuklu ama hamile evli bir bayanın halinden anlıycak kapasite yok malesef :cildir:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 06 Aralık , 2011, 20:54:59
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 20:39:25

ya aslında ben de en az birkere balık yemeğe, hergün mutlaka ceviz yemeğe çalışıyorum ama her doktorun tarzı aynı olmuyor sanırım..ben de hiç sevmem ekstaradan birşey almayı ama...
normalde ağrıdan ölsem ağrı kesici bile içmem..kendim kimya mühendisiyim kimyasalardan çok tırsıyorum ama şimdi mecbur içiyorum....kafama da takılıyo ama napcam bilmiyorum...

buarada ben hala mesaideyim...müdürem kendide bayan ve evli çocuklu ama hamile evli bir bayanın halinden anlıycak kapasite yok malesef :cildir:
doktorun vermisse takma kafana cnm  :opucuk: partonun cok iyidir bahsetmistin  :caca: :caca: :ehi: :ehi:

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 06 Aralık , 2011, 20:26:15

selam canım evet merak etmiştik seni.öncelikle doktorun hayırlı olsun.bebeğinin iiyi olmasına da sevindim maşallah hep böyle gider inş.
ben şuanda demir hapı ve elevit kullanıyorum.Ağrım olursa magnezyum tablet vermişti.birde son zamanlarda reflüden dolayı şurup verdi o kadar canım.diğer  ilaçları vermedi.vereceğini de sanmam.her doktor farklı oluyor.