2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 18:56:56
ben deldim nilcim k.bkm başında değildim sofrayı hazırlamaya gittim nasılsınız bakalım
hosgeldiniz cnmmm  :opucuk: :opucuk: nerelerdesin valla özletiyon kendini nasil gidiyo anlat  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 19:00:06
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 18:56:56
ben deldim nilcim k.bkm başında değildim sofrayı hazırlamaya gittim nasılsınız bakalım
hosgeldiniz cnmmm  :opucuk: :opucuk: nerelerdesin valla özletiyon kendini nasil gidiyo anlat  :muzz: :muzz:

güzel gidiyor şükür cnm mide yanmalarım çok oluyor allahtan hap var yoksa düşünmek istemiyorum birde benim paşanın ayakları sürekli aşağıda aşağıdan vuruyor arada karnımdan vuruyor öyle olunca korku giriyor hareketlerini az hissediyorum o zaman bende sizleri çok özlüyorum ama şartlar işte
sen nasılsın güzel kızın nasıl
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 19:02:31
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 19:00:06

güzel gidiyor şükür cnm mide yanmalarım çok oluyor allahtan hap var yoksa düşünmek istemiyorum birde benim paşanın ayakları sürekli aşağıda aşağıdan vuruyor arada karnımdan vuruyor öyle olunca korku giriyor hareketlerini az hissediyorum o zaman bende sizleri çok özlüyorum ama şartlar işte
sen nasılsın güzel kızın nasıl
mide yanmalari bendede var bende Allahtan bi sivi var doktorum yazmisti iciyom hemen geciyo yoksa dayanilmaz gercekten bogazima kadar yaniyom bazen  :cildir: :cildir: bizde iyiyiz cnm gün saymaklan geciyo valla  :k06: :k06: kizim masallah cok hareketli suan sanki yukari dogru tekmeliyerek cikiyo bende diyom kizim agzimdanmi cikmak icin kuyu kaziyon napiyon  :ehi: :ehi: :ehi: hele geceleri uyutmuyo simdiden  :k06: :k06: bugün 4de uyudum sabahlarida calar saat gibi tekmeliyo acikiyomu ne bende kalkiyom yiyom sesi cikmiyo  :love7: :k06: :k06:

oy oy yerim ben onu manşallah benimkide aşağılarda gezmeyi çok seviyor  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: gece ben hissetmiyorum yukarı dönünce çok hissediyorum sabahlarıda gözümü açıyorum benimkide bana vuruyor doymuyorlar cnm bunlar sanki ki kaç kilo

__nil__

ya sormayın benimkide son günlerde aşağıdan vuruo eşime di,om çıkmaya çalışıo ama yemezler :basardim:

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2011, 19:16:17
ya sormayın benimkide son günlerde aşağıdan vuruo eşime di,om çıkmaya çalışıo ama yemezler :basardim:

nereye çıkıyorlar cnm otursunlar rahatları beyde yok onları allahım zamanında doğurmayı nasip etsiin cnm sağlıklı sıhatli aşağıdan vurunca çok kötü oluyorum ben nilcim ya

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 19:17:51
Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2011, 19:16:17

nereye çıkıyorlar cnm otursunlar rahatları beyde yok onları allahım zamanında doğurmayı nasip etsiin cnm sağlıklı sıhatli aşağıdan vurunca çok kötü oluyorum ben nilcim ya

valla karnımdan hissedince güzelde bende alltan tekme yemeyi sevemedim gitti.dün diyorum çık kızım yukarı aa bi sürü suyun içindesin yüz biraz tembellik yapma.

__nil__

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 19:20:59
cnm kopyaladım ama olmadı yine ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım nasıl olmuo ya ben durmadan benimkini değiştiriyorum hemdde aynı şekilde.çok ilginç bak sana yolladığım linki sayfada paylaşayım

__nil__

__nil__

kızlar ben şimdilik kaçıyorum.eşimle dışarı çıkıcaz.yağmurnisacım neden olmuo çok merak ettim cidden.Şifreni ver ben yapayım dicemvalla en son sana. :k06:

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2011, 19:22:23
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 19:20:59
cnm kopyaladım ama olmadı yine ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım nasıl olmuo ya ben durmadan benimkini değiştiriyorum hemdde aynı şekilde.çok ilginç bak sana yolladığım linki sayfada paylaşayım

tamam cnm kopyala imzaya yapıştır kaydedip çıktım linkin adı yazıyor resim çıkmıyor bilgisayardan kaynaklanabilirmi

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2011, 19:25:01
kızlar ben şimdilik kaçıyorum.eşimle dışarı çıkıcaz.yağmurnisacım neden olmuo çok merak ettim cidden.Şifreni ver ben yapayım dicemvalla en son sana. :k06:

tamam cnm bende yemek yiyecem müsait olduğumuz bir gün yaparız cnm yarın ben girerim inş akşam üstü o zaman hallederiz cnm olurmu

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 19:09:31
oy oy yerim ben onu manşallah benimkide aşağılarda gezmeyi çok seviyor  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: gece ben hissetmiyorum yukarı dönünce çok hissediyorum sabahlarıda gözümü açıyorum benimkide bana vuruyor doymuyorlar cnm bunlar sanki ki kaç kilo
canım benim oğlumun ayaklarıda asağıdaydı.bazen gözümden yas geliyordu tekmesi o kadar acıtıyorduki. bu sefer bası asağıda öyle baskı yapıyor.çok fena bu bıdıklar

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ