28 Nisan , 2024, 06:39:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GAZ SANCISI!!!!!YARDIM LÜTFEN

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 04 Temmuz , 2011, 16:12:37

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Arkadaşlar 1 hafta önce sezeryanla doğum yaptım amelıyat sonrası olmuştu ama geçmişti 1-2 günde bugün tekrar başladı ve çok şiddetli popomdan giriyor afedersiniz ve çığlık atıyorum o derece yani :sad1: doğum yapmış olan arkadaşlar bu durumu yasadınızmı ,normalmi yani?rezene çayı aldım,içiyorum ne yapacagımı şaşırdım  :honk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 04 Temmuz , 2011, 16:12:37
Arkadaşlar 1 hafta önce sezeryanla doğum yaptım amelıyat sonrası olmuştu ama geçmişti 1-2 günde bugün tekrar başladı ve çok şiddetli popomdan giriyor afedersiniz ve çığlık atıyorum o derece yani :sad1: doğum yapmış olan arkadaşlar bu durumu yasadınızmı ,normalmi yani?rezene çayı aldım,içiyorum ne yapacagımı şaşırdım  :honk:

Tatlım öncelikle geçmiş olsun, benim ilk bebeğimin doğumundan sonra olmuştu ki ben normal doğum yaptığım halde, bende yürüyemiyecek derecede fena oluyordum, doktora gitmedim ama o kadar kötüydüm ki dışardayken bir eczaneye girip durumumu anlattım kuvvetli bir gaz ilkacı verdi ve o benim ishal olmamı sağladı inan çok rahatladım. Yoksa ne çay ne başka birşey işe yaramıyor. Sende emziriyorsun doktoruna danış kullanabileceğin kuvvetli bir gaz ilacı varsa al canım  :icon_thumright:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol gizemim doğumda zaten lavman yapıldı eve gelınce çıktığım ılk tuvalet su gibiydi ozamandan beride büyük tuvalete cıkamıyorum daha doğrusu tuvaletım yok :dontknow:bu sancım var sadece,ilaç kullanmadan atlatayım dıyorum ,bagırsaklarım tembelleşiyor yoksa ,ben gazlı olunca bebekte oluyor doğal olarak ,pek iyi değilim şu sıralar anne olmanın tadını çıkaramıyorum
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Canım zaten sen tuvalete çıkamadığın ve içinde katılaştığı için gaz sancısı vuruyor, o yüzden ishal olursan ve tuvalete çıkabilirsen inan rahatlarsın. İlaç almasan bile ishal edecek şeyler ye ve bol bol su iç tuvalete çıkmaya bak umarım en kısa süre de geçer ve annelik duygusunu rahat rahat yaşarsın canım  :opucuk: :opucuk:

eguzel89

canım kayısı hoşafı iç ben öyle yapmıştım
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

tgbybr

tatlım bol bol kayısı incir tüket inan işe yarıyo

susanna

canim her yemeginden kimyonu eksik etme en iyi dogal gaz giderici emziren annelere birebir
hem senin hem bebeginin gazsiz olmasi icin