28 Nisan , 2024, 14:47:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ELİFİM KOLLARIMDA SONUNDA......

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 29 Haziran , 2011, 15:52:54

« önceki - sonraki »

tgbybr

canım benim Allah analı babalı büyütsün. :nazar: :nazar: rabbim güzel yazılar yazsın prensesine :amin: :amin:

sarılığı çok dert etme tatlım benim oğluşum 1 ayın sonunda attı sarılığı. dr uzamış sarılık dedi bir sürü tahlil yaptık ama bişey çıkmadı şimdi iyi çok şükür. kolik için müzik dinlet tatlım dua falan dinlet işe yarayabilir.

doğum hikayelerimiz benziyo tatlım ben de suni sancı aldım. sabah 8:30 dan akşam 5e kadar ama açılma olmadı. ben de sezeryan oldum. herşeyin hayırlısı bebeğin sağ salim seninle ya gerisi boş.

günde 2-3 çay kaşığı kaynamış ılımış su verebilirsin tatlım ben veriyorum oğlum çok severek alıyo sarılığı atmasında da faydası oldu:)

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Amin tatlım Rabbim senin evladınıda sana bağışlasın,koliği biraz atlatmış durumdayız çok şükür ,gel gelelım ben çok kötuyum çok gaz sancım var popomdan giriyor çığlık attırrıyor resmen bugun dayanamayıp agladım okadar yani.rezene ve anason çayı aldım bakalım umarım iyi olurum elifede geçiyor gaz oda çok huysuz oluyor ozaman :(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

yellowrose

gözünüz aydın canım :nazar:   elif size hayırlı evlat olsun inşallah.  Allah sağlıklı uzunnnnn ömürler yazsın; şansıda  bahtıda  güzel olsun elif kızın  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

Ya-semin

tebrik ederim canım, :flowers: :flowers: :flowers:
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...  :nazar:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

hümeyra_t_e

Ayy canim benim uzun zamandir giremiyorum siteye cok sevindim bebisin dogmus iyidir ins rabbim saglikli uzun omurlr versin ins

Nezo

Canım Gözün Aydın Allah Analı Babalı Büyütsün Hayırlı Bi Evlat Olur İnşallah. Ben Yeni Gördüm. Öpüyorum  :nazar: :flowers:

Canlarım hepiniz çok sağolun ,hepinizden Allah razı olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah elifimize
canım yeni tebrik etme fırsatı buldum hayırlı evlat olsun inşallah

sağolasın canım benim,amin cümlemizin inşallahhhh :amin: :amin: :amin:

KONYALI

maşallah kızına..allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin,analı babalı buyutsun ınsallah..uzun süredır bılgısayarım bozuktu henuz bugun gırebıldım nete...tebrıkler canım

sağolasın arkadasım ,Allah razı olsun,Rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın,onların acısını göstermesin  :amin: