27 Nisan , 2024, 17:23:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ELİFİM KOLLARIMDA SONUNDA......

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 29 Haziran , 2011, 15:52:54

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

canımmm gözün aydın allahım analı babalı büyütsün yolunu gözlemistik bi haber gelse diye.çok sükür kurtulmussun. masallah elife  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tombik olunca doğuramadın demekki canım sen.kıyamam ama korktugun basına gelmis sancıyı cekip yine sezaryan olmussun.olsun kucağında ya meleğin :love9: :love9: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Hepinizden Allah razı olsun arkadaşlar,evet sancım gelmedi ve 41. haftaya girmiştim riske atmak istemedim çocugun kaka yapma ihtımali var çünkü içeride,ama yınede vicdani sorumluluk duydum suni sancıyı kabul ettim ama 4 saatine dayanabildim çünkü bebek doğum yapacak kadar aşağı inemiyordu bir türlü ee normalmiş tabi:)doğurunca anladım iyiki 4 saatte yeter artık demişim ve sezeryanı seçmişim Allah korusun bebeğim kilolu olduğu için aşağı indirmeye çalışırkeen bir komplikasyon yaşayabilirdi ,yınede ikisininde tadını aldım doğum sancısı neymiş onuda gördüm :k06:nede olsa ikinci normal olamayacak ilki sezeryan olduğu için ama ben yınede demeyeceğim acaba normal doğurabilirmiydim,o sancıyı çekseydim diye  :D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

suni sanci ile 1 saatten fazla çektirmemeleri lazim bence

suni sanci nedir? çok fazla açilman olur ama sancin olmaz suni sanci verir ki bebek insin bir an önce dogsun diye doktorun biraz gerizekali sanirsam  :-\ sinir oldum simdi. 4 saatin ucunda sen demesenki ben dayanamiyorum artik diye adam beklicekti yani  :violent1:

tulayysl

canım cok sevindim cooooooooooooook. rabbim analı babalı buyutsun. bol sutlu gunler...

asya81

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 29 Haziran , 2011, 18:52:13
Hepinizden Allah razı olsun arkadaşlar,evet sancım gelmedi ve 41. haftaya girmiştim riske atmak istemedim çocugun kaka yapma ihtımali var çünkü içeride,ama yınede vicdani sorumluluk duydum suni sancıyı kabul ettim ama 4 saatine dayanabildim çünkü bebek doğum yapacak kadar aşağı inemiyordu bir türlü ee normalmiş tabi:)doğurunca anladım iyiki 4 saatte yeter artık demişim ve sezeryanı seçmişim Allah korusun bebeğim kilolu olduğu için aşağı indirmeye çalışırkeen bir komplikasyon yaşayabilirdi ,yınede ikisininde tadını aldım doğum sancısı neymiş onuda gördüm :k06:nede olsa ikinci normal olamayacak ilki sezeryan olduğu için ama ben yınede demeyeceğim acaba normal doğurabilirmiydim,o sancıyı çekseydim diye  :D
maşallah canım yaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok güsel görünüyorsunuz.neticede elifini aldın kucağına allah uzun ömür versin kızına sana ve eşine güle güle büyütün :amin: :amin:

KasrıCinan

pisiciğiiim çok güzel gözüküyorsun yavrunla massalah barekallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

doruk38

maşallahhhh    resimde  2nizde fıstıkk gibi çıkmışsınızz.

şipidik şipidik yüzen balik

Allah analı babalı sağlıkla büyümeyi nasip etsin

Balböceği

oy masallah kurban olurum ben onu verene  :love9:

Canim gozun aydin olsun Hayirli evlat olur insallah  :amin:

Belgink.

cok gecmiş olsun cnm allah bbebeğini snaa bağışlasınn cok gecmiş olsunnn bebeğinin keyfide ii maşşallah :nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

oy oy masallah tosuncuga  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gozunaydin cnm hayirli evlat olsun insallah  :amin: darisi bize  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

elif nisa

Gozun aydin canim Allah anali babali buyutsun.benim kiziminda adi Elif.Elifler guzel olur masallah diyelim simdiden.

Ezocan84

canimmmm gözün aydin  :flowers: kavustun prensesine, darisi bütün bekleyenlere insallah..  :nazar: allah nazarlardan saklasin iyi bakmissin annesi kizina..  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 29 Haziran , 2011, 15:52:54
Arkadaşlar elifimi 27 haziran pazartesi günü 4 saat uzun süren suni sancılara dayanamayarak spinal anestezi sonucu sezeryanla dünyaya getirdim 51cm boyunda 4110g ağırlığında,en sonunda doğurdum yani ;D ;D Rabbim sizlwerede nasip etsin ,dua ve desteğiyle her daim yanımda olduğunuz için çok teşkkürler.............
canım maşallah rabbım nazardan korusun  :amin: :nazar: :nazar: tebrık edıyorum senı  :flowers: allah analı babalı büyütmeyi nasıp etsın  :amin: ınsallah hayırlı saglıklı bır evlat olur  kuçuk prensesımız  :amin: :amin:

ORNA

gözün aydın canımm maşşallah tosuna ya  :amin: :amin: :amin: allah uzun ömürler versin  :nazar: :amin: :amin: :amin: