ELİFİM KOLLARIMDA SONUNDA......

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 29 Haziran , 2011, 15:52:54

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

aman masallah sana ve kızına cok tatlı cıkmışsınız  :nazar:  :nazar:

Ezocan84

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 30 Haziran , 2011, 17:49:05
canım fazla aglarsa göbeyi şişer cocugun ilerde kötü sonuçlar oluyor cok aglamasıda hoş deyil kıyamam elife inşallah yardımcı olur onada duru kardesine oldu cünkü

yok canim birseycik olmaz, bebek bu agliycak elbet, relax olmakda fayda var, anne ne kadar tedirgin olursa bebekde kendini güvende hissedemez.. her agladiginda susturmak icin nedenini arayip susturursaniz cok zor bir cocuk olur..

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

yok ezocanım öyle ihtıyac için ağlamak değil ki,yavrum acı cekıyor karnını sekıyor bacaklarını cekıyor,kolık diye bir rahatsızlık yeni doğan bebeklerde oluyormuş hep gaz sancısı giriyor bebek ağlama nöbetıne gırıyor agrısı oluyor ve gazı çıkaramıyor ondan.yoksa normal ağlasa zaten relaxım ama mosmor oluyor aglamaktan sesi kalmıyor bazen :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

keyameya

hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin :flowers:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Haziran , 2011, 18:04:48
yok ezocanım öyle ihtıyac için ağlamak değil ki,yavrum acı cekıyor karnını sekıyor bacaklarını cekıyor,kolık diye bir rahatsızlık yeni doğan bebeklerde oluyormuş hep gaz sancısı giriyor bebek ağlama nöbetıne gırıyor agrısı oluyor ve gazı çıkaramıyor ondan.yoksa normal ağlasa zaten relaxım ama mosmor oluyor aglamaktan sesi kalmıyor bazen :y25:

doğurdun muuuuuuuuuuuu  :-ooo :-ooo :-ooo  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

tebrikler canım .. dur sayfanın başını okuyayım .. neler olmuş neler nete girmedim girmedim .. ah görüomusun ..

maşşallah canım ..

banu_fth

ay Allah şifa versin canım umarım yakın zamanda elifçik yıpranmadan kurtulursunuz bu sancılardan ..
çok sevindim .. darısı başımıza inşallah sağlıkla doğurmak nasip etsin Allah bizlerede ..
Bol sütlü günler dilerim canım sifasını da verir Allah en kısa zamanda umarım .. Hayırlı evlat olsun inşallah .. Analı babalı huzurlu ömür dilerim küçük meleğine .. geçmiş olsun tekrar ..  :love9: :flowers: :flowers: :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gözün aydın cnm. Analı babalı büyüsün inşallh  :amin: :basardim:

sütün bol olsun cuk cuk emsin kuzucuk   :binkybaby: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim gözün aydın meleğine kavuştun demek sağ salim şükürler olsun  :amin: :nazar:
Allah bir ömür sağlıkla sıhhatle büyütmenizi nasip etsin  :amin:
Bol sütlü günler :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin canim  :opucuk: sagliklan büyüt insallah kizini  :amin: :amin: :nazar: :nazar: darisi diger hamile arkadaslarimiz basina  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

elif35

sonunda doğurdun demek  :k06: benimde aklımdaydın bikaç gün giremedim müsait değildim açtım hemen doğum bölümüne baktım ve gördüm çok sevindim.Allah analı babalı büyütüsn hayırlı evlat olsun inşallah  :flowers:

Allah RAZI OLSUN KIZLAR darısı tüm isteyenlerin başına inşallah,elifçim evet sonunda doğurdum  :k06: şükürler olsun Rabbime :amin: :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

...ŞehzadEfe...

gözünüz aydın allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin size elif adı gibi olsun  :nazar: :nazar: darısı bizlerin başına inşallah
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

serife26

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 29 Haziran , 2011, 15:52:54
Arkadaşlar elifimi 27 haziran pazartesi günü 4 saat uzun süren suni sancılara dayanamayarak spinal anestezi sonucu sezeryanla dünyaya getirdim 51cm boyunda 4110g ağırlığında,en sonunda doğurdum yani ;D ;D Rabbim sizlwerede nasip etsin ,dua ve desteğiyle her daim yanımda olduğunuz için çok teşkkürler.............
:nazar: :nazar: :nazar:
Allahım bebişini sana ve eşine bağışlasın,bebişini Rabbim nazarlardan korusun :amin:

seda87

gözünüz aydın canm çook sevindim inş gaz sancılarıda geçer en yakın zmanda
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Çok sağolun kızlar hepinizden Allah razı olsun,evlatlarınızıda hayırlısıyla,sağlıklısıyla sizlere bağışlasın :amin: :amin: :amin: